Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Потік світла Хаторів

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Хатори просили мене опублікувати цю звукову медитацію протягом декількох тижнів, – тому що багато людей відчувають (і надалі будуть відчувати) надмірний стрес.

Ця звукова медитація, – тиха і ніжна, але користь від неї дуже велика. Медитація дає можливість м’яко зняти напругу, причиною якої є ваші нинішні обставини. І якщо ви вирішили надалі працювати з нею, – вона може допомогти звільнитися від негативності з вашого минулого.

Медитація триває 12 хвилин. Її найкраще слухати через стерео навушники або навушники-вкладиші. Якщо у вас є місце, – я пропоную вам лягти і покласти ваші ноги вище, ніж ваші голова і груди. Ця проста позиція допоможе вам розслабитися глибше.

При диханні робіть довгі повільні комфортні вдихи та м’які розслаблені видихи, дозволяючи кожному видиху бути більш розслабленим, ніж попередній.

Медитація поєднує звуки струмка, який тече на острові, де я живу, зі звуками Хаторів, що передають енергії Світлових Сфер, – для того, щоб зняти стрес та активувати мережі світла у вашому тілі.

Коли ви слухаєте цю медитацію, уявить, що через вас тече потік рідкого світла. Він тече від маківки вашої голови вниз, – через простір вашого тіла. Потік виходить назовні через ваші ноги і руки, м’яко знімаючи стрес і напруження.

Коли ви слухаєте звуки потоку і звуків Хаторів, зосереджуйте вашу увагу у вашому фізичному тілі. Таким чином ви дозволите вібраційній енергії зцілення та звільнення глибоко проникати до ваших органів та інших областей вашого тіла, які можуть бути напруженими та стисненими.

Я пропоную вам відпочити кілька хвилин із заплющеними очима після прослуховування, – щоб відчути найтонші енергії, які були вивільнені в вас. Ви можете повторити цю послідовність декілька разів, створюючи сеанс прослуховування будь-якої тривалості, – за вашим бажанням.

Натисніть тут щоб прослухати та/або завантажити звукову медитацію Потік світла Хаторів.

Інформація, безпосередньо не пов’язана з цим посланням

Kenyon_Biophotonic-Human_CasewrapЗвукова медитація Потік світла Хаторів є частиною більш тривалої звукової медитації, представленої в наборі компакт-дисків з записами з семінару. Назва цього набору – Біофотонна Людина.

Цей семінар Хаторів/Арктуріанців відбувся в 2014 році. На ньому було розглянуто шляхи активації власної Біофотонної Мережі. Ви можете безкоштовно переглянути роздатковий матеріал з цього семінару, в якому наведено список різноманітних наукових та науково-популярних сайтів, присвячених біофотоніці. Щоб знайти цей роздатковий матеріал, перейдіть до розділу Статті (Articles) та відкрийте статтю з назвою Біофотоніка – роздатковий матеріал для семінару (Biophotonics – Class Handout), або перейдіть до https://tomkenyon.com/biophotonics-class-handout.

Для того, щоб отримати більше інформації про цей незвичайний набір компакт-дисків з записами з семінару, що заохочує до роздумів, – натисніть тут або перейдіть до Крамниці (the Store) на www.tomkenyon.com

Пряма трансляція звукової Медитації Хаторів

Конференція Свідоме Життя – Експо в Лос-Анджелесі пропонує безкоштовну пряму трансляцію церемонії відкриття конференції, присвячену спадщині Maсуро Емото, – автора книги Приховані послання води. В рамках цієї презентації Том буде проводити десятихвилинну звукову сесію, протягом якої він буде передавати Звуки/енергії Хаторів водам Землі, – з використанням його голосу майже в чотири октави та кришталевої чаші. Частиною цієї звукової сесії буде спільна пісня Хаторів і китів для народження Нової Землі.

Пряма трансляція відбудеться у п’ятницю, 6-го лютого о 6-й годині вечора стандартного тихоокеанського часу.

Ми сподіваємося записати виступ Тома, – щоб потім розмістити його для безкоштовного прослуховування та скачування в розділі сайту Прослуховування (Listening).

Для інформації про те, як отримати доступ до цієї прямої трансляції, перейдіть на www.consciouslifeexpo.com та натисніть на “livestreaming“, а потім перейдіть до Opening Ceremonial Tribute (Пам’ятна церемонія відкриття).

Пряма трансляція 90-хвилинної відео-презентації з Томом Кеньоном

Том представлятиме рідкісну 90-хвилинну презентацію зцілення звуком під назвою На крилах звуку на конференції Свідоме Життя – Експо в неділю, 8 лютого з 4:00 до 5:30 вечора. Цей семінар буде транслюватися наживо за окрему плату в розмірі 25 $, і він буде зберігатися для перегляду на сайті Свідоме Життя – Експо протягом 10 днів.

Щоб підписатися на пряму трансляцію цього семінару, яка включає додатковий десятиденний період перегляду (протягом якого ви зможете подивитися презентацію стільки разів, скільки захочете), – натисніть на посилання нижче або скопіюйте його в адресний рядок браузера.

https://www.streamingforthesoul.tv/index.php?pageID=47&ref=278457

Після відкриття сторінки, ви побачите мою фотографію на лівій стороні разом з іншими ведучими. Моє ім’я знаходиться під моєю фотографією. Натисніть на фото, – і ви потрапите на сторінку реєстрації. Прокрутіть вниз, поки ви не побачите фразу “Purchase live stream ticket” (Покупка квитків на пряму трансляцію). Натисніть на це, щоб зареєструватися. Будь ласка, зверніть увагу: необхідне надійне підключення до Інтернету для перегляду події в прямому ефірі.

Після 18-го лютого, ми сподіваємося запропонувати цю презентацію як Відео на замовлення (Video On Demand – VOD) на нашому сайті.

Пісня Нової Землі: Том Кеньон та сила звуку DVD

Ми нарешті маємо копії Делюкс відео (в форматі NTSC), готові до продажу. Для додаткової інформації про зміст та ціну Делюкс DVD, натисніть тут.

Будь-ласка, зверніть увагу: NTSC формат використовується в Північній та Південній Америці, а також у деяких інших регіонах світу. NTSC не буде працювати у Європі, яка використовує PAL. Ми плануємо скоро отримати DVD в PAL-форматі. Також ми сподіваємося найближчим часом запропонувати вам можливість перегляду DVD.

Переклала Наталія Стусь

©2014 Том Кеньон. Усі права збережені www.tomkenyon.com
Ви можете робити копії цього послання та розповсюджувати його будь-яким способом, поки ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Однак, звукові медитації не можуть бути розміщеними на будь-якому іншому сайті, розповсюджуватися або використовуватися в будь-якому записі без письмового дозволу автора.

©2015 Том Кеньон. Усі права збережені www.tomkenyon.com
Ви також не можете використовувати мою музику з будь-яким відео, графікою, медитацією або копією, накладеною на неї. Ви не можете розміщати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних інформаційних середовищах. Саме повідомлення може бути скопійоване і розповсюджене, але не моя музика. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і в будь-якому інформаційному середовищі.