Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Пісня найвищої Долі Дитини Землі

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Ми пропонуємо цю звукову медитацію як інструмент для тих, хто хоче допомогти майбутнім поколінням людських істот на Землі.

Основою цього методу є обряд, який ми проводимо щоразу, коли народжується новий Хатор. Його чи її батьки, а також усі родичі новонародженої дитини співають Пісню найвищої Долі. Пісню співають дитині, щоб створити гармонійне поле наміру, яке перебуватиме з ним чи з нею впродовж усього життя Хатора. Це робиться для того, щоб втілена істота мала безперешкодний доступ до глибин своєї духовної сили, – і щоб їй чи йому було легше черпати з цього глибокого колодязя, коли життя поставить перед ним чи нею проблеми існування в дуалістичному всесвіті.

Ми передбачаємо майбутнє Землі й надзвичайні життєві обставини, що постануть перед дітьми, які будуть втілюватися на вашій планеті. Тому, сповнені співчуттям, ми співаємо для них цю пісню, – так само, як ми співаємо Пісню найвищої Долі нашим власним дітям.

Через постійне зростання кількості й потужності Хаотичних вузлів, які розгортаються зараз, і надалі будуть розгортатися на вашій планеті, майбутнє людства швидко й докорінно змінюється. Перед істотами, які будуть втілюватися за таких умов, постануть небачені фізичні, ментальні, емоційні та духовні проблеми.

За нашим баченням, “метою життя” є надання поля для вираження, – простору, в якому втілена істота може відкрити свою справжню природу під тиском обставин, для того, щоб розвинути вищі духовні якості та здібності. Ці якості та здібності він чи вона візьме з собою у інші життя, а також і в інші виміри свідомості, які є транс-біологічними, – у сфери втілення, які складаються більше зі світла, ніж з матерії.

Якщо ви відчуваєте резонанс із метою цієї звукової медитації, – ми запрошуємо вас використовувати її у будь-який час, коли вам захочеться це зробити. Цій звуковій медитації, за її природою, притаманна здатність приносити зцілення та спокій тим, хто працює з нею. Коли ви слухаєте звукові коди, -знайте, що без жодних дій з вашого боку – вони активують і підтримують рух величної, таємничої й нескінченої матриці свідомості, яка проявляє себе в обмеженій реальності вашого нинішнього фізичного втілення.

М’яко зосередьте увагу у вашій серцевій чакрі (в центрі грудини) і уявіть – будь-яким способом, природним для вас – що усі майбутні покоління дітей, народжених на цій Землі, знаходяться перед вами. Напевно, це буде дуже велика кількість істот. Багато з них будуть представниками культур та рас, відмінних від тих, до яких належите ви. Просто утримуйте їх у вашій свідомості. Це перший крок: просто усвідомлювати їх у вашій живій уяві.

Наступний крок – додавання гармоніки, яка підтримуватиме їх протягом майбутнього життя. Пошліть їм відчуття мужності, спокою і вдячності (обумовленої, або, навіть, необумовленої) за велике завдання, яке вони прийматимуть, втілюючись у світі, що постійно змінюється і зазнає докорінного перетворення.

Дехто з вас може час від часу відчувати себе переповненим почуттями страху, розпачу, смуткута іншими емоціями, пов’язаними з вашими власними тривогами стосовно майбутнього. Якщо такі почуття піднімаються у вас, перестаньте утримувати образ майбутніх дітей Землі перед вами. Натомість, зосередьтесь на вашій серцевій чакрі й дозвольте звуковим кодам трансформувати ваш власний біль і стурбованість стосовно майбутнього. Просто перебувайте у звукових кодах і дозвольте собі проживати почуття, які піднімаються, не змінюючи цих емоцій ніяким чином. Зрештою, ваше усвідомлення власних болісних почуттів разом із енергією звукових кодів трансформують ці почуття і створять для вас новий емоційний простір. Можливо, вам знадобиться попрацювати зі звуковими кодами кілька разів і в різних ситуаціях, щоб “очистити” ваші власні негативні уявлення щодо майбутнього.

Не працюйте зі звуковою медитацією для того, щоб посилати позитивний намір майбутнім поколінням, доти, поки ви не очиститесь емоційно.

Життєво важливо зрозуміти: ви маєте досягти певного рівня духовної майстерності, щоб тримати вібраційне поле, потрібне для передачі позитивного наміру. Впевніться, що ви здатні утримувати цей рівнь позитивності протягом звукової медитації.

Якщо ви виявите, що нездатні утримувати це позитивне вібраційне поле у своїй вібраційній реальності, – працюйте зі звуковими кодами лише з метою самоочищення, як описано вище. Зробіть це метою вашої медитації, замість посилання позитивного наміру майбутнім поколінням. Коли ви достатньо очиститесь від витіснених негативних емоцій, щоб тримати позитивний простір протягом медитації, – тоді ви вільно можете використовувати її для блага майбутніх поколінь.

У потоці часу є моменти, більш сприятливі для здійснення позитивного впливу на майбутні покоління за допомогою цієї медитації. Якщо ви відчуваєте покликання до цієї роботи, ви знатимете, коли настає такий час. Загалом, з’єднання планет та інші важливі аспекти, такі як новий місяць чи місяць у повні, надають дуже продуктивні можливості для роботи з цією звуковою медитацією.

Ми дякуємо тим з вас, хто відчуває покликання працювати з цією медитацією постійно, від імені дітей Землі й майбутніх поколінь.

З нашої точки зору, всі свідомості у всьому космосі, незалежно від форми, яку вони можуть приймати, є частинами складного взаємопов’язаного плетива світла й енергії.

Зміни в будь-якій частині космосу впливають на інші частини. Тому ми звертаємося до тих, хто працює з цією звуковою медитацією, щоб посилати позитивний намір: знайте напевно, що ви вплітаєте насіння сприятливих еманацій до великого гобелену життя.

Хай усі істоти будуть зцілені й піднесені до усвідомлення, що всі вони – без винятку – є живими втіленнями Великої Таїни, і хай їхні життя будуть благословенні цим усвідомленням.

Хатори
21 жовтня, 2019

Думки та коментарі Тома

Ця звукова медитація обеззброює своєю простотою. Я працював з нею у багатьох ситуаціях, і можу підтвердити слова Хаторів:

цій звуковій медитації, за її природою, притаманна властивість приносити зцілення та спокій тим, хто працює з нею”.

Кілька разів я був засмучений подіями у світі, й починав працювати з медитацією у цьому стані. Щоразу після медитації я відчував, що входжу у більш відкритий, творчий і врівноважений ментальний / емоційний стан.

Ця звукова медитація триває 13:51 хвилин. Вона зовсім не редагувалася, тому що була передана на заключній сесії семінару під назвою Світлосяйні (The Luminous Ones), який відбувся в Сіетлі, штат Вашингтон, у 2018 році.

Отримавши це повідомлення, я задав своїм наставникам Хаторам декілька запитань, які, на мою думку, можуть виникнути у читачів цього послання.

Насамперед, воно призначене для позитивного впливу на дітей, які будуть втілюватися в майбутньому, але ніяк не стосується тих, хто зараз є дітьми. Чи можна використовувати цю медитацію для тих, хто вже втілився і ще є дитиною? Короткою відповіддю було так, але із застереженням. Важливо розуміти, що ви не нав’язуєте будь-яких мислеформ, вірувань, чи планів тим, на кого спрямована ця медитація. Єдиною метою цієї медитації є поєднати їх з їхніми власними духовними силами та ресурсами, а не, я повторюю, не передати їм щось своє.

Передбачаючи багато електронних листів від тих, хто любить тварин, я спитав своїх наставників: чи можна використовувати цю медитацію для спрямування позитивних намірів на тварин, які мають втілюватися на цій планеті. У відповідь прозвучало: так. Насправді, вони сказали, що деякі душі, втілені зараз, як тварини, є більш розвиненими, ніж деякі з душ людей. І через те, що всі живі істоти зазнають впливу планетарної трансформації, в яку ми зараз входимо, ця звукова медитація є дуже корисною для царства тварин. Вони сказали, що, якщо ви вирішите спрямовувати позитивні наміри і тваринам, і людям, то це має виконуватися протягом окремих сесій.

Їхнє наступне зауваження стосується духовної спорідненості. За словами Хаторів, деякі з людей відчувають себе більш близькими до тварин, ніж до людей. У такому випадку варто просто прийняти цей вибір і використовувати медитацію лише для роботи з царством тварин.

Останній коментар Хаторів, пов’язаний з цією темою, видався мені досить цікавим. Вони сказали, що ті, хто використовує цю медитацію виключно для роботи з царством тварин можуть, зрештою, відчути в собі несподіване співчуття до людей загалом, – тому що багато (якщо не більшість) людей глибоко страждає через відчуття своєї відділеності від царства тварин і нестачу взаємодії зі світом духів тварин.

Нарешті, я виявив, що ці звукові коди мають деякі цікаві властивості.

Я згадую про це для тих з вас, хто є цілителями звуком, дослідниками психоакустики та / або психонавтами розуму.

Звукові коди цієї особливої звукової медитації передані через незвичайні гармонічні обертони й просторові співвідношення. На мою думку, ці гармоніки й просторові співвідношення є однією з причин виникнення квантових флуктуацій та багатовимірного обертання полів тонкої енергії, які створюють миттєві енергетичні портали. Окрім того, я вірю, що саме через ці нескінченно малі портали (які також називають кротовинами / мостами Ейнштейна-Розенберга), ми можемо створювати позитивний генератор наміру для майбутніх поколінь.

Хоча користь для ненароджених поколінь є єдиною метою цієї звукової медитації, я вірю, що через служіння вищому благу, яке виходить за межі власних інтересів, ми також чинимо позитивний вплив на самих себе.

Натисніть тут, щоб послухати та/або завантажити Пісню найвищої Долі Дитини Землі (A Song of Highest Destiny for the Children of Earth)

Примітка: Коли ви натиснете на посилання вище, ви будете переадресовані до сторінки Listening Agreement (Угода про Прослуховування). Після того, як ви погодитесь з умовами прослуховування, ви отримаєте доступ до великої кількості аудіофайлів: звукових медитацій, лекцій, та інтерв’ю. Все це надається вам безкоштовно для особистого використання. Щоб перейти до A Song of Highest Destiny for the Children of Earth (Пісні найвищої Долі Дитини Землі), просто прокрутіть список вниз і знайдіть цю назву.

Інформація, безпосередньо не пов’язана з цим посланням

Вуглецевий слід

Частиною наших зусиль, спрямованих на зниження нашого вуглецевого сліду та відмову від використання пластику, є деякі зміни в нашому видавничому бізнесі.

Ці зміни включають поступову відмову від використання фізичних CD-дисків та заміну їх на аудіо-завантаження. Зараз більшість записів ще доступні й у записі на CD-дисках, але коли вони закінчаться, ми більше не будемо їх випускати. Іншими словами, якщо ви хочете мати фізичні CD-диски записів семінарів та інших музичних композицій, ми радимо отримати їх найближчим часом.

Ми також розпочали довготривалий проект по переведенню всіх наших книжок у PDF-формат, доступний для завантаження. Ми не плануємо одразу замінити друковані екземпляри книжок, а будемо деякий час пропонувати і друковані книги, і PDF-файли.

Будь-ласка, зауважте, що здійснення PDF-проекту займе деякий час. Якщо ви підписані на наш список розсилки про появу нових книг, звукових медитацій чи записів із семінарів, ви будете автоматично отримувати повідомлення щоразу, коли книга стане доступною у PDF-форматі. Якщо ви не підписані на цю розсилку, але бажаєте приєднатися, перейдіть до вкладки Contact (Контакти) на головній сторінці сайту.

Світлосяйні

Як сказано у наведеному вище посланні, Пісня найвищої Долі Дитини Землі є нередагованою звуковою медитацією з інтенсиву Світлосяйні (The Luminous Ones), який було проведено в Сіетлі.

Записи наживо з цього інтенсиву вже доступні як на CD-дисках, так і у вигляді mp3-файлів, які можна завантажити.

Ця подія була незвичайною, тому що багато небесних істот передавали свої світлосяйні енергії. Набір записів містить шістнадцять звукових медитацій з передачами звукових кодів від Хаторів, з традицій хінді та шаманізму, а також особливу звукову медитацію від майстра Дзогчен 13-го століття Лонгченпа.

Щоб дізнатися більше, натисніть тут або перейдіть до The Store (Крамниця).

Переклала Наталія Стусь

Редагування Наталія Волинець

©2019 Том Кеньон     Усі права збережені   www.tomkenyon.com

Ви можете ділитися цим посланням, чи розміщувати його у будь-якому інформаційному середовищі, якщо ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст, вказуєте автора й повністю наводите цю примітку про авторські права. На відміну від текстової частини цього послання, звукова медитація не може бути поширена через будь-яку соціальну мережу чи інтернет-сайт без письмового дозволу автора.

© 2019 Том Кеньон Усі права збережені www.tomkenyon.com

Ви не можете використовувати мою музику з будь-яким відео, графікою, медитацією або текстом, накладеними на неї. Ви не можете розміщати мою музику на YouTube, або в будь-яких подібних інформаційних середовищах. Саме послання може бути скопійоване і поширене, але не моя музика. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і на будь-яких носіях.