Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Внутрішнє Сонце

Планетарне Послання Хаторів через Тома Кеньона

11 січня, 2014

Як стверджують Хатори, наша життєва сила (або секхем), народжується в сонячному сплетінні (Третя Чакра). Звідти ця тонка життєва сила  випромінюється по всьому тілу, і, одночасно, – спускається в Першу та Другу Чакри. Там вона стає первинною енергією для піднесення свідомості, а також “сексуальною” енергією.

Ця звукова медитація наповнить енергією ваше сонячне сплетіння. Також вона підвищить якість вашої власної життєвої сили, яка має пряме відношення до вашої свідомості.

Нещодавно НАСА підтвердила зміну магнітних полюсів нашого Сонця. Невдовзі після цього повідомлення Хатори попросили мене звернутися до Звукових Архівів, та прослухати звукову медитацію, яку вони дали впродовж Інтенсиву Хаторів у 2009.

Під їх керівництвом я відредагував початок та кінець цієї медитації, залишивши середину незмінною. Хатори сказали, що ці звуки принесуть велику користь при роботі з сонячним сплетінням, – особливо зараз, коли Сонце змінило положення своїх магнітних полюсів.

Саме Сонце направляє трансформацію нашої людської свідомості, – цією ідеєю Хатори діляться з самого початку мого спілкування з ними.

Вони вважають, що нинішня зміна полюсів має значний вплив на наше майбутнє,  – і що зараз ідеальний час для роботи з нашим Внутрішнім Сонцем (сонячним сплетінням).

Ця звукова медитація є могутнім помічником, – для тих з нас, хто хоче підвищити рівень своїх життєвих сил та дослідити взаємодію між тілом/розумом та духом.

Медитація Внутрішнє Сонце

Ця медитація складається з кількох кроків.

1. Помістіть фокус вашої уваги в області вашого сонячного сплетіння, яке знаходиться нижче вашої грудини, за вашим шлунком – поблизу вашої діафрагми.  Там розташоване одне з основних нервових сплетінь, а також – третя чакра.

2. Уявіть в цій області кулю золотого світла, схожу на маленьке Сонце. Відчувайте цю кулю золотого вогню будь-яким способом, природнім для вас. Немає потреби обов’язково щось “бачити”.

3. Коли ви сконцентрували свою увагу на цій кулі світла, увійдіть у гармонійний емоційний стан, – наприклад, відчуйте вдячність. Коли ви поєднаєте вашу увагу, сконцентровану на кулі золотого світла, з почуттям вдячності, – ви значно підвищите ефективність медитації.

4. Почніть слухати звукозапис, який триває 4 хвилини 40 секунд. Коли ваш розум відволікається від кулі світла, чи від почуття вдячності, – поверніть ваш фокус уваги назад, – до Внутрішнього Сонця та до гармонійної емоції (чи емоцій), з якою ви вибрали працювати.

5. Дозвольте звукам акустично “масажувати” ваше Внутрішнє Сонце – кулю золотого світла, що знаходиться у вашому сонячному сплетінні. Коли ви дозволите цьому відбутися, ви можете помітити різноманітні явища, серед яких – інтенсивні потоки золотого світла через ваше тіло та зміну форми та розміру кулі. Ваше Внутрішнє Сонце може також розширитися та охопити усе ваше тіло. Коли це відбувається, кожна клітина вашого тіла буде заповнена золотим світлом вашого Внутрішнього  Сонця. Цілющі та трансформуючі властивості цього світла є унікальними.

6. Коли ви закінчите медитацію, – побудьте трохи на самоті, перед тим, як поспішати у зовнішню активність. Якщо протягом медитації ви пережили особливо потужний досвід – було б добре дозволити собі відпочити деякий час. Це особливо потрібно, якщо ваше Внутрішнє Сонце, – куля золотого світла, – розширилося та поглинуло все ваше тіло.

 Натисніть тут, щоб прослухати чи/або завантажити звукову медитацію Внутрішнє Сонце (The Inner Sun). Будь-ласка, зверніть увагу – ця медитація не може бути розташованою на інших сайтах. Якщо вам переслали це послання і посилання не працює, – просто перейдіть до вкладки Хатори на домашній сторінці та знайдіть послання під назвою Внутрішнє Сонце. Ви також можете знайти цю медитацію на сторінці Listening (прослуховування) сайту  (www.tomkenyon.com).

©2014 Том Кеньон. Усі права збережені www.tomkenyon.com

Ви можете робити копії цього послання та розповсюджувати його будь-яким способом, поки ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Будь-ласка, зверніть увагу: сама звукова медитація Внутрішнє Сонце, як згадувалося раніше, не може бути розміщена на будь-якому сайті крім www.tomkenyon.com.

Інформація, безпосередньо не пов’язана з цим посланням:

Розклад моїх семінарів на 2014 рік, та інформацію про мою майбутню відпустку було розміщено на www.tomkenyon.com. Ви зможете переглянути цю інформацію, якщо перейдете до календаря (Calendar) на www.tomkenyon.com.

Хоча під час моєї творчої відпустки я не буду проводити семінарів, – я продовжуватиму передавати Планетарні Послання Хаторів, які будуть розміщуватися на www.tomkenyon.com, – як і раніше.

Крім того, я планую написати велику серію статей на різні теми, – у тому числі, присвячені процесам самозцілення, психо-духовної трансформації, радикального буддизму та квантової психології. Всі ці статті я також планую розміщувати на нашому сайті на вкладці меню Аrticles (статті).

Нарешті, через цей сайт я буду робити доступними різні аудіозаписи з семінарів, які ніколи раніше не розповсюджувалися.

Якщо ви хочете отримувати по електронній пошті повідомлення про нові матеріали, які я розміщую на нашому сайті, – просто перейдіть на вкладку Contact (Контакти) на домашній сторінці та підпишіться на отримання Послань Хаторів та Іншої Інформації. Вашу інформацію ми не поділяємо з ким.

© 2014 Том Кеньон. Всі права збережені www.tomkenyon.com

Ви також не можете використовувати мою музику з будь-яким відео, графікою, медитацією або копією, накладеною на неї. Ви не можете розміщати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних інформаційних середовищах. Саме повідомлення може бути скопійоване та розповсюджене, але не моя музика. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і в будь-якому інформаційному середовищі.

Переклала: Наталія Стусь