Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Світова звукова медитація Хаторів 5 вересня: нагадування

5 вересня 2015 р. Хатори закликають до всесвітньої звукової медитації. У цій медитації багато життєстверджуючих створінь, – люди, ангели, міжпросторові та міжгалактичні розумні істоти об’єднаються в союз для захисту життя на цій планеті та його піднесення.

Ви можете “налаштуватися” на цю медитацію та взяти у ній участь, – де б ви не знаходились. На цьому рівні свідомості фізична відстань не є перешкодою.

Медитація відбуватиметься з 5:30 до 6:00 вечора за східним поясним часом (США), або 21:30 – 22:00 за Гринвічем. Для того, щоб визначити час у вашому регіоні, ви можете використати он-лайн конвертер часу, або World Time Clock.

Протягом цього тридцятихвилинного періоду вам пропонується слухати звукову медитацію A Bridge Between the Worlds (Міст між світами), яку ви можете знайти в розділі Listening (Прослуховування) нашого сайту (www.tomkenyon.com). Будь-ласка, завантажте звукозапис на ваш комп’ютер заздалегідь, а не використовуйте наш сервер, щоб слухати його під час світової медитації!

Щоб повністю прочитати повідомлення Хаторів з більш детальними поясненнями, – натисніть_тут.

Для отримання інформації про семінар У Спільноті Ангелів у Symphony Space (мистецький центр Симфонічний Простір) в Нью-Йорку, натисніть тут або перейдіть до Календаря (Calendar) на www.tomkenyon.com. Якщо ви хочете приєднатися до нас особисто, натисніть тут.