Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
آرشیو فارسی

هالون صعود

پيام هاتورها  از طريق تام كنيون  /  28 ژانويه 2009

شما در حال ورود به بازه اي بسیار متغییر، سرشار از قابلیت ها و فرصت های غیر معمول، و نيز مملو از خطر مي باشيد .

در مارچ سال گذشته به شما گفتیم که میدان مغناطیسی زمین شما در حال تجربه ي پریشانی و دگرگوني و تغییر شکل يابي و پيكربنديست. هم اكنون علم شما و دانشمندانتان نيز به این نتیجه رسیده اند که حقيقتا اين واقعيت دارد .

به ساده ترين زبان، شکافی در میدان مغناطیسی زمین (که معمولا جلودار امواج خورشیدیست) پدید آمده. این شکافها به طور دوره ای و طبیعی پیش می آیند، اما گستره و دامنه ي شکاف کنونی بسیار وسیع می باشد، و امکان ورود حجم زیادی پلاسما plasma از خورشید را فراهم می کند. این باعث افزایش طوفان های مغناطیسی، وقفه در ارتباطات مخابراتی، وقفه در چرخه ي بیوالکتریکی (مثل سیستم عصبی انسان)، و تغییرات آب و هوایی می شود. نتایج این نفوذ و افزایش شارژ محیط مغناطیسی در چند سال آینده افزایش خواهد یافت .

در این مقاله، تمرکز ما بر روی تأثیرات منفی این نفوذ نیست، بلکه می خواهیم بر تأثیرات مثبت آن تاکید کنیم، برای کسانی که آمادگی استفاده از آن را دارند.

بدن انرژی ظریف شما که در مصر باستان آن را به نام KA می شناختند، و یوگی ها آن را بدن ظریف etheric می شناسند، می تواند به شدت تحت تأثیر پلاسمای خورشیدی قرار گیرد. افزایش در میزان و کیفیت جریان خورشیدی باعث افزایش سرعت ارتعاشات در جسم انرژتیک می شود. این افزایش ارتعاشات برای کسانی که آگاهانه در مسیر صعود قدم می گذارند فرصت بسیار مفید و خوش یمنیست. اجازه دهید منظور خود را از صعود به دقت توضیح دهیم، چرا که این كلمه می تواند معانی ضمنی مختلفی داشته باشد .

منظور ما از صعود حرکت به درجات بالاتر از آگاهیست. شما جایی نمی روید و به جایی دیگر هم منتقل نمی شوید. این دیدگاه و استنباط شماست که عمیقا تغییر می کند. شما شروع به دیدن بازی “مایا” Maya یا “تصور” ساختگی این دنیا می کنید که از طریق حرکت (رقص) ذرات بنیادی ترکیبی اتمی به صورت مادّه matter بوجود و پدید می آید. در روند معراج (صعود) می فهمید که شما خودتان خالق آنچه كه “دنیا” می نامید هستید . نه به این معنی که دنیا را کنار می گذارید، بلکه به این معنی که دیدگاه شما بر فرای آن گسترده می گردد، در حالی که همچنان بخشی از آن باقی می مانید. از این زاویه می بینید که زندگی چون فیلمی است که شما هم بوجود آورنده، و هم پخش کننده، و هم بيننده ي آن هستید.

می توان گفت که شما در یک تقاطع از مسیر ها قرار گرفته ايد. همچنان که امواج خورشیدی وارد محیط مغناطیسی زمین می شوند، ارتعاشات بدن ظریف KA همه ي انسانها نيز افزایش می یابد. این اتفاق برای بعضی منجر به تشنج و پریشانی می شود، در حالی که همین اتفاق برای بعضی دیگر عامل صعود در آگاهی می گردد.

گفتگوی ما در اینجا مشخصا برای افرادیست که منحنی حرکت صعودی را انتخاب کرده اند.

چالش شما در این زمان این است که اجازه ي فعال سازی بدن KA ي خود را در راه صعود بدهید، در حالی که بنظر می آید بسياري از افراد در اطراف شما درگیر منحنی حرکت رو به پایین مي باشند . اساسا، تولد و حرکت خلقت در جهت و مقصدی جدید، بستگی به ارتباط و اتحاد 3 عامل اصلی با يكديگر دارد:  ارتعاش  +  انتظار  +  باور

منظور ما چيست ؟

برای تغییر و دگرگونی ماهیت ها و شرایط منفی و محدودیت ها، انرژی هنگفتی نیاز است. جامعه ي شما به صورت گروهی تحت تأثیر و هیپنوتیزم و نگرشی ثابت، محدود، و انعطاف ناپذیر از واقعیت می باشد، که به دور از نوعی زندان نیست . هنگامي که به دروغ ها و سرپوشي ها پي مي بريم، دنياي قديم ديگر به صورت قبل بر ما نمايان نمي شود، ليكن آگاه شدن به فريب ها ما را از بودن آنها نجات نمي دهد . اينها زندگی خودشان را دارند و تمایل دارند كه به همين روند نيز ادامه دهند. لزوم به حضور انرژی نوآوري مي باشد –  افزایش در سرعت ارتعاش انرژی –  تا بتوان به بی حوصلگی و تنبلی و رخوت درونی که همراه محدودیت های فرهنگی شما ایجاد شده و بر شما غلبه كرده است، چيره شد. این هدیه ي جریانات خورشیدیست (پلاسمای خورشیدی که در حال حرکت در ابعاد وسیع به سمت حیطه ي مغناطیسی شماست و خواهد بود) که میزان ارتعاشات بدن KA ي شما را افزایش خواهد داد.

اما يك نقطه ي تقاطع در مسير شما وجود دارد. برای بخشی از شما که متوجه دروغ های اسیر کننده ي خود شده اید و شروع به کنار زدن محدودیت های خود کرده اید و آگاهانه تصمیم گرفته اید تا در مسیر صعود حرکت کنید، فعال گشتن جسم KA تجربه ای بسیار زیبا و بی نظیر همانند معجزه ای برای شماست، که زندگی شما را سرشار از قدرتی درونی در راه فرا رفتن از محدودیت هایتان در مسیری که تا پیش از این برایتان ممکن نبوده میسر می سازد. انگار که تمامی عالم با شما در رقص آزادیتان همگام می گردد و شما را یاری می دهد.

اما برای آنهایی که راه صعود آگاه را در زندگی انتخاب نکرده اند، کسانی که می خواهند در محدودیت های خود زندانی باقی بمانند و در جستجوی اعتراض به بقیه برای “بد شانسی” های خود هستند، آنها که به دنبال قربانی دیگران یا “سپر بلا” برای فقدان خوشی هایشان می گردند، کسانی که اصرار دارند در دنیای گذشته (قدیم) که سرشار از تضاد و جدل است ادامه ي زندگی دهند، افزایش ارتعاشات بدن KA خوش یمن و رضایت بخش نیست و همانند نوعی بلا و مصیبت و گرفتاری استنباط و تجربه می گردد . همچنين آنها باید زحمت زيادي بکشند و انرژی هنگفتی را نيز سپری کنند، در راه تلاش نگه داشتند چیزها همانطور که قبلا بوده.

همزمان که واقعیات قدیمی در حال از هم گسسته شدن هستند، واقعیات جدید در حال نقش بستن و بافته شدن مي باشند، و این یک تجربه ي عجیبیست. آنچه ما می خواهیم به روشنی بیان کنیم این است که شما این قدرت و توانایی درونی را دارید که بتوانید واقعیات جدیدی را برای خودتان به وجود بیاورید، همراه با آزادی و رهایی ذهنی و روحی، بدون در نظر گرفتن آنچه که در اطرافتان در حال وقوع است.

از دید ما، این موقعيت در چند سال آینده گسترش خواهد یافت. این شرایط دو وجهيست، به معنای اینکه بسیاری از شما به ارتعاش بالاتري دست خواهید یافت، در حالی که عده ای دیگر از شما رو به زوال و از هم گسیختگی حرکت می کنند، که این اساسا بر مبنای انتخابات شخصی افراد است.

این نکته بسیار حائز اهمیت است و ما سعی می کنیم تا حد ممکن روشن و شفاف آن را بیان کنیم. هر کدام از شما این وضیفه و مسئولیت را به عهده دارد که افکار و آفرينش خاسته های خودش را انتخاب کند. بعضی از شما آزادی را انتخاب می کنید چون دیگر تحمل زندگی در محدودیت را ندارید. بعضی دیگر از شما زندانی باقی ماندن را بر مي گزينيد به دلیل ترس از آزادی و مسئوليتي كه با حق انتخاب همراه است.

این يك گسستی و دو راهی مي باشد در مسیر تحول كنوني بشر .

هنگامی که واقعیات اقتصادی، محیطی، و اجتماعی شما همزمان با هم فرو ريخته و دوباره ساخته می شوند و شکل می گیرند، بسیاری از شما ممکن است دوران سختی را تجربه کنید. اما هیچ گاه این حقیقت را فراموش نکنید که شما خالق زندگی خود هستید و بدون در نظر گرفتن شرایط در هر زمان قادر می باشید در هر لحظه تصمیم بگیرید که واقعیت جدیدی را برای خود خلق نماييد. آنها كه شما را كنترل و سردرگم مي كنند از طريق ترس و ايجاد محدوديت هاي فرهنگي اين كار را مي كنند –  با ايجاد اين باور غلط كه زندگي شما وابسته و در گروي شرايط خاص بيروني مي باشد .

آنچه شما در مسیر رشد و صعود می فهمید و كشف مي كنيد، این است که عوامل خارجی کاملاً نشأت گرفته (تأثیر یافته) از  ذهنیت و تفکر و احساسات عمیق خود شما هستند. اینها مانند بازی نور روی صفحۀ نمایش هستند و شما می توانید با سرعت ذهن افکنی تغییرشان دهید، آن هنگام که از خود منبع تغییرات را ایجاد نماييد، به جای آنکه بخواهید فقط تأثیرات و ظواهر را جابجا و کنترل كنيد. منبع همه ي اینها ذهن خود شماست. معمای اینکه چطور این اتفاق می افتد خود را در راه صعود به شما برملا می سازد، به سادگی باز شدن طبیعی شکوفه ي یک گل ارکیده. این راز در دل طبیعت موجود و پنهان است و هنگامی که در مسیر صعود گام بگذارید، اين راز خودش خودش را روشن ساخته و نمایان می سازد. در گفته های قبلی گفتیم که یکی از کلیدها، سپاس و قدردانیست. این نوع احساسات نشانه و نمایانگر نیروی آفرينش می باشد که شما ذاتا در اختیار دارید.

با گام نهادن در مسیر صعود معنوی، معنی صحبت های ما را بهتر درک خواهید کرد.

در گفتگوهاي آينده در نظر داريم كه بيشتر در مورد فيزيك ميان ابعادي و ارتباط آن با حس قدرداني و چگونگي موئثر واقع شدن آن بر روي واقعيت شما توضيح دهيم. اما در حال حاضر در این گفتگو نیت ما این است که به شما ابزار دیگری بدهیم که بتواند در چند سال آینده همراه ورود هر چه قوی تر جریانات خورشیدی به محیط مغناطیسی زمين و تحریک بدن KA ی شما، در مسیر صعود به شما کمک کند.

لیکن قبل از اینکه این تكنيك را براي شما بازگو نماییم، چند نکته ي اساسی وجود دارد که میل داریم در اول و قبل از دادن روش، آنها را با شما در میان بگذاریم .

نکات پایه :

پایهياول این است که شما باید آگاهانه انتخاب کرده باشید که در مسیر رشد و صعود در آگاهی حرکت نمایید تا این تکنیک ها بتوانند عمل کنند و برای شما کارکرد و فایده داشته باشند.

نیت شما مستقیما در نتایج و تاثیر گذاری بر بدن KA ی شما مرتبط است.

نکتهيدوم این است که شما باید آگاهانه در شرایط احساسی سپاس و قدردانی حضور داشته باشید تا بتوانید از این تکنیک استفاده کنید، چرا که این احساسات امضاء و طریقه ي این نوع آفرينش می باشند.

نکتهيسوم این است که این روش مبتنی بر ارتباط بین بدن KA (بدن ظریف انرژتیک شما) و نگرش بالاتری از شما از دیدگاه ابعادی می باشد، که به عنوان نقطه ي BA (خود یا آگاهی برتر) در مصر باستان شناخته و نامیده می شده. مقر حقیقی BA ورای زمان و مکان است، آنجور که شما اينها را درک می کنید و مي سازيد.

لیکن محل”ورودی” آن در واقعیت 3 بعدی فیزیکی شما، نقطه ای در بالای سر شماست (جایی که دست هایتان در بالای سر شما با هم برخورد می کنند). این نگرش درون بعدی شما، نقطه ي BA، شدیدا به عواطف سپاس و قدر دانی حساس و گیرا می باشد. از نقطه ي BA مي باشد که شما انرژی های تقویت کننده برای جسم ظریف KA ی خود را دریافت می کنید، و همچنین قابلیت آماده سازی خود در مقابل هجوم جریانات خورشیدی.

ما این ابزار را “هالون صعود” مي ناميم Holon of Ascension . مثل دو هالون قبلی که به شما ارائه دادیم، هالون صعود نیز بر مبنای شکل هندسی ویژه ای بنا شده است. اشكال هندسي انرژی برانگیز مي باشند، و فرمهایويژهيهندسیمیتوانندانرژیرادرمسیرخاصیبهجریانبياندازندوبهحركتوادارند.

این هالون خاص براساس يك حجم دیسک مانند (دايره اي شكل) بنا شده است، بسیار شبیه به یک فرفره اگر بازی با آن را از دوران بچگی خود به یاد داشته باشید. شما خودتان را در درون این دیسک در نظر می گیرید. بالای این دیسک منطبق بر نقطه ي BA (محل تلاقی دو دستتان در بالای سرتان) است، و قسمت پایینی آن، هنگامی که چهار زانو می نشیند، پایین ستون فقرات قرار می گیرد. در حالتی که ایستاده یا نشسته روی صندلی باشید، قسمت پایینی دیسک در زیرپاهایتان قرار می گیرد. خط انرژی که از بالای سر، وسط بدن، و زیر لگن عبور می کند، محور دیسک می باشد.

در تصورتان دیسک را حول محور خود به چرخش می اندازید. برای بیشتر افراد جهت این چرخش به سمت راست است، اما این جهت می تواند رو به چپ نیز باشد. از هر جهتی که برای شخص شما حس بهتری دارد استفاده کنید. اندازه و قطر این دیسک اهمیتی ندارد. می توانید آن را به هر ابعادی که بخواهید تصور کنید. رنگ دیسک نیز اهمیتی ندارد. لیکن اگر شما فردی با ذهنیت تصویری می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که دیسک را به رنگ سفید تصور کنید. حرکت تصوری دیسک در دنیای آفرينش – در دنياي خلاق ذهن شما – چرخه ای از انرژی vortex بوجود می آورد.

وقتی شروع به چرخاندن دیسک کردید، توجه خود را به نقطه ي BA که در بالای سر شما قرار دارد معطوف سازید، و حس سپاس و قدردانی را به نقطه ي BA بفرستید. بی درنگ پاسخی را از روح آسمانی برتر خود دریافت خواهید کرد.

آن هنگام آگاهی خود را به انتهای ستون فقرات، چاکراهای ریشه، حرکت دهید. این چاکرا پایه و مبناییست که از طریق آن انرژی های معنوی (ملکوتی) از نقطه ي BA  به سمت بدن انرژتیک KA کشیده می شوند، و در آن ساطع و پخش می گردند. به مدت 5 الی 10 دقیقه، شما به سادگی درون دیسک قرار داشته و به آن اجازه ي چرخش می دهید، در هین نگه داشتن آگاهی خود در نقطه ي BA و چاکرای ریشه در انتهای ستون فقراتتان .

موجی از انرژی معنوی از نقطه ي BA در بدن فیزیکی جریان یافته و به پايين ستون فقرات انتقال پیدا می کند. در لحظاتی ممكن است احساسی بسیار سبک و لطیف به وجود آید. در دیگر مواقع اين تجربه مثل نور لیزر خواهد بود، یا ستونی از آتش، یا جریانی از انرژي به شکل های مختلف ديگر. در حالی که این انرژی از BA به بدن فیزیکی و پایین ستون فقرات انتقال پیدا می کند، در این لحظه احساس خفیفی به وجود می آید، همانند جریانی از آب. احسساس جریان انرژی معنوی به شکل های مختلفی می تواند وجود داشته.

در حالی که این انرژی از نقطه ي BA به سمت پایین ستون فقرات جریان می یابد، اين جريان در بدن KA ساطع می گردد و آن را سرشار از انرژی می کند. هرچند دفعه که شما بخواهید می توانید این تمرین را انجام دهید و تكرار كنيد. پیشنهاد ما به شما این است که حداقل یک بار در روز آن را انجام دهید.

توجه و ملاحظات :

اگر این تمرین را به دفعات زیاد و به مدت طولانی انجام دهید، می توانید عکسالعملهایی شدید از پاکسازی و التیام را تجربه کنید. منظور از “پاکسازی” رها سازی انرژی ها (افکار و احساسات) منفی، توکسین ها و سموم، و دیگر مواردی که در شما محدودیت، موانع، و مسدوديت انرژی ها را ایجاد کرده اند مي باشد. علت این اتفاق ساطع گشتن انرژی های جامع و ملکوتی، از طریق بدن KA، به اندام های مختلف بدن فیزیکی شماست . همانطور که بدن KA ی شما به مرور زمان ظرفیت این را پیدا می کند که با ارتعاش انرژی سریع تر و قوی تری بدرخشد، قابلیت این را نيز پیدا می کند که ذرات خورشیدی را در خود ادغام کند، و در نتيجه سرعت صعود و معراج شما به مراتب بیشتر خواهد شد.

این یک روش بنیادی و اساسیست. ما به شما توصیه می کنیم روزی یک بار برای فقط 5  تا 10 دقیقه از آن استفاده کنید. این زمان لازم برای راه صعود شما کافیست، به این شرط که نیتی روشن در راه صعود و حرکت در مسیر آگاهی را در درون خود داشته باشید.

حال ميل داريم که توجه شما را به يك خدمت سیاره ای و يك رهايي هنگفت انرژتيك كه ما آن را به عنوان ” كوشش بزرگ”  The Great Triad مي شناسيم جلب نماييم .

در طي اولین هفته ي آوریل ( 3 تا 5 آوریل 2009 ) یک گرد هم آيي در سیاتل واشنگتن خواهیم داشت که در آن از هالون تعادل که درباره اش صحبت کردیم استفاده خواهيم كرد، در رابطه و با همراهي 3 معبد صوتی که به طور فیزیکی در نیومکزیکو ، کوستاریکا ، و نپال برپا کرده ایم . اتحاد این 3 معبد، در جهت و با هدف افزایش نور معنوي و روشن بيني در جهان مي باشد .

پیش از این اتفاق، حدودا در اواسط ماه مارچ، ما پیام سیاره ای ديگري ارسال خواهيم كرد، كه در برگيرنده ي دستورالعمل هایی خواهد بود برای آنهائی که به طور فیزیکی امکان پیوستن به ما را در سياتل واشنگتن ندارند. این دستورالعمل ها برای کسانی که موفق به شرکت فیزیکی در آن روز نيستند، امکان پیوستن انرژیتیکی با ما را در این فعالیت خدمت سیاره ای دست جمعي فراهم می سازد .

از دیدگاه اسطوره اي مصر باستان و دانش همسويي، تمدن شما در ابتدای همسويي با “آنميت”  Anmit  مي باشد، که اساسا یک گذر معنوي از قدرت طلبي به عشق مي باشد، و دست يابي به شناخت هاي برتري که از چاکراهای بالاتر سرچشمه می گیرند . این يك کشمکش بین کسانیست که در آرزوی تداوم و زنده نگه داشتن دنیای تضادها هستند، به عنوان يك پايگاه و زمينه در راه ماندن بر روي قدرت، و کسانی که در آرزوی زندگی در همکاری و مساعدت و درك مي باشند –  با اين فهم كه همه ي زندگی از عمق و ريشه با هم متصل است .

هدف این اجتماع 2 گانه است : 1- ایجاد مهارت بيشتر در استفاده از هالوني که پیش از این در باره ي آن مفصل بحث كرده ايم، و همچنين نحوه ي استفاده از جریانات خورشیدی برای صعود فردی. 2- رها سازي نور و ارتعاش معنوی در فضای احساسی و عاطفی كره ي زمین که برای تمامی زندگی و موجودات زمین سودمند است و منجر به وزن بيشتري در كفه ي ترازوي همکاری ورای تمامی تضادهای موجود می گردد.

 

افكاروتوصیههایتامکنیوندربارهيهالونصعود :

در 24 مارچ 2008، هاتورها يك پيام سياره اي تحت عنوان “میدان مغناطیسی کره ي زمین”  Earth’s Magnetic Field  ارسال كردند، که در آن گفته شد که میدان مغناطیسی زمین در حال ورود به آشفتگی و دگرگوني و تغيير شكل مي باشد .

( به آرشيو بايگاني شده ي پيام هاي هاتورها براي خواندن پيام اصلي مراجعه فرماييد ) .

در دسامبر 2008 “ناسا” NASA در کشفیات پروژه ي “تمیس” The Themis Project اعلام کرد که شکافی عظیم در میدان مغناطیسی زمین پدید آمده و بدین دلیل در آینده ي نزدیک مقدار زیادی پلاسمای خورشیدی در محیط مغناطیسی زمین رخنه خواهد کرد. اين میدان مغناطیسی، کره ي زمین را در مقابل طوفان ها و امواج خورشیدی (پلاسما) محافظت می کند. اما با شکاف ایجاد شده، دانشمندان پیش بینی می کنند که تاثیرات طوفان های مغناطیسی در چند سال آینده افزایش خواهد یافت. این گونه طوفان ها می توانند روی سیستم های مخابراتی تأثیرگذار باشند، که می تواند تجربه ي “جالبی” بر فرهنگ ما که بیش از پیش به سیستم هایی همانند اینترنت متکی گشته است داشته باشد. برای اطمینان بيشتر به سایت www.nasa.gov رفته و عبارت Themis را جستجو کنید. در صفحه ي جستجو شده روی عبارت Mission News کلیک کنید.

خود من شخصاً وقتی می بینم گفته های هاترها توسط دانشمندان نیز تأیید می شوند، به اطمینان خاطر و وضوح ذهنی بیشتری دست می یابم، و باید بگویم که این نوع تأییدها بارها و بارها در مورد اطلاعات داده شده توسط هاترها  اتفاق افتاده است.

در این پیام اخير، متوجه موارد متعدد جالبی شدم . مهم ترین اينها این تاكيد از طرف هاتورهاست که افزایش پلاسما در فضای مغناطیسی زمين باعث افزایش سرعت ارتعاش جسمKA  می شود.

با این نوع اطلاعات، مسلما ما علم كنوني را پشت سر می گذاریم و وارد نوعي دنیای بصیرت و مشاهده و فهم می شویم که من شخصا به آن سرزمين “وو وو لند” woo-woo land مي گویم . منظورم از بكار گيري اين كلمه ي عجيب يك شناخت و فهم غیر معمول است (خصوصا در رابطه با اطلاعات روحی و فراشناختی) . من شخصا فکر می کنم كه امکان تطبیق دادن منطق و اطلاعات فراشناختي با هم وجود دارد و ممكن مي باشد، تا جایی که آگاهانه و با چشماني باز با آنها برخورد كنيم و مراقب باشيم كه مرز آنها را واضحا از هم تشخيص دهيم. بنابراین هرگاه كه ممکن باشد، من شخصا دوست دارم كه يك خط مشخص بین آنچه كه علم و آنچه كه “وو وو لند” است بکشم . ليكن در اين پيام آخر، ما مطمئنا فراي اين خط مشخص پاي گذاشته ايم .

بدن KA  

بدن KA توسط کیمیاگران مصر قدیم شناخته شده بود و از آن استفاده می شد. گاهی از آن به عنوان جسم “دوقلوی اتريك” Etheric twin و یا “دوبل معنوی” Spiritual double یاد می گردد. این جسم انرژتیک دارای شکل و اندازه ای کاملاً مشابه و مطابق جسم فیزیکی شماست (کیمیاگران مصری جسم فیزیکی را به عنوان “کت” Khat می شناختند) . اما این بدن KA فقط تشکیل شده از انرژی ظریف و از جنس پوست و گوشت و استخوان فیزیکی نمی باشد. عمدتاً اگر این جسم انرژی ظریف دارای حجم و وزنی باشد، بسیار ناچیز است. بیش از دو دهه است که در مدیتیشن های خود با بدن KA تجربه کسب کرده ام . به نظر می آید که این بدن دارای تواناییهای زیادی باشد. بعضی از این تواناییها نشأت گرفته از طبیعت آن مي باشند که مشخصا از قوانین مكانيكي فیزیک کوانتوم quantum mechanics پیروی می کند و نه از قوانین فیزیک نیوتن Newtonian physics . این موضوع درب ها را رو به پدیده های مسحور کننده و “غیرمعمولی” باز می کند.

صعود

طبق دانش کیمیاگران مصر قدیم، آنجور که من تا کنون از آن استنباط و درک داشته ام، بدن KA در فرآیند صعود سرنوشت ساز است. همانطور که هاتورها در پیام های خود به روشنی بیان می کنند، صعود حرکتیست به سمت آگاهی برتر و گسترش بصیرت. این شامل رها کردن جسم و دنیا نمی شود. کسی که در مسیر صعود پای می گذارد، در حالی که مشغول به زندگی در این دنیا ی 3 بعدیست، در عین حال ياد می گیرد که چگونه از آن فرا تر نیز برود.

صعود در مقابل زوال

نکته ي دیگری که من متوجه آن شده ام این است که در حال حاضر وارد زمانه ای گشته ایم که هم قابلیت رشد و هم قابلیت پس روی، هر دو با شدت و سرعتی زیاد وجود دارند. برای بسیاری از افراد، فشار عبور از محدودیت های فرهنگی می تواند شدیدا طاقت فرسا باشد. این روز ها در اخبار با بسیاری موارد از افرادی که کم آورده اند و “قاطی کرده اند” برخورد می کنیم. امروز که این مطالب را برای شما می نویسم داستان زن و مردی را شنیدم که هر دو شغل خود را از دست داده و در نتیجه تصمیم به کشتن خودشان و 5 فرزند خود گرفتند.

متاسفانه گمان دارم كه این نوع عدم تعادل ذهنی و روحی ممکن است رو به افزایش باشد و هاتورها دائما سعی دارند ما را متوجه قابلیت ذاتی خودمان کنند، که حقیقتا توان و حق انتخاب زندگی در سطوح بالاتری را داریم، حتی اگر بسیاری در اطراف ما در حال نزول به سطوح پایین تر و فروپاشی باشند.

هالون صعود

ابزارهای پایه (اساسی) و فنون “تکنولوژی درونی” inner technologies که هاتورها در این پیام ارائه می دهد، نوعی هالون است که باعث تقویت جسم KA می شود تا بتواند در مقابل فشارهای رو به افزایش تاب بیاورد و در روند مسیر صعود به ما یاری دهد.

به كساني كه ايده ي هالون ها برايشان تازگي دارد، توصيه مي كنم به وب سايت ما مراجعه كنند www.tomkenyon.com و در بخش آرشيو هاتورها به پيام مختص به “هالون تعادل” Holon of Balance و “هالون شفا” Holon of Healing وارد شوند . اين دو حجم هاي هندسي بسيار موثري مي باشند و استفاده از آنها بسيار راحت است.

این هالون صعود تا حدی از دو هالون قبلی پیچیده تر است، چرا که نیازمند هماهنگی بین هندسه ي ذهنی ایجاد شده، همراه با احساس قدردانی، و جهت دادن به جریان انرژی جاری در KA می باشد.

همانطور که تمثيل معروف توضيح مي دهد – “یک تصویر ارزش هزاران لغت را دارد”- بنابراین اولین چیزی که می خواهم با شما در میان بگذارم يك طراحي كوچك از هندسه ي مورد بحثمان است، همراه با توضیحات كامل نكته به نكته در باره ي طرز عمل و فرآیند آن .

شکل هندسی

لطفا متوجه باشيد كه من يك نقاش نيستم و امكانات طراحي من بسيار ابتدايي و محدود است. پس خودتان بهترين سعي را در دريافت آن داشته باشيد، فراي محدوديت هنري من. به هر حال در شکل زیر فردی را می بینید (شما) که درون صفحه نشسته است. خطوط نقطه چین جهت مسیر دست ها در حالیست که بالای سر قرار گرفته اند. در جایی که دو دست با هم برخورد می کنند نقطه ي BA قرار دارد. این نقطه همچنین محل گذر یا ترسیم نیم دایره ي بالایی دیسک هالون می باشد.

 

 

در این شکل، فرد به صورت چهارزانو نشسته است، که در این صورت اندام تحتانی وی بر روی نیم دایره ي پایینی دیسک قرار می گیرد. توجه داشته باشید که لزومی به نشستن چهارزانو نیست، و در صورت راحت بودن می توانید روی صندلی بنشینید، و یا حتی بایستید، که در این صورت نیم دایره ي پایینی دیسک زیر پاهای شما قرار می گیرد .

ابعاد هالون به سلیقه ي شخصی شما بستگی دارد. می تواند کوتاه و کلفت یا باریک و کشیده باشد. اصراری بر رنگی بودن یا نبودن هالون نیست. فقط آن را ساده و طبیعی احساس کنید. حتی لزوم به “دیدن” آن بصورت يك تجسم ذهنی نيست. لیکن اگر به “دیدن” آن اصرار داشته باشید، اين هالون از بالا و نیز از پایین مسلما به صورت یک دایره دیده می شود.

بعد از بوجود آوردن آن در تصور خود، شروع به چرخاندن آن حول محور مرکزی نماييد. (این محور از بالای سر وارد می شود و از مرکز بدن می گذرد و از قسمت تحتانی خارج می شود). من شخصا معمولاً  آن را در جهت عقربه ي ساعت می چرخانم، و هر از گاهی نیز جهت حرکت را برای تنوع تغییر می دهم. طبق گفته ي هاترها بیشتر افراد هالون را در جهت عقربه ي ساعت می گردانند، اما جهت حرکت کاملا مطابق سلیقه و تصمیم شماست.

این حرکت گردشی یک “چرخه ي انرژتيك” vortex ایجاد می کند که تسهیل کنندۀ حرکت انرژی های آسمانی از نقطه ي BA به سمت بدن ظریف انرژتیک KA است.

هنگامی که هالون را در حال چرخش حس می کنید، برای مرحلۀ بعدی آماده اید.

نقطه يبا BA

توجه خود را به نقطه ي  BA، هماهنگ با خط بالایی هالون، در بالای سر خود جلب کنید و احساس سپاس و قدردانی را به این ناحیه معطوف سازید، زیرا که این احساسات هستند که دروازه ي انرژی های آسمانی را بر شما می گشایند. این احساس حقیقی سپاس و قدردانی (نه فقط تفکر ذهنی آن) است که جریان انرژی های آسمانی را از نقطه ي BA به سمت جسم KA ی شما جاری و فعال می سازد.

هنگامی که به فرستادن احساسات خود رو به BA  ادامه دهید، در پاسخ، جریانی از انرژی را رو به پایین دریافت خواهيد كرد. اگر لمس و احساس حضور انرژی های ظریف معنوی برای شما تازگی داشته باشد، ممکن است زمان بیشتری را برای احساس اين پاسخ صرف کنید، اما در نهایت بی دریغ بازگشت انرژی را از نقطه ي BA در پاسخ به احساسات جهت داده ي شعف و قدردانی خود دریافت خواهید کرد. وقتی این اتفاق می افتد، توجه خود را به پایین ستون فقرات جلب کنید.

انرژی با هدایت آگاهی جریان می یابد

هنگامی که آگاهیتان را به انتهای ستون فقرات خود معطوف می سازید، جریان انرژی های کیهانی از نقطه ي BA به سمت چاکرای ریشه، آنجا که در بدن KA لنگر می گیرند، حرکت خواهند کرد. در این لحظات، کاری که شما انجام می دهید این است که درون هالون در حال چرخش قرار داشته باشید، در حالی که آگاهی خود را در نقطه ي BA در بالای سر خود، و نیز در چاکرای ریشه در پایین ستون فقرات خود نگه می دارید. به خودتان اجازه دهید که جریان انرژی های کیهانی را به سمت چاکرای ریشه (پایه) و از آنجا در درون بدن KA حس کنید.

هنگامی که ذهنتان منحرف می شود، توجه خود را به هالون در حال چرخش و ارتباط مابین منشأ BA و چاکرای ریشه ي خود جلب کنید. اگر براي مدت طولانی توجه تان منحرف شود، جریان انرژی قطع می گردد. هنگامی که این اتفاق بی افتد، دوباره احساس قدردانی را به نقطه ي BA بفرستید، همانطور که در سرآغاز کار انجام دادید. وقتی جریان دوباره شروع شد، توجه خود را روی منشأ BA، چاکرای ریشه، و گردش هالون متمرکز سازید.

جریان

هنگامی که امواج انرژی های کیهانی از نقطه ي BA به چاکرای پایه جریان می یابند، مهم این است که در یابید که این همان جریانیست که تغذیه کننده ي بدن KA است. از چاکرای ریشه به منظور لنگر دادن به انرژی استفاده می شود . اما انرژی به شکل های مختلف درون بدن KA حرکت می نماید تا میزان ارتعاشات KA را قوت بخشد و افزایش دهد.

تجربه ي شخصی من از این جریان از نقطه ي BA به چاکرای ریشه، در زمان های مختلف، شکل های مختلفی به خود می گیرد، که فکر می کنم اين امر مستقيما بستگی دارد به حالات روحی و ذهنی خود من در زمانی که در حال مدیتیشن هستم.

در بعضی مواقع این جریان بسیار آرام و ملایم و تقریبا نا محسوس است. در بعضی اوقات همانند جریان نور لیزریست که انرژی را از BA به ریشه و از آنجا به KA می رساند. در بعضی مواقع همانند يك ستون چرخشی از آتش مي باشد که از نقطه ي BA به ریشه هدایت می شود و از آنجا در بدن  KAبه صورت ضربانی از نور پخش می گردد . در مواقعی دیگر، همانند مسیری از طلای مایع می ماند که از BA جاری می شود. در تمامی این موارد، حالت های فیزیکی متفاوتی را در سطوح و میزان مختلفی حس می کنم. من اعتقاد دارم که در انجام این تمرینات، هر کس تجربیات شخصی مختلف و متفاوت خاص خودش را خواهد داشت.

متوجه شده ام که همانطور که هاتورها گفته اند، هر چند به نظر عجيب باشد، 5 تا 10 دقیقه برای تقویت KA کافیست. گاهی نیز تجربه ي جالبی بوقوع می پیوندد که جریان انرژی کیهانی از جسم KA به بدن فیزیکی “کت” Khat نیز فوران می کند. هنگامی که این اتفاق مي افتد، احساس می کنم نیروی حیاط به بخشها و اندام های مختلف بدنم منتقل می شود.

من همچنين زمان مدیتیشن را به 20 دقیقه هم رسانده ام و می توانم بگویم که 15 دقیقه پس از گذشت مدیتیشن، عکس العمل هایی از پاکسازی را تجربه کرده ام، همانطور که هاتور ها از آن ندا داده اند. این اتفاق همیشه نمی افتد، اما به دفعات کافی رخ داده است که فکر می کنم لازم به بیان باشد. تصور من این است که این نوع عکس العمل ها برای افراد مختلف و در زمان های مختلفی رخ می دهند، بر مبنای دلایل و فاکتورهای مختلف شخصی آنها. من نمی گویم که شما نیز اگر زمان مدیتیشن خود را به بیش از 10 دقیقه افزايش دهيد حتما پاکسازی شدیدی را تجربه خواهید کرد. من فقط می توانم با شما سهیم شوم که تجربه ي شخصی من چه بوده است. این نوع عکس العمل های پاکسازی شدید، نتایج سم زدایی فیزیکی و همچنان معنوی می باشند. زیرا که در این مدل سیستم جسمی/ انرژتیک ما، برخی ارتعاشات فکری و عاطفی شامل جنبه هایی مسموم کننده در بعد فیزیکی می شوند. اگر جریان ارتعاشات بالا از نقطه ي BA به بدن KA به اندازۀ کافی طولانی شود، باعث می گردد که بدن فیزیکی این عناصر سمی را از درون خود رها سازد و به اسطلاح “سم زدایی” را تجربه کند.

این پاکسازی ها خطرناک نیستند، اما ممکن است دست و پنجه نرم کردن با آنها مشگل باشد. اینها می توانند شامل حالات تهوع، سردرد، یا دیگر دردهای بدنی، بر هم ریختگی خواب، و یا به طور ناگهانی مورد حملة افکار و احساسات منفی قرار گرفتن باشند.

توصیۀ من برای استفاده از این هالون بی نظیر این است که حیطه ي آسایش خود را با آن پیدا کنید. با 5 دقیقه شروع کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. سپس زمان تمرین را افزایش دهید.

برای آنهایی که تمایل به افراطی بودن و عجول بودن را دارید، می گویم که این هالون یک “ماراتون” marathon نمی باشد . بیشترانجامدادنالزاماًنتایجبهتریرادربرنخواهدداشت. هدف ما تقویت بدن KA است و نه “سوزاندن” آن (بیش از حد تقویت کردن). پس معتدل باشید. معتدل بودن به معنی پیش پا افتاده بودن نیست ! وقتی در کار با هالون پیش روید و آن را تجربه کنید، حیطه ي راحتی طبیعی خود را پیدا می کنید. ممکن است این حیطه بیش از 10 دقیقه یا کمتر از 10 دقیقه باشد.

حیطه ي اعتدال شما هر چه که باشد، با انجام منظم این مدیتیشن، روزی یک بار، نتایج متعدد بسیار سودمندی را دریافت خواهید کرد.

استفاده از موسیقی

من این هالون را هم در سکوت و هم همراه با موسیقی های مشخصی که برای دگرگونی و تحول طراحی شده اند تجربه کرده ام . زمان هایی هستند که صادقانه ترجیح می دهم مدیتیشن با هالون را در سکوت انجام دهم.

بسیار جالب و زیباست هنگامی که لمس می کنید چگونه انرژی در KA جاری می شود و می توانید اصوات درونی وابسته به آن را  “بشنوید”، بدون دخالت و مزاحمت اصواتی بیرونی. در مواقعی دیگر گوش دادن به موسیقی تجربه ي مدیتیشن را افزایش داده و تقویت می کند. به شما توصیه می کنم هر دو شیوه را تجربه کنید و در صورت استفاده از موسیقی، از موسیقی هایی ارامش بخش استفاده کنید که شما را به آگاهی درونی سوق می دهند.

چون مي دانم كه بسياري از افراد از من سوئال خواهند كرد كه ترجيه خودم در استفاده از كدام موسيقي مي باشد، در اينجا آن را با شما در ميان مي گذارم .

اگر انتخاب كنم كه با نوعي موسيقي اين مديتيشن را انجام دهم، دوست دارم از CD های Lightship  و یا Infinite Pool استفاده كنم که می توانند در این مدیتیشن هالون صعود بسیار مؤثر و تأثیرگذار باشند. نيز تجربه كرده ام كه Wave Form  و  Wave Form II  هم مي توانند به صورت لطيفي اين مديتيشن را همراهي كنند .

سخن آخر

اگر طبق گفته ي هاتورها، افزایش فعالیت پلاسمای خورشیدی در فضای مغناطیسی باعث افزایش انرژی و فعال گشتن بدن KA می شود، که ما امروزه در معرض آن می باشیم، چالش های زیادی را در پیش رو داریم، ليكن الآن نیز فرصتی بزرگ و بی نظیر در اختیار داریم در راه تحول معنوی. شخصا با کمی هراس و نیز کنجکاوی و اشتیاق در انتظار روبرو شدن با اتفاقات آینده هستم، به نوعی که هرگز در گذشته آن را تجربه نکرده ام. باشد که مسیر انتخابی شما، شما را به صعود معنوی ارتقا دهد و روزهایتان سرشار از نور، زندگی، خنده، و شعفی بی نظیر باشد .

تام كنيون

 

توجه :  هاتورها پیام ضمیمه ای در حدود هفته ي دوم مارچ ارسال خواهند كرد که شامل دستورالعمل برای کسانی خواهد بود كه دوست دارند در مديتيشن “كوشش بزرگ”  از فاصله ي دور شرکت جويند. اگر شما اين پيام اي ميل email شده را مستقيما از ما دريافت كرده ايد، به طور خودكار پيام اي ميلي email مربوطه را نيز در ماه مارچ از ما دريافت خواهيد كرد .

اگر بر روي ليست اي ميلي email ما نمي باشيد، بر روي اين واژه  go here and subscribe  كليك كنيد تا به آن اضافه گرديد . ما نمي توانيم خودمان شما را به ليست اينترنتي مان اضافه كنيم . فقط خود آن كسي كه مايل است پيام هاي هاتورها و اطلاعات بروز را دريافت نمايد مي تواند شخصا اسم خود را به ليست ما اضافه كند . در ضمن بدانيد كه ما نام و آدرس هيچ كس را به فرد ديگري منتقل نمي كنيم .