Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Аетеріум

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Обґрунтування

З нашої точки зору, дестабілізація вашого світу, про яку ми згадували в нашому останньому планетарному повідомленні, все більше прискорюється. Це спричиняє величезний стрес, – ви відчуваєте його на фізичному та психічному (насамперед, емоційному) рівнях.

Те, що ми пропонуємо у цьому повідомленні є практичним знаряддям, яке допоможе вам привести свій комплекс тіло/розум у стан більшої внутрішньої узгодженості – в розпал всезростаючого хаосу навколо вас.

Багато людей відчувають ударні хвилі змін, – їх можна порівняти з пересаджуванням рослини, яка вже вкоренилася. Ви маєте психологічне та біологічне коріння у вашій теперішній реальності, яку ви сприймаєте через органи чуття. І у багатьох з вас ці два види коріння міцно сплетені. Більшості людей (за деякими винятками) доволі складно долати труднощі переходу, через який зараз проходить ваш світ.

Чимало з того, що ви могли вважати  істинним, виявляється брехнею. Багато установ, на захист яких ви розраховували, все більше викриваються, як ненадійні. Міжособистісні відносини напружуються, – просто через те, що багато людей перебуває у стані стресу. Стрес спричиняється складними змінами навколо вас, – змінами, на які ви, начебто, не маєте ніякого впливу. Це спричиняє руйнівні види реакцій вашої біологічної основи, – тобто, ваше тіло реагує на стресові чинники навколо вас. Зокрема, змінюються ваші розумові та емоційні здібності.

Повернемося до нашої метафори вкоріненої рослини. Всі живі істоти мають психічне коріння. Це коріння з’єднує їх з реальністю, яку вони сприймають. Коли рослина має недостатньо простору для росту коріння, вона не може розростатися і цвісти. Але, як це не дивно, коли ви пересаджуєте рослину з надто малого горщика у більший, де є багато простору для росту, – рослина переживає період шоку та дезорієнтації. Їй потрібен деякий час, для того, щоб “помітити”, що з’явилося більше місця для росту її коріння. Хоча декому з вас наш коментар може здатися неймовірним, – насправді ви зараз маєте більше можливостей для прискореного зростання. Причина цього, – розширення багатовимірного простору, в якому ви знаходитесь. Тобто, ваш горщик стає все більшим. І, все ж таки, – внутрішньо ви можете відчувати себе більш обмеженими, ніж будь-коли.

Ми пояснюємо цей дивне протиріччя так: люди (за деякими винятками), зазвичай, не одразу помічають нові простори для зростання. Вони звикають до недостатності місця для коріння та обмежень реальності, яку вони сприймають. В людській природі закладена вроджена лінь, – вона проявляється, коли потрібно увійти у нову реальність, більшу за ту, яку вони сприймали раніше. Якщо ви є одним з небагатьох людей, які хоробро постають перед обличчям нових реальностей, – ми вітаємо вас. Але більшість людей зволікає, коли потрібно дозволити власному психічному корінню вийти за межі реальності, яку вони сприймають, – у нові можливості.

Одна з найбільших проблем у цей період глобального переходу, – те, що ви маєте справу не лише з психічними та емоційними труднощами. Ваші труднощі пов’язані також із вашим тілом. Ми маємо на увазі, що вашим органам та нервовій системі дуже складно пристосовуватися до швидких змін у реальності, яку ви сприймаєте.

Аетеріум

Аетеріум є звуковим знаряддям, яке дає вам можливість прямо справлятися з цими проблемами. Звукові коди, які складають цю медитацію, приходять безпосередньо з вищих сфер світла. Вони є еманаціями з десятого, одинадцятого і дванадцятого вимірів реальності, – зі сфери, яку ми називаємо Аітос. Це вібраційне поле світла має самосвідомість, а також високорозвинений розум, – і перебуває воно у стані свідомості, який ви могли б назвати не-дуальністю. Для нашої мети ми будемо просто давати вам практичні поради щодо того, як використовувати цей унікальний звуковий фрагмент.

Коли ви слухатимете Аетеріум, ви почуєте фоновий звук – безперервне монотонне гудіння. Це звукова медитація Аітос, яку ми передали в 2012 році. Зі звукового поля Аітос піднімаються і спадають складні звукові коди. Вони несуть заспокійливі, живильні та цілющі енергії Аітос у клітини вашого фізичного тіла. Це передача світла через звук у ваше фізичне тіло, – щоб допомогти вам у великому переході, через який зараз проходить світ.

Є два способи слухати цю звукову медитацію.

Пасивне прослуховування

У вас можуть бути дні, коли ви настільки  напружені, виснажені та знесилені, що не здатні зосередити свою увагу. У таких випадках просто слухайте звуки. Коли ваш розум блукає, просто поверніть свій розслаблений фокус уваги назад до музики. У цій формі прослуховування нічого іншого робити не потрібно.

Зосереджене прослуховування

У цьому методі ви слухаєте звуки, зосередивши увагу на своєму фізичному тілі. Такий спосіб прослуховування дасть найбільший ефект, тому що тонка енергія рухається за свідомістю. Ми маємо на увазі, що тонким енергіям властиво рухатися туди, де ви зосереджуєте свою увагу. Якщо ви, слухаючи Аетеріум, зосередите увагу на вашому фізичному тілі, – тонкі енергії спокою, живлення та зцілення глибше увійдуть у ваші органи та в клітини вашого тіла.

Ті з вас, хто усвідомлює свою внутрішню реальність, можуть помітити потоки енергії, –вони вирують всередині вашого тіла по траєкторіям складної геометрії. Дозвольте їм рухатися так, як вони хочуть. Вони мають свідомість та розум. Деякі з цих динамічних полів енергії будуть обертатися у протилежних напрямках. Насправді, через ваше тіло під час прослуховування може рухатися багато видів енергетичних вихорів. Це явище є ознакою глибокої трансформації. Дозвольте цим енергетичних вихорам виникати і рухатися по своїй власній волі, не втручайтесь. Можна продовжити час прослуховування, просто повторюючи звукову медитацію. Для тих з вас, хто готовий увійти у стан більш глибокої трансформації, такий спосіб роботи з Аетеріум буде дуже ефективним.

Якщо ви відчуваєте дискомфорт, дисгармонію, або біль у будь-якій частині вашого тіла, – зосередьте свою увагу там. І, коли ви розум блукатиме (а так буде), –просто поверніть його назад в ту область вашого тіла.

Інший спосіб зрозуміти Аетеріум, – уявити цю звукову медитацію своєрідним метафоричним рятувальним плотом. На ньому ви можете проплисти через бурхливі хвилі змін, які трапляються на вашому шляху. Якщо ви відчуваєте зв’язок, чи резонанс з цією звуковою медитацією, – ми рекомендуємо вам використовувати її регулярно. Це дуже ефективна звукова допомога для вашого тіла та розуму.

Хатори
26 червня 2016


Думки та спостереження Тома

Я особисто виявив, що ця остання звукова медитація Хаторів (Аетеріум), є дуже корисною, – і для фізичного здоров’я, і як засіб, який допомагає пристосуватися до все швидших енергетичних зрушень на Землі.

У своєму останньому повідомленні Дестабілізація, Хатори запропонували слухати звукову медитацію під назвою Міст між Світами, яку вони дали раніше. Вона дійсно заспокійливо діє на більшість людей, – і тим самим допомагає зменшити вплив стресу. А останній звуковий фрагмент Хаторів (Аетеріум), на мій погляд, створює глибокий цілющий відгук на клітинному рівні.

Цілющим відгуком я тут називаю відчуття гармонії і рівноваги на клітинному рівні. Воно виникає під дією складних звукових кодів, які складають Аетеріум.

Примітка: Аетеріум є засобом для перенавчання тіла/розуму. Ця звукова медитація не є лікуванням і не повинна використовуватися з такою метою. Якщо ви страждаєте від симптомів хвороби, – порадьтеся з медиком-професіоналом.

Слухаючи Аетеріум, ви, без сумніву, почуєте безперервний фоновий звук. Цей звук насправді є звуковою медитацією Аітос (Хатори дали її у своєму повідомленні від 20 вересня 2012 під назвою The Aethos and Nondual States of Consciousness). Я дуже раджу вам прочитати це повідомлення, – якщо вас цікавлять погляди Хаторів на не-дуальність та реальності вищої вимірності.

Звукова медитація Аітос є основною вібрацією (тобто базовим шаром) Аетеріум. Інші голоси, які ви чуєте, нагадують хор. Вони були створені, щоб передати заспокійливу енергію з Аітос за допомогою звукових кодів. Ці коди потім можуть бути використані біологічними системами (тобто, вашими тілом/розумом), – для отримання заспокійливих енергій, підтримки та живлення з вищих вібраційних сфер буття.

У звуковий медитації Аетеріум відсутні звуки електронного походження. Це просто накладання багатьох записів мого голосу, зроблених, коли я проспівував звуки за вказівками Хаторів.

Коли я слухав Аетеріум протягом триваліших сесій (тобто, просто натиснувши кнопку повтору) я виявив, що звукові коди більш глибоко входять у моє тіло, – зокрема, у систему меридіанів, різні органи, і, в разі необхідності, у мої клітини. І, що досить цікаво, – вони також входять у складну систему тонких каналів енергії, які йоги та йогині називають наді.

Іноді я відчуваю ці канали і органи наповненими білим світлом, а іноді й золотим. Я очікую, що ви побачите колір світла, потрібний вам на той момент часу, –тому що дія Аетеріум є результатом синергії вищих гармонік звукових кодів і вашої власної енергетичної системи. Зверніть увагу, що немає необхідності “бачити” світло у вашій уяві під час звукової медитації для її ефективності, – але світло є мовою, яка тут використовується. Ця мова світла, яке випромінюється Аетеріум, була перекладена на мову звукових кодів. І ці коди будуть впливати на вашу систему тіло/розум унікальним чином.

Як казала одна з моїх тіток: “Доказ у пудингу” Так що прослухайте Аетеріум, щоб побачити, чи резонує з вами ця медитація. Якщо ви відчуваєте спорідненість з цією незвичайною гармонікою, – то я б порадив вам, вільно поекспериментувати з нею і включити її до своєї щоденної або щотижневої особистої практики. Тоді ви зможете побачити, що вам відкриється через Аетеріум. Якщо ви не відчуваєте зв’язку з цією медитацію, – залиште її. Цей звуковий інструмент підходить не для всіх.

Я можу чесно сказати, що Аетеріум є гармонікою світла та звуку, яка продовжує відкривати мені все глибші рівні підтримки і зцілення.

Посилання на звукову медитацію Аетеріум наведене нижче. Натиснувши на посилання, ви потрапите до розділу Умови Угоди про прослуховування на сторінці Прослуховування (Listening). Після погодження з Умовами, вам буде надано відкритий доступ до всіх звукових медитацій і лекцій в розділі Прослуховування (Listening). Доступ до аудіозаписів надається безкоштовно. Але, будь ласка, пам’ятайте, – вони є авторським матеріалом. Звукові файли надаються лише для особистого використання і не можуть бути розміщеними або використаними в інших місцях.

Натисніть тут, щоб прослухати та/або завантажити Аетеріум.

Інформація не пов’язана безпосередньо з повідомленням:

Перш за все, я хотів би повідомити про зміни, які стосуються моєї викладацької роботи в майбутньому.

Всі речі у цьому світі є дійсно тимчасовими. Всі цикли творення мають свої витоки, – і, так само, свої завершення. І з багатьох причин є природним, що майбутній Інтенсив Хаторів, запланований на 11-13 листопада 2016 року в Сіетлі, штат Вашингтон, буде відзначати закінчення циклу творення, пов’язаного з моєю публічною викладацькою роботою.

Говорячи по суті питання, – Інтенсив Хаторів Перехідні стани: робота зі світом, який переживає кризу (Transition States: Dealing With A World In Crisis) буде останнім з моїх триденних звукових Інтенсивів. Після нього я планую змінити формат своєї викладацької роботи і скоротити тривалість моїх семінарів. Це означає, що Інтенсив буде останньою можливістю побувати на моїх розширених зануреннях у звук, – у їх нинішньому вигляді. Хоча досягнення у запису CD тепер дають можливість значною мірою передати відчуття присутності та потужність звукових кодів, які створюються під час моїх семінарів, – ніщо не може зрівнятися з безпосереднім перебуванням у кімнаті, коли тонкі енергії вивільняються під час прямої передачі.

Якщо ви хочете отримати досвід  перебування у одному з моїх триденних розширених живих звукових полів, – майбутня подія в Сіетлі є останньою можливістю зробити це.

Інші курси та тренінги 2016 року

Що стосується інших семінарів, запланованих на другу половину цього року: я планую зробити одноденне Звукове занурення Хаторів у Мюнхені, Німеччина 17 вересня і ще одне одноденне Звукове занурення Хаторів у Відні, Австрія 24 вересня.

У неділю, 2 жовтня я планую зробити одноденний захід під назвою Внутрішні потоки: Світи зцілення в мистецькому центрі Симфонічний Простір (Symphony Space) у Манхеттені (Нью-Йорк, штат Нью-Йорк). Ви можете прочитати опис цього семінару, а також зареєструватися на нього, прямо на сайті Symphony Space, натиснувши тут:
http://www.symphonyspace.org/event/9397/Other/tom-kenyon-the-inner-streams-worlds-of-healing

Для опису всіх курсів і того, як зареєструватися  на них через наш сайт, перейдіть до Календаря (Calendar) на www.tomkenyon.com.

Нові надходження

Нарешті, повний набір записів з останнього Інтенсиву Хаторів у 2015 році, The Spiral of Ascension (Спіраль Вознесіння), тепер доступний через нашу інтернет-крамницю як CD-диск та/або mp3 файл. Крім того, я зібрав те, що я вважаю найпотужнішими передачами звуку з цього Інтенсиву та об’єднав їх в один компакт-диск під назвою Вібраторіум (Vibratorium). Він також тепер доступний як CD і/або mp3. Зверніть увагу на те, що Вібраторіум входить у Спіраль Вознесіння. Ви можете безкоштовно переглянути роздатковий матеріал, який я надавав учасникам семінару Спіраль Вознесіння: перейдіть до розділі Статті (Articles) нашого сайту (www.tomkenyon.com) і прокрутіть униз до The Spiral of AscensionClass Handouts (Спіраль вознесіння – роздатковий матеріал).

Переклала Наталія Стусь

© 2016 Том Кеньон Всі права захищені www.tomkenyon.com

Ви можете робити копії цього послання та розповсюджувати його будь-яким способом, поки ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Зверніть увагу, що Аетеріум, а також всі звукові медитації та лекції на нашому сайті, не можна копіювати та розповсюджувати у будь-якій формі або розміщувати в Інтернеті, – зокрема, на будь-яких сайтах соціальних мереж, таких як Facebook™ або на загальних медіа-сайтах, таких як YouTube™.