Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Звукова медитація Портал Серця

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Епідемія Covid-19, чи коронавірусу, є лише одним з аспектів нинішнього багатопроявного Хаотичного Вузла. Економічна, політична й соціальна нестабільність також є аспектами цього Хaотичного Вузла. Іншим, менш очевидним аспектом є поширення страху, яке саме по собі є різновидом емоційної пандемії.

На жаль, через винищення тропічних лісів і танення вічної мерзлоти, багато видів патогенів (зокрема, мікроорганізмів) поширюються, і надалі будуть поширюватися в природному середовищі Землі.

І, посеред усього цього хаосу, відбуваються зміни клімату й безперешкодно триває втрата видів.

Зараз людство  і всі живі істоти  входять у потужний Хаотичний Вузол. І ми відчуваємо, що, передаючи вам знання про портал Іб, ми ділимося найбільш практичним і корисним засобом, який можемо дати вам у цей час.

Іб

Звукова медитація Портал Серця зосереджена на вашому фізичному серці, яке давні єгиптяни називали Іб.

Ця звукова медитація має дві мети: по-перше, вона активує портал Іб фізичного серця, що є корисним для серця й фізичного тіла, по-друге, вона може бути використана для дослідження інших вимірів свідомості, а також інших сфер існування  з яких ви можете отримувати духовну підтримку й цінну трансцендентну інформацію.

Іб (або фізичне серце) є найбільшим генератором електромагнітних полів у вашому тілі. Дійсно, все ваше тіло огорнуте й пронизане цими невидимими електромагнітними енергетичними полями.

Звукові коди цієї медитації є акустичними відповідниками сфер світла. Вони дуже корисні для вашого благополуччя.

Для кращого розуміння, ми розділимо наші вказівки на дві частини.

Активація Іб

Уявіть сферу чистого білого світла. Уявіть, що ця світлосяйна сфера охоплює ваше фізичне серце. Сфера створюється для того, щоб утримувати енергії, вивільнені звуковими кодами цієї медитації у простір вашого серця, а також у його нерви та м’язові волокна.

Просто м’яко зосередьте увагу в просторі свого фізичного серця й дозвольте звукам вільно рухатися й спричиняти вібрації різних ділянок вашого серця та сфери.

Не намагайтеся щось зробити. Звукові коди відкриють тонкі енергетичні канали від вашого серця до інших частин вашого тіла. Також звукові коди діятимуть на біофотонні структури,  як самого серця, так і (через біо-резонанс) усього тіла.

Якщо ви вирішите працювати з цією медитацією постійно, ви відчуєте, що звукові коди викликають вібрації в різних ділянках вашого фізичного серця. Ці вібрації, в свою чергу, спричиняють резонанс в інших частинах вашого фізичного тіла. Весь процес є тонкоенергетичним очищенням вашого фізичного серця й тіла, яке може бути корисним і доволі глибоким  особливо зараз, коли у вашому довкіллі так багато токсинів (як фізичних, так і ментальних та емоційних).

Повторення цієї медитації є ключем до оволодіння майстерністю розпізнавання кінестетичної мови внутрішньоклітинного світла всередені галактики, яку ви називаєте своїм тілом. Коли ви дивитесь на фотографії галактик і туманностей космічного простору, знайте, що щось дуже схоже знаходиться всередині вашого тіла,  зокрема, нервова система вашого мозку.

Туманність Голова мавпи (телескоп Габбл, друкується з дозволу)

Через те, що звукові коди є відповідниками  духовного світла, вони “розмовляють” зі світлом вашого тіла. Це відкриває величезні трансформаційні та цілющі можливості,  якщо ви їх дозволите.

Міжвимірні дослідження

Іб також є порталом до інших вимірів свідомості та сфер існування.

Він може перенести вашу свідомість і/або тонке енергетичне тіло, яке давні єгиптяни називали КА, в ці духовні сфери. КА також  відоме як духовний двійник, або ефірний дубль, тому що КА виглядає як ваше фізичне тіло, але складається з енергії,  а не плоті й крові. Через це, воно рухається за законами квантової механіки, а не ньютонівської фізики. Іншими словами, на ваше КА не діє ні сила гравітації, ні обмеження часу й простору.

Щоб використати свій Іб як Міжвимірний Дослідницький Корабель (МДК) ви переміщуєте фокус уваги до сфери світла, яка оточує ваше фізичне серце.

Потім ви формуєте намір,  визначаєте, куди ви хочете перемістити свою свідомість. Будь-яка сфера існування, будь-який духовний світ і будь-який духовний майстер є доступними для вас, якщо ви тримаєте ясний і чистий намір.

М’яко зосередьте увагу на сфері чистого білого світла довкола вашого серця й дозвольте звуковим кодам активувати численні портали, які поєднують її з іншими сферами існування.

Коли ви зробите це, сфера може почати обертатися, як гіроскоп. Можуть відкриватися портали, та/або ви можете несподівано виявити, що не відчуваєте свого фізичного тіла,  натомість, відчуєте, що вільно рухаєтесь в просторі або в інших вимірах. Якщо ви переходите через сферу, ви можете перебувати у вашому ефірному тілі КА, або стати чистою свідомістю  без будь-якої форми.

Цей спосіб роботи з Іб може, як ми казали раніше, відкрити для вас доступ до глибоких відновлювальних енергій, а також до трансцедентних знань. І те, й інше виявиться для вас безцінним зараз, коли ви, разом з рештою планети й людством проходите через нинішній Хаотичний Вузол.

Нарешті, Іб є безцінним знаряддям у момент смерті. Якщо ви досі не маєте засобу впливу на те, в який вимір чи світ ви перейдете після смерті, цей метод вартий дослідження.

Найпростіші аспекти цього дуже складного явища можна пояснити так: вібраційна якість вашого Іб буде визначати те, у якому вимірі свідомості чи світі (світах) ви опинитесь після переходу через смерть. Працючи з МДК для дослідження духовно розвинених світів та взаємодії з ними, ви очистите свій Іб, що, в свою чергу, позитивно вплине на ваш перехід через смерть.

Вознесіння посеред Хаотичних Вузлів 

Тут ми хотіли б висловити свою точку зору на мету життя. З духовної точки зору, метою життя людини є не фізичне виживання, як таке. Насправді життя є полем можливостей, яке дозволяє вам вдосконалювати свою духовну майстерність. З цієї точки зору, ви всі є гостями в місці, яке ви називаєте Землею.

Старанно зберіть усе, що можете, зі свого досвіду втілення як людської істоти, тому що це один з найбільш рідкісних станів існування у всьому всесвіті. Але ми радимо подивитися всередину себе,  у дивовижні, сповнені світлом світи вашої буттєвості. Ці світи, які перебувають всередині вас, можуть бути невичерпним джерелом підтримки та спокою, в час, коли здається, що людство падає в небуття.

Цей особливий високий шлях не для кожного. Але, якщо ви є одним з тих, хто прагне йти по життю висхідною стежкою, ми запрошуємо вас на цей шлях, справді мало ходжений. І хай ви будете піднесені до вищих вібрацій невичерпним внутрішнім світлом і співчуттям.

Хатори
19 березня, 2020

Думки та спостереження Тома

Ця медитація є невичерпним джерелом можливостей здійснення трансформації,  для тих, хто прагне повністю увійти в цей унікальний портал свідомості.

Давні єгиптяни називали цей портал Іб, або фізичним серцем. І вони вірили, що він є  місцем, де перебуває душа, а також джерелом волевиявлення. На момент смерті, як вірили давні єгиптяни, серце людини зважується в духовному світі богинею Маат. Богиня  використовувала перо, щоб побачити, чи був Іб обтяжений життєвим досвідом людини чи він був “легким, немов пір’їна.” Якщо Іб був достатньо легким, людину пропускали у вищі світи. Якщо ж серце людини було обтяжене жалем за минулим й життєвими випробуваннями,  вона мала йти в один з нижчих світів.

Одним із таємних шляхів єгипетської високої алхімії був зсув сприйняття  від явищ фізичного світу до Вищого Я, або БА. Вище Я за своєю природою трансформує негативний життєвий досвід у свободу необмеженої свідомості, яка бачить крізь ілюзії фізичного світу.

Цікаво, що тибетські буддисти вважають, що серце є місцем, де знаходиться Незнищенна Крапля,  очищена сутність усього вашого життєвого досвіду, яку ви візьмете з собою в інші сфери свідомості.

Хатори дали цілком зрозумілі настанови щодо медитації, а також мотиви, які можуть спонукати вас практикувати її,  тому я не бачу потреби щось уточнювати.

Однак, отримавши досвід роботи з цією медитацією в різних ситуаціях, я думаю, що буде корисним описати деякі явища, які я помітив,  і з якими, на мою думку, матиме справу багато з тих, хто повністю зануриться в здобуття цього досвіду. Я роблю це не для того, щоб зазделегідь запрограмувати ваш досвід,  бо насправді, як і у всьому, кожен з нас матиме свій унікальний досвід.

Але деякі з відкриттів, які ви зробите, практикуючи цю медитацію, можуть вражати й змінювати свідомість. Я думаю, що знання про можливість таких явищ допоможе вам легше перейти у простір трансформації, коли ви повністю увійдете в портал Іб (тобто, у своє фізичне серце).

Застереження

Уважність

Не слухайте цю медитацію в ситуаціях, які потребують вашої уваги  навіть, якщо ви є досвідченим психонавтом або аргонавтом розуму. Причиною цього є те, що звукові коди активують Ib портал вашого серця (якщо ви дозволите їм),  що, в свою чергу, відкриє потоки міжвимірної енергії та багатовимірної інформації. Залежно від стану вашої нервової системи на той момент, ці потоки можуть бути слабкими чи потужними. Якщо вони потужні, вони можуть сильно змінювати свідомість,  що спричинить глибокі зміни у сприйнятті часу й простору. Ці різновиди змінених станів можуть також призвести до тимчасового від’єднання від сприйняття матеріального світу. Саме пребування в цих глибоко змінених станах свідомості, дає можливість зцілювати й трансформувати величезну кількість енергії, ментальних уявлень та емоцій. Однак, нерозумно входити у ці стани зміненого сприйняття, коли ви  наприклад   намагаєтесь вести машину чи працювати з технікою. От!

Епілепсія або судомні напади

Якщо ви страждаєте на епілепсію або судомні напади, я настійно раджу вам спочатку слухати цей звукозапис на дуже низькій  ледь доступній для сприйняття  гучності. Якщо ви почуваєтесь добре, коли слухаєте звукові коди й медитуєте так, як описали Хатори,  ви можете поступово підвищувати гучність.

Дуже малоймовірно, що звукові коди спричинять приступ. Але я схильний турбуватися про безпеку, коли даю настанови людям стосовно входження в потенційно глибокі змінені стани свідомості.

Єдиною причиною, з якої я порушив тему епілепсії у зв’язку з цією медитацією, є той факт, що фізичне серце пов’язане з двома скроневими частками мозку через блукаючий нерв. Наукові дослідження ясно показують, що на мозок можуть чинити глибокий вплив електромагнітні поля, створені серцем та імпульси енергії, спрямовані з серця у мозок. Знову ж таки, можливо, це не спричинить проблем. Але, щоб перестрахуватися, почніть прослуховування з ледь доступного для сприйняття рівня гучності й надалі повільно підвищуйте гучність.

Реакція фізична та ефірна

Коли ви зосереджуєтесь на серці й слухаєте звукові коди, звуки викликають вібрацію в різних ділянках вашого фізичного серця  якщо ви маєте такий намір.

Глибина вашого досвіду на початку практики цієї медитації залежить від вашого вміння зосереджувати увагу й від того, наскільки ви підсвідомо дозволяєте собі проживати розширені стани буттєвості. Але, якщо ви працюватимете з цією медитацією постійно, ви почнете краще відчувати й усвідомлювати потоки тонких енергій й міжвимірні портали, які відкриваються у вашому серці.

Є два головні дороговкази, які засвідчують ваш поступ в роботі з цією медитацією. Перший  це відчуття, що звукові коди буквально спричиняють вібрацію різних ділянок вашого фізичного серця,  та (через біо-резонанс) інших ділянок вашого тіла. Вивільнення цих тонких енергій є дуже корисним як для вашого тіла, так і для розуму. Коли ви краще познайомитесь з цими явищами й будете почуватись більш комфортно, стикаючись із ними, відчуття резонансу серця й тіла зі звуковими кодами може бути доволі глибоким.

Другого дороговказу, який засвідчує ваш прогрес, ви досягаєте, коли набуваєте здатності зосередити фокус уваги у сфері чистого білого світла, яка охоплює ваше серце й дає можливість звуковим кодам відкрити портал Іб у багатовимірні світи, пов’язані з вашим серцем.

Мені хочеться описати тут кілька дивовижних переживань та зцілень, які можуть відбутися, коли ви досягнете цього рівня,  але я утримаюся від цього. Якби я описав тут частину цього внутрішнього простору (незалежно від того, якими добрими могли б бути мої наміри), я ненавмисне вплинув би на ваш досвід. Тому я залишу вам можливість увійти в цей таємничий і широкий внутрішній світ, не маючи про нього жодних уявлень. Це  найкращий шлях.

Походження цієї медитації

Звукову доріжку для цієї медитації було взято із живого запису звукового дослідження, зосередженого на серцевій чакрі. Хатори дали його на інтенсиві під назвою Biophotonic Human (Біофотонна людина). Вони вирішили використати особливі звукові коди з попередньої медитації для активації порталу Іб,  тому що ці звукові коди є ефективними й дієвими, коли потрібно активувати й відкрити портал Іб.

Те, що Хатори обрали звукову медитацію, яка початково активувала серцеву чакру, для активації Іб (фізичного серця) і його міжвимірної природи, свідчить про глибокий зв’язок між фізичним серцем і серцевою чакрою.

Електронна аномалія

Цікава електронна аномалія виникає приблизно на 10:48 хв. цієї звукової медитації. Це тихий звук, короткий і чіткий. За словами Хаторів, він є енергетичним ефектом, який виник внаслідок впливу вищих вимірів на електроніку. Таке інколи траплялося на попередніх семінарах, де тонкі енергії під час передачі звуку впливали на електронну схему цифрових пристроїв для запису звуку. Я вирішив видалити цей звук, але поки я готувався це зробити, втрутилися Хатори. Вони сказали, що звук є частиною інформації, і його не потрібно видаляти. Тому я залишив його на місці, і  як би дивно це не звучало  цей короткий звук був частиною їхньої передачі на той момент.

Для тих, хто має набір записів із семінару Biophotonic Human (Біофотонна людина): звукова медитація  записана на 6-му CD, доріжка 5.

Біофотоніка є захоплюючою й важливою сферою досліджень, яка отримала (й продовжує отримувати) свідчення реальності біологічного світла.  Іншими словами, наші біологічні клітини випромінюють світло, яке можна виміряти й кількісно оцінити. Якщо ви не знайомі з цією галуззю науки й хочете дізнатися більше, я раджу вам перейти до розділу нашого сайту Articles (Статті) й знайти  Biophotonic Human Class Handouts (Роздатковий матеріал до семінару Біофотонна людина). Там ви знайдете базовий опис цієї наукової галузі, а також  посилання на джерела, як наукові, так і популярні.

Раджу вам слухати цей запис у навушниках, які ізолюють від зовнішніх звуків (накладних чи вставних),  щоб отримати максимальний  психо-акустичний ефект.

Аудіозапис звукових кодів для активації поталу Іб, переданих Хаторами на семінарі Biophotonic Human (Біофотонна людина) триває 11:06 хвилин.

Після багаторазового використання цієї медитації, я вирішив також розмістити на сайті її розширену версію, яка є аудіозаписом звукових кодів із семінару, повтореним тричі,   для створення безперервного звукового поля. Я виявив, що робота з цією медитацією, повтореною, принаймні, тричі, дає мені найглибший трансформаційний досвід. Я пробував просто натискати повтор, але навіть таке просте завдання, як натискання кнопки повтору, виводило мене з медитативного стану. Для тих з вас, хто прагне більш глибоко працювати з цією звуковою медитацією, розширена версія може бути корисною. Її тривалість 33:18 хвилин.

Важлива примітка: Ця звукова медитація і ще одна, яка згадується в розділі  Інформація, безпосередньо не пов’язана з цим посланням, надаються вам безкоштовно,  виключно для вашого особистого використання. Вони є інтелектуальною власністю, захищеною авторським правом, і не можуть бути розміщені у вільному доступі чи передані іншим особам без моєї письмової згоди. Якщо вам переслали це послання й посилання на звукову медитацію не працює, перейдіть до розділу Listening (Прослуховування) на www.tomkenyon.com. Щойно ви погоджуєтесь з умовами прослуховування, ви отримуєте вільний доступ до великої кількості звукових медитацій,  лекцій та інтерв’ю. Просто прокручуйте список униз, доки не знайдете потрібну вам назву.

Dropbox (де зберігаються mp3 файли) змінив свій формат перегляду. Коли ви натиснете на посилання нижче, ви будете переадресовані безпосередньо до аудіофайлу. Коли сторінка відкриється, ви побачите ряд вертикальних ліній. Ці лінії відповідають рівню гучності звукозапису.

Зліва від цих ліній знаходиться стрілка, класичний значок відтворення. Натисніть на неї, щоб розпочати відтворення. Якщо вам подобається те, що ви чуєте, і ви хочете завантажити файл,  кнопка управління завантаженням знаходяться праворуч, над вертикальними лініями. Також там є розділ коментарів. Вони потрапляють безпосередньо до мене, і я читаю їх. Однак, якщо у вас виникли запитання, надсилайте їх мені на електронну адресу office@tomkenyon.com.

The Ib Portal Sound Meditation (Звукова медитація Портал Іб) (11:06 хв), натисніть тут, щоб прослухати та/або завантажити.

The Ib Portal Sound Meditation Extended Version (Звукова медитація Портал Іб, розширена версія) (33:18 хв), натисніть тут, щоб прослухати та/або завантажити.

Інформація, безпосередньо не пов’язана з цим посланням

Перше послання Хаторів  через мене  було передане 8 лютого 2003 року. Протягом останніх сімнадцяти років, Хатори передали багато звукових медитацій і представили фундаментальні коцепції стосовно свідомості, наміру й результатів, які можуть бути корисними зараз, в час складних випробувань і невизначеності.

Я зібрав найбільш практичні й зрозумілі з їхніх послань і написав короткий опис кожного послання й кожного звукового файлу  вказавши, чому вони присвячені і в чому можуть допомогти.

Я сподіваюсь, що ці описи будуть корисними для вас, тому що протягом останніх сімнадцяти років було передано дуже багато матеріалів, і в них легко загубитися. Я об’єднав їх під заголовком The Hathor Navigator (Навігатор Хаторів). Ви можете натиснути на заголовок вище, й прямо перейти до цього навігатора. Ви також можете знайти його на сайті www.tomkenyon.com, якщо перейдете до розділу Articles (Статті) й прокрутите вниз, доки не знайдете заголовок The Hathor Navigator.

Lament for Whales (Плач за китами)  це аудіозапис, який я зробив раніше, він був розмішений в розділі Listening (Прослуховування). Однак, переглядаючи вміст сайту, я помітив, що запис був якимось чином пошкоджений. Я видалив той файл і завантажив чисту версію цього запису. Я думаю, його варто послухати. Ви можете натиснути на посилання нижче, або перейти до розділу Listening (Прослуховування) й прокрутити список вниз, доки не знайдете файл.

Переклала Наталія Стусь
Редагування Наталія Волинець

©2020 Том Кеньон Усі права збережені www.tomkenyon.com

Ви можете копіювати текст цього послання у будь-якому форматі й ділитися ним з іншими, доки ви ніяким чином не змінюєте його зміст, не берете за нього плату і повністю наводите цю примітку про авторські права. Цей дозвіл не поширюється на звукову медитацію. Якщо ви хочете, щоб ваші друзі, чи рідні, почули цю звукову медитацію, ви можете переслати їм цей електронний лист, натиснувши кнопку «Поділитися» нижче, або ви можете спрямувати їх до розділу Hathor (Хатори) нашого сайту  www.tomkenyon.com.

© 2020 Том Кеньон Усі права збережені www.tomkenyon.com

Ви не можете використовувати мою музику для того, щоб накладати на неї будь-яке відео, графіку, медитацію або текст. Ви не можете розміщати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних медіа. Саме послання можна копіювати й поширювати, але мою музику  ні. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і на будь-яких носіях.