Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Світова медитація Хаторів: оновлення

Понад 500 чоловік зібралися в театрі Пітера Джей Шарпа у Симфонічному Просторі в Нью-Йорку, щоб бути вузловою точкою всесвітньої медитації 5 вересня.

Медитацію було записано, і ви можете прослухати та/або завантажити її за посиланням у нижній частині цієї сторінки. Ви отримуєте цю звукову медитацію, тому що ви отримуєте розсилку послань Хаторів. Зараз вона доступна лише для людей, які отримують послання Хаторів, та для тих, хто приєднався до нас у Нью-Йорку. Вона також буде частиною аудіозапису семінару, коли його буде скомпоновано. Медитація є авторським матеріалом. Ми просимо вас не розміщувати її в будь-якому іншому місці, та не використовувати її інакше, ніж для особистого використання.

Хатори сказали, що медитація, до якого приєдналися десятки тисяч людей по всьому світу, була успішною. Ми маємо побачити зростання глобального усвідомлення стану нашої екосистеми та дій, спрямованих на її відновлення, протягом наступних 9 – 12 місяців. У відповідь на моє наступне запитання, вони сказали, що джерелом цих змін будуть низові організації, голоси дітей та міжнародне співробітництво, яке ми зараз навіть не можемо собі уявити.

Я думаю, що деякі з вас хотіли б дізнатися про мій особистий досвід, пов’язаний з цією медитацією. Протягом днів перед семінаром я утримувався від коментарів, тому що інтуїтивно відчував, якою інтенсивною буде планетарна енергетика, і як вона впливатиме на мене.

Під час медитації я за допомогою ясновидіння перенісся у космос, – і побачив Землю, на яку доброзичливі істоти з багатьох вимірів лили з рогу достатку небесне світло та цілющі енергії. Це був приголомшливий досвід, – відчувати глибину і масштабність небесної допомоги, яка надається нашій планеті.

Ця енергетика була настільки потужною, що я перебував у глибоко зміненому стані протягом багатьох годин. Насправді, я пережив швидку активацію моєї Біофотонної мережі, – це означає, що клітини мого тіла випромінювали світло з підвищеною швидкістю. Зауважте, що це було психічне враження, а не те, що я був в змозі перевірити через будь-який тип наукового вимірювання. Але враження посиленого світла зберігалося, і я відчував своє енергетичне тіло як поле чистого алмазного світла протягом понад двадцяти чотирьох годин. Примітка: Якщо ви новачок в області науки біофотоніки, – ви можете знайти список ресурсів за темою, якщо перейдете в розділ Статті веб-сайту (www.tomkenyon.com) і натиснете на https://tomkenyon.com/biophotonics-class-handout (Біофотоніка- роздатковий матеріал для класу).

Хоча я продовжував отримувати сенсорну інформацію від мого оточення та тіла, – вона періодично перекривалася сильними відчуттями інтенсивного білого світла. І це відчуття зберігалося і вночі, і уві сні.

Хоча моє відчуття цього сповненого світлом тіла було чистим блаженством та екстазом, – моя особиста реакція після медитації такою не була. Я маю на увазі, що, коли я входжу високі вібраційні поля енергії під час Інтенсивів та семінарів, часто спостерігається тимчасова реакція мого его, – тобто, мого обмеженого рівня Я. І, зазвичай, мені потрібен деякий час, щоб повернутися в стан особистого балансу, – тобто, у мій “нормальний” (я маю на увазі, – буквально) стан буття.

Інші психонавти (дослідники свідомості) також говорили мені, що вони пережили подібні явища в їх власних дослідженнях.

У випадку Глобальної медитації Хаторів 5 вересня, мені знадобилося близько 72 годин, щоб повернутися до свого звичайного самовідчуття, – хоча я повинен сказати, що, в результаті єднання усіх вас у цій глобальній медитації, рівень моєї енергетики підвищився. І за це я вам дійсно вдячний.

Я ділюся цим особистим досвідом, просто щоб показати дієвість і силу енергетики, яку ми всі разом створили. Ще я ділюся цим тому, що деякі з вас могли мати після медитації реакцію, подібну до моєї.

Я дякую вам з самої глибини мого серця, – за те, що ви знайшли час і енергію, щоб прийняти участь у медитації.

Благословення вам і вашим близьким,

Том

Натисніть тут, щоб прослухати та/або завантажити звуковий файл. Будь ласка, зверніть увагу: натиснувши на це посилання, ви погоджуєтеся не розміщувати звуковий файл на будь-якому веб-сайті або на будь-яких носіях, – тому що він охороняється авторським правом і не призначений для публічного розповсюдження на даний момент. Зверніть увагу, що цей аудіо файл буде видалений з нашого сайту протягом тридцяти днів.

Переклала Наталія Стусь

© 2015 Том Кеньон Всі права збережені www.tomkenyon.com

Ви не можете використовувати мою музику з будь-яким відео, графікою, медитацією або копією, накладеною на неї. Ви не можете розміщати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних інформаційних середовищах. Саме повідомлення може бути скопійоване і розповсюджене, але не моя музика. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і на будь-яких носіях.