Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Потік із Вищих Світів

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

У нашому останньому планетарному посланні, яке називається Аетеріум, ми поділилися з вами звуковою медитацією. Ми дали цю медитацію, щоб допомогти вам пройти через зростаючі рівні світового хаосу, – завдяки зниженню рівня стресу та підвищенню узгодженості у вашому тілі та розумі.

У цьому повідомленні ми даємо вам іншу звукову медитацію під назвою “Потік із Вищих Світів“. Цей звуковий помічник допоможе вам очиститися від глибоко вкорінених негативу та токсичності, – як на психічно-духовному, так і на емоційному рівні.

Ваш світ входить у постійно зростаючий Хаотичний Вузол, – тому посилюються ворожість і протистояння. Ця емоційна токсичність має високу проникливу здатність. І тому вона може впливати навіть на найбільш духовно розвинених серед вас.

Перш ніж перейти до вказівок щодо використання цієї медитації, ми хочемо звернутися до дуже важливого, але складного поняття. Заради стислості ми зробимо цей розгляд настільки коротким, наскільки це можливо.

Схильність до певних вимірів

Кожного разу, коли ви сильно реагуєте на щось емоційно і у вас виникають відповідні мислеформи, – ви входите у певний вимір свідомості. Цей вимір є вібраційним полем енергії, яке існує незалежно від вас. Воно спільно твориться усіма живими істотами, які проживають ті ж самі емоції і мислеформи, – у тому числі і вами.

Давайте візьмемо для прикладу дві емоції: гнів і ненависть. З нашої точки зору, ваша спільнота переживає крайню поляризацію. Якщо ви гніваєтесь на те, що сталося (у вашому сприйнятті подій), – нейрохімічна реальність вашого тіла змінюється. Якщо ж ця гнівна реакція переростає у ненависть, – ви увійшли у дуже токсичний вимір реальності. Внаслідок взаємопов’язаності, притаманній кожному з вимірів реальності, ви будете ділитися цією енергетикою з усіма істотами, які перебувають у такому ж енергетичному та емоційному стані.

Ми хочемо якнайточніше передати наше бачення цих емоцій. У самому гніві немає нічого поганого. Дійсно, іноді гнів є правильною відповіддю на ситуацію. Він встановлює необхідний кордон. Однак, гнів може перерости у ненависть, – і тоді він стає токсичною отрутою для вашої психо-духовної природи.

Під терміном схильність до певних вимірів ми маємо на увазі, що всі люди (а також багато тварин) мають перцептивні та емоційні звички, які глибоко вкоренилися. Тому першим словом терміну є схильність.
Ця схильність може привести вас до звичних емоційних реакцій, таких як депресія, ворожість або ненависть, – тут названі лише три “негативні” емоційні виміри з рогу достатку людського досвіду.

Проблема зі схильністю до певних вимірів полягає у тому, що вона може забарвити ваше життя мислеформами та емоційними реакціями, які не є творіннями вашої свідомості. Ці мислеформи та емоції виникають внаслідок дії сил (тобто, звичок) у вашій підсвідомості.

Схильність до певних вимірів може діяти позитивно, – якщо це схильність до люблячої доброти, співчуття чи любові до самого себе. Ми більше розповімо про це у майбутніх повідомленнях. А зараз ми хотіли б зосередитися на негативному впливі схильності до певних вимірів, – для того, щоб ви змогли усвідомити ці виміри у собі.

Схильність до певних вимірів також схожа на стереотипи поведінки, які передаються імітаційно, – і у цьому сенсі вона може бути заразною. Якщо якась людина захоплена ненавистю (наприклад, будь-хто зі схильністю до виміру ненависті) – то, незалежно від причини виникнення цього почуття, людина буде схильною притягуватися до тих, хто також відчуває ненависть.

З нашої точки зору, ваш світ став отруйним, –тобто, переповнився емоційною і духовною токсичністю. Звукова медитація Потік із Вищих Світів створена для того, щоб  допомогти вам виконати найбільш життєво важливе (з нашої точки зору) завдання. Ви маєте очистися від власних глибинних токсинів, – як емоційних, так і духовних.

Ці токсини відкладаються після кожного негативного досвіду вашого життя (так само, як і усіх минулих життів). Підсумок досвіду вашого життя/життів кодується у клітинної пам’яті вашого тіла та розуму та/або у вашому енергетичному полі. Звукова медитація Потік із Вищих Світів використовує звук потоку води. Також у ній є звукові коди, створені нами (Хаторами) у Сферах Світла і голос Марії Магдалини, яка передає звукові коди, створені нею у Сферах Світла. Гармонійне поєднання цих трьох частин дає вам можливість здійснити м’яке і повне звільнення від глибинної токсичності, – як психо-духовної так і емоційної. Медитація була створена для того, щоб допомогти вам.

Цю медитацію можна використовувати як для себе, так і для спільноти.  Ми хочемо спершу розглянути її особисте використання.

Як працювати з цією звуковою медитацією

Існує два способи роботи з цією звуковою медитацією: пасивний та активний.

Пасивний спосіб можна використовувати тоді,  коли ви надто втомлені, щоб зосередити свою увагу. В такому випадку ви просто слухаєте звуки та музику, дозволяючи їм вести вас за собою.

Найбільш потужним способом роботи з цією медитацією є активне прослуховування.

Уявіть собі алмаз на маківці, у верхній частині вашої голови. Ви не повинні бачити цей алмаз, – просто уявіть його будь-яким способом, який здається вам природним.

Коли ви почуєте звук потоку, відчуйте і уявіть собі кришталево чистий потік рідкого білого світла, який входить у ваше тіло через алмаз на маківці голови. Дозвольте цьому потоку світла текти вниз від голови через все ваше тіло і витікати з долонь та ступень.

Уявіть, що цей потік світла протікає через кожен орган вашого тіла, кожну клітину і тканину, – і навіть через атоми, які складають ваше тіло. Вам може бути легше розслаблятися на видиху, – дозволяючи кожному видиху бути більш розслабленим, ніж попередній. Ваша основна задача – розслабитися в звуках потоку і звукових кодах. Вони робитимуть свою роботу. Ви просто розслабляєтеся і дозволяєте потоку і звукам рухатися через все глибші рівні вашої буттєвості.

Сама медитація триває 8 хвилин 44 секунди. Якщо ви маєте для того місце і час, ви можете слухати її кілька разів підряд без перерви, – для більш глибокого очищення, звільнення і зцілення. Регулярна робота з цією звуковою медитацією допоможе вам, – особливо якщо ви чергуватимете її зі звуковою медитацією Аетеріум, яку ми дали раніше.

Використання цієї медитації на благо спільноти

Ми запрошуємо тих з вас, хто прагне передавати спільноті енергетичні поля, які несуть спокій та очищують, – практикуйте цю медитацію не лише для себе. Ви можете  використовувати її для піднесення всього людства та на благо всіх живих істот, – тому що всі живі істоти відчувають позитивний чи негативний вплив людських емоцій та мислеформ.

Використання цієї медитації для спільноти не  є заміною роботи з нею для себе, – тому що ви не можете дати те, чого не маєте. Якщо ви прагнете служити спільноті таким чином, – ви повинні підтримувати певний рівень спокою і ясності та звільнитися від токсинів.

Тепер ми переходимо до вказівок щодо використання цієї медитації на благо спільної свідомості.

Уявіть, що перед вами знаходиться Земля, – будь-яким способом, природним для вас. Відстань може відрізнятися, – ви можете бути близько до Землі, чи далеко від неї. Це не має значення. Уявіть собі, що на Північному полюсі знаходиться великий алмаз. Почувши звук річки, дозвольте потоку ясного білого світла литися з алмазу через центральну вісь Землі, протікати через неї наскрізь і вільно виливатися з Південного полюса. Дозвольте потоку і звуковим кодам проходити через усю планету, очищувати її та наповнювати спокоєм.

Після того, як ви закінчили медитацію (для себе чи для світу), ми радимо вам відпочити протягом декількох хвилин, – якщо це можливо. Це дасть можливість отриманим тонким енергіям “вкоренитися” у вашому тілі та розумі. Це принесе вам велику користь. Тобто, ми радимо вам не виходити з медитації надто швидко.

Світова звукова медитація

Ми запрошуємо вас до участі у світовій звуковій медитації з використанням Потоку з Вищих Світів. Ця медитація буде засобом передачі спільноті енергій спокою та очищення, – як прямої протиотрути ядучій психо-духовній токсичності, яка поширюється по вашій планеті, наче чума.

Вузлова точка цієї медитації буде створена 2 жовтня у Нью-Йорку, – на семінарі під назвою Внутрішні потоки:Світи зцілення. Група, яка збереться на цей одноденний семінар, проведе останні тридцять хвилин у Світовій медитації, описаній нами вище.

Під час цієї звукової медитації буде відтворюватися розширена версія Потоку із Вищих Світів, і ми (Хатори) будемо по черзі з Марією Магдалиною співати на вершині цих звукових кодів. Ця тріада звукових і духовних сил запустить енергетичну хвилю  м’якого планетарного очищення та зцілення.

Причина, з якої Марія Магдалина приєдналася до нас у цій Світовій Медитації, пов’язана з простим і беззаперечним фактом. Як домінування жінки, так і її залежність від чоловіка мають піти у минуле. Потрібно піднести жіноче до рівноваги з чоловічим. Алхімічна іконографічна символіка повного Місяця має бути в рівновазі до Сонця. Це стосується внутрішньої символіки психіки, а не астрономічних об’єктів.

Енергетика цієї першої хвилі медитації триватиме протягом двадцяти чотирьох годин. Це означає, що ви можете стати повноправним учасником першої енергетичної хвилі в будь-який час протягом перших двадцяти чотирьох годин, – де б ви не знаходилися.

Друга гармоніка буде тривати сорок днів. Якщо ви відчуваєте глибоке покликання служити вищому благу таким чином (і маєте силу духу, щоб зробити це), – ми просимо вас за можливістю долучити цю світову медитацію до вашого розкладу протягом цього сорокаденного періоду

Але не забувайте протягом цих сорока днів практикувати цю медитацію насамперед для себе. Іншими словами, – очистить себе, перш ніж використовувати цю медитацію для світу.

Буде ще й третя енергетична хвиля. Вона для тих з вас, хто є Адептами та Посвяченими, – або для тих, хто знаходиться на порозі посвяти. Ви будете знати і відчувати сприятливий час для вашої участі у Світовій Медитації через силу гнозису (прямого знання).

Для декого з вас ця робота триватиме багато місяців або років. Більш детальну інформацію про терміни проведення Світової Медитації наведено нижче, – разом з посиланням на саму звукову медитацію.

Ми відчуваємо в найвищих сферах нашої буттєвості, які включають в себе Аітос – не-дуальні сфери нашої колективної реалізації, – і у сферах глибин наших сердець, що ця дія принесе користь і вам і всім живим істотам на вашій планеті.

Ми схиляємося перед вами, співтворцями своєї долі.

Хай світло ваших власних вищих реалізацій осяє ваш шлях.

Хатори
15 серпня 2016


Думки та спостереження Тома

Я думаю, що вказівки Хаторів щодо роботи з цією незвичайною звуковою медитацією є зрозумілими і простими. Я слухав її вже багато разів, – і я вважаю, що найбільш ефективним для вас буде створення єдиного фокусу уваги. Уникайте спокуси багатозадачності при роботі з цією медитацією!

Я також виявив, що прослуховування цього  звукового фрагменту декілька разів за одну сесію дає можливість здійснити очищення на більш глибоких рівнях. Один з парадоксів цієї звукової медитації: хоча спричинене нею очищення може бути досить глибоким, воно здійснюється в стані глибокого розслаблення і дуже турботливо.

Коли Хатори вперше підійшли до мене, щоб передати цю звукову медитацію, – незабаром після передачі ними Аетеріум, – я не одразу відгукнувся на їх пропозицію. Тоді вони повідомили мені, що це має бути їх синергетична співтворчість з Марією Магдалиною. Я був заінтригований і попросив більш докладної інформації. Мені сказали, що метою Потоку із Вищих Світів є м’яке очищення тіла/розуму від глибоко укорінених токсичності та емоційного негативу, – через передачу унікальної енергетики з “вищих сфер світла.” Вони також сказали мені, що Магдалина буде направляти процес запису медитації.

Що ж стосується самого запису … фоновий звук річки був записаний у віддаленому місці на острові Оркас, де я часто відчуваю духів природи. Головний голос, який ви чуєте, належить Магдалині, а інші голоси, – Хаторам. Основою цього еволюційного каталізатора є коротка звукова медитація, записана під час семінару Спіраль Вознесіння (The Spiral of Ascension) у 2015 р. Слухаючи медитацію, я бачу, як це захоплююче плетиво звуку створює в моєму енергетичному полі отвори, – для енергій з вищих вимірів, які одночасно очищують і зцілюють.

Я виявив, що ця медитація є справді глибокою. Але для мене було несподіванкою прохання Хаторів і Магдалини закликати до Світової Звукової Медитації під час одноденного семінару, який відбудеться 2-го жовтня у Нью-Йорку в мистецькому центрі Симфонічний Простір (Symphony Space). Назва семінару – Внутрішні Потоки: Світи зцілення (Inner Streams: Worlds of Healing).

Коли я вирішив провести цей семінар,  – багато місяців тому, – я відчув, що дуже потужні та цілющі енергії будуть вивільнені на благо учасників Нью-Йоркського семінару. Але я не міг собі уявити, що Хатори звернуться до мене з проханням долучити свої енергії до цієї події. Ще менше я очікував, що до цього поєднання енергій, яке має поширитися по  світу, долучиться М (так я скорочую ім’я Магдалини).

Після подальшого діалогу, стало ясно, що і Хатори, і М вважають наш світ настільки враженим негативом і ворожістю, що ми знаходимося на межі самознищення. Тому вони, образно кажучи, об’єднують свої зусилля, – щоб передати людській спільноті енергії  очищення та зцілення. Це робиться для блага всіх живих істот на Землі, а не лише для людства. Це не енергетичний вплив на людство, а енергетика очищення, звільнення і зцілення, якою можуть скористатися всі люди. Я вважаю, що це дуже важливий аспект Світової Звукової Медитації. Як і на минулих Світових Звукових Медитаціях, спрямованих Хаторами, ніщо не нав’язується спільноті або будь-якій людині. Це швидше поле енергії, яка очищує і зцілює, – і воно еманується на весь світ. Усі істоти є вільними у своєму виборі: приймати цю сприятливу енергетику, чи ні.

У своєму посланні Хатори розповіли про участь M (Магдалини) у цій досить незвичайній звуковій медитації, але я хотів би дещо додати. Багато проблем, з якими стикається наш світ, є прямим результатом патріархату та чоловічого домінування над жіноцтвом на всіх рівнях: починаючи з економічного становища та соціальної поведінки жінок і закінчуючи ставленням до них, як до неповноцінних істот у багатьох (якщо не в більшості) основних світових релігій і духовних традицій.

На символічному рівні Земля є нашою Матір’ю, – і людство, як спільнота, ґвалтує її.
Наші океани стають все більш токсичними. Сама тканина нашої екосистеми знаходиться на межі колапсу, – згідно з повідомленнями все більшої кількості вчених-екологів з усього світу. Хоча на фізичному плані багато проблем для продовження життя на нашій планеті обумовлені фізичними процесами, пов’язаними з діяльністю людини, – тут діє і тонша сила. Я б назвав це філософським/релігійним і символічним знеціненням жіночого начала у всіх його формах.

Однак, не тільки біологічні прояви жіночого зазнають значного знецінення, а у деяких випадках, – прямих нападів ззовні. До внутрішніх і психологічних проявів жіночності у нашому нинішньому патріархальному світогляді також ставляться з підозрою. Тут я маю на увазі жіночу частину нашої людської психіки, яку Карл Юнг назвав аніма. Аніма (внутрішня жінка) є і у жінок, і у чоловіків, – так само, як внутрішній чоловік, або анімус, також живе у кожному чоловікові чи жінці. Це динамічні сили, які цілком реально впливають на вибір рішень, який ми здійснюємо.

На мій погляд, поки внутрішня аніма і анімус не будуть врівноважені в нашій людській психіці, – ми продовжуватимемо робити неврівноважені вибори, які або нехтують існуванням жіночого аспекту, або оцінюють його негативно. Це протистояння як зовнішній, так і внутрішній жіночності шкодить нам, – а також на іншим формам життя.

І жінки, і планета потерпають від надмірного акценту наших культур на анімусі (чоловічому первені), який міцно вкоренився в наших домінуючих філософських вченнях, релігіях і соціально-економічних системах. Але від цього дисбалансу страждають не лише жінки. Чоловіки страждають також, – тому що нас позбавляють цілого ряду людських потенціалів, таких як глибина почуттів та інтуїтивне знання.

Читачам, не знайомим з Марією Магдалиною, яка долучатиме свою духовну силу до майбутньої Всесвітньої звукової медитації, я пропоную проглянути присвячений їй розділ нашого сайту (Mary Magdalen), – щоб відчути, ким є ця потужна жіночна присутність. Ця Магдалина не є повією з Нового Завіту, як вірить багато християн.

Якщо вас цікавить більш докладна інформація про екологічну кризу, яка постає перед нашою планетою, а також деякі цікаві відомості про процес вознесіння (стосовно того, що називають “діяльністю, яка підвищує рівень впорядкованості”) перейдіть до розділу нашого сайту статті (Articles) та натисніть на The Spiral of AscensionClass Handouts (Спіраль вознесіння – роздатковий матеріал).

Повернемося до звукової медитації. Потік із Вищих Світів є тонким плетивом потужної енергетики для особистого очищення та зцілення. Але ця медитація також працює для людської спільноти, – якщо практикувати її з цією метою.

Інструкції до Світової звукової медитації 2 жовтня 2016 року

Світова звукова медитація розпочнеться 2 жовтня 2016 року о 8:00 вечора за літнім північноамериканським східним часом (EDST), або опівночі між 2-м та і 3-м жовтня за Грінвічем. (Скористайтеся годинником світового часу World Time Clock для визначення точного часу у вашій місцевості.) Група в Нью-Йорку перебуватиме у медитації 30 хвилин. Протягом цього періоду буде відтворюватися розширена версія Потоку із вищих світів, а я здійснюватиму ченелінг звуків Хаторів і Магдалини. Енергетика з Нью-Йорка швидко розійдеться по всій планеті, її дія триватиме протягом двадцяти чотирьох годин. Це означає, що ви не повинні медитувати одночасно зі спільнотою у Нью-Йорку, коли ми розпочнемо всесвітню медитацію. Ви можете зробити це в будь-який час протягом цих двадцяти чотирьох годин, – і стати повноправним учасником в його передбачуваному результаті, – привнесенні в людську спільноту тонких енергій очищення та зцілення.

Якщо ви вирішите приєднатися до Світової звукової медитації протягом цього двадцятичотирьохгодинного “вікна”, – я пропоную вам двічі прослухати її для себе, відповідно до вказівок Хаторів у розділі з підзаголовком Як працювати з цією медитацією. Потім двічі прослухайте її для спільноти, за вказівками Хаторів, наведеними вище, у розділі під назвою Використання цієї медитації на благо спільноти. Після того, як ви пройшли через медитацію чотири рази – два для себе і два для світу, – відпочиньте  протягом декількох хвилин (або довше, якщо маєте час), щоб дати можливість тонким енергіям “укоренитися” у вашому тілі/розумі. Будь ласка, не слухайте медитацію з нашого сайту, а завантажте її на свій комп’ютер!

На тому рівні свідомості, де розгортатиметься  Світова звукова медитація, немає ніякого поділу між нами в часі чи в просторі. Тому ви можете стати її повноправними учасниками, незалежно від того, де ви знаходитесь та від вашої життєвої ситуації. Як тільки ви розпочнете цю звукову медитацію, – ви увійдете у сферу буття, яка виходить за обмеження нашого втіленого існування. Тим з вас, хто на відстані приєднається до нас у цій Світовій звуковій медитації, я висловлюю свою глибоку вдячність і шанування.

І, нарешті, я думаю, що слід згадати тут важливий аспект цієї рідкісної події. Як знають ті з вас, хто працював зі мною, я часто отримую відчуття енергетики події, яка має відбутися. Ґрунтуючись на моєму тонкому сприйнятті майбутньої зустрічі в Нью-Йорку 2 жовтня, я відчуваю, що, коли Хатори і Магдалина поєднають свої енергії  (під час семінару і Всесвітньої звукової медитації), – вони вивільнять потужне енергетичне поле. Перебування у цьому полі стане глибоким досвідом, який змінить життя тих, хто буде фізично присутнім у кімнаті.

Іншими словами, якщо ви маєте час і кошти, щоб потрапити на семінар у Нью-Йорку, – я би радив вам серйозно подумати про участь у ньому.

Для отримання додаткової інформації про семінар, натисніть тут, – або перейдіть до Календаря (Calendar) на www.tomkenyon.com.

Натисніть тут, щоб прослухати та/або завантажити Потік із Вищих Світів. Ви будете перенаправлені на сторінку Угоди про прослуховування (Listening Agreement). Після погодження з умовами використання, ви будете мати повний доступ до всіх аудіо-файлів в розділі Прослуховування (Listening), – але тільки для особистого використання.

Переклала Наталія Стусь

© 2016 Том Кеньон Всі права захищені www.tomkenyon.com

Ви можете робити копії цього послання та розповсюджувати його будь-яким способом, поки ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Зверніть увагу, що звукова медитація Потік із вищих світів, а також усі звукові файли у розділі Прослуховування (Listening), не можуть бути відтворені або розміщені на будь-якому інтернет-сайті, тому що вони захищені авторським правом інтелектуальної власності.