Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Перехідні стани у нові реальності

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Частина перша

Передісторія

20-го квітня 2011 року Хатори передали планетарне послання під назвою: Перехідні стани, присвячене багатовимірній природі особистих і колективних переходів. Це посланння Хаторів відрізнялося від багатьох попередніх,  воно було невичерпним джерелом глибоких знань і детальних порад стосовно того, як прокладати свій шлях через особисті й колективні перехідні стани, через які ми проходили (і продовжуємо проходити).

16-го серпня цього року (2020), приблизно опівночі, Хатори попросили мене повністю перечитати це послання перед тим, як лягати спати. Вони сказали, що знову прийдуть у моєму сні й повідомлять більше.

Хатори передають інформацію різними способами, і всі вони пов’язані зі зміненими станами свідомості. Іноді вони приходили до мене уві сні. І раніше їх поява в моєму сні була передвісником чогось, що вони вважали вкрай важливим.

Наприкінці цього послання я розповім вам свій сон. Але першоосновою цього сну було попереднє послання Хаторів, і тому раджу вам прочитати його, перш ніж перейти до другої частини.

Далі повністю наведено нередаговане послання 2011року

Перехідні стани свідомості

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Визначення

Хаотичні Вузли являють собою кластери хаотичних подій. За словами Хаторів, Земля увійшла у Хаотичний Вузол. Через це ми можемо очікувати постійного зростання рівня хаосу, – зокрема (але не тільки) землетрусів, активності вулканів, аномальних погодних умов, екологічних лих, а також економічних, соціальних і політичні потрясінь.

Перехідними станами свідомості Хатори називають періоди перебування “ні тут ні там” – коли головна втрата вже сталася і ми опиняємося в стані нестійкої рівноваги між старою реальністю, яка вже пішла геть, і новою реальністю, яка ще не повністю сформована.

Маркери (орієнтири) сприйняття, – термін, який Хатори використовують для опису того, як ми відчуваємо наш світ і прокладаємо свій шлях по життю, використовуючи свої п’ять почуттів.

Послання

Хаотичним Вузлам, за самою їх природою, притаманна властивість генерувати перехідні стани свідомості. Перехідні стани свідомості виникають, коли зникають маркери сприйняття. І, коли це відбувається, – ви входите в нульову зону, в якій ваша стара реальність вже не існує (або радикально змінилася), а ваша нова реальність ще не існує.

Зараз ви увійшли у ще інтенсивнішу фазу Хаотичного Вузла. Тому ми хочемо поділитися з вами нашим баченням перехідних станів. Ми сподіваємося, що ви зумієте використати ці знання собі на користь.

Для наших цілей ми можемо розділити перехідні стани на три основні категорії: 1) особисті перехідні стани, 2) колективні перехідні стани і 3) фізична смерть.

Особисті перехідні стани

Давайте спершу розглянемо особисті перехідні стани, – тому що ваше особисте сприйняття є визначальною точкою. Навколо неї рухається реальність, яку ви сприймаєте.

Ваше сприйняття дійсності є, за своєю суттю, особистим творінням. На нього впливають колективне сприйняття вашої культури, час, місце і обставини. Але фундамент вашого сприйняття того, що є реальним, а що – ні, створюється. І створюється він вами.

Ваше сприйняття реальності залежить від звичок сприйняття, – якщо ви схожі на більшість людей. Ви звикли відчувати певні реалії в вашому житті, і вони говорять вам, де ви знаходитесь, – образно кажучи. Ви прокидаєтесь вранці і дивитесь на годинник, – і колективне сприйняття часу миттєво постає перед вами. Ваш вибір, – долучатися до цієї ілюзії, чи ні, – є особистим. Дійсно, однією з ознак духовної майстерності є вміння успішно орієнтуватися в ілюзіях культури, – і, одночасно, ясно розуміти їх природу.

Коли ситуація у вашому особистому житті різко змінюється, – зазвичай, маркери сприйняття зникають (або реорганізуються).

Наведемо один із можливих сценаріїв. Якщо ви працювали на одному робочому місці протягом багатьох років, – ви вибудували своє життя навколо вимог цієї роботи. Ви обідаєте у певний час. Ви повертаєтесь додому в певний час. Свою взаємодією з іншими людьми ви певним чином підлаштовуєте під вимоги вашої роботи.

Якщо ви несподівано втратите свою роботу, ці перцептивні маркери зникнуть. Вже не буде ніякої необхідності вставати у певний час, їсти у певний час, повертатися додому в певний час. І люди, з якими ви взаємодіяли більшу частину робочого дня, більше не будуть доступними для вас.

Зазвичай, люди в такій ситуації втрачають орієнтацію. Знову ж таки, – маркери сприйняття зникли.

Те ж саме відбувається при будь-яких радикальних змінах у вашому особистому житті. Якщо стосунки, які були для вас важливими, раптово закінчуються, – маркери сприйняття, пов’язані з цими стосунками, зникають. І ви входите у перехідний стан свідомості.

Якщо стан вашого здоров’я стає критичним, і тому ваші фізичні можливості сильно обмежуються, – маркери сприйняття зникають, і це може дезорієнтувати. Ви увійшли у перехідний стан свідомості.

Через зростання інтенсивності Хаотичного Вузла все більше і більше людей буде відчувати ударні хвилі, – їх стара реальність руйнуватиметься перед ними. Те, що було визначеним у їх житті, – тепер є невизначеним. Те, що було твердим ґрунтом, – вочевидь, не буде більше твердим. Ми маємо це на увазі і в прямому, і в переносному сенсі.

Існує ще одна хвиля перехідних станів, джерелом якої є цей Хаотичний Вузол. Вона вже впливає на багатьох людей, але її вплив поширюватиметься у свідомості людства, неначе цунамі.

Цей особливий перехідний стан пов’язаний з руйнуванням колективної брехні вашої культури. Все більше і більше людей побачать, що стоїть за грою тіней; ви почнете відчувати ляльководів. Їх особистості не завжди вдасться встановити. Однак, ви все більш реально будете бачити, що деякі аспекти вашої культури є маніпуляцією, обмеженням, і, в багатьох випадках, – явною брехнею.

Брехня, про яку ми говоримо, не є брехнею економіки, брехнею воєн, чи брехнею релігій, які вас обмежують. Ця брехня стосується вашої ідентичності, – і саме її використовують для перетворення вас на в’язнів. Брехня ця є віруванням і постулатом вашої культури, що ви не більше ніж фізична людина, – і що, насправді, немає ніяких інших сфер буття за межами вашого земного досвіду.

Викриття цієї брехні є передвісником особистої свободи. Спочатку це може сильно дезорієнтувати, – тому що багатовимірний досвід дуже відрізняється від вашого щоденного земного досвіду. Якщо ви виявите, що знаходитесь між земним і багатовимірним життям, – ви увійшли у перехідний стан свідомості.

Ми ділимося цією інформацією, щоб запропонувати вам практичний спосіб дій для тих, хто перебуває у перехідних станах свідомості.

Коли ви особисто входите у потужний перехідний стан, ви, як і багато інших людей, можете “застрягнути” у стані потрясіння. Для багатьох людей шок від зникнення їх перцептивних маркерів, – разом з реальністю, яку вони вважали справжньою, – є глибоким потрясінням.

Через те, що час прискорюється, –  ми маємо на увазі, що більше подій відбувається за менші проміжки часу, – залишатись у стані шоку або потрясіння є психологічною поблажливістю, яку ви не можете собі дозволити. Ми хочемо висловити тут суттєвий момент. Незалежно від природи перехідного стану (він може бути пов’язаний зі змінами у вашому особистому житті, або спричинятися викриттям вашої культурної маніпуляції), – творцем вашої реальності є ви.

Ви можете скласти історії, які пояснюють раптові втрати у вашому житті, – але це просто історії. Ви можете звинувачувати у своїх проблемах інших осіб, ситуації або установи, – але це є перекиданням відповідальності. Ваші історії можуть бути правдивими; ці особи, ситуації або установи дійсно можуть бути винними. Але, коли ви увійшли у перехідний стан свідомості, – ви знаходитесь у центральному вихорі потужного творчого процесу. Там немає ніяких причин чи необхідності плакати над “розлитим молоком”, як каже одна з ваших народних приказок. Те, що втрачено, – втрачено. Що пішло, те пішло.

Тепер головним питанням стає: “Що ти будеш робити?”

Чи будете ви залишатися приголомшеними, в стані шоку, потрясіння, гніву та печалі? Чи ви зробите крок до визнання себе творцем власного життя?

Для тих з вас, хто хоче залишатися в нижчих станах свідомості, у нас немає ніяких коментарів.

Наші коментарі для тих з вас, хто має достатньо сміливості та достатньо сили, щоб визнати себе творцем. Якщо ви один з них, – ось що ми пропонуємо.

Коли все зникає (тобто зникають перцептивні маркери вашої колишньої реальності), –зрозумійте, що ви увійшли в точку порожнечі.

Точка порожнечі є критичним переходом між старою реальністю і новою. Те, що було, – закінчилося. Замість того, щоб шкодувати за втраченим, ви приймаєте порожнечу. Для багатьох людей це є складним завданням, оскільки в точці порожнечі немає нічого, що може бути зроблено. Ви повинні просто бути свідком цієї порожнечі і себе, – бо на цій нічиїй землі немає перцептивних маркерів.

Будьте обережні з тим, які нові маркери ви ставите на місце старих, – тому що ці ідеї та вірування будуть зірками в новому небі вашого розуму. І ви прокладаєте свій шлях у ці нові часи за зірками (думками і переконаннями), які ви помістили в небеса вашої власної свідомості. Так що будьте мудрими, коли йдеться про створення нових зірок, наші колеги – навігатори Таїни!

Колективні перехідні стани свідомості

З нашої точки зору, – зараз людська спільнота, як величезний космічний змій, скидає свою стару шкіру. Вона звивається і скручується, зішкрібаючи тягар минулого. Деякі з цих рухів приймають форму економічних потрясінь. Деякі мають політичний характер. Деякі є розпадом і докорінною зміною суспільних інститутів. І деякі з цих зміїних скручувань пов’язані землетрусами та вулканічною активністю, а також з аномальними погодними умовами.

Кількість та масштаби природних і техногенних катастроф зростають, тому все більше і більше людей входитиме у перехідні стани свідомості. Очевидно, що люди, які безпосередньо постраждали від землетрусу, виверження вулкану чи руйнівних погодних умов, будуть найбільш схильними до входження у перехідні стани. Але ті з вас, хто за своєю природою є емпатиком, також можуть відчути весь тягар природної чи техногенної катастрофи, – неначе ви фізично були присутні там.

Справді, зараз завіса, яка розділяє свідомості людей, розчиняється. Через це все більше і більше людей будуть на інтуїтивному рівні відчувати зміни, що відбуваються в світі.

Тепер ми хочемо розглянути питання про створення нового для тих з вас, хто може безпосередньо опинитися в зоні стихійного лиха (землетрусу, виверження вулкану, чи руйнівних погодних умов), або техногенної катастрофи.

Якщо руйнівна сила є досить потужною, – маркери сприйняття вашої колишньої реальності можуть припинити своє існування. Ваш дім, або місце роботи можуть зникнути з поверхні землі. Вам може бракувати їжі та води. Крім того, будь-яка кількість обставин може зійтися разом, – щоб ввести вас у стан шоку і потрясіння.

Ми хочемо дуже ясно означити те, про що ми збираємося сказати. Шок і потрясіння є природною реакцією ссавців в умовах лиха. І, якщо ви хочете вийти з цієї ситуації, змінити її, – ви маєте рухатися догори, до вищих вимірів свого життя, своєї буттєвості, до тих сфер свідомості, які перебувають поза часом і простором.

Наскільки вам вдасться поєднатися з вашими трансцендентними аспектами і зробити їх компонентом рівняння вашого виживання, – настільки ви зможете пом’якшити шок і потрясіння.

Найголовніше, – вам потрібно побачити  посеред хаосу, що будь-яка форма хаосу є порталом можливостей.

Можливість для виживання чи для нового життя може з’явитися несподіваним для вас чином. Це відбувається тому, що перцептивні маркери більше не знаходяться на звичному місці, – і ваша свідомість може не розпізнати можливість у момент її виникнення.

Існує глибоко укорінена людська звичка, або схильність. Це бажання відповідності нових реалій тим, які були в минулому. Діяти за цією звичкою у колективних перехідних станах надзвичайно шкідливо.

Ми можемо дуже багато розповісти про гіперпросторові реальності, які мають безпосереднє відношення до здійсненні вибору під час хаотичних подій. Але зараз ми хочемо перейти до суті, – і дати те, що буде найбільш практичним. Можливо, іншим разом ми зможемо поділитися з вами своїми філософськими роздумами про нескінченість вашої природи і нескінченні можливості, які знаходяться всередині вас. Проте, зараз давайте трохи спростимо картину. Ми дамо вам формулу, яка допоможе розпізнавати можливості для нового життя і нової долі, коли вони постануть перед вами, – і самим створювати нові можливості.

Припускаючи, що ви увійшли в перехідний стан свідомості, і що ви “подружилися” з точкою порожнечі та більш-менш комфортно почуваєте себе у дуже невизначеній для вас ситуації, ми пропонуємо наступне.

Цікавтеся тим, що відбувається навколо вас, і очікуйте чудес.

Входячи у стан цікавості, ви поєднуєтеся з аспектом вашого розуму, необмеженим очікуваннями і здатним вільно рухатися. Ваш розум стає дуже схожим на розум дитини. І саме ця невинність, – вона не тотожна дитячості, – дозволяє входити у вібраційний стан свідомості, який може принести вам велику користь.

Постійним очікуванням чудес ви вивільняєте силу творення всередині вас. Наскільки ви зумієте це зробити, – настільки почастішають випадки ненароком здійснених відкриттів, щасливих збігів обставин та несподіваних знахідок скарбів (будь-якої природи, – фізичної, психічної чи емоційної).

Поєднання цікавості до того, що буде відбуватися далі, з очікуванням чудес швидко перенесе вас з точки пустоти до нового життя, нового творіння, – незалежно від того, що може відбуватися з тими, хто навколо вас.

Проживаючи колективні перехідні стани свідомості, корисно пам’ятати, що кожна людина є творцем своєї власної реальності. Тому в розпал хаосу люди будуть робити різні вибори, – і входити у різні особисті реальності.

Не піддавайтеся впливу тих, хто входить в більш низькі вібраційні сфери. Ви не можете врятувати їх від самих себе. Подивіться вгору і живіть, рухаючись догори, – з цікавістю та очікуванням чудес. Тоді навіть у найнебезпечніших ситуаціях чудеса можуть, (і будуть!) відбуватися для вас.

Фізична смерть

Одним з найбільших складних для втілених істот є перехідний стан свідомості, який ви називаєте смертю. Це пов’язано зі зникненням усіх маркерів сприйняття, – в тому числі основаних на п’яти почуттях. Якщо людина самоідентифікується виключно з її/його матеріальним існуванням, – для неї чи для нього цей перехідний стан буде найважчим. Це відбувається тому, що того, з чим він або вона ототожнювався(лася), більше не існує.

Незважаючи на те, що фізичний світ продовжує існувати, свідомість не отримує ніякої інформації від п’яти почуттів. Світ неначе зник, – і разом з ним зникло тіло. Велике Я Є, центр трансцендентної свідомості, більше не отримує інформацію від тіла, п’яти почуттів та зовнішнього світу. Це може бути викликати глибоке занепокоєння і дезорієнтувати того, хто безпосередньо не відчував інші сфери своєї буттєвості.

Образно кажучи, ви схожі на величезне дерево, – Дерево Життя. На цьому Дереві чимало гілок і багато-багато листя та квітів. І ваше теперішнє фізичне існування є лише одним з цих листків і однією з цих квіток.

Коли людина проходить через перехідний стан свідомості, який ви називаєте смертю, існує  декілька можливостей. Якщо ви перебуваєте в духовній традиції, центральною фігурою якої є гуру, аватар або рятівник, – ви можете йти по шляху цієї істоти у вібраційну сферу його/її свідомості. У деяких релігіях це називають небесами.

Якщо ви будете слідувати шляхом гуру, аватара або рятівника, – зрозумійте, що ви входите у його/її небеса, її/його вібраційні досягнення, – але, разом з тим, ви також за необхідністю входите в обмеження його чи її свідомості.

З нашої точки зору, Всесвіт нескінчений за своєю природою. Ми маємо на увазі не зовнішній простір, а міжпросторові реалії вашого всесвіту. За нашим досвідом, не існує жодної істоти, яка розуміє і охоплює все, що є.

Однак, якщо ви хочете приєднатися до гуру/ аватара/рятівника у царстві смерті, – у нас є декілька порад. Одна з них, – подумки закликайте його чи її, промовляючи його/її ім’я. Це давня домовленість, вкладена в єгипетський термін Рен, який означає ім’я. Коли ви промовляєте ім’я духовної істоти і кличете її, – його/її аспект змушений рухатися до вас.

Якщо в момент зустрічі з вашим гуру/аватаром/рятівником він або вона вирішить, що ви гідні його/її небесного царства, – ви будете прийняті туди.

Для тих з вас, хто притримується східних духовних традицій, існують мантри, пов’язані з певними божествами. Повторення цих мантр подумки під час смерті, або в царстві смерті, має той же ефект.

Для тих з вас, хто не є частиною духовної традиції, яка слідує за гуру, аватаром, чи рятівником, перехідний стан свідомості, який називають смертю, відкриває інші можливості.

Як і два інші перехідні стани свідомості, царство смерті має точку порожнечі. Її основними  ознаками є тиша (мовчання) та темрява. У Порожнечі усі можливості існують, – але жодна з них не існує в дійсності. Це схоже на  жолудь дуба. Дуб (сам по собі величезне дерево), потенційно присутній у жолуді, – але реально він ще не існує.

Тому, коли ви потрапите у Порожнечу, – ви впізнаєте її, коли опинитесь абсолютно одні, у темряві та повній тиші,– знайте, що ви перебуваєте в центрі сплетіння ваших творчих сил.

Те, що ви вирішите створити наступним, буде визначати хід вашої долі і те, у яких світах ви будете жити, – чи сфери існування, в яких ви перебуватимете. Це визначальний момент.

Багато людей лякаються темряви і починають рухатися до світла передчасно. При цьому вони не розуміють, що самим своїм прагненням створюють світло. Перед ними відкривається портал, схожий на тунель. Вони можуть увійти в цей тунель світла і зустріти там тих, кого вони знали раніше. Таким чином вони повертаються назад у втілення (або у інші вібраційні сфери буття), не маючи повного розуміння наслідків свого повернення. Це, безумовно, один з варіантів, відкритих для вас, – і саме він часто обирається.

Інша можливість, – залишатися в точці порожнечі, жити у самій Порожнечі. Там ви почнете  усвідомлювати своє Я як чисту свідомість – яка виходить за межі всіх явищ.

Якщо ви досить надовго залишитесь у цьому стані свідомості, без необхідності створювати щось, – ви відкриєте для себе свою тотожність з великим Я Є. Це усвідомлення дає можливість вибирати обставини вашого втілення. Ви можете вибрати світи, в яких ви будете жити, або сфери свідомості, де ви перебуватимете.

Цей останній шлях дає найбільші можливості, хоча для більшості людей він є найважчим. Причина цих труднощів, – дискомфорт, який  відчуває більшість людей, не маючи тіла. Прагнення мати тіло та досвід матеріального світу часто є причиною передчасного виходу людини з Порожнечі.

Підсумовуючи сказане: через зростання інтенсивності Хаотичного Вузла, багато з вас опиниться у перехідних станах свідомості. Незалежно від того, на якому рівні це буде відбуватися (ваше особисте життя, колективний досвід, чи перехідний стан, який ви називаєте смертю), – знайте, що ви є творцем своєї реальності.

Хатори
20 квітня 2011

Думки та спостереження Тома

Особисто для мене це послання є вражаюче промовистим і, водночас, величезним сховищем інформації. Я читав і перечитував послання декілька разів, і кожного разу знаходив у ньому щось нове. Дійсно, дуже багато читається між рядків цього тексту.

Мені особливо сподобалося застереження Хаторів…

Будьте обережні з тим, які нові маркери ви ставите на місце старих, – тому що ці ідеї та вірування будуть зірками в новому небі вашого розуму. І ви прокладаєте свій шлях у ці нові часи за зірками (думками і переконаннями), які ви помістили в небеса вашої власної свідомості. Так що будьте мудрими, коли йдеться про створення нових зірок, наші колеги – навігатори Таїни!“.

На мою думку, – на рівні нашої спільної свідомості наша міфологічна реальність змінюється. Старі зірки, – ті думки, переконання та припущення про реальність, якими ми, як культура, керувалися протягом тисячоліть, – тепер затьмарюються. До того ж стає очевидним, що вони вели нас у напрямках, у яких багато з нас більше не бажають рухатися.

Схоже, що колективний корабель нашої культури курсує через води Великої Таємниці, мало шануючи святість цієї планети та життя на ній. Але, навіть якщо наш спільний корабель пливе через Велику Таємницю, начебто не усвідомлюючи її, – і він (корабель), і ми самим своїм існуванням зобов’язані Таїні. Це дуже дивна дуальність. Мені вона здається то цікавою, то трагічною, – в залежності від того, в якому настрої я перебуваю, і від того, чи є у мене на той момент зв’язок з самою Таїною, чи його немає.

Один з парадоксів нашої ситуації, – те, що екіпаж цього корабля, ті, хто приводить його у рух, вкладаючи свою життєву силу, творчий потенціал і, в деяких випадках, піт, кров і сльози, – це ніяк не менше, ніж ви і я, і всі інші майже сім мільярдів людей, які живуть на цій унікальній планеті. Ми – усі ми – є екіпажем цього судна, незалежно від нашої особистої ситуації, нашого суспільного становища чи наших переконань.

Деякі представники спільноти Нью Ейдж говорять (і говорили впродовж багатьох років), що ми знаходимося поблизу Єдності, і що Золотий Вік не за горами. Я не поділяю цієї думки.

Ми всі разом знаходимося в одному човні, незалежно від того, подобається нам це чи ні. І мені здається, що наша команда поляризована. Існує багато тих, хто вперто вважає парадигми жадібності, зарозумілості і узурпації істинними орієнтирами для наших секстантів.

Але інші з нас відчувають, що ми рухаємося в неправильному напрямку, що ми більше не можемо спустошувати цю планету і нищити життя на ній (як людські, так і інших істот). Для нас існують нові зірки в небі нашого розуму. І ми чітко спрямовуємо наші секстанти на ці космічні маяки.

Що з цього всього вийде, можна лише здогадуватися. Але мене надихає  мовчазний протест, який я бачу навколо себе.

Багато членів екіпажу, – і я припускаю, що ви (якщо ви дочитали до цього місця) можете бути одним з них, – мовчки діють. Вони прагнуть кардинально змінити курс нашого спільного корабля, (тобто, виправити наше культурне безумство), – або, принаймні, уповільнити рух у невірному напрямку.

Деякі з нас витягують свої секстанти і показують нові зірки тим, хто навколо нас. Ми робимо це, проживаючи зміни, які ми хочемо бачити. Ми робимо це, маючи мужність жити реальністю Нової Землі, реальністю, можливість якої ми відчуваємо. Ми робимо це, виявляючи доброту один до одного.

І, в разі потреби, ми робимо це, відстоюючи нашу землю. Мені нагадав про це рух простих людей у деяких із найбідніших країн світу. Ці люди прагнуть зберегти використання не гібридного насіння – насіння, яке дає нове насіння в сезон збору врожаю. Вони протистоять діям міжнародного капіталу, спрямованим на поневолення найбідніших на Землі, – примусивши їх купувати нове насіння кожного разу, коли вони хочуть прогодувати себе і свої родини.

Я пишу це, – і мало не плачу від захоплення мужністю цих людей. Вони наважились постати проти Титанів, які встановили курс для нашого спільного корабля через жадібність, зарозумілість і повну зневагу до святості життя.

Якими б важкими та складними не були ці часи і для окремих людей і для спільноти, – я думаю, що у невизначеності нашої нинішньої ситуації є надія. Я кажу це тому, що людський дух іноді сягав висот саме у важкі непевні часи.

Якщо Хатори праві, на всіх нас, – до закінчення нашого часу на Землі, – попереду чекають численні перехідні стани свідомості. Перцептивні маркери нашої старої реальності витісняються. Те, як ми проживемо етап втрати звичної для нашого сприйняття реальності та старого світу, визначатиме наступний цикл земного існування для всього людства. І, для кожного з нас особисто, – те, що ми вирішимо створити у перехідних станах нашого життя буде визначати відкриті для нас сфери свідомості.

Я бажаю вам, моїм колегам по екіпажу і тим, кого ви любите, безпечного проходу через ці неспокійні часи. Але, незалежно від того, що відбувається, незалежно від того, де і в яких ситуаціях ми опиняємося протягом цієї небезпечної подорожі, давайте згадаємо, що ми є – насамперед – творцями нашої власної реальності.

На небі сяють нові зірки, і є нові світи, які чекають на нас. Будьте хоробрим. І гарної вам подорожі!

Частина друга
А тепер  знову до сучасності …

Моє спілкуваннязХаторами уві сні відбулося близько п’ятої години ранку. На початку ясного сновидіння у мене виникло м’яке, подібне до електричного, фізичне відчуття в коронній чакрі, і я побачив над своєю головою сферу мерехтливого білого світла, яка оберталася.

Я зрозумів, що це Сфера усіх можливостей, як її називають Хатори. Ця Сфера дає можливість дуже ефективно передати великий обсяг інфомації. Сфера складається з практично нескінченої кількості сяючих точок світла. Кожна точка світла являє собою можливий/імовірний результат будь-якої ситуації.

Цього разу Сфера була складним гештальтом особистих, колективних й планетарних переходів.

Хатори попросили назвати послання, передане в серпні 2020, Перехідні стани в нові реальності, тому що ми переходимо у багато реальностей одночасно.

Те, що я побачив всередині Сфери на маківці моєї голови, було схоже на сон Якова зі Старого Завіту. В тому сні він бачив ангелів, які спускалися й піднімалися сходами з небес.

Однак, у моєму сні усі живі істоти (не лише люди) рухалися вгору і вниз всередині Сфери. Я ясно розумів, що цей образ відображає перехід великої кількості істот (як втілених, так і невтілених) з низьковібраційних сфер існування до вищих сфер, і, одночасно  перехід великої кількості інших істот вниз, у сфери більш низьких вібрацій.

І тоді, під час сну, в моєму мозку прозвучали наступні слова. “Ви є магнітом, який притягує вашу власну долю. Не дайте похитнути себе тим, хто рухається вниз. Не опускайтесь під гіпнозом їхніх страхів і обмежень у нижчі світи. Піднімайтесь і летіть у вищі світи.”

Враховуючи нинішній стан справ, я вважаю ці слова дуже доречними й своєчасними. Це повідомлення, передане Хаторами уві сні, є закликом до присутності. Для тих з нас, хто намагається йти по життю висхідною стежкою, сон сповнений інформації про радощі і труднощі життя у вищих реальностях  в той час, коли багато інших довкола нас, здається, одержимі рухом униз, у нижчі прояви людського духу. Останні слова з мого сну також варті цілих томів… Піднімайтеся й летіть у вищі світи.

Посеред зростаючої всесвітньої м’ясорубки навколо нинішньої пандемії й посилення соціальних заворушень, ми маємо небачену можливість (насправді я називаю їх ГМР, або грьоба ні можливості росту),  розправити наші крила (образно кажучи) і злетіти догори посеред хаосу.

Заключні роздуми

Після завершення мого сну, Хатори попросили мене прослухати Звукову медитацію Посторові знання. Цю медитацію вони передали на моєму останньому публічному інтенсиві Хаторів, який називається Багатосвіття,  перед тим, як пандемія відмінила усі публічні зібрання.

Ця звукова медитація є потужним засобом отримання доступу до відкритості трансперсонального Я й до нашої власної вродженої трансцедентної природи, не обмеженої часом, місцем і обставинами. Під час моєї медитації після закінчення цього сну, Хатори спонукали мене зосередити увагу на своїй коронній чакрі, уявляючи Сферу усіх можливостей,  як сферу чистого білого світла над моєю головою.

Якщо ви бажаєте глибше осягнути знання Хаторів щодо Перехідних станів,  на мою думку, ця звукова медитація може вас зацікавити і стати помічником на шляху пізнання. Ви можете знайти її в розділі Listening (Прослуховування) сайту (www.tomkenyon.com), безкоштовно для особистого використання, під назвою Spatial Cognizance Meditation (Звукова медитація Просторові знання).

Наостанок, Хатори попросили мене згадати звукову медитацію Портал Серця (Heart Portal Sound Meditation), яку вони передали у своєму останньому планетарному посланні. За словами Хаторів, вона є потужним помічником для тих з нас, хто прагне рухатися догори через теперішні хаотичні часи (які триватимуть ще деякий час). Вони пропонують цю особливу медитацію, тому що вона має подвійну мету: як засіб духовного очищення і як спосіб отримати доступ до інших реальностей у вищих світах. Ви також можете безкоштовно отримати доступ до цих медитацій для особистого використання,  в розділі Listening (Прослуховування) нашого сайту.

Благословіння вам, тим, кого ви любите й усім вашим близьким
Хай ваш зліт догори буде казково щасливим і сповненим безмежної благодаті

Том Кеньон
17 серпня, 2020

Інформація, безпосередньо не пов’язана з цим посланням

Міні-семінар Багатосвіття
У відповідь на численні проблеми, які зараз постали перед людством, я вирішив розмістити трансформаційні уривки з різних минулих семінарів на цьому сайті (у вигляді цифрових завантажень). Перший з них зроблено на основі мого останнього семінару Хаторів під назвою Multiverse (Багатосвіття). Я вважаю його однією з найвищих вершин з тих знань, які передали Хатори. Уривок з цього семінару називається The Multiverse Mini-workshop (Міні-семінар Багатосвіття).

Через фінансові труднощі, яких зазнає так багато людей по всьому світу, я пропоную цей запис за зниженою ціною. І для тих, хто не може дозволити собі заплатити за завантаження, є можливість отримати його безкоштовно. Щоб дізнатися більше про цей міні-семінар і про те, як його отримати, натисніть тут.

Також ви можете перейти до панелі головного меню на домашній сторінці сайту й натиснути Міні-семінари.

Нові статті в розділі Articles (Статті)

Я додав до розділу Articles (Статті) нову статтю під назвою The Upper Rooms (Кімнати нагорі). Стаття досліджує рівень продуктивності мозку, який називають квантовим. Цей рівень пов’язаний з незвичайними здібностями, такими як глибока інтуїція, відчуття взаємозв’язку з космосом, та з іншими незвичайними можливостями людини, притаманними їй від народження. В статті наведено прості медитативні вправи, спрямовані на отримання доступу до квантового рівня вашого мозку, й міститься посилання на доступну безкоштовно звукову медитацію, яка допомагає у таких внутрішніх дослідженнях. Щоб проглянути цю статтю, перейдіть до розділу Articles (Статті) нашого сайту (www.tomkenyon.com), або натисніть тут.

Нові записи в розділі Прослуховування

Я додав три нові аудіозаписи до розділу Прослуховування.

Звукова медитація Портал Серця
Це звукова медитація Хаторів, яка ефективно використовує енергетичні шляхи, які йдуть від вашого фізичного серця,  для того, щоб і “зцілити” себе, і  здійснювати психо-навігацію у Багатосвітті. Я часто використовую її, особливо, посеред нинішнього Хаотичного вузла, який невпинно посилюється.

Синій Будда-цілитель
Ця звукова медитація є ніжною і, водночас, вона несе глибоке очищення і зцілення. Я особисто виявив, що звукова архітектура цього звукового фрагменту є дуже потужним засобом психо-навігації у чистих сферах світла й звуку, відомих як Самгхогакая в тібетському буддизмі, й отримання досвіду перебування у цих сферах.

Пісні з Прірви
Це дві пісні, які я написав на роялі Стейнвей 1928 року, в той час, коли ми з Джуді перебували в ізоляції у південній Каліфорнії. Вони не схожі на іншу музику в розділі Послуховування. Ці пісні не були передані зі сфер світла, вони є особистим відображенням того, що відбувалося у моєму внутрішньому світі, коли почав поширюватися страх перед пандемією. Пісні називаються Ріп Ван Вінкль та я й Море Бардо.

Щоб прослухати та/або завантажити будь-який з цих звукових файлів, перейдіть до розділу Listening (Прослуховування), або натисніть тут.

Щойно ви погоджуєтесь з умовами прослуховування, ви отримуєте вільний доступ до безлічі звукових медитацій, лекцій та інтерв’ю,  всі вони надаються вам безкоштовно для особистого використання. Просто прокручуйте список униз, доки не знайдете потрібну вам назву.

Переклала Наталія Стусь
Редагування Наталія Волинець

©2020 Том Кеньон Усі права збережені www.tomkenyon.com

Ви можете копіювати текст цього послання у будь-якому форматі й ділитися ним з іншими, доки ви ніяким чином не змінюєте його зміст, не берете за нього плату і повністю наводите цю примітку про авторські права. Цей дозвіл не поширюється на звукові медитації та/або пісні.

© 2020 Том Кеньон Усі права збережені www.tomkenyon.com

Ви не можете використовувати мою музику для того, щоб накладати на неї будь-яке відео, графіку, медитацію або текст. Ви не можете розміщати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних медіа. Саме послання можна копіювати й поширювати, але мою музику  ні. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і на будь-яких носіях.