Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Про природу ангелів

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

У цьому повідомленні ми хочемо розглянути наші погляди на природу ангелів.

Це не має нічого спільного з релігією. Швидше, це пов’язано з міжпросторовою реальністю.

Для досягнення нашої мети ми розділимо тему ангелів на три великі частини.

Ангели духовних світів

Ці ефемерні істоти мають електромагнітну природу. Вони наділені розумом, але не мають фізичного тіла. Деякі з яких мають форму, за якою їх можна впізнати, інші форми не мають. Ці розумні електромагнітні поля взаємодіють з людьми унікальними способами. В той же час, характер досвіду кожної людини значною мірою залежить від її очікувань та переконань. Іншими словами, – система вірувань людини значною мірою впливає на те, що переживається.

Ангели з духовних світів приймають різні форми. Деякі з цих ангелів них мають енергетичні поля, які нагадують крила, але багато з них таких “крил” не має.

Ці види ангелів є створеними істотами. Вони є силовими полями свідомості, які відправляються в ефір, у космос, – щоб виконати доручення або здійснити дію їх творця.

Цей творець може бути тим, кого можна назвати богом чи богинею, напівбогом або напівбогинею, міжпросторовою істотою, інопланетним розумом. Він може бути навіть людиною. Ці типи ангелів не мають власної свободи волі. Вони створюються з єдиною метою, – здійснити конкретний намір.

У більшості випадків ангел продовжуватиме цілеспрямовано виконувати свою місію, – доки енергія, яка створила його, більше не зможе його підтримувати. У деяких, дуже рідкісних випадках, ці ангельські істоти можуть отримати рівень самосвідомості та здатність робити особистий вибір, – окремо від істоти, яка їх створила чи дала їм життя. Це дуже рідкісне явище, але так буває.

До цієї категорії ангелів належить безліч істот з різними намірами.

У центрі уваги цього повідомлення, – ангели, наміри яких є позитивними та життєстверджуючими.

Внутрішні Ангели

Друга категорія ангелів може бути описана як електромагнітні поля свідомості, які існують лише в людському тілі. Ці силові поля свідомості створюються через емоції та переконання окремої людини. Вони – тонкі енергетичні сили, які рухаються через тіло людини під дією її переконань та емоцій.

Одна з великих здібностей, якими ви володієте, як людська істота, – створення ангельських сил всередині вашого тіла за допомогою позитивного наміру та позитивних емоцій. Ми незабаром повернемося до цієї найважливішої теми.

Інопланетні розумні істоти

Ця третя категорія ангелів не є ангельською взагалі, – але їх помилково вважають такими.

Це відбувається, коли людина стикається з інопланетними розумними істотами. Таку зустріч можна помилково прийняти за спілкування з ангелом. У багатьох ваших духовних і релігійних традиціях є розповіді про зустрічі з ангельськими істотами, чи богами/богинями, – які, насправді, були просто представниками більш розвинених позаземних цивілізацій.

У нас є дві причини для обговорення теми ангелів.

Думка, Страх і Зміна

Перша причина є практичною. Вона стосується вашого духовного виживання в умовах величезних змін, що відбуваються зараз на вашій Землі. Найпростіше ми можемо сказати так, – швидкі зміни на вашій Землі спричиняють підсвідомий страх.

За рідкісними винятками, люди, за своєю природою, не довіряють змінам. А коли відбувається так багато змін, як зараз на вашій планеті, – ця природна реакція страху посилюється. І це вивільняє у вашому тілі шкідливі електромагнітні поля свідомості.

Як протидію цьому, ми розглянемо позитивний вплив на організм людини через створення субатомних ангельських форм.

Ваша наука психонейроімунологія (дослідження того, як думки та емоції впливають на ваші імунні системи), а також новостворена наука епігенетика (вивчає, як думки і емоції впливають на ДНК) – все більш дізнаються про те, які саме хімічні речовини (зокрема, макромолекули) відповідають за ці впливи.

Але ми хотіли б запропонувати вам зробити наступний крок, – припустити, що ви насправді створюєте квантові польові ефекти у всесвіті вашого тіла, – через думки і почуття, джерелом яких є ви.

Саме тут ми підходимо до роздоріжжя.

Через посилення хаотичних сил у вашому світі, збільшується кількість людей, які відчувають посилення страху, тривоги, ворожості та зубожіння. Цей список можна продовжувати. За бажанням, ви можете легко обґрунтувати свою віру в те, що ви живете у все більш небезпечному та загрозливому світі.

З одного боку, – це правильна оцінка. Але, якщо ви залишаєтесь у цьому стереотипі сприйняття дійсності, ви чините біологічно шкідливий вплив на ваше тіло.

Цікавим рішенням, – якщо це можна так назвати, – є протидія такому сприйняттю за допомогою особистих періодів оновлення та розради. Під цим ми розуміємо здійснення біологічно позитивних впливів через створення субатомних ангельських форм.

Це досягається досить складним чином. Але, у своїй простій формі, – коли ви створюєте позитивні думки і позитивні почуття, – ви створюєте біологічно позитивних субатомних ангелів, що рухаються через всесвіт вашого тіла. Ці силові поля створюють квантові польові ефекти, які запускають позитивні біологічні реакції, – тим самим знижуючи вплив стресу.

Ми вважаємо, що корисним доповненням до цілеспрямованого творення позитивних думок та почуттів для вас може стати звукова медитація, яку ми дали перед цим посланням. Вона називається Міст між Світами. Просте прослуховування цієї звукової медитації протягом дванадцяти хвилин (її повна тривалість) один або два рази на день, – може помітно змінити те, як ви себе почуваєте. (Примітка: посилання на цю звукову медитація знаходиться в кінці цього повідомлення.)

Ми вважаємо, що життєво важливим для вас є свідомо вивільняти біологічно позитивні силові поля у вашому тілі. Потрібно робити це регулярно – щоб протидіяти ескалації безумства, що закручується навколо вас.

Ми радимо вам прочитати наше більш раннє повідомлення під назвою Екстаз та Серце, – тому що ця інформація може виявитися корисною для вас.

Друга причина нашого обговорення теми ангелів носить планетарний характер.

Зараз ви разом проходите дуже важку і небезпечну ділянку вашого шляху. На вашій планеті зростає дія руйнівні сил, – таких як релігійний фанатизм, зміни клімату, корпоративна жадібність і маніпуляції, а також посилюються величезні загрози для самих основ вашої екосистеми.

Ви зараз входите, – з нашої точки зору, – в потужний Хаотичний_Вузол, подібного якому ваша планета не бачила протягом тривалого часу. Якщо дію цього Хаотичного Вузла не послабити, – він може призвести до масової загибелі численних форм життя, включаючи багатьох людей.

Тому ми закликаємо до дії всі позитивні ангельські форми, – з усіх духовних традицій, від усіх життєстверджуючих міжпросторових істот, від усіх інших цивілізацій, що мають позитивні наміри, а також від усіх людських істот, які співналаштовані з нашим наміром.

Ми створимо вузлову точку зосередження енергії 5 вересня 2015 р. Через глобальну медитацію ми будемо закликати ці численні різноманітні і життєстверджуючі види ангелів до союзу, – для захисту життя на цій планеті та його піднесення.

Давайте пояснимо, що ми маємо на увазі.

Якщо людська свідомість підносить себе на рівень, більш високий, ніж проявлений у даний час, – то вона заслуговує на виживання. Якщо ж вона не піднесе себе, – то, людство яким ви його знаєте, не виживе на цьому переході. Це колективний космічний тест на розумність, який ви зараз проходите на багатьох рівнях.

Створення нами вузлової точки, навколо якої ці позитивні електромагнітні поля розуму зможуть рухатися разом як єдина сила, є незвичайною пропозицією.

Вона є особливою, – тому, що творці цих ангелів приходять з різних духовних, інопланетних і міжпросторових джерел. Ці “ангельські істоти” рідко взаємодіють одна з одною, і все ж ми закликаємо їх до Столу Долі заради людства і всього життя на цій планеті.

Ця вузлова точка буде існувати 5 вересня 2015, протягом останніх 30-ти хвилин семінару в Манхеттені, який називається У Спільноті Ангелів. Медитація почнеться о 5:30 вечора та закінчиться о 6:00 вечора за східним поясним часом (США) або 9:30 вечора – 10:00 вечора за Гринвічем. (Для того, щоб визначити час у вашому регіоні, ви можете використати он-лайн конвертер часу, або World Time Clock.

Ця звукова медитація буде записана і розміщена на нашому сайті після семінару. Якщо цей звукозапис буде резонувати з вами, – ми просимо, вас слухали його постійно. Іншими словами, – це не одноразова медитація. Вона створюється, щоб бути безперервним полем когерентної енергії, яке ви посилюєте кожен раз, коли слухаєте її.

Якщо ви не можете бути фізично присутнім на звуковій медитації у Нью-Йорку, але бажаєте налаштуватися на вузлову точку, що формується, – ми пропонуємо вам під час медитації в Нью-Йорку прослухати Міст між Світами. Протягом цього періоду, зосередьте вашу увагу у вашій коронній чакрі на маківці голови. Прослухайте медитацію тричі, а потім дайте собі принаймні 30 хвилин відпочинку, перш ніж перейти до зовнішньої діяльності. (Примітка: посилання на цей звукозапис знаходиться в кінці цього повідомлення. Будь ласка, завантажте звукозапис на ваш комп’ютер до початку заходу, а не слухайте його з нашого сервера!).

Якщо ви вирішите приєднатися до нас у вузловій точці медитації з того місця, де ви знаходитесь, – ми вітаємо вас! І знайте, – на цьому рівні свідомості фізична відстань не є перешкодою.

Хатори
21 червня 2015

Думки та спостереження Тома

Спочатку, коли я вирішив провести одноденний семінар у Манхеттені У Спільноті Ангелів,– я не уявляв, що Хатори приєднаються і попросять можливість для створення світової медитації.

Вже наступного дня після отримання цього послання, ми з Джуді прочитали статтю в Huffington Post про спільне дослідження, проведене Стенфордським і Прінстонським університетами та Каліфорнійським університетом в Берклі. Висновок дослідження, опублікованого в журналі Science Advances, Vol. 1 No. 5 June 5, 2015, – екосистема Землі фактично увійшла у шостий етап масового вимирання.

Для тих з вас, хто, можливо, захоче прочитати це дослідження самостійно, – ось посилання на статтю: http://advances.sciencemag.org/content/1/5/e1400253

Безпосередньо після цього дослідження з’явилась велика кількість інших досліджень і окремих звітів. Усі вони підтверджують погіршення нашої екосистеми, – більш швидке, ніж вважалося спочатку.

Я думаю, що на практичному рівні потрібні глобальні зусилля, щоб уповільнити погіршення стану нашої екосистеми. І це вимагатиме такого рівня планетарної співпраці, який зараз неможливо уявити.

Як сказав астрофізик Карл Саган: “Вимирання – правило. Виживання є виключенням”.

Я б сказав, що ми увійшли у винятковий момент в історії нашої планети, і ми маємо приймати виняткові рішення, – якщо ми хочемо пережити цей зростаючий Хаотичний Вузол.

За всі роки, протягом яких я приймав послання Хаторів, я ніколи не чув, щоб вони говорили так прямо про можливість прийдешньої катастрофи. Також я не бачив, щоб вони бралися за таку величезну задачу, як створення єднальної вузлової точки для спільної творчості рішень для людства та нашої планети, – через союз ангелів.

Це, – справа наукової фантастики, міфічних героїв і героїнь. Але, з точки зору Хаторів, Ангельські Світи пов’язані з початковою силою космосу, – принаймні, з міжпросторової точки зору. І, таким чином, вони закликають їх та нас об’єднатися, щоб співналаштувати наміри для створення нового рівня міжнародного співробітництва, а також нової реальності, – у якій усі форми життя на цій планеті визнані нерозривно пов’язаними між собою.

Для тих з вас, хто відчуває поклик до участі у цьому грандіозному експерименті у свідомості, але не в змозі фізично бути присутнім на семінарі, – я хочу повторити те, що сказали Хатори наприкінці цього повідомлення:

Якщо ви вирішите приєднатися до нас у вузловій точці медитації з того місця, де ви знаходитесь, – ми вітаємо вас! І знайте, – на цьому рівні свідомості фізична відстань не є перешкодою”.

Я сприяв проведенню багатьох світових медитацій Хаторів за роки співпраці з ними, – і я можу чесно сказати, що вони працюють. Я говорю це на основі зворотного зв’язку, який ми отримали від людей з усього світу, – їх розповідей про те, що вони пережили, коли “налаштовувалися” на світові медитації. Було б применшенням сказати, що з цими людьми відбулися чарівні події, – незалежно від того, де вони знаходилися.

Для тих з вас, хто хоче приєднатися до нас на духовному рівні 5 вересня 2015 р., – будь-ласка, завантажте звукову медитацію Міст між Світами, а не слухайте її з нашого сервера. Я прошу про це, тому що, якщо занадто багато людей намагатимуться слухати звукозапис з нашого сайту одночасно, – сервер не зможе задовольнити усі заявки; це буде крах, і ніхто не зможе нічого почути.

Тим з вас, хто налаштовуватиметься на світову медитацію на відстані, Хатори пропонують прослухати звукову медитацію (Міст між Світами) тричі, зосередивши свою увагу у коронній чакрі. Вони також радять після цього виділити приблизно тридцять хвилин на відпочинок, – щоб інтегрувати свій досвід.

Якщо у вас є для цього можливість, – я пропоную виділити більше часу на цей період інтеграції, оскільки Хатори зазначають, що входження у такий глибокий контакт з ангельськими сферами може глибоко змінити свідомість. Для деяких людей буде дуже корисним гарно поспати після медитації.

Для отримання більш детальної інформації про семінар під назвою У Спільноті Ангелів, який відбудеться у Манхеттені 5 вересня, натисніть тут.

Для прослуховування та/або завантаження звукової медитації Міст між Світами, натисніть на посилання нижче. Вона приведе вас на сторінку Угоди про Прослуховування. Після того як ви погодитесь з умовами, ви будете мати необмежений доступ до всіх аудіо-файлів у цьому розділі. Розділ містить численні звукові медитації, бесіди та лекції, і всі вони пропонуються вам безкоштовно, – лише для вашого особистого використання.

Натисніть тут, щоб прослухати та/або завантажити Міст між Світами (A Bridge Between the Worlds).

Примітка: Якщо вам переслали це повідомлення, а ви хотіли б отримувати майбутні послання Хаторів безпосередньо, – перейдіть до www.tomkenyon.com та натисніть Contact (Контакти).

© 2015 Том Кеньон Всі права збережені www.tomkenyon.com
Ви можете робити копії цього послання та розповсюджувати його будь-яким способом, поки ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Будь ласка, зверніть увагу, – звукова медитація Міст між Світами не може розповсюджуватися або розміщуватися на інших сайтах. Вона призначена лише для вашого особистого використання.

Інформація, безпосередньо не пов’язаних з цим повідомленням
Музика Внутрішніх Сфер

Я радий вам повідомити, що Музика Внутрішніх Сфер тепер доступна через нашу інтернет-крамницю. Це – добірка моїх улюблених звукових сесій, зібраних з різних семінарів, а також спеціально створених мною в студії для дослідження внутрішнього світу. Я виявив, що сім звукозаписів, з яких складається цей диск, є потужними помічниками у вивченні внутрішніх сфер моєї власної свідомості, – і я вірю, що вони також допоможуть вам.

Натисніть тут, щоб переглянути Музику Внутрішніх Сфер у Крамниці.

Ангели та деви

Це розширена версія звукової медитації Фукусіма, яку ви можете почути безкоштовно в розділі сайту Прослуховування (Listening). Багато людей просили мене створити тривалішу звукову медитацію, щоб вони могли зануритися в гармонію царств Ангелів та Девів. Для отримання інформації про початкову звукову медитацію, в тому числі повідомлення Хаторів, у якому вона представлена, – перейдіть в розділ сайту Хатори і прокручуйте сторінку донизу, поки не дійдете до назви Fukushima (Фукусіма).

Натисніть тут, щоб переглянути Ангели і Деви в Крамниці.

Переклала Наталія Стусь

Редагування Оксани Біленької

© 2015 Том Кеньон Всі права збережені www.tomkenyon.com

Ви не можете використовувати мою музику з будь-яким відео, графікою, медитацією або копією, накладеною на неї. Ви не можете розміщати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних інформаційних середовищах. Саме повідомлення може бути скопійоване і розповсюджене, але не моя музика. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і в будь-якому інформаційному середовищі.