Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Пісня вдячності Землі

Ця пісня є енергетичним дарунком для Землі-Гайї, яка зараз проходить через небувалий портал швидкої трансформації, і для усіх її живих істот. Це також дарунок для міріадів невтілених істот, які підтримують вашу Землю, і для всіх тих, хто прагне йти по життю висхідним шляхом і приймати все живе зі співчуттям і розумінням.

У цей час великої планетарної непевності та надмірного стресу страждають не лише люди, а й усі втілені та невтілені істоти, видимі й невидимі.

Ця пісня є дарунком від наших духовних вчителів, яких ми називаємо Аітос. Аітос  перебувають у вимірах нашої реальності з 10-го по 12-й.

Вона допоможе вам поєднатися з висхідною стежкою всередині себе і передати мовою вашого серця Землі (й усім істотам, які перебувають на її поверхні та всередині неї) ваше співчуття та розуміння, – і вашу вдячність за розділену таїну, яку ви називаєте життям.

За баченням Аітос, ваше біологічне життя є лише одним із проявів вашого більшого Життя. Для тих з вас, хто прагне йти висхідним шляхом, корисно усвідомити, що ви перебуваєте у багатьох вимірах свідомості й світла одночасно. Це розуміння суттєво зменшить страждання, які ви можете відчувати зараз, коли Земля проходить через епіцентр планетарних змін.

Пісня вдячності Землі має дві мети. Насамперед, вона принесе вам спокій. Цей спокій виникає, коли ви входите у гармонійні поля істот, які дали народження пісні. Друга мета, – дати вам можливість звіддаля ділитися цим спокоєм з іншими істотами.

Щоразу, коли ви випромінюєте щиру сердечну вдячність до іншої істоти, чи до планетарної свідомості, якою є Земля, це змінює саму тканину життя, – через благодать і силу всеосяжної любові, яка виходить за всі межі й бачить крізь усі відмінності. Цей вид любові є таїною, на нього не діють уподобання чи антипатії. Натомість, вона вибачає і творить новий, вищий вираз життя, – навіть посеред позірного руйнування цього життя.

Коли ви робите будь-що у цьому світі з почуттям всеосяжної любові, – ви підносите усе життя. Ця пісня – лише один із способів зробити це.

Щоб працювати з цією піснею, просто увійдіть у почуття вдячності (обумовленої чи необумовленої), коли слухаєте її звукові коди. Потім уявіть, що ви спрямовуєте це відчуття вдячності зі свого серця у зовнішній світ, – будь-яким природним для вас способом. Хтось із вас може побачити та/або відчути, як це почуття всеосяжної любові струменить із вашого серця у всіх напрямках. Хтось може побачити внутрішнім оком, як він/вона летить у просторі, й посилає ці почуття до Гайї,  – і до всіх тих, хто перебуває на її поверхні й всередині неї.

Якщо ви вирішите працювати їз цією піснею постійно, ви виявите, що вона приносить вам дивний спокій, і відчуєте, як цей спокій струменить через вас до інших.

Хатори
20 березня, 2019

Думки та спостереження Тома

На мою думку, це послання прекрасне у своїй простоті. І, безумовно,  воно є своєчасним.

Якщо ви не знаєте, як створювати такі гармонійні почуття, як вдячність (обумовлена чи необумовлена), – я раджу вам прочитати написану мною невелику статтю, присвячену цьому питанню. Входження у гармонійний емоційний стан вдячності є життєво необхідним для того, щоб звукова медитація працювала належним чином. Ви можете знайти цю статтю у розділі Articles (Статті) нашого сайту (www.tomkenyon.com), рухаючись униз по списку назв, доки не зайдете Appreciation and Gratitude: A Basic Primer (Вдячність обумовлена та не обумовлена: Базовий посібник для початківців), або натисніть тут.

Натисніть тут, щоб прослухати та/або завантажити A Song of Gratitude to the Earth (Пісню вдячності Землі).

Коли ви натиснете на посилання вище, ви будете переадресовані до сторінки Listening (Прослуховування). Щойно ви погоджуєтесь з умовами прослуховування, ви одразу отримуєте вільний доступ до усіх аудіофайлів. Просто прокрутіть список вниз до назви, яка вас цікавить.

Інформація, яка безпосередньо не стосується цього послання

Розклад моїх семінарів на 2019 рік

Протягом останніх кількох років я поступово зменшував кількість і тривалість моїх семінарів. Цього року я планую провести лише два семінари — одноденний семінар у Нью-Йорку та дводенний інтенсив у Сіетлі.

Якщо вас цікавить можливість відчути мою роботу безпосередньо, через перебування у живих звукових полях, – я дуже раджу вам розглянути можливість взяти участь у одному з цих семінарів. Хоча я не можу сказати напевне, що я більше не проводитиму жодного публічного семінару в наступні роки, я схиляюсь до прийняття такого рішення.

Семінар у Нью-Йорку називається Тисячопелюстковий Лотос, а інтенсив у Сіетлі,  –  Кімнати на верхньому поверсі. Ви зможете більше прочитати про ці два семінари, якщо перейдете до розділу нашого сайту Calendar (Календар).

Нові звукозаписи у розділі Прослуховування

Я додав нову звукову медитацію до розділу нашого сайту Listening (Прослуховування). Вона називається Зцілення жалю і є уривком з лекції та медитацією з семінару The Multiverse (Багатосвіття), записаними у 2017 році. Вона є унікальним способом роботи з особистими негативними емоціями, а також з наслідками емоційного, фізичного та/або сексуального насилля.

Ви можете знайти її в розділі Listening (Прослуховування) нашого сайту (www.tomkenyon.com). Щойно ви погоджуєтесь із Умовами прослуховування, ви отримаєте вільний доступ до великої кількості звукових медитацій, лекцій та інтерв’ю. Звукова медитація Зцілення жалю знаходиться у верхній частині списку аудіофайлів.

Поринання у сни: Звукова медитація Триліуми

Ми щойно додали розширену версію Звукової медитації Триліуми у вигляді mp3 завантаження у Крамниці (Store) на нашому сайті. Ми виявили, що особливо корисно слухати її перед сном, та/або в періоди, коли ви зазнаєте дії сильного стресу. Вона також є корисним звуковим помічником для тих, хто хоче досліджувати психо-навігацію. Ми назвали цю версію Perchance to Dream (Поринання у сни) тому що її початок і завершення є відтворенням циклу сну.

Танка Чакрасамвара й Ваджрайогіні

Як згадувалося на одному із останніх семінарів, ця танка із зображеннями двох тантричних богів-наставників з пантеону тібетського буддизму, написана на наше з  Джуді замовлення. У 2019 році вона була надрукована у кольорі на розвороті весняного випуску журналу Tricycle. Ми ділимося цією інформацією, щоб зібрати кошти для проекту Черниця, про який згадується в статті.

Ви можете знайти всю статтю з фотографіями танка в розділі Articles (Статті) на нашого сайті (www.tomkenyon.com). Це перша стаття у списку, під назвою The Thangka of Chakrasamvara and Vajrayogini (Танка Чакрасамвара й Ваджрайогіні).

Переклала Наталія Стусь

©2019 Том Кеньон Усі права збережені. Ви можете ділитися цим посланням з іншими, доки ви ніяким чином не змінюєте їх зміст, не берете за них плату, вказуєте автора і повністю наводите цю примітку про автоські права. Цей дозвіл не поширюється на звукову медитацію, яка не може бути розміщена в інтернеті чи передана без письмової згоди її автора.

© 2019 Том Кеньон Усі права збережені www.tomkenyon.com

Ви не можете використовувати мою музику з будь-яким відео, графікою, медитацією або текстом, накладеними на неї. Ви не можете розміщати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних інформаційних середовищах. Саме послання може бути скопійоване і поширене, але не моя музика. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і на будь-яких носіях.