Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Wewnętrze Słońce

Planetarne Przesłanie Hatorów przez Toma Kenyona

11 Stycznia, 2014

Według Hatorów, nasza siła życiowa (lub sekhem) “rodzi się” w splocie słonecznym (to Trzecia Czakra), i stąd ta subtelna siła życiowa promieniuje na całe ciało, jednocześnie spływając do Pierwszej i Drugiej Czakry stając się pierwotną siłą dla wzniesienia świadomości jak i energii „seksualnej”.

Ta medytacja dźwiękowa energetyzuje wasz splot słoneczny, łagodnie podnosząc jakość siły życiowej, która ma bezpośredni wpływ na świadomość.

Krótko po informacji, że NASA potwierdziła odwrócenie biegunów magnetycznych naszego Słońca, Hatorowie zachęcili mnie do przejrzenia archiwum dźwiękowego i wysłuchania medytacji dźwiękowej jaką przekazali podczas warsztatów w 2009 roku

Poinstruowali mnie żeby przeprowadzić edycję początku i końca tej medytacji, pozostawiając jej środkową część tłumacząc, że te konkretne wzory tonalne dadzą korzystny efekt podczas pracy ze splotem słonecznym, szczególnie teraz gdy Słońce przestawiło swoje bieguny magnetyczne.

Pomysł, że Słońce ma kluczowe znaczenie w transformacji ludzkiej świadomości był głoszony przez Hatorów od samego początku mojego współdziałania z nimi.

Są oni zdania, że to przesunięcie biegunów niesie za sobą ogromne następstwa związane z naszą przyszłością i stanowi to doskonały moment do pracy z naszym własnym Wewnętrznym Słońcem (Splotem Słonecznym).

Ta medytacja dźwiękowa jest silnym wsparciem dla tych z nas, chcących wzmocnić swoją siłę życiową oraz zbadać połączenie pomiędzy ciałem/umysłem a duchem.

Medytacja Wewnętrznego Słońca

Kilka kroków do przejścia w tej medytacji.

1.    Skoncentruj swoją uwagę na obszarze splotu słonecznego, który umiejscowiony jest poniżej mostka, za żołądkiem, w okolicy przepony. To jest ważny splot nerwów a także miejsce lokalizacji trzeciej czakry.

2.    Wyobraź sobie w tym obszarze złotą kulę, wyglądająca jak miniaturowe Słońce. Poczuj tą kulę złotego ognia w jakikolwiek naturalny sposób to potrafisz. Nie ma potrzeby „widzieć” czegokolwiek.

3.     Kiedy skupisz swoją uwagę na tej kuli światła, wejdź w jednorodny stan emocjonalny taki jak wdzięczność lub uznanie. Kiedy połączysz się ze swoją skupioną uwagą na kuli złotego światła z uczuciem wdzięczności lub uznania, wówczas efektywność tej medytacji zostanie bardzo wzmocniona.

4.   Rozpocznij odsłuchiwanie fragmentu dźwiękowego, który trwa 4 minuty i 40 sekund. Gdyby twój umysł podążał gdzieś od świetlistej kuli lub uczucia wdzięczności/uznania, sprowadź swoje skupienie ponownie do Wewnętrznego Słońca i spójnej emocji jaką wybrałeś do pracy.

5.   Pozwól aby dźwiękowe wzorce akustycznie “masowały” twoje Wewnętrzne Słońce – kulę złotego światła umieszczoną w splocie słonecznym. Kiedy pozwolisz aby to się stało, możesz odczuć różne rodzaje doznań jakie zachodzą, wliczając w to intensywne przepływanie złotego światła przez ciało oraz przybieranie przez nie różnych kształtów o różnych wielkościach. Twoje Wewnętrzne Słońce może również rozszerzać się wypełniając wewnętrzną przestrzeń ciała. Kiedy to się stanie, każda komórka Twojego ciała zostanie obmyta przez złote światło twojego Wewnętrznego Słońca, co ma wyjątkowo lecznicze i transformujące właściwości.

6.   Kiedy zakończysz medytację, pozostań kilka chwil sam na sam z sobą przed powrotem do zewnętrznych działań. Gdybyś miał wyjątkowo mocne przeżycia związane z medytacją, odpocznij trochę. Dotyczy to zwłaszcza przypadku kiedy twoje Wewnętrzne Słońce, kula złotego światła, rozprzestrzeni się wypełniając całe twoje ciało.

Kliknij tutaj aby odsłuchać i/lub ściągnąć medytację dźwiękową The Inner Sun / Wewnętrzne Słońce. Zapamiętaj, że to nagranie nie może być umieszczane na innych stronach internetowych. Jeśli otrzymałeś tą wiadomość pocztą i link nie chce zadziałać po prostu pójdź do zakładki Hathors na stronie startowej i wybierz z archiwum przekaz zatytułowany Wewnętrzne Słońce / The Inner Sun. Możesz również zlokalizować to nagranie w części Listening na stronie (www.tomkenyon.com).

 

©2014 Tom Kenyon   All Rights Reserved    www.tomkenyon.com
You may make copies of this message and distribute it in any media you wish so long as you do not alter it in any way, do not charge for it, credit the author and include this entire copyright notice.  Please note that the actual Inner Sun sound meditation, as mentioned earlier, may not be posted on any site.