Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Звукова медитація Багатосвіття

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

У цієї медитації є дві мети: 1) поглибити і розширити ваш досвід роботи зі звуковою медитацією під назвою Просторові Знання, яку ми передали вам раніше; та 2) дати вам звукового помічника для досліджень Багатосвіття (Мультивсесвіту). Багатосвіття містить не лише ваш власний всесвіт, але й незліченні інші всесвіти, які існують у паралельних вимірах свідомості.

З нашої точки зору, ваш всесвіт, за своєю суттю, є складною проекцією голографічного світла, джерелом якої є сама чиста свідомість. З цієї точки зору, ваш життєвий досвід (і внутрішні переживання, і події у вашому світі), є, по суті, ефемерними, схожими на сни видіннями, які більшість розумних істот помилково вважає основою реальності.

Звукова медитація Багатосвіття є відлунням попередньої звукової медитації (Просторові Знання). Працюючи з цією медитацією так, як описано нижче, ви отримаєте можливість досліджувати розширені стани буттєвості й осягати глибини, притаманні вашій власній свідомості, – тому що вона існує у багатьох вимірах свідомості одночасно.

Ця здатність усвідомлювати своє перебування у багатьох вимірах, які й виходять за межі реальності, в якій ви зараз втілені, і, водночас, охоплюють її, стане творчою і дуже корисною якістю, – тому що ваш світ все швидше змінюється і виникають усе потужніші Хаотичні вузли.

Звукова медитація

Ця базова звукова медитація триває 11:26 хвилин.

Почувши перші звуки чаші, відтворіть почуття вдячності. Не важливо, яким є джерело цього почуття, – доки ви дійсно відчуваєте вдячність. Це гармонійне почуття вдячності є важливим “якорем”, гарантією того, що ви досягнете вищих рівнів Багатосвіття. Не продовжуйте слухати звукову медитацію, доки не увійдете у цей гармонійний емоційний стан (тобто, у відчуття вдячності). (Примітка: Якщо ви не знаєте, як входити у цей гармонійний емоційний стан, – посилання на коротку статтю, про те, як це зробити, знаходиться у коментарях Тома наприкінці цього послання.

Відчувши вдячність, уявіть, що ви знаходитесь посеред великого відкритого простору. Важливо відчувати цей уявний простір, – ані думки про нього, ані його  візуалізація не створюють внутрішнього відчуття простору. Лише ваше кінестетичне внутрішнє відчуття простору повністю активує можливості цієї медитації.

Після того, як ви поєднали гармонійне почуття вдячності та кінестетичне внутрішнє відчуття великого відкритого простору, дозвольте вашому внутрішньому відчуттю просторовості розширитися й охопити увесь ваш всесвіт та інші незчисленні всесвіти у неосяжному й нескінченному Багатосвітті.

Повністю зануртеся у гармонійний  емоційний стані вдячності, поки ваш Розум перебуває у Багатосвітті, – і дозвольте собі отримати численні благословення та енергії, якими діляться з вами високорозвинені й просвітлені істоти, коли ваша свідомість входить у Багатосвіття у високо гармонійному стані (тобто, у стані вдячності).

Ви можете за бажанням продовжити свої прослуховування простим повторенням звукової медитації стільки разів, скільки вам захочеться. Ми дуже радимо слухати її у стереонавушниках або “вкладишах”, – щоб основними звуками, які ви чуєте, були звуки медитації. Не слухайте цю медитацію в ситуаціях, які вимагають вашої уваги, – тому що для успішної практики цієї медитації ваша увага має бути спрямована всередину. Загалом, психонавігація у Багатосвітті є неможливою, якщо ваша увага розділена між сприйняттям внутрішньої та зовнішньої реальності.

Думки та спостереження Тома

На мою думку, настанови Хаторів до цієї звукової медитації є цілком зрозумілими, і мені нічого додати до їхніх пояснень.

Для тих, хто не знає, як створювати гармонійний емоційний стан вдячності (як вдячності за щось, так і вдячності, яка не має зовнішньої причини), я написав коротку статтю, яка окреслює базовий метод досягнення одного з цих станів. Щоб прочитати цей посібник з основами методу, перейдіть до розділу нашого сайту Articles (Статті) та прокрутіть вниз до заголовку Appreciation and Gratitude: A Basic Primer або натисніть тут.

Хоча мої завершальні коментарі не мають безпосереднього відношення до звукової медитації, я вважаю інформацію, якою хочу поділитися з вами зараз, і важливою, і своєчасною.

Будь-ласка, зрозумійте, що мені не просто зробити таку заяву. Але я багато разів радився з моїми наставниками Хаторами, і ясно зрозумів, що вони вважають цю подію найважливішим зібранням з усіх проведених ними. Для цього є ряд причин. По-перше, це пов’язано з тим, що нині доля людства розгортається посеред процесу, який видається шостим масовим вимиранням. По-друге, це відчуття Хаторів, що знання та навички, які будуть передані протягом цього інтенсиву, будуть надзвичайно корисними для тих з нас, хто прокладає шлях через складні переходи, які постають перед людством нині – і постануть у дуже близькому майбутньому.

Нарешті, ці знання стануть кульмінацією їх навчання через мене. Тому це буде останнім заходом за участю Хаторів, який я проводитиму. Іншими словами, якщо ви хочете особисто почути їхні звукові коди та передачі, – а це є найбільш потужним способом отримати їх – я раджу вам серйозно подумати про те, щоб зробити все можливе і потрапити до Сіетлу на інтенсив Мистецтво психонавігації у Багатосвітті (The Art of Psychonavigating Spatial Cognizance), який відбудеться у вихідні дні 12 – 13 травня 2018 р.

Щоб отримати більше інформації про цю подію, перейдіть до розділу сайту Calendar (Календар), або натисніть тут.

Тим, хто не в змозі бути присутнім на інтенсиві фізично, але бажає отримати потужні енергії цього зібрання, я раджу знайти трохи часу в своїх планах на вихідні 12го та 13го травня, щоб прослухати звукову медитацію Багатосвіття кілька разів. Якщо можливо, влаштуйте собі в цей час міні-ретрит, щоб дослідити можливості піднесення, які дає Багатосвіття.

Хай благословення і якості цієї Роботи поширяться на вас, на всіх ваших близьких і на всі розумні істоти у всіх вимірах буттєвості.

Звукова медитація Багатосвіття

Натиснувши на посилання нижче, ви потрапите на сторінку сайту Listening (Прослуховування). Як тільки ви погодитесь з умовами прослуховування, ви одразу отримаєте доступ до Звукової медитації Багатосвіття (The Multiverse Sound Meditation), а також до великої добірки звукових медитацій, лекцій та інтерв’ю. Все це надається вам безкоштовно, – лише для вашого особистого використання.

Натисніть тут, щоб прослухати та/або завантажити Звукову медитацію Багатосвіття (The Multiverse Sound Meditation .

Інформація, безпосередньо не пов’язана з цим посланням

Записи з останнього семінару Хаторів зараз доступні у вигляді набору з 6-ти CD або mp3 під назвою Входження у нескінчений Розум (Passage into the Infinite Mind). Щоб  більше прочитати про цю особливу добірку, яка поєднує таємні вчення Давнього Єгипту, пов’язані з богинею Маат з досягненнями таких галузей сучасної науки, як нейропсихологія та генетика, – перейдіть до Крамниці (The Store) та натисніть на CD Passage into the Infinite Mind, або натисніть тут.

Новий одиничний mp3 під назвою Нумінозне: пісні миру та зцілення (The Numinous: Songs of Peace and Healing) зараз з’явився у Крамниці. Щоб отримати більше інформації про цей запис, перейдіть до Крамниці (The Store) та натисніть на назву (The Numinous: Songs of Peace and Healing), або натисніть_тут

Переклала Наталія Стусь

© 2018 Том Кеньон Всі права захищені www.tomkenyon.com
Ви можете ділитися цією письмовою інформацією, – поки ви не берете за неї плату, ніяким чином не змінюєте її зміст, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Зверніть увагу: дозвіл на поширення цього послання стосується лише його текстової частини, а не звукової медитації. Іншими словами, звукова медитація надається вам виключно для особистого використання і не може передаватися іншим, або розміщуватися в Інтернеті. Натомість, спрямовуйте інших до нашого сайту, – щоб вони самі прослухали та/або завантажили цю звукову медитацію для себе.