Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Хто такі Хатори?

Хатори стверджують, що вони є групою міжвимірних, міжгалактичних істот, які були пов’язані з давнім Єгиптом через Храм Богині Хатор. Також вони мали зв’язки з декількома іншими доісторичними культурами. Наприкінці 1980-х вони вийшли на контакт зі мною під час медитації, і почали передавати мені знання про вібраційну природу Космосу, навчати використанню сакральної геометрії для стимуляції діяльності мозку та використанню звуку для активації духовного досвіду. Я був зацікавлений цими знаннями, хоча спочатку мені було важко сприйняти їх пояснення свого походження. Я був, зрештою, практикуючим психотерапевтом та одночасно  приймав участь у дослідженнях мозку. Коротше кажучи, я був раціоналістом. І ці істоти – хто б вони не були і звідки б вони не прийшли – не вписувалися у мої тодішні погляди на реальність.

Протягом майже двадцяти років з часу першого контакту, я спробував та перевірив їх “внутрішні технології” багато разів, і я завжди виявляв, що і їх методи, і їх погляди є світлоносними.

Хоча Хатори пропонують знання в формі мови, їх основним способом спілкування є активуючі  звукові образи. Ці звуки передаються через мій голос під час “звукових медитацій,” які я часто пропоную протягом семінарів та ретрітів. Мені самому цікаво, що за роки моєї співпраці з ними мій вокальний діапазон розширився (разом з моїм розумом, я можу додати). Коли я починав, я мав діапазон приблизно в три октави; зараз він збільшився майже до чотирьох. Цей розширений вокальний діапазон існує лише тоді, коли я дійсно передаю звуки з інших вимірів.

В “Матеріалах Хаторів”, – книзі, яку я написав у співавторстві з Вірджинією Ессен, описано, як вони представили себе:

Ми – Хатори. Ми прийшли у любові і зі звучанням нової омріяної реальності для вашої Землі. Якщо ви готові будувати Новий Світ, ми запрошуємо вас приєднатися до нас  в мандрівці розуму та серця. Ми ваші старші брати та сестри. Ми були з вами протягом дуже тривалого періоду вашої еволюції на цій планеті. Ми були з вами в давніх епохах минулого – навіть у забуті дні, до того як будь-який наш слід став відомим у вашій теперішній написаній історії. Наша власна природа є енергетичною та міжвимірною. Спочатку ми прийшли з іншого всесвіту через Сіріус, який є порталом до вашого Всесвіту, і з Сіріуса ми зрештою перебралися до вашої Сонячної системи та до ефірної сфери Венери.

В минулому ми особливо багато працювали збогинею родючості давнього Єгипту Хатор та через неї. Ми також здійснювали зв’язок з Тібетськими ламами в період формування Тібетського Буддизму. Хоча ми мали зв’язки з деякими ранніми культурами Землі, ми є міжгалактичною цивілізацією з аванпостами, що розкинуті у відомому вам Всесвіті та за його межами.

Ми є тим, що ви можете назвати вознесеною цивілізацією – групою істот, які існують в  особливому вібраційному полі, так само як ви маєте енергетичний підпис. Просто ми коливаємося з вищою швидкістю, ніж ви. Незважаючи на цю відмінність, ми усі є частиною Таїни, частиною Любові, яка тримає та з’єднує весь Всесвіт разом.

Ми росли, як і ви росли, піднімаючись до Єдиного Джерела усього, що є. Ми росли в радості і через горе, так само, як і ви. Ми знаходимось, з точки зору безмежності, трохи вище на спіралі знань та свідомості, ніж ви; тому ми можемо запропонувати вам те, що ми вивчили, як друзі, наставники та попутники на шляху, що веде назад до пригадування Усього- Що-Є.

Ми не рятівники; ми не месії. Ми хочемо ясно відмежуватися від такого уявлення про нас, щоб читач зрозумів,  що ми просто старші брати та сестри, які пропонують  вам розуміння та те, що вивчили. Ви можете прийняти це чи відмовитися, але ми пропонуємо це вільно. У вашому розумінні, уявлення, що різні інопланетні розуми збираються рятувати вас – лише проекція людського несвідомого. Надія, що хтось, чи щось врятує вас, що ви не повинні здійснювати ніяких змін у собі, що ви не повинні  бути відповідальними, є нереалістичною.

Уявлення, що ви можете залишитися в стані летаргії та несвідомості, а потім взяти щось, чи отримати щось, що змінить вас без ніяких зусиль з вашого боку, є повним безглуздям. Цього не трапиться. Зараз представники одного з інопланетних розумів можуть приземлитися (бо вони, безумовно, існують), але ті люди, хто розраховує, що інші принесуть їм вознесіння та  підвищення їх рівня без будь-якої власної роботи, будуть дуже розчаровані.

Вознесіння є процесом самоусвідомлення та набуття майстерності на усіх рівнях і воно неодмінно підносить усі рівні існування індивідуальності. Так ми бачимо це, і так ми це робили протягом тисячоліть.

Пропонуючи нашу допомогу, ми ніяким чином не бажаємо заважати іншим вашим духовним помічникам та іншим космічним стосункам, а також будь-яким релігійним віруванням чи організаціям, що допомагають вам. Однак ми багато чим хотіли би поділитися з вами.

Ми добре знаємо Санат Кумара, бо саме він запросив нас увійти в цей Всесвіт. Як Вознесений Майстер, Санат Кумара прийняв численні обов’язки, пов’язані з піднесенням планети Земля та цієї сонячної системи. Він працює для вознесіння, для еволюції свідомості в цій Сонячній системі, як і ми.

Щоб дізнатися більше про Хаторів та їх послання, читайте Матеріали Хаторів: Послання від Вознесеної Цивілізації (ORB) (прокрутіть униз)

Зараз є два CD-диска  зі звуками Хаторів.

Нескінчена Водойма: Вхід у Голографічний Мозок , тринадцять Хаторів передають звуки через мене, щоб стимулювати підвищену активність у нервових волокнах, що сполучають півкулі головного мозку (мозолистому тілі). Потужний засіб для створення змінених станів свідомості.

Звукові Трансформації, серія звукових медитацій з семінарів Хаторів.

Переклала: Наталія Стусь

Редагування: Оксана Біленька