Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Відновлення

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

У лютому минулого року ми передали послання під назвою Дестабілізація. Розпочався 2017 рік, і глобальна дестабілізація, про яку ми говорили у тому повідомленні, все більше прискорюється.

У нинішньому посланні увага зосереджена не на процесі дестабілізації, – насамперед, воно присвячене новій звуковій медитації, яку ми хочемо вам передати. Ця медитація є енергетичною  протиотрутою. Вона може допомогти вам протидіяти негативному впливу дестабілізації на ваше тіло/розум та дух, та/або подолати наслідки такого впливу.

Нова звукова медитація називається Відновлення. Насправді вона є небесним хором із вищих сфер світла, який може передати вам енергії глибокого живлення та відновлення.

Для того, щоб ви змогли отримати найбільшу користь від Відновлення, ми хочемо коротко розглянути голографічну природу вашого всесвіту, – охоплюючи і ваше фізичне тіло.

У нашому баченні, весь фізичний всесвіт за своєю природою є ілюзією, – голографічною проекцією світла.

Ваше фізичне тіло також є голографічною проекцією, – невід’ємною частиною більшої голограми, яку ви називаєте космосом. Тому існують енергетичні струни, які єднають вас із всесвітом, а також і з вищими сферами світла. Ці зв’язки між вами, космосом і сферами світла закладені у вашій природі.

Коли ви досягаєте вищих станів свідомості, стає більш очевидною ілюзорна природа фізичного існування, – і те, що насправді ви є світосяйною істотою. Але водночас ви є істотою втіленою. Ваша свідомість міцно вкорінена у сприйняті через органи чуття. Тому ви живете у двох світах одночасно, – у світі повної свободи, не обмеженої ні часом, ні простором, і у вашому втіленому існуванні, яке прив’язує вас до Землі.

Ваша Земля змінюється. Вона перетворюється на нові реальності та входить у все більш хаотичні стани. Тому ваша система тіло/розум проходить складні випробування.

Навіть тим з вас, хто дійсно йде по шляху, спрямованому догори, до вищих станів свідомості, інколи складно справлятися з проблемами глобальної дестабілізації.

Звукова медитація Відновлення може допомогти вам відновити себе, попри особисті та глобальні проблеми. Але для того, щоб ви змогли отримати більше користі від цієї звукової медитації, ми хочемо конкретизувати, що саме відбувається, коли ви її слухаєте.

Звуки, які складають медитацію, є кодами. Вони пульсують життєвою силою з вищих сфер світла. І якщо ви слухатимете цю звукову медитацію належним чином, життєва сила цих звукових кодів передаватиметься у ваше фізичне тіло, – у саму клітинну матрицю.

Ми пропонуємо три різні способи прослуховування цієї медитації. Кожен наступний з них відкриє вам магію і силу цієї звукової медитації на більш глибокому рівні. Почніть з рівня прослуховування, який видається вам найбільш комфортним. І коли ви його опануєте, можете переходити до наступного.

Базовий рівень

Ми дуже радимо вам слухати медитацію у навушниках (стерео- чи “вкладишах”), – щоб звукові коди були єдиними звуками, які ви чуєте. Ми також радимо вам слухати це з заплющеними очима, – щоб музика була вашим основним чуттєвим досвідом.

З розслабленим фокусом уваги зануртеся у архітектуру звуків. Рухайтеся за послідовністю вібраційних енергій і відчувайте, як вони діють на вас. У цьому методі ваша увага повністю зосереджена на звуковому просторі. Коли ваш розум відволікається, – просто поверніть його назад до звуків.

Проміжний рівень

У цьому способі прослуховування ви також зосереджуєтесь на звуковому просторі, але ваш фокус уваги охоплює і ваше фізичне тіло, – неначе все ваше тіло слухає звукові коди і небесний хор. Коли ви слухаєте звукову медитацію таким чином, відбувається більш глибока передача життєвої сили і відновлення у ваше тіло.

Ті з вас, хто має розвинені кінестетичні відчуття, інтуїтивно знатиме, як це зробити.  Для тих, хто менш обізнаний у царині тілесної свідомості, у нас є кілька порад.

Дійте так, начебто ваше фізичне тіло дійсно слухає звуки. Хоча ви знаєте, що сприйняття звуків відбувається через вуха та слухові шляхи у вашому мозку, – уявляйте і відчувайте, що ваше тіло також чує звуки.

Відчувайте, як ці звукові коди вібрують і резонують з різними ділянками вашого тіла. Дехто з вас зможе помітити вібраційний вплив цих звукових кодів на своє енергетичне поле, яке віддавна називають аурою.

Високий рівень

У цьому способі прослуховування ви відчуваєте своє тіло зоряною галактикою.

Кожна клітина вашого тіла є зіркою, яка випромінює світло. Цей вид світла має біологічне походження, і нова наука біофотоніка називає його Біофотонами. Це не метафора. Це фізична реальність вашої тілесної природи.

Так само, як і у попередньому способі, ви зосереджуєте на звуковому просторі та вашому фізичному тілі. Ви просто додаєте ще один елемент, – виразне відчуття, що ваше тіло є зоряною галактикою.

Коли ви досягнете відчуття вашого тіла, як галактики світла, кожна зірка чи клітина вашого тіла отримає пульсуючу життєву силу звукових кодів на значно глибшому рівні.

Ясно усвідомлюйте, що ця звукова медитація є дарунком із небесних світів. Небесний хор і всі голоси поєднуються, створюючи пульсуючі енергетичні вихори.

Звуки, які ви чуєте, є відповідниками вібраційних зсувів у сфери світла.

Коли ви слухатимете звукову медитацію так, як щойно описано, – клітинна матриця вашого тіла увійде у високий стан вібраційної сприйнятливості.

Наскільки ви здатні входити у цей стан розумового та тілесного пробудження, – настільки звукова медитація зможе передати вам унікальні відновлювальні енергії.

Медитація триває близько дев’яти хвилин. Ми сподіваємося, що навіть ті з вас, хто має дуже напружений графік, зможуть виділити цей короткий проміжок часу для особистого відновлення.

Якщо вам пощастило мати достатньо часу, – ми радимо експериментувати з прослуховуванням цієї звукової медитації по декілька разів за одну сесію. Це відкриє вам більш глибокі рівні живлення та відновлення, притаманні звуковим кодам.

Ваш світ входить у подальшу дестабілізацію і хаотичні стани. І ми сподіваємось, що ця звукова медитація дійсно допоможе вам прокласти свій шлях через  бурхливі води глобальної зміни.

З глибини нашого Спільного Серця ми посилаємо вам імпульс для нового творення посеред руйнування.

Хатори
18 лютого, 2017


Думки та спостереження Тома

У цій звуковій медитації прихована справжня магія трансформації. Але, найімовірніше, вона відкриє себе вам лише тоді, коли ви повністю зосередите на ній увагу свого розуму. Іншими словами, – не беріться за кілька задач одночасно.

Хатори створили цю звукову медитацію з єдиною метою, – для привнесення відновлювальних енергій у ваші тіло/розум і дух.

Я маю сказати, що в контексті цієї медитації слово “дух” (англ. “spirit”) не має релігійного підтексту. Більшою мірою він має відношення до латинського джерела цього слова, як у слові spiritus. Як і багато слів із давніх мов, spiritus має багато значень, серед яких є дихання, мужність і сила. Коли ми відчуваємо захоплення, ми часто мимовільно робимо глибокий вдих – це фізіологічний прояв зв’язку між нашим диханням та сильними почуттями.

Хатори згадують про дуже цікавий та глибокий зв’язок між цією звуковою медитацією та тілесною Біофотонною мережею світла. Тим з вас, кому не знайома наука біофотоніка, я раджу прочитати роботу Альфеда Поппа. Ви також можете знайти більше відомостей про біофотоніку й посилання на інші джерела, якщо перейдете до розділу Articles (Статті) нашого сайту (www.tomkenyon.com) і натиснете на Biophotonics-Class Handout (Роздатковий матеріал до семінару Біофотоніка).

https://tomkenyon.com/biophotonics-class-handout

Нещодавно я подорожував по Раньон каньйону у Лос-Анджелесі, і там зробив це фото. Нинішня ситуація в світі є доволі серйозною. І на мою думку, це фото якнайкраще передає мої почуття, пов’язані з останньою звуковою медитацією Хаторів і нашою людською спільнотою.

RestorationSun

(c)2016 Том Кеньон. Всі права захищені

Крізь крону дерева пробиваються промені сонця, – наче відновлювальні енергії зі сфер світла. Ці енергії доступні для нас, – але лише тоді, коли ми оберемо підживлюватися від них.

Декілька людей піднімаються на пагорб до світла Відновлення. Самотня фігура вдалині справа вдивляється у перспективи, повністю відкриті для нього чи неї, – і оновлюється душею і духом через благодать Відновлення.

Коли я вирішив розмістити це фото у моїх коментарях, я думав про те, щоб видалити паркан зліва від дерева (з міркувань естетики). Але згодом я зрозумів, що він є чудовою метафорою наших труднощів.

Існує багато парканів, які відділяють нас від благодаті Відновлення. Деякі з них є суспільними домовленостями та віруваннями, деякі є наслідком суспільного стресу, спричиненого нинішнім зростанням  політичної поляризації, деякі приховані під виглядом релігійних чи духовних догм, а  деякі з них є внутрішніми перепонами, які нас тримають.

Частиною задачі отримання справжнього Відновлення є знаходження свого шляху через ці внутрішні та зовнішні паркани, які постали, щоб відділити нас від благодаті оновлення.

Насправді існує багато шляхів до істинного Відновлення. Ця остання звукова медитація є одним з них. Якщо вона резонує з вами, – я думаю, що ви будете благословенні її дієвістю.

Ви можете обрати інший шлях, головне, – знайти спосіб відновити себе душевно і духовно у нинішні все складніші часи.

Який би шлях до Відновлення ви не обрали, – хай він буде близьким. І хай він стане благословенням для вас, для тих, кого ви любите і для всіх живих істот.

Том Кеньон

Примітка: Звукова медитація Відновлення насправді є відредагованою частиною Зоряної пісні, – Хатори проспівали її через мене на Інтенсиві під назвою The Sprial of Ascension, який я проводив у 2015 році. Базовим звукозаписом для цієї звукової медитації Хаторів стала більш рання пісня, яку я записав під назвою The Voices of Iona (Голоси Іони) на CD диску Голоси з інших світів Voices from Other Worlds.

Звукова медитація Відновлення

Натиснувши на наведене нижче посилання, ви потрапите на сторінку Угоди про прослуховування (Listening Agreement) у розділі Прослуховування (Listening). Після того, як ви погодитеся з Умовами прослуховування, вам буде надано вільний доступ до великої кількості звукових медитацій, лекцій та відео. Будь-ласка, зверніть увагу: ці аудіо- та відео файли призначені лише для вашого особистого використання. Вони є інтелектуальною власністю, захищеною авторським правом, і не можуть бути розміщеними на інших сайтах або використаними у творах інших людей.

Натисніть тут щоб прослухати та/або завантажити звукову медитацію Відновлення (Restoration Sound Meditation).

© 2017 Том Кеньон Всі права захищені www.tomkenyon.com

Ви можете та розповсюджувати копії цього послання будь-яким способом, поки ви ніяким чином не змінюєте його зміст, не розміщуєте його на відео сайтах, таких як You Tube, не берете за нього плату та повністю включаєте цю примітку про авторські права. Зверніть увагу, що цей дозвіл не поширюється на звукову медитацію Відновлення, а також усі інші звукові файли з нашого сайту.

Переклала Наталія Стусь