Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Дестабілізація

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Ваш світ входить у період величезної дестабілізації.

У попередніх посланнях ми називали Хаотичними Вузлами несподівані каталітичні та хаотичні зміни. Також, у минулих повідомленнях ми відзначили появу множинних Хаотичних Вузлів та їх взаємодію, – у цьому посланні ми називаємо такі явища дестабілізацією.

(дивіться попереднє послання Хаторів під назвою Посилення Хаотичних Вузлів та руйнування тривимірної реальності).

Ця дестабілізація вашого світу відбувається на екологічному, соціальному та індивідуальному рівнях існування.

Давайте почнемо з екологічних проблем.

На вашій планеті природне середовище зазнає, по суті, постійного отруєння. Закислення ваших океанів, надмірне використання пестицидів, хімічних речовин і викопних видів палива, – всі ці чинники взаємодіють, створюючи екологічний Хаотичний Вузол величезних масштабів. Справді, все більше ваших науковців говорять про те, що Земля входить у початкові етапи “6-го масового вимирання”.

Ми повернемося до детального розгляду цих питань незабаром, але давайте спершу розглянемо інші два рівні.

На соціальному рівні стан вашого світу стає надзвичайно нестійким і схильним до подальшої дестабілізації. Це складна ситуація. Характеризуючи її на найелементарнішому рівні, ми можемо сказати, що ви є свідками зіткнення культурних цінностей, а також впливу змін клімату та воєн на міграції людських популяцій (деякі з них були викликані обставинами, а деякі, – маніпуляціями ділків за лаштунками).

Третій рівень є індивідуальним, – ви, – один з читачів цього повідомлення.

Це також складна ситуація, яка розгортається на декількох рівнях. Один з цих рівнів має відношення до отруєння навколишнього середовища вашої планети, яке ми згадували раніше. Внаслідок змін клімату та вирубки лісів, нові форми бактерій і вірусів поширюються по всьому світу.

Ці мікроскопічні форми життя не є інертними. Вони є живими розумними істотами, які еволюціонують. А еволюціонують вони дуже швидко, – і через це ваші нинішні медичні методи боротьби з ними стають неефективними.

Другий виклик вашій індивідуальній стабільності пов’язаний з магнітними зсувами та змінами розмірності, які відбуваються на вашій планеті. Оскільки ваша нервова система працює відповідно до принципів біо-електромагнетизму, нейронні мережі вашої нервової системи мають проблеми з цими зсувами та змінами. Деякі з вас, особливо люди, чутливі до енергій, будуть схильні до цього більше, ніж інші. Але ці явища посилюватимуться, і їх відчують усі без винятку.

Зв’язок між людьми стане більш складним завданням, – тому будьте бережними один до одного.

Вас може здивувати те, що деякі з цих проблем будуть виникати у близьких дружніх та інтимних стосунках. Ви можете виявити, що, здавалося б, незначні зовнішні події можуть запустити цунамі емоційних реакцій.

Існує дві основні причини цього явища.

Перша має відношення до дестабілізації вашої нервової системи, що робить її більш схильною до втрати центрованості. Другий рівень пов’язаний з процесом каталітичної еволюції, який ви, як людська істота, зараз проходите. Ми маємо на увазі, що приховане раніше тепер відкривається. Найглибші катакомби вашої підсвідомості вивертаються назовні, – наче плуг оре поле. Перебування у такому стані викликає сильне занепокоєння, – особливо у тих з вас, хто вважає себе духовною істотою.

Якщо ви вважаєте, що належність до духовних істот вимагає від вас постійного перебування в стані блаженства та щастя, – то ви виявите, що цей процес очищення сильно виводить вас зі стану рівноваги. Але, – відверто кажучи, – він є необхідним для індивідуальної еволюції, зокрема для звільнення від обмежень, накладених вашими релігіями та  історичними міфами. Це також необхідно для людства в цілому, – щоб повернутися обличчям до власної тіні (тобто невирішених емоційних проблем і деструктивних вірувань) та трансформувати її. Трансформація тіні є необхідною для виживання людства.

У минулих повідомленнях ми говорили про те, що розвиток подій може бути змінений “об 11-й годині”. Використана нами метафора означає: в останню годину перед необоротним зрушенням можна змінити його результат.

Ми й досі вважаємо це можливим, але на вашому годиннику вже далеко по 11-й. Ви перебуваєте за одну хвилину до півночі, – образно кажучи, звичайно.

Це означає, що величезні зміни повинні відбутися протягом дуже короткого проміжку часу, – якщо ви всі разом прагнете уникнути 6-го масового вимирання.

Екологічні та соціальні аспекти цього процесу дестабілізації є дуже складними. Через це ми хочемо обмежити наші коментарі практичними порадами для вас.

З еволюційної точки зору, однією з ознак проживання людською істотою перехідних станів між вимірами є зростаюче сприйняття  життя як сну. Якщо це відбувається з вами, –  ви будете сприймати  своє життя і події у ньому як схожі на сон, несуттєві.

Вам, як і раніше, доведеться мати справу з реаліями вашого фізичного існування, – але ви все більше будете відчувати, що вашому фізичному існуванню притаманна якість нереальності.

Ми розуміємо, що в багатьох з наших повідомлень ми звучали як заїжджена платівка, повторюючись знову і знову, – особливо коли мова йшла про когерентні емоційні стани, – такі як щастя, радість і/або вдячність. Це пов’язано з фізикою та нейропсихологією. Когерентні емоційні стани є протиотрутою до дестабілізації вашої нервової системи, викликаної різними чинниками, які ми згадували раніше.

Є багато способів вирішити задачу приведення вашої нервової системи у когерентний стан. Насамперед, ми пропонуємо вам регулярно працювати зі звуковою медитацією Міст між Світами (див. коментарі Тома нижче), – для привнесення когерентних емоцій у вашу нервову систему.

Інший спосіб підвищити рівень когерентності, – привнести більше радості у ваше життя. Для багатьох з вас це твердження звучить парадоксально. Далеко не у всіх культурах визнається необхідність радості як цінності. У більшості людських  спільнот, здається, високо цінують жертвопринесення, мучеництво та самозречення. З нашої точки зору, це є найбільшою помилкою, – принаймні, з точки зору духовної еволюції.

Ми дуже чутливі до того, що багато читачів нашого повідомлення можуть безпосередньо вирішувати цю задачу (тобто, шукають, як створити більше радості у своєму житті), – і роблять це у дуже складних умовах.

Нашу пораду, як і всі поради, слід “приймати з зерном солі.” Це просто наш погляд на цю конкретну проблему. Після цього застереження, ми пропонуємо вам прибирати з вашого життя мислеформи самопожертви і мучеництва. Знаходьте більше способів відкривати радість навіть у найменших речах. І не має значення, наскільки вони маленькі.

І, нарешті, знайдіть у собі мужність  говорити свою правду вашим ближнім. На нашу думку, саме висловлення власної істини та саморозкриття має вирішальне значення для успішного переходу через період глобальної дестабілізації, який відбувається зараз і буде тривати.

Хатори
7 лютого 2016

 

Думки та спостереження Тома

Насамперед, я не думаю, що перша частина цього повідомлення є несподіванкою для всіх, хто зумів уникнути обману під гіпнотичним впливом наших засобів масової інформації, та уважно спостерігав за ходом останніх подій у світі.

Для читачів, не знайомих з концепцією 6-го масового вимирання життя на цій планеті, нижче наведено посилання на роздатковий матеріал, який я надавав учасникам мого минулого семінару під назвою Біофотонна людина (The Biophotonic Human). Він містить інформацію і для науковців, і для нефахівців, – все більш очевидні докази того, що ми знаходимося на порозі (або фактично увійшли) у 6-те масове вимирання.
https://tomkenyon.com/the-spiral-of-ascension-class-handouts

Я ділюся цією інформацією, щоб надати уявлення про те, що вважаю життєво важливим. Я передаю інформацію збалансовано та відверто – тобто, без сенсаційності, – і використовую в якості підґрунтя наукову достовірність. Те, що ви вирішите робити (або не робити) з цією інформацією, – це простір вашого вибору, а не мого.

Хоча це повідомлення є відносно коротким, воно містить декілька рівнів закодованої інформації.

Одним із рівнів, цікавих для мене, є те, що говорять Хатори про сприйняття життя, як сну. Це дуже складна тема, але тут Хатори представляють її в найпростішій формі. На їх погляд, коли ми підвищуємо рівень нашої свідомості, – у нас часто виникає (і посилюється) відчуття, що життя є схожим на сон. Ми починаємо бачити крізь “ілюзії” цього світу, щоб відчути реальність, яка лежить в його основі, – те, що ми створюємо наше власне унікальне сприйняття “реальності”. Крім того, ми починаємо більш ясно відчувати, що наше втілене існування є лише одним виміром у безмежній міжпросторовій сфері свідомості.

Сприйняття життя як схожого на сон міражу, про яке говорять Хатори, має властивість посилювати відчуття комфорту і взаємопов’язаності. Іншими словами, коли такий стан сприйняття виникає, ви відчуваєте дивовижно глибокий зв’язок з собою, – на рівні, більш глибокому, ніж ви звичайно відчуваєте. У той же час, ви маєте справу з фізичними реаліями свого існування і не намагаєтеся їх уникнути. Це призводить до дивного відчуття, – поєднання перебування локалізованим в часі та просторі з одночасним визнанням того, що якась частина з вас (тобто, ваша багатовимірна реальність) виходить за межі часу і простору, а також за всі явища (тобто, ситуації, люди та місця), які складають ваше життя.

Я думаю, що тут варто провести відмінність між тим, що Хатори мають на увазі під  подібністю до сну природи життя (з точки зору вищих вимірів свідомості) та дисоціацією (відчуттям від’єднаності від життя), яка є психічним відхиленням від норми.

Якщо ви відчуваєте дисоціацію (від’єднаність від життя), яка залишає у вас відчуття меншої пов’язаності з самим собою, і якщо ваші емоційні стани більше схожі на дискомфорт, ніж на задоволення, – то я би сказав, що ви не відчуваєте того руху вгору, про який говорять Хатори у цьому повідомленні. Швидше за все, ви відчуваєте наслідки стресу, які негативно позначаються на вашому емоційному благополуччі. Саме тому Хатори продовжують обговорювати входження в когерентні емоційні стани за допомогою медитації та/або прослуховування звукових записів, які підтримують і заспокоюють, – таких, як Міст між Світами (див. посилання на цю звукову медитацію нижче). Інший шлях входження в когерентні емоційні стани, запропонований Хаторами, – культивування когерентних емоцій, таких як радість, щастя та/або вдячність (звичайно, їх перелік не обмежується наведеними).

Наостанок – в останньому абзаці цього повідомлення вони сказали:

“І, нарешті, знайдіть у собі мужність  говорити свою правду вашим ближнім. На нашу думку, саме висловлення власної істини та саморозкриття має вирішальне значення для успішного переходу через період глобальної дестабілізації, який відбувається зараз і буде тривати”.

Під час роботи над своєю частиною, я запитав Хаторів, що вони мали на увазі у цьому твердженні. Вони відповіли, що справжня духовна еволюція і свобода залежать від двох першооснов: говорити свою правду іншим і проявляти себе таким чином, щоб відкрити внутрішні шляхи (всередині вас) і зовнішні шляхи (в тих, хто навколо вас) для здійснення змін. Якщо ви тримаєте ваше світло прихованим від себе та інших, – світ не буде звільнений вашою вродженою світлоносністю. В той же час, якщо свої страждання і негативні реакції на те, що відбувається навколо вас, ви стримуєте і приховуєте від себе та інших (постійно забуваєте про себе та відволікаєтесь) – ви створюєте тіньову область. Ця тінь буде повністю затьмарювати будь-яке справжнє духовне світло, яке може випромінюватися вашим єством.

Том Кеньон

Натисніть тут, щоб прослухати та / або завантажити Міст між Світами, – A Bridge Between the Worlds. Це приведе вас в розділ Listening (Прослуховування) сайту www.tomkenyon.com. Після погодження з умовами Угоди про прослуховування ви знайдете безліч звукових медитацій і лекцій. Кожну з них ви можете прослухати і/або завантажити для особистого користування. Щоб знайти звукову медитацію, просто прокручуйте список донизу, поки не побачите назву: A Bridge Between the Worlds (Міст між Світами).

 

Інформація, не пов’язана безпосередньо з цим повідомленням:

Розклад моїх семінарів на поточний 2016 рік 2016 Calendar (Календар 2016) вже розміщено на нашому сайті. Натисніть тут, щоб прямо перейти до відповідної сторінки сайту, або перейдіть до неї через головну сторінку нашого веб-сайту www.tomkenyon.com.

Нова звукова медитація під назвою Звукова медитація Просвітлення Гуань-Інь (Kuan Yin’s Enlightenment Sound Meditation) тепер розміщена в розділі сайту Listening (Прослуховування). Ця дуже незвичайна звукова медитація основана на розповіді Гуань-Інь про свій шлях до Просвітління. Щоб прослухати звукову медитацію, натисніть на назву вище, або зайдіть в розділ сайту Listening (Прослуховування). Після погодження з умовами Угоди про прослуховування, ви будете мати доступ до всіх лекцій, музики і звукових медитацій в цьому розділі. Ви можете послухати та/або завантажити будь-який з цих звукових файлів для вашого особистого користування.

Підроблені (фейкові) повідомлення Хаторів

Нещодавно я дізнався, що хтось, (імовірно з Нідерландів), написав і розповсюдив повідомлення Хаторів, приписуючи його авторство мені. Я вважаю, що така нетипова поведінка дратує та є неетичною, – не кажучи вже про незаконність таких дій.

Хоча люди, безумовно, можуть вільно здійснювати ченелінг від кого завгодно і про що завгодно, – вони не мають права використовувати моє ім’я або пов’язувати свої творіння зі мною будь-яким способом. Якщо ви коли-небудь отримаєте переслане послання Хаторів нібито від мене, – я пропоную вам зайти на наш сайт і подивитися, чи з’являється воно в Архівах Хаторів. Якщо ви не бачите його там, – я не маю до нього ніякого відношення.

Якщо ви цінуєте отримання повідомлень Хаторів від мене і вам зустрічаються підроблені повідомлення (на зразок тих, які зараз пересилаються з Голландії), – будь ласка, повідомте вашим знайомим про ситуацію! Заохочуйте їх перевіряти справжність повідомлення, за допомогою перегляду Архівів Хаторів на www.tomkenyon.com (https://tomkenyon.com/hathors-archives)

Переклала Наталія Стусь

© 2016 Том Кеньон Всі права захищені www.tomkenyon.com

Ви можете робити копії цього послання та розповсюджувати його будь-яким способом, поки ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Хоча текст цього повідомлення може поширюватися,  жоден аудіофайл, – включаючи лекції, музику, чи звукові медитації ні в якому разі не можуть бути розміщеними на будь-якому іншому сайті без письмового дозволу автора.

© 2016 Том Кеньон Всі права захищені www.tomkenyon.com

Ви також не можете використовувати мою музику з будь-яким відео, графікою, медитацією або копією, накладеною на неї. Ви не можете розміщувати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних інформаційних середовищах. Саме повідомлення може бути скопійоване і розповсюджене, але не моя музика. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, − будь-яким способом і в будь-якому інформаційному середовищі.