Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Transmisja Światła: Przypominacz

Planetarna Medytacja Hathorów Przypominacz od Toma Kenyona

Światowa Medytacja 11/11/11

Najbliższa Światowa Medytacja “Transmisja Światła” (jak ją doświadczy nasza grupa zbierająca się w Seattle) będzie trwała od dziewiątej wieczorem do dziesiątej wieczorem, 11 Listopada 2011 czasu PST. Uwaga: to jest 5 – 6 rano w sobotę, 12 Listopada, GMT czasu środkowoeuropejskiego.

Podczas tej właśnie godziny Hathorowie przez wymiary, od piątego do dwunastego będą sprowadzali światło poprzez dźwięki. Hathorowie, którzy zamieszkują wyższe wymiary (np. od dziewiątego do dwunastego) są starożytnymi Mistrzami swojej kultury.

W czasie minionych wspólnych działań, udział brali Hathorowie z wymiarów od piątego do ósmego ale tym razem po raz pierwszy wezmą udział ci z wymiarów wyższych, od dziewiątego do dwunastego i przyniosą światło i dźwięk.

Właściwie koncepcja wymiarów jest materią bardzo skomplikowaną jednak kluczowa jest zależność, że każdy wymiar w górę oznacza subtelniejszą jego naturę. A im subtelniejszy wymiar, tym większy potencjał mocy dostępniejszy. W wyniku tego wielowymiarowego współgrania części Hathorów, liczę w pełni na głębokie i silne przeżycia dla nas wszystkich.

Jeśli zdecydujecie się skorzystać z prawdziwie energetycznej fali podczas tej właśnie godzinnej medytacji, Hathorowie radzą wysłuchania Wymiarowego Dostrojenia Przysadki Mózgowej (the Pituitary Dimensional Attunement) siedmiokrotnie i potem siedzenia w ciszy 20 – 30 minut z uwagą w obszarze przysadki. Jeśli to możliwe, połóżcie się później i odpocznijcie.  (Uwaga: link do pliku audio Dostrojenie Przysadki (Pituitary Attunement) oraz instrukcje jak przeprowadzić medytację znajdują się na końcu tej wiadomości).

Transformujące energie zgromadzone wokół tej Medytacji rozciągną się przez okres trzech dni. Portal otworzy się kiedy rozpoczniemy pracę z grupą w Seattle o 7 wieczorem, 11 Listopada czasu PST i pozostanie otwarty do 4 po południu, 13 listopada czasu PST, kiedy się zamknie. Medytacja związana z Dostrojeniem Przysadki Mózgowej będzie szczególnie silna właśnie w tym czasie.

Zalecamy sprawdzenie swojej strefy czasowej na www.timeandate.com

Energetyka Medytacji, jak również siła zgromadzenia w Seattle mają moc wyjścia poza czas i przestrzeń. Innymi słowy, możecie wejść w głębokie stany wewnętrznej uważności przy użyciu Wymiarowego Dostrojenia Przysadki w każdym momencie, gdy przez trzy dni portal będzie otwarty, niezależnie gdzie fizycznie będziecie się wtedy znajdowali.

Jeśli podążycie za sugestiami Hathorów dotyczących medytacji, w odpowiednim momencie odłożycie wszystko na bok, tak żeby nic wam przez godzinę nie przeszkadzało.

Wysłuchacie wtedy Wymiarowego Dostrojenia Przysadki siedmiokrotnie od początku do końca (z komputera czy odtwarzacza MP3). Wtedy usiądziecie w ciszy na 20 – 30 minut, z uwagą skierowaną na obszar gruczołu przysadki. I w końcu położycie się i odpoczniecie przez chwilę. Wielu z was bez wątpienia zaśnie podczas tej chwili odpoczynku i to dobrze. Jeśli tak się zdarzy to niech tak będzie.

Jeśli poczujecie się energetycznie przeładowani medytowaniem więcej niż raz w ciągu tych trzech dni, obserwujcie siebie. Jeśli zaczniecie czuć się dziwnie, wstrzymajcie medytację i odpocznijcie.

Spodziewam się dogłębnego doświadczenia dla każdego kto się do nas przyłączy, niezależnie od miejsca gdzie będzie się w tym czasie znajdował. I zapraszam serdecznie wszystkich członków naszej wspólnoty do Stołu Wielkiej Tajemnicy.

Niech każdy z nas dozna ożywienia przez Światło które się dla nas otworzy. I niech ta transmisja Światła rozszerzy się na wszystkie istoty, które życzą sobie aby je otrzymać.

Uwaga: aby odsłuchać siedmiokrotnie tego pliku musisz go wcześniej zgrać z naszej strony na swój komputer. Nie odsłuchuj tego ze strony, gdyż zbyt wiele osób próbuje tego i to działanie dosłownie zamraża ten plik audio. Proszę skopiujcie plik na swój komputer (należy użyć opcji Download).

Kliknijcie tutaj aby przeczytać instrukcję do Wymiarowego Dostrojenia Przysadki (The Pituitary Dimensional Attunement instruction), jak również uzyskać dostęp do pliku audio.

Dodatkowo:
Przygotowany został dokument na temat życia Toma i jego pracy związanej z dźwiękowym uzdrawianiem. Aby obejrzeć zwiastun filmu kliknij na poniższy link: http://www.woodycreekpictures.com/tomkenyon