Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Дерево Життя

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

26 березня, 2014

На наш погляд, – ви є Деревом Життя і Живою Таїною. Ваше тонке енергетичне тіло має тисячі найдрібніших енергетичних каналів, які отримують духовне світло з інших вимірів вашого Космосу.

Вони схожі на гілки дерева, і саме тому ми називаємо вас у цій медитації Деревами Життя.

Ваші йоги і йогині назвали ці тонкі канали енергії наді. В цій медитації ви будете активувати всю вашу систему наді, – для того, щоб наповнити її духовним світлом. Це полегшить вам шлях до входження у вищі вібраційні стани буттєвості.

Через прискорення часу та зростання напруги поточного хаотичного Вузла, багато хто з вас відчуває зростання труднощів – фізичних, емоційних, міжособистісних та міжпросторових. Наповнюючи вищим духовним світлом гілки Дерева, – що є вашим тілом – ви принесете собі користь. Ваша коливальна частота підвищиться. І ваш перехід у вищі стани свідомості буде більш гармонійним.

Хоча ця медитація проходитиме протягом певного періоду часу,  –  ви можете знову входити в неї кожного разу, коли захочете. Цим ви принесете собі велику користь.

Всесвітня Медитація

Медитація Древо Життя почнеться 31 травня о 5:30 вечора за східним літнім часом. Енергія буде надходити протягом тридцяти хвилинного періоду, що закінчиться о 6 годині вечора за східним літнім часом. Але енергетична хвиля цієї медитації буде тривати протягом двадцяти чотирьох з половиною годин. Вона закінчиться  1 червня о 6:00 вечора за східним літнім часом.

Ви можете використовувати цю медитацію, яка несе великі можливості та користь, – в будь-який час протягом цього періоду.

Медитація буде зосереджено в Нью-Йорку під час мого семінару під назвою Дерева Життя. Нью-Йоркська група напрацювала потужну  енергетику, яка підтримуватиме запуск цієї енергетичної  хвилі через вашу планету.

З нашої точки зору ця Світова Медитація є унікальною: безпосередньо перед запуском хвилі буде здійснено заклик потужної еманації будхічних царств світла. Ця передача буде від Ваджахари – Первинного  Будди звуку.

Ці звукові коди нового творіння самі по собі є потужною ініціацією. І, саме на цій енергетичної хвилі, ми будемо об’єднувати  доброзичливі сили на вашу користь – образно кажучи.

Ця Світова Медитація складається з двох фаз – звукової медитації (яку описано нижче), за якою настане період тиші.

Перший етап Всесвітньої Медитації

На першому етапі цієї медитації ви будете слухати Внутрішній Кристалічний Палац, – унікальний звуковий фрагмент. Ми використовували його раніше, у попередній Світовій Медитації. Однак, цього разу, ви будете працювати зі звуковою медитацією зовсім іншим способом.

Ви знайдете посилання на аудіофайл в кінці цього повідомлення.Сама звукова медитація складається з трьох різних етапів.

1-й етап

Перший етап триває близько п’яти хвилин. Протягом цього періоду ви уявляєте своє тіло як мережу променистих світлових волокон. Коли ви зосередитеся на цих наді, (каналах світла), – увійдіть у гармонійний стан вдячності.  Вдячність надасть вашому досвіду більшої глибини та потужності.

На цьому етапі уявіть собі, що ваші наді відкриті для міжпросторової природи Космосу, що вони втягують в себе дуже доброзичливі та життєдайні енергії.

Етап 2

Другий етап цієї медитації також триває приблизно п’ять хвилин. Ви помітите:  при переході до цієї стадії, музика докорінно змінюється. На цьому етапі медитації ваша увага переміщується до шишкоподібної залози в центрі вашої голови. Протягом цієї стадії ви уявляєте квітку лотоса, що розкривається на маківці вашої голови. Дозвольте відбутися сходженню космічних енергій через вашу коронну чакру у вашу шишкоподібну залозу протягом цієї стадії медитації.

Етап 3

Заключний етап також триває приблизно  п’ять хвилин, – музично це повторення перших п’яти хвилин. Протягом цього заключного етапу, ви повторно уявляєте  своє тіло як мережу наді (тонких каналів світла), що притягують доброзичливі та життєдайні енергії з міжвимірності вашого Космосу.

Існує останній дуже важливий аспект цієї стадії. Відчуйте свій зв’язок з Землею, –  щоб енергії, що входять через ваші наді розширилися вниз, в Землю, – через ноги або через енергетичний канал, що називається Трубкою Прани. Цей канал   проходить через центральну лінію вашого тіла з вашої коронної чакри через промежину (розташовану на півдорозі між анусом і геніталіями). Продовжіть його  вниз, у Землю. Це потрібно для заземлення неосяжних небесних енергій, – до яких ви, швидше за все, долучитеся.

Якщо ви пропустите цей етап медитації, – ви матимете можливість деякий час плавати в блаженстві. Але це не принесе користі ні вам, ні іншим, – і не є метою медитації.

Мета цієї медитації – м’яко підняти частоту вібрації ваших наді, – світлових волокон, які складають ваше Дерево Життя, та полегшити ваш перехід до більш високих вібраційних станів свідомості.

Друга частина медитації

Друга частина проводиться в тиші.

Просто побудьте насамоті. Зверніть увагу на тонкі коливання енергії, які проходять через ваше тіло/розум та дух. Якщо це можливо, – ми пропонуємо вам прилягти та повністю відпочити. Але, незалежно від ситуації, в якій ви знаходитесь, – дозвольте собі після активної фази медитації протягом п’ятнадцяти хвилин просто побути в тиші насамоті.

Резюме

Ми пропонуємо вам цю медитацію в критичний момент у вашому переході до більш високих вібраційних станів свідомості. Час, коли проводиться ця Світова Медитація, – якщо бути метафоричними, – дуже нагадує тріщину в Космічному Яйці.

Ця медитація є енергетичним ключем, який може відкрити для вас Скарбниці Світлових Сфер. Вона дозволить вам пройти через вузькі ворота, які зараз знаходяться перед вами.

Хатори
26 березня 2014

Думки та спостереження Тома

Медитація

Вказівки Хаторів цілком зрозумілі. Я не бачу необхідності щось додавати, крім уточнення декількох моментів.

Перший з них пов’язаний з самою звуковою медитацією. Як зазначали Хатори у своєму посланні, вони використовували цей звуковий фрагмент раніше. Але етапи цієї звукової медитації істотно відрізняються від етапів попередньої. Тому переконайтеся, що ви виконуєте вказівки саме з цього повідомлення, – а не з попереднього Планетарного Послання Хаторів, яке називається Внутрішній Кристалічний Палац.

Ця Світова Медитація розпочнеться в Манхеттені (Нью-Йорк, Нью-Йорк) в 5:30 вечора за східним поясним літнім часом в суботу, 31 травня. Ви можете звернутися до довідника часових поясів Світовий Час, щоб дізнатися точно, коли це відбудеться у вашій часовій зоні. Для цього перейдіть до: (http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html)

Перше сходження енергій Медитації триватиме протягом тридцяти хвилин з 5:30 до 6:00 вечора. Однак, цей енергетичний потік буде надходити протягом двадцяти чотирьох з половиною годин. Це означає, що протягом цього періоду ви можете зробити медитацію в будь-який час, – і стільки разів, скільки ви захочете.

Звукова медитація для першої частини Всесвітньої Медитації називається Внутрішній Кристалічний Палац.  Пряме посилання на цей аудіофайл знаходиться наприкінці моїх коментарів.

Другий етап Всесвітньої Медитації є, по суті, періодом мовчання. Воно триватиме протягом п’ятнадцяти хвилин. Цей етап є життєво важливим, оскільки він дозволить вам інтегрувати потоки енергії першого етапу (тобто звукової медитації). Моя порада, –  не пропустити цей період мовчазної інтроспекції.

Хатори називають семінар у Манхеттені вузловою точкою Всесвітньої Медитації. І тепер я зосереджуся на природі цього одноденного заходу в Нью Йорку, – бо я відчуваю, що це має велике значення.

Подорож в Міфічне Царство Дерев

Мене не полишає іронія.

Первинною причиною створення семінару Дерева Життя було моє особисте переконання: матерія та дух не мають конфліктувати між собою. Незважаючи на вчення багатьох релігій та духовних традицій, – ця зустріч, здавалося б, полярних протилежностей (тобто духу і матерії), – може сприйматися як надзвичайно тонко зрежисована єдність свідомості.

Але, в міру наближення цієї події, я відчув стурбованість. Я не міг заперечувати той факт, що наша Земля втрачає багато видів рослин і тварин щотижня, якщо не щодня. Наша екосистема в даний час зазнає нападів, – і,  здається, ми всі разом не усвідомлюємо цих провісників нашої власної загибелі.

Як я міг, будучи чесним та цілісним, проводити семінар по Деревам Життя, коли деградують самі біологічні основи життя? Як, взагалі, я міг вести за собою людей в міфічні царства, – коли біологічна реальність дерев і всіх живих істот на цій планеті знаходиться під загрозою?

Я неусвідомлено заблокував свою енергію, спрямовану на цю подію, – і відклав усе це  в сторону, щоб зосередитися на інших питаннях. Але, коли час семінару  наблизився, я більше не міг заперечувати, що я “заморозив” себе, – по відношенню до реалізації цієї мети.

Я, дійсно, думав про скасування семінару в цілому, та повернення грошей кожного.

Нарешті, в розпачі, я попросив духовного керівництва від “М”, – як я її називаю. Можливо, ви знаєте її, як Марію Магдалину. Разом з Джуді я запитав M: що я міг би зробити, щоб звільнитися від цього психо-духовного паралічу?

М відповіла мені, як завжди, промовисто (красу її мови я не можу тут передати). Вона сказала, що я став духовно паралізованим горем та сумом. Саме горе і сум я відчував, спостерігаючи втрату стількох дорогоцінних життів на цій планеті, а також багато проявів кричущої неповаги до Землі – від культури, частиною якої я був.

Вона порадила мені уночі, під час сну, здійснити мандрівку до Дерев Життя, – в кожному з трьох міфічних світів, з якими я мав намір працювати. Хай вони покажуть мені шлях з мого нездужання, – такою була її порада.

Я не буду вдаватися в подробиці тієї ночі, – описати це займе дуже багато часу. Але, нарешті, на світанку, я остаточно вирвався з мого емоційного та духовного паралічу.

Зараз я  ясно бачу, що ця майбутня подія в Нью-Йорку буде найпотужнішим семінаром у моєму житті.

Я не роблю такі заяви легковажно. І я розумію, що за такий короткий період часу, для вас може бути складно фізично дістатися до Нью-Йорку. Але, якщо ви можете, – здійсніть це. Я б особисто звернув гори, щоб бути там. В 2015 році я планую творчу відпустку,  – і пройде як мінімум рік, якщо не більше, перш ніж я знову розпочну вчити на Східному узбережжі.

Нижче наводиться короткий опис того, що буде відбуватися на семінарі,  – і чому я відчуваю потребу провести його саме так.

Семінар у Нью-Йорку буде складатися з трьох глибоких занурень у звук.

Перше занурення у звук: Світове Дерево

Це буде шаманська розвідка в наш Нижній Світ (підсвідомість) з метою трансформації емоцій: суму, відчаю, безнадії і жалю. Ми будемо виконувати це завдання за допомогою духовних пісень Taх’зукана – духовного співака з Верхніх, або Небесних світів. Я познайомився з цією дивовижною шаманською силою багато років тому, – і з того часу я працюю з ним. Taх’зукан співом творить енергетичні світи, які допомагають слухачеві трансформувати внутрішні перешкоди та негативність. Він особливо майстерний в передачі благословення від духовних світів. Ці енергетичні благословення рухаються  через психіку на глибинних рівнях, і це все ще дивує та вражає мене, – після всіх цих років.

Після роботи в Нижньому Світі, Taх’зукан працюватиме з нами в Небесних Світах, – надаючи ще раз унікальні енергетичні благословення від цих вищих сфер світла.

Друге занурення у звук: Древо Пізнання

Це буде м’яка, але дуже потужна активація кундаліні. Ключові слова тут ніжні та потужні. Протягом цієї другої звукової активації, Кундаліні Шакті підніметься по центральному каналу наших хребтів, – щоб увійти в коронну чакру (Сахасрару). Через Сахасрару ми будемо входити в портал самадхі – йогічного трансу. У цьому царстві духовного світла ми будемо отримувати інформацію з “вищих гілок” Дерева Пізнання –  з нашої власної голографічної природи. Я маю на увазі, що наші фізичні та тонкі тіла є живими сховищами голографічної інформації про Космос.

Третє занурення у Звук: Дерево Бодхі

На цьому заключному етапі, ми увійдемо у міфічну сферу дерева Бодхі, дерева, під яким Гаутама Будда пережив Просвітлення. Контакт з деревом Бодхі через різні звукові медитації відкриє величезний потенціал для просвітлених станів свідомості. Перебуваючи під деревом Бодхі в медитативному стані, я закличу і відчиню портал Ваджрадхари, Первинного Будди Звуку. Ця унікальна трансформуюча  енергія випромінює звукові коди творення, які готують ґрунт для нових циклів творення – як особистого, так і колективного. Ці звукові коди нового творення від Ваджрадхари будуть випромінюватися не лише фізично присутнім в кімнаті, але і усьому світу, – і всім живим істотам у всіх сферах існування.

Ці три поглиблені звукові занурення у божественні (заповнені світлом сфери) нашої буттєвості запустять безмежні хвилі нових енергій творення. Відновлені та зміцнені цією передачею духовної сили, ми можемо знову увійти в наше життя, наші стосунки і наш світ – з новими осяяннями та потенціалом.

В останні тридцять хвилин цього семінару, ми колективно увійдемо у Світову Медитацію Хаторів, як описано вище. Ми будемо Вузловою (тобто, Центральною) Точкою, з якої ця благотворна енергетика випромінюватиметься у світ.

Я особисто вважаю дуже важливим, – що Хатори вибрали провести Світову Медитацію відразу після того, як еманації Ваджрадхари (Первинного Будди

Звуку) будуть надіслані до всіх живих істот.

Фізична присутність в кімнаті під час передачі цих нових звукових кодів творення, – буде подією, яка змінить життя,  стане його переломним моментом.

Для отримання додаткової інформації про семінар Дерева Життя в Нью-Йорку, натисніть тут щоб прямо перейти до веб-сайту кас Symphony Space, де можна замовити квитки, – або перейдіть до нашого Календаря (Сalendar) на www.tomkenyon.com

Незалежно від того, можете ви приєднатися до нас в Нью-Йорку чи ні, – я хотів би висловити свою глибоку особисту вдячність за участь в майбутній Світовій Медитації Хаторів.

Я дійсно згоден з Хаторами, коли вони говорять, що перед нами знаходяться вузькі ворота. Для мене, вузькі ворота – це коливальна бездоганність, яка вимагається від нас, – щоб залишатися центром у вищих сферах нашої власної буттєвості.

Ще один спосіб висловити це: як нам залишитися на небесах (мається на увазі радісна природа нашої власної свідомості), коли здається, що світ навколо, рухається по низхідній спіралі до ще більшого  хаосу?

Я хочу залишити вас з рядками перського поета Румі. Я думаю, що у них висловлена істина, важлива зараз, – в час великої особистої та колективної трансформації (мається на увазі швидка та радикальна зміна однієї форми в іншу).

Сум готує вас до радості. Він грубо вимітає все з вашого дому, так що нова радість можете знайти простір, щоб увійти. Він струшує жовте листя з гілок вашого серця, так що свіже, зелене листя може вирости на їх місці. Він витягає гниле коріння, так що нове коріння, сховане під ним, матиме, куди рости. Незалежно від того, що саме сум струсив з вашого серця, набагато кращі речі займуть своє місце”.

Румі

Натисніть тут, щоб прослухати та / або завантажити Внутрішній Кристалічний Палац.

©2014 Том Кеньон. Усі права збережені www.tomkenyon.com

Ви можете робити копії цього послання та розповсюджувати його будь-яким способом, поки ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Однак, аудіофайл Внутрішній Кристалічний Палац не може бути розміщений на інших сайтах або дублюватися для розповсюдження будь-яким способом.

Переклала: Наталія Стусь