Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Око шторму

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Для того, щоб описати ситуацію, в якій зараз опинився ваш світ, ми використовуємо метафору урагану або циклону.

Посеред деструктивної енергії цього метафоричного “шторму” є центральне місце тиші. Воно називається “Око шторму”.

Нинішній Хаотичний вузол стає все потужнішим. Тому хаотичні та деструктивні сили з багатьох джерел  крутитимуться навколо вас, неначе ураган чи циклон. Знайти центральну “точку тиші” всередині є духовною необхідністю, – для того, щоб пережити ці часи і залишитись неушкодженим.

У нашому посланні під назвою Відновлення ми поділилися звуковим помічником. Він може допомогти вам досягти центральної “точки тиші” всередині та відновити себе на фізичному, ментальному, емоційному та духовному рівнях.

Зараз ми запрошуємо до участі у Світовій Медитації з використанням Відновлення, для передачі цих живильних і цілющих енергій тим, хто сприятливий до цього виду піднесення.

Перед обговоренням деталей проведення цієї Світової Медитації, ми хочемо розповісти про те, до кого будуть спрямовані ці енергії та якою є природа цих еманацій.

У деяких лініях передачі буддизму зібрання, чи спільноту тих, хто має схожу мету, називають словом сангха (sangha). З точки зору алхімії, це єднання особистостей навколо спільної мети створює Третю Силу. Коли двоє чи більше однодумців збираються заради спільної мети, виникає Третя Сила, – потужніша за особисті сили.

У цій Світовій Медитації ми спрямовуватимемо цілющі та відновлювальні енергії на весь світ, – до всіх, хто входить до світової сангхи. Але ця світова спільнота немає нічого спільного з релігією. Вона має відношення до фізики – фізики свідомості.

Медитація

27-го травня 2017 року ми плануємо створити вузлову точку. Це буде планетарна “точка тиші”, – тиші відновлення та зцілення. Випромінювання цієї “точки тиші” буде спрямоване на весь світ. Воно створить гармонійне поле енергії, до якого зможе приєднатися будь-хто з тих, хто бажає отримати її, або живе у цьому вимірі свідомості.

Ця енергетика схожа на легкий вітерець (бриз). І, як і все, що сприймається через органи чуття, – хтось відчує її, а хтось ні. Ті, хто помітить цю тонку хвилю відновлення, відчують глибокий сердечний відгук і будуть піднесені. Ким би вони не були, і де б вони не були, – ці люди зможуть отримати енергії відновлення.

Якщо ви вирішите приєднатися до нас у цій Світовій Медитації, ви увійдете у вимір свідомості, який виходить за межі часу та простору. Через мережу взаємопов’язаності ми об’єднаємося з іншими учасниками медитації по всьому світу.

Не всі з тих, з ким ви контактуватимете під час медитації будуть людьми. Серед них будуть і тварини. Деякі тварини є більш свідомими, ніж інші, – так само, як і люди.

Окремі тварини є високо розвиненими духовно. Вони втілилися як тварини з причин, відомих лише їх найглибшим аспектам. Серед істот, з якими ви поєднаєтеся, будуть і духи природи, – тому що багато з них дуже страждають через зростаюче ґвалтування природи людством.

Важливо зрозуміти, що ніхто нічого вам не нав’язуватиме. Натомість, у біосферу і у взаємопов’язаність усіх істот будуть привнесені цілющі та відновлювальні енергії. Всі істоти вільно, за власною волею, вирішують, – приймати ці енергії, чи ні.

Якщо ви оберете приєднатися до нас у цій медитації, – ви зробите один з ваших найбільших дарунків Землі та всім істотам, які живуть на ній і всередині неї.

Енергетика цієї медитації триватиме 24 години.

Світова Медитація відбудеться під час зібрання у Манхеттені, Нью Йорк наприкінці семінару під назвою Звукові занурення Sound Immersions.

Вона триватиме 30 хвилин. Двадцять сім хвилин учасники медитації слухатимуть Відновлення, а три хвилини наприкінці вони проведуть у тиші. Світова медитація розпочнеться у четвер, 27-го травня о 17:30 за літнім часом східного узбережжя (DST), що відповідає четвергу, 27-го травня 21:30 за Грінвічем (GMT). Творення вузлової точки медитації завершиться о 18-й за літнім часом східного узбережжя чи о 22-й GMT. Протягом цього тридцятихвилинного періоду ті, хто буде фізично присутній на семінарі Звукові занурення (Sound Immersions) приєднаються до нас у створенні вузлової точки. Це стане дуже потужним і яскравим досвідом, – і для тих, хто буде присутній в залі, і для тих, хто приєднається до нас з того місця, де знаходиться.

Примітка: щоб дізнатися коли саме вузлова точка існуватиме у вашій часовій зоні, скористайтеся Конвертором часових зон, який є частиною Годинника світового часу (World Time Clock). Або ви можете натиснути на посилання нижче, щоб одразу перейти до Конвертору часу.

https://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html?iso=20170527T213000&p1=179&p2=tz_gmt

З моменту свого початку Світова Медитація триватиме, наче звук гонгу, двадцять чотири години. Ви можете приєднатися до Медитації та увійти у її вібраційні поля у будь-який час протягом цього двадцятичотирьохгодинного періоду.

Знову ж таки, – ми хочемо підкреслити, що цей вимір свідомості не обмежений часом чи простором. Іншими словами, ви можете увійти у вібраційний простір планетарного відновлення так само повно, як і учасники семінару у Манхеттені, – де б ви не знаходилися фізично.

Медитація складається з двох фаз. Перша з них є медитацією на звукову медитацію Відновлення.

Вам буде дуже корисно прочитати послання Відновлення, а також попрацювати зі звуковою медитацією до проведення Світової Медитації.

В ідеалі, ви маєте використовувати високий рівень роботи з медитацією, описаний у тому посланні. Ваша увага буде зосереджена у вашому фізичному тілі, – ви уявлятимете своє тіло зоряною галактикою. Це дасть можливість Шакті, тобто духовній енергії звукових кодів, глибше проникнути у ваше тіло. Протягом цієї фази ви слухаєте звукову медитацію 1 раз.

У другій фазі медитації перемістіть вашу увагу у ваше Третє Око (Аджна центр). Протягом цієї фази ви прослухаєте Відновлення 2 рази. Зосередивши увагу у третьому Оці, уявіть, що ви зависли у просторі, а перед вами знаходиться Земля.

Коли у вас виникне відчуття, що ви “зависли” у просторі разом із Землею, -зосередьте свою увагу на Землі (увесь цей час ви безперервно слухаєте Відновлення).

Зосередивши свою увагу на Землі, ви спрямовуватимете енергії відновлення на планету і на істот, які живуть на ній і в ній.

Дехто з вас побачить планету зблизька. Декому планета буде здаватися далекою, – ці люди не відчуватимуть сильного зв’язку з нею. Ваша близькість до Землі у цій медитації буде визначатися вашими міжвимірними стосунками з планетою.

Якщо ви відчуваєте сердечний поклик приєднатися до нас у цій світовій медитації, – ми дякуємо вам.

Раніше ми передавали вам різні звукові дари, а також теоретичні концепції, – щоб допомогти вам отримати доступ до вищих вимірів вашої свідомості. Для нас звукова медитація Відновлення є найбільшим даром із тих, які ми передали вам до цього часу.

Ми говоримо так, бо витоки цієї звукової медитації знаходяться у 10-му, 11-му та 12-му Вимірах нашої колективної свідомості. Хатори, які перебувають у цих вищих вимірах, є нашими духовними вчителями. Вони перебувають у вимірі не-дуальності і постійно випромінюють вібраційні поля миру, живлення та відновлення.

У нас ці поля енергії та мудрості називаються Аітос. Ми бачимо істот, які перебувають там, схожими на райдугу.

Хай мир відновлення, який перевершує всі уявлення вашого розуму, перебуває з вами і вашими близькими, коли ваш світ увійде у свій найскладніший перехід.

Хатори
29 березня, 2017


Думки та спостереження Тома

Посилання на звукову медитацію Відновлення знаходиться наприкінці мої коментарів. Це звуковий файл у форматі mp3, який ви можете безкоштовно завантажити для особистого використання.

Пояснення Хаторів щодо проведення Світової Медитації є цілком зрозумілими, і я не бачу потреби щось уточнювати.

Але у цьому посланні є декілька цікавих місць. І я думаю, що вони можуть викликати інтерес деяких читачів.

Коли вони сказали:

Дехто з вас побачить планету зблизька. Декому планета буде здаватися далекою, ці люди не відчуватимуть сильного зв’язку з нею. Ваша близькість до Землі у цій медитації буде визначатися вашими міжвимірними стосунками з планетою.”

Щойно Хатори сказали ці слова, у мене виникло відчуття, що я сам катапультувався у простір, і що я дивлюся назад на Землю внутрішнім баченням. І я спитав їх, що вони мали на увазі у цьому метафоричному висловлюванні. Вони відповіли, що для тих, хто має глибокі кармічні стосунки з Землею, у другій фазі медитації планета буде близькою. А ті, хто перебуває на Землі не через кармічні прив’язки, а для виконання духовної місії, відчують Землю далекою. Також вони сказали, що у деяких випадках, ті, хто у цьому втіленні вже завершив свою карму, пов’язану з Землею, можуть також відчути Землю далекою.

Моє тіло здригнулося від притоку енергії, коли Хатори сказали:

Це стане дуже потужним і яскравим досвідом, – і для тих, хто буде присутній в залі, і для тих, хто приєднається до нас з того місця, де знаходиться.

Я відчував таку енергетику від Хаторів і раніше, і завжди це було передвісником чогось потужного та важливого.

Я особисто відчуваю, що весь семінар  Звукові занурення (Sound Immersions) у Симфонічному просторі у Манхеттені 27-го травня активує потужну трансформацію в усіх, хто буде присутнім у залі.

Заключне Звукове Занурення цього семінару буде Світовою Медитацією, яку описали Хатори. Єдиною відмінністю буде те, що я встановлю зв’язок з групою Хаторів, які перебувають у 10-му, 11-му та 12-му Вимірах, – щоб транслювати звукові коди поверх попередньо записаної звукової медитації (тобто, Відновлення). Це буде цікаво, тому що попередньо записана звукова медитація вже містить звукові коди з Хаторійських 10-го, 11-го та 12-го Вимірів.

Як свідчить мій досвід зустрічей з Хаторами з 10-го, 11-го та 12-го Вимірів, усі вони були геометричними формами – часто сферами.  І, хоча багато з них випромінює біле світло, деякі випромінюють світло різних кольорів, схоже на райдугу.

Після того, як Хатори передали це послання, я запитав їх, що вони можуть сказати про подібність до райдуг істот, які перебувають у Аітос (10-му, 11-му та 12-му  Вимірах).

Вони пояснили, що, хоча багато з Хаторів вищої вимірності виглядають, як білі світлові сфери, вони втілюють усі частоти світла. І, випромінюючи сприятливі енергії, вони часто стають схожими на райдугу і світяться багатьма кольорами одночасно.

Звуковий файл

Звукова медитація Відновлення триває 9:01 хвилин. Звуковий файл у mp3 форматі  знаходиться в розділі Listening (Прослуховування) нашого сайту.

Зверніть увагу: ви маєте спершу завантажити файл на свій комп’ютер. Після цього зможете переносити його на інші пристрої.

Будь-ласка, завантажте файл заздалегідь, а не слухайте його з нашого сайту під час проведення Світової Медитації, – тому що кількість підключень може перевищити можливості нашого сервера.

Натиснувши на посилання нижче, ви потрапите до розділу Listening (Прослуховування). Після погодження з Умовами Угоди про прослуховування ви отримаєте повний доступ до аудіофайлів для особистого використання.  Прокручуйте донизу список заголовків, доки не побачите Restoration (Відновлення).

Натисніть_тут, щоб прослухати та/або завантажити Відновлення.

Інформація, безпосередньо не пов’язана з цим посланням

Звукові занурення: семінар у Нью-Йорку
Щоб дізнатися більше про семінар у Нью-Йорку, на якому буде створено вузлову точку цієї Світової Медитації, перейдіть до розділу Calendar (Календар), – або натисніть_тут, щоб прямо перейти на сайт Симфонічного простору.

Відновлення – розширена версія
Нас попросили створити тривалішу версію Відновлення, – щоб слухачі могли глибше увійти у звуковий простір, не відволікаючись на перерви. Розширена версія Відновлення є цілісним звуковим полем тривалістю 64 хвилини. Зараз вона доступна як mp3 завантаження у Крамниці нашого сайту (The Store), або натисніть_тут, щоб замовити.

Перехідні стани: записи з інтенсиву Хаторів
Перехідні стани (Transition States) є набором з 8 CD дисків, із записами, зробленими на семінарі Хаторів, проведеному у 2016 році. Зараз ці записи доступні як на CD-дисках, так і у вигляді mp3- завантажень у Крамниці (The Store). Для того, щоб отримати більше інформації про ці записи з семінару, натисніть_тут.

Ви можете переглянути роздатковий матеріал, який надавався учасникам семінару Перехідні стани (Transition States), якщо перейдете до розділу сайту Articles (Статті) і прокрутите вниз до двох статей, назви яких починаються з Transition States.

Нові звукозаписи у розділі Прослуховування
Окрім Відновлення, до розділу Прослуховування будо додано ще декілька нових звукових файлів. Щоб прослухати їх, перейдіть до розділу Listening (Прослуховування) на www.tomkenyon.com. Після того, як ви погодитеся з умовами Угоди про прослуховування, ви отримаєте доступ до усіх бесід, інтерв’ю та звукових медитацій. Вони надаються безкоштовно лише для вашого особистого використання.

Еріксонівське звукове занурення
Це незвичайна сесія Еріксонівського гіпнозу, зосереджена на мозолистому тілі, – для того, щоб посилити зв’язки між півкулями мозку та збільшити взаємопов’язаність системи мозок/розум/тіло.

Пісня безмежного співчуття
Тантрична пісня з семінару Входження у поля Будди, який було проведено у 2016 році. Для занурення у стани розуму, сповнені співчуття, вона використовує мантру Ом Мані Падме Хум, – мантру Ченрезіга (тібетського Будди Безмежного Співчуття).

Пес на ім’я Мерлін
У цій бесіді Том ділиться історіями з кімнати для психотерапії. Історії пов’язані з його колегою-психотерапевтом, співпраця з яким тривала десять років. Так трапилося, що цей колега був собакою.

Переклала Наталія Стусь

© 2017 Том Кеньон Всі права захищені www.tomkenyon.com

Ви можете та розповсюджувати копії цього послання будь-яким способом, поки ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст та повністю включаєте цю примітку про авторські права. Звукові файли з нашого сайту, включаючи Відновлення, не можуть бути розміщеними на жодному іншому сайті, чи поширеним будь-яким способом без письмового дозволу автора.