Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Planetarna Medytacja Hatorów: Aktualizacja

Ponad 500 osób zgromadziło się w Teatrze Peter Jay Sharpe podczas Symfonii Przestrzeni w Nowym Jorku będącej punktem zwrotnym globalnej medytacji w dniu 5 Września.

Medytacja została nagrana i możecie jej odsłuchać i/lob ściągnąć korzystając z linku na dole tej strony. Otrzymujecię tą medytację ponieważ przekazane zostały komentarze Hatorów. Jest to ważne dla osób, do których takie informacje od Hatorów dotarły lub dla tych, którzy przyłączyli się do medytacji w Nowym Jorku. Będą one także częścią nagrań z tych warsztatów jakie zostaną niedługo wydane. Jest to materiał zastrzeżony prawami autorskimi. Dlatego prosimy o korzystanie z tego materiału wyłącznie na swój osobisty użytek.

Hatorowie poinformowali, że medytacja zgromadziła dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie i odniosła wielki sukces, dlatego też powinniśmy zaobserwować globalny wzrost świadomości oraz działania związanych z ekosystemem, w ciągu następnych 9 – 12 miesięcy. Po kolejnych pytaniach, stwierdzili, że ten przeskok nadejdzie od organizacji działających na rzecz środowiska, głosu dzieci oraz dzięki międzynarodowej współpracy niemożliwej z dzisiejszego punktu widzenia.

Pomyślałem, że niektórzy z Was chcieliby poznać moje osobiste doświadczenia związane z medytacją. Otóż podczas dni poprzedzających medytację czułem opór, ponieważ intuicyjnie wyczuwałem to, jak intensywna będzie ta planetarna energetyka i jak to na mnie wpłynie.

Podczas medytacji moja świadomość została wykatapultowana w przestrzeń i wtedy zobaczyłem Ziemię skąpaną w niebiańskim świetle i uzdrawiających energiach pochodzących od całych rzeszy sprzyjających nam Istot pochodzących z przestrzeni wielowymiarowych. Było to zdumiewające doświadczenie, odczuwać głębię i skalę pomocy jaka dotarła do naszej planety.

Energetyka była tak silna, że czułem zmiany jakie we mnie nastąpiły, przez wiele godzin. W rzeczywistości doświadczyłem gwałtownej aktywacji mojej sieci biofotonicznej, w takim znaczeniu, że komórki mojego ciała emitowały światło w zwiększonym tempie. Było to doświadczenie psychiczne, i tak to mogę ująć, chociaż nie pozwalające się zmierzyć lub zweryfikować naukowo. Odczucie zwiększonej emisji światła pozostało i odczuwałem je w swoim ciele energetycznym jako czysto diamentowe, jeszcze przez ponad 24 godziny.

Uwaga: jeśli nie zetknęliście się jeszcze z opracowaniami naukowymi na temat Biofotoniki możecie znaleźć listę źródłową w sekcji Artykuły (Articles) na naszej stronie (www.tomkenyon.com) i klikając na Biophotonics – Class Handout: https://tomkenyon.com/biophotonics-class-handout

Podczas gdy ciągle odbierałem wrażenia zmysłowe z ciała i środowiska, okresowo były one przytłumiane przez silny odbiór białego światła I to zjawisko utrzymywało się jeszcze w nocy i podczas snu.

W czasie doświadczenia napełniania się ciała światłem co było błogie i ekstatyczne, nie zaobserwowałem po tym żadnych swoich osobistych reakcji. Rozumiem przez to, że kiedy wchodzę zwykle w te wysokowibracyjne pola energii podczas różnych warsztatów,  często następowała chwilowa reakcja mojej egotycznej jaźni. I zwykle zabiera to trochę czasu zanim powracam do stanu osobistej równowagi w znaczeniu „normalnego” stanu bycia.

Inni psychonauci (eksploratorzy świadomości) wspominali mi o tym, że doświadczali podobnych zjawisk podczas swoich poszukiwań.

W przypadku Globalnej Medytacji Hatorów z 5 Września, zajęło mi to około 72 godzin, żeby powrócić do swojego normalnego odczuwania siebie, jakkolwiek muszę też stwierdzić, że odczuwam znacznie wyższy poziom energetyki związany z przyłączeniem się tak wielkiej liczby osób do medytacji globalnej, za co jestem wam bardzo wdzięczny.

Dzielę się z wami moimi osobistymi uwagami po prostu aby wskazać na potencjał i moc energii jaką wspólnie wytworzyliśmy. I przekazuję moje odczucia na wypadek gdyby ktoś z was miał podobne przeżycia do moich.

Chciałbym podziękować wam z najgłębszego miejsca swojego serca za poświęcenie czasu i swojej energii aby w tym przedsięwzięciu uczestniczyć.

Błogosławię was i waszych bliskich.

Tom

Kliknij tutaj aby odsłuchać i/lub ściągnąć plik audio. Proszę miej na uwadze że rozpowszechnianie tego pliku jest zabronione i podlega prawom autorskim.