Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Сонячний холон

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Ми передаємо вам знання про Сонячний холон саме зараз, тому що ви, всі разом, входите в глибокий і складний перехід у планетарній свідомості.

Як і все, що стосується сприйняття, отримані знання залежать від точки зору, з якої розглядається ситуація.

Ми не відрізняємося від вас у цьому. Ми просто бачимо ваші труднощі й можливості з інших вимірів свідомості.

Ми бачимо вашу ситуацію з різних точок зору. Ми розповімо про них настільки стисло, наскільки це можливо, – щоб якомога швидше перейти до звукової медитації. Але ми вважаємо, що наше бачення може бути корисним для вас.

Отже…давайте почнемо танцювати бегін, адже все у всесвіті є танцем світла, енергії та матерії.

З точки зору найвищих із досягнутих нами вимірів, які ми називаємо Аітос, конфліктів не існує. Всі полярності зникають у просторі безмежного спокою. Отже, з цієї точки зору, все, що розгортається у вашому життєвому досвіді на Землі є мінливим проявом світла й енергії, подібним до сну за своєю природою. Воно не має матеріальної основи. Все це – магічний прояв Космічного розуму.

Однак, усе стає складнішим, коли свідомість спускається з цього високого виміру на рівень зіткнення субатомних часток – тих взаємодій світла, енергії й матерії, які є атомними дервішами, що обертаються. Саме вони відповідають за світ, який ви сприймаєте через органи чуття. Справді, втіленим на Землі іноді буває дуже складно досягти спокою розуму.

Коли ви спускаєтесь ближче до Землі, ви, так би мовити, опиняєтесь посеред потужних Хаотичних вузлів (Chaotic Nodes). Деякі з них впливають на ваші клімат, океани, екосистему, політику, нестабільність суспільства, – і на саме існування вашої цивілізації в тому вигляді, в якому ви її знаєте. Не впадайте в зневіру від цієї лавини змін. Насправді, вона є найбільш сприйнятливою можливістю для прискореної еволюції.

Ті, хто відмовиться розвиватися, будуть деградувати. Використати вітри змін для свого духовного розвитку є, на наш погляд, найбільш розумним рішенням, – з усіх точок зору.

Планетарний перехід пов’язаний з труднощами. Серед найбільших з них – значне виснаження вашої життєздатності на ментальному, емоційному, фізичному й духовному рівнях. Ми маємо на увазі життєздатність вашого КА (тонкого енергетичного тіла) й вашого КХАТ (фізичного тіла). Це зниження життєздатності може впливати на вас на багатьох рівнях і різними шляхами.

З усіх наших точок зору, окрім Аітос, які дивляться на всі явища, як на сон, на вас чекають ще складніші й сповнені випробувань часи.

Але навіть під тиском таких обставин ви можете видобути діаманти. Ці діаманти походять не з надр Землі, а народжуються вашою свідомістю, коли ви долаєте труднощі свого земного життя. Проживати своє життя з піднесеного стану свідомості, хоча б трохи вищого за буденний, – це все, що потрібно для того, щоб почати каскад прискореної еволюції.

Саме в цьому вам може допомогти Сонячний холон … допомогти подолати зневіру й виснаження, спричинені необхідністю справлятися з множинними й дуже складними Хаотичними вузлами (Chaotic Nodes).

Є багато речей, які ми могли б вам зараз запропонувати, але ми обрали Сонячний холон, тому що він є формою ефірного вогню. І він має здатність одночасно очищати й змінювати свідомість. Це дуже ефективний засіб прискорення вашого розвитку.

Ми передавали цей метод жерцям і жрицям храму Дендари в стародавньому Єгипті. Він допомагав їм входити у глибокі піднесені стани свідомості, завдяки яким вони могли безпосередньо спілкуватися з нами. І він давав їм можливість відновлювати свої життєві сили для піднесення свідомості.

У медитації використовуються барабани та взаємодія трьох вокалізацій, які передають звукові коди.

Є три способи роботи з Сонячним холоном, які ми хочемо пояснити.

Перший спосіб (рухаючись)

Ми вчили посвячених у храмі Дендари використовувати саме цей спосіб при роботі з медитацією. Однак, його можна застосовувати лише в тому випадку, якщо ви маєте добре розвинене відчуття рівноваги.

Станьте, ноги на ширині плечей. Зосередьте вашу увагу на сонячному сплетінні. Уявіть, що там знаходиться куля світла, схожа на сонце. Всередині сонця – сяючий білий анкх. Цей анкх захищає вас, тому що він є енергетичним ключем дуже високого духовного виміру. Також він передає у ваші КА та КХАТ потужні  життєдайні енергії. Дозвольте кожному удару барабана вдаряти цю ефірну вогняну кулю у вашому сонячному сплетінні. Дозвольте Сонячному холону коливатися з кожним ударом барабана й дайте можливість своєму тілу рухатися у цьому ритмі так, як підказує його вроджена мудрість. Якщо у вас виникає таке бажання, дозвольте собі видавати звуки під час руху.

Другий спосіб (сидячи)

Другий спосіб роботи з Сонячним холоном – сісти так, щоб ваші ноги торкалися підлоги чи землі. Все інше ви робите так само, як і використовуючи перший спосіб. Відчуйте сяючий білий анкх у центрі вашого сонячного сплетіння. Дозвольте холону коливатися з кожним ритмічним ударом, і дайте можливість своєму тілу самовільно рухатися – так, як підказує його власна вроджена мудрість.

І, так само, як і під час застосування першого способу, – видавайте звуки, які відповідають тому, що ви відчуваєте й рухам вашого тіла, якщо ви маєте таке бажання.

Третій спосіб (спокій)

Третій спосіб виконується в спокої. Його можна виконувати сидячи чи лежачи. Так само, як і в двох попередніх способах, ви зосереджуєтесь на вашому сонячному сплетінні. Відчуйте сяючий білий анкх в центрі вогняної кулі. Дозвольте звукам барабану вдаряти по вогняній кулі (тобто по Сонячному холону). Дозвольте Сонячному холону коливатися з кожним ударом. Застосовуючи цей спосіб, ви не видаєте звуки й не рухаєтесь навмисно. Але, якщо звук чи рух виникнуть самі, не зупиняйте їх.

Підсумок

Призначення базових способів, які ми описали вище, – дати можливість Сонячному холону зміцнити й очистити вас. Це основа усіх способів застосування холону, і ми радимо вам часто використовувати їх. А зараз ми звернемо увагу на ще один цікавий варіант застосування Сонячного холону.

Психо-навігація

Використання Сонячного холону для психо-навігації у просторі й у вищих вимірах свідомості буде цікавим для багатьох.

Ми хочемо розповісти про один метод, який є основою усіх способів психо-навігації з використанням Сонячного холону. Його мета – безпосередньо наповнитися життєдайними енергіями, які випромінює сонце, зірка, яка знаходиться в центрі вашої сонячної системи.

Сонячний холон є ефірною формою, він не обмежений часом та простором так, як обмежене ними ваше фізичне тіло. Сонячний холон також може миттєво переноситися до інших вимірів, або до інших місць у просторі.

Щоб наповнитися життєдайними енергіями сонця, просто зробіть наступне: після того, як ви попрацювали зі звуковою медитацією декілька хвилин, впевніться, що ви ясно відчуваєте Сонячний холон у вашому сонячному сплетінні. Також впевніться, що анкх випромінює енергію. Якщо ви не відчуваєте випромінювання світла та/або енергії від анкха, працюйте з холоном доти, доки ви цього не відчуєте.

Далі, уявіть, що ви літаєте в просторі перед сонцем. Ви будете у вашому тілі КА, тому ви не зможете обпектися. Сонце безперервно випромінює енергію через сонячний вітер – його також називають сонячним потоком. І саме цим потоком потужних енергій ви будете наповнюватися.

Ваш Сонячний холон налаштовується на енергетичний ключ тонкого тіла сонця (тобто, сонячного КА), й починає наповнюватися дуже потужними енергіями. Ваше тіло КА саме знизить частоту цих сонячних енергій, – так, що вони зможуть бути використані вашим фізичним тілом (КХАТ).

Що ви будете робити з отриманими енергіями, є вашою відповідальністю. Тому ми дуже радимо вам використати зростання власної енергії для підтримки життя. Всі прояви життя у космосі є взаємопов’язаними, і, коли ви досягнете вищих енергетичних станів, ви відчуєте потребу в більшій відповідальності зі свого боку.

Ті з вас, хто є досвідченими психонавтами, можуть досліджувати інші зоряні системи й інші виміри свідомості. Завжди відчувайте анкх, коли ви досліджуєте інші виміри свідомості чи інші зоряні системи. Ми звертаємо увагу на цей життєво важливий момент, тому що анкх захистить вас, якщо під час своїх досліджень ви випадково потрапите у простір, який не є сприятливим для вас. Іншими словами, не всі зоряні системи чи виміри свідомості є доброзичливими – деякі з них є підступними. І, якщо ви через недосвідченість помилково потрапите в зоряну систему чи вимір свідомості, в яких вам не потрібно бути, – ваш анкх вас захистить.

Ми могли б розповісти про Сонячний холон і його можливості значно більше, але тоді це послання було б набагато довшим. Усі знання, яких ви потребуєте, щоб повною мірою використати можливості Сонячного холону, закодовано в сяючому білому анкху. Медитуйте на цей ключ до вищих вимірів духовного знання, і він розкриє вам усе, що потрібно.

Хай Сонячний холон і дивовижна містерія сонячних вітрів і сонячних потоків піднесе вашу свідомість.

Ми бажаємо вам знайти багато діамантів за час вашого перебування на Землі, – щоб, коли цей час закінчиться, ви змогли впевнено сказати: моє життя було корисним.

Хай ваше серце буде легшим за пір’їнку, а всі жалі, весь гнів, страхи та сум розчиняться в трансформуючій благодаті сяйного Діамантового світла.

Хатори
21 січня 2021 року

Думки та спостереження Тома

Звукова медитація Сонячний холон триває 11 хвилин 13 секунд. Ви знайдете посилання на неї наприкінці цього розділу.

Не слухайте цю звукову медитацію в ситуаціях, які вимагають вашої уваги, як-от водіння автомобіля чи управління технікою.

Стереонавушники чи «вкладиші» дадуть вам можливість краще сприйняти звук, якщо у вас немає високоякісних стереодинаміків, правильно розташованих у просторі для створення повного ефекту стереополя.

На мою думку, пояснення Хаторів стосовно Сонячного холону є цілком зрозумілими, тому я не бачу потреби в подальших уточненнях. Однак я маю деякі спостереження щодо анкха.

Одним з важливих ключів до цього методу є анкх, і Хатори неодноразово згадують про це. Розташування анкха в центрі Сонячного холону свідчить про його важливість. Дійсно, з власного досвіду я можу сказати, що медитація на анкх, яку радили робити Хатори, може розкрити невичерпне джерело духовних знань.

Анкх був дуже важливим символом у Стародавньому Єгипті. На зображеннях анкх часто випромінює енергії, – це можуть бути силові лінії та, іноді, потік багатьох менших анкхів. Це випромінювання тонких енергій часто спрямовується богом, богинею, або кимось іншим на людину чи інше божество. Схоже, що на зображеннях анкх випромінює свою таємничу енергію лише на важливі в суспільстві постаті – фараонів чи інших посадовців. Але езотеричні знання зі Стародавнього Єгипту містять багато медитацій з використанням анкха. Коптські християни прийняли анкх як свій основний символ, який поєднував езотеричні знання єгипетських містичних шкіл з християнством.

Ankh

Анкх складається з трьох частин: хреста, який відображає матерію, петлі Шен, яка відображає духовну частину, й вузла Скен, який поєднує нашу духовну природу з матерією (тобто нашими тілами). Петля Шен відображає наше дихання. Поки ми дихаємо, наш дух пов’язаний з нашим тілом. Але в момент смерті ми перестаємо дихати, і наш дух відділяється від тіла. Він, образно кажучи, відлітає через петлю Шен у духовні світи.

*Цікаво, що схожий короткочасний процес часто відбувається в глибоких медитативних станах. У йозі він називається кумбхака, або самодовільна зупинка дихання, – вона відбувається, коли свідомість входить у дуже тонкі сфери сприйняття (тобто, Самадхі). Нейрофізіологи, які досліджують процес медитації, повідомляють, що у тих, хто увійшов у глибоку медитацію, дихання часто стає дуже поверхневим або зовсім зупиняється. Поки дихання того, хто медитує, призупинено, він чи вона відлітає через згадувану петлю Шен і може вільно досліджувати духовні виміри своєї власної свідомості. Коли тілу буде потрібно більше кисню, людина спонтанно зробить вдих. Щось дуже подібне може відбуватися під час звукових медитацій Хаторів, пам’ятайте про це.

Ті, хто зосереджується на анкху під час медитації, вірять, що він є провідником енергій з вищих вимірів, а також ключем, який відмикає сфери духовного знання. Мій досвід з цим таємничим символом це підтверджує.

Я медитував на анкх, як радять Хатори, – і впевнився, що він дійсно відкриває незвичайний міжвимірний портал, через який можна отримати як універсальні, так і особисті езотеричні знання. Хатори порадили мені під час медитації на анкх працювати зі Звуковою медитацією Багатосвіття (The Multiverse Sound Meditation). І я виявив, що ця медитація є дуже корисним звуковим помічником для медитації на анкх.

Для тих, хто зацікавлений у подальшій роботі в цьому напрямку, я додав посилання на Звукову медитацію Багатосвіття, яка триває 11 хвилин 26 секунд. Ви також знайдете посилання на відповідне послання Хаторів, яке містить інформацію про Багатосвіття та однойменну звукову медитацію.

Як отримати доступ до звукової медитації

Нижче наведено посилання на розділ нашого сайту Listening (Прослуховування).

Після того, як ви натиснули на посилання, перейдіть вниз сторінки й погодьтеся з умовами Угоди про прослуховування натисканням на клавішу. Ви перейдете до розділу нашого сайту, який містить велику кількість звукових медитацій, лекцій, інтерв’ю та уривків із семінарів. Усе це відразу і безкоштовно стане вам доступним – для особистого використання.

Прокручуйте список назв униз, доки не знайдете ту, яка вам потрібна.

Для вашої зручності, ми розмістили обидві звукові медитації, Сонячний холон (The Solar Holon) та Багатосвіття (The Multiverse Sound Meditation), угорі списку (на момент публікації).

Натисніть_тут, щоб перейти до розділу Listening (Прослуховування).

Якщо вам переслали це послання й посилання не працює, перейдіть до розділу Listening (Прослуховування) на www.tomkenyon.com

Щоб прочитати послання Хаторів Звукова медитація Багатосвіття, Натисніть тут.

Інформація, безпосередньо не пов’язана з цим посланням

Вікно гармонії: мінісемінар «Звукова терапія для зниження негативного впливу стресу»

Цей міні-семінар присвячений використанню звукової терапії для зменшення негативного вплив стресу на вас. Він знайомить із доступною для нефахівців інформацією про те, яким чином ваша система мозок/розум/тіло посилює чи знижує вашу стресову реакцію. Мінісемінар містить чотири (4) високоефективні музичні композиції для зниження рівня стресу, дієвість яких було доведено.

Навіть просте прослуховування подібної музики протягом лише 20 хвилин раз чи двічі на день може суттєво знизити негативний вплив стресу й покращити ваше самопочуття.

Я створив ці психоакустичні композиції, посилання на які ви можете знайти нижче, щоб згармонізувати нервову систему, посиливши активність альфа- та/або тета-хвиль мозку. Здатність таких хвиль знижувати рівень стресу була доведена клінічними дослідженнями.

Дослідження у сферах музичної та звукової терапії, а також у психоакустиці та нейропсихології наочно довели, що певні види музики мають глибоку цілющу дію й знижують рівень стресу.

(Примітка: Читачі, які цікавляться науковим підґрунтям цих тверджень, можуть перейти до розділу Acoustic Brain Research (Дослідження впливу звуку на мозок) сайту www.tomkenyon.com).

Через те, що світ продовжує боротися з викликами нинішньої пандемії, рівень індивідуального стресу зростає із тривожною швидкістю, і це негативно впливає на соціальні відносини й на суспільство вцілому. Тому я вирішив запропонувати чотири високоефективні композиції для зниження стресу у вигляді міні-семінару. Це дасть вам можливість працювати з цими різними звуковими творами у своєму власному темпі й знизити рівень свого стресу.

Як і всі мінісемінари на нашому сайті, він пропонується за зниженою ціною. Крім того, є можливість отримати його безкоштовно, якщо ви потрапили у матеріальну скруту.

Щоб переглянути більш детальний опис матеріалів курсу, натисніть_тут.

Переклала Наталія Стусь
Відредагувала Наталія Волинець

© 2021 Том Кеньон, усі права захищені www.tomkenyon.com

Ви не можете використовувати мою музику для того, щоб накладати на неї будь-яке відео, графіку, медитацію або текст. Ви не можете розміщати мою музику на YouTube, або в будь-яких подібних медіа. Саме послання можна копіювати й поширювати, але мою музику – ні. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і на будь-яких носіях.