Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Uzdrawianie linii Przodków

Planetarna Medytacja Hatorów przez Toma Kenyona

W tej chwili jesteś rozkwitem drzewa genealogicznego twoich przodków. I z tego powodu możesz żyć nie tylko własnym życiem, ale także niejako ich życiem. Przez to dość dziwne stwierdzenie rozumiemy, że możesz żyć zgodnie z ich marzeniami, kontynuując ich osobistą rzeczywistość, a nie swoją własną.

Wszystkie istoty czujące, bez wyjątku, są w pewnym sensie obciążone działaniami dokonanymi przez tych, którzy je poprzedzali.

Dotyczy to wszystkich istot – zarówno wcielonych, jak i efemerycznych. Ale w przypadku istot ludzkich sytuacja jest bardziej złożona, ponieważ subtelne efekty energetyczne systemów wierzeń, działań i karmy waszych przodków wpływają na was w głęboki sposób

Wdrukowanie ograniczeń percepcyjnych waszych przodków następuje w waszych nadi (kanałach subtelnej energii, którymi przemieszcza się prana w waszym ciele) oraz w waszym DNA. Ci przodkowie, którzy wchodzili w interakcje z tobą w tym życiu, zwykle mają na ciebie najgłębszy wpływ, ale niektórzy z twoich bardziej odległych przodków mogą również oddziaływać, pomimo ich odległości od ciebie w czasie.

Gdy proces Wniebowstąpienia nadal rozwija się na waszej Ziemi, nierozwiązana energetyka waszej linii przodków może (i prawdopodobnie będzie) stymulować uwalnianie głęboko trzymanego w nieświadomości materiału z przeszłości. Jest to forma spontanicznego uzdrawiania przodków i nie należy się tego bać ani się od tego odwracać. Kiedy pojawią się wspomnienia o przodkach, pozwól im się rozwinąć w niewinności i zrozumieniu ich natury jako posłańców z głębokiej przestrzeni. Są one wezwaniem do bycia obecnym i świadomym.

Jeśli świadomie przeanalizujesz swoją linię przodków, zauważysz, że niektórzy z twoich przodków wywarli dobroczynny lub pozytywny wpływ na sytuacje i ludzi wokół nich. Możesz także odkryć, że niektórzy z twoich przodków byli mniej niż pozytywni, jeśli nie wręcz destrukcyjni.

Poprzez swoich przodków otrzymaliście rzadki dar ludzkiego życia. Ludzkie wcielenie jest rzeczą wyjątkową niosąc ze sobą potencjał szybkiego rozwoju duchowego i nie ma on sobie równych w całej Galaktyce Drogi Mlecznej.

W siedzibie waszej własnej siły życiowej znajdują się klucze do wniesienia i to właśnie w tej siedzibie siły życiowej, jako istota ludzka, rozpoczynasz proces Wniebowstąpienia.

Kiedy serce wchodzi w pole wibracyjne współczucia i miłującej dobroci, jesteś wznoszony. A kiedy jest to połączone ze zwiększoną siłą życiową, rodzi się proces Wniebowstąpienia.

Tak więc, kiedy okazujecie współczucie i miłującą dobroć swoim przodkom, uwalniacie ich i przyczyniacie się do własnego Wniebowstąpienia.

Medytacja Uzdrawiania Linii Przodków jest łagodną lecz głęboką drogą do pracy z drzewem genealogicznym rodziny i całą linią przodków.

Obyś znalazł ukojenie w swoim własnym sercu i obyś rozszerzył tę łaskę na swoich przodków, których liczba jest większa niż wszystkich gwiazd w twojej galaktyce.

Medytacja

Siedząc lub leżąc, zamknij oczy i skup się na czakrze serca pośrodku klatki piersiowej.

Wyobraź sobie, że twoi przodkowie (zarówno znani, jak i nieznani) znajdują się przed tobą w wygodnej odległości. (Uwaga: spójrz zarówno w prawo, jak i w lewo, ponieważ niektórzy z twoich przodków mogą być dalej po bokach).

Kiedy zaczyna się medytacja, wyobraź sobie i poczuj, jak muzyka emanuje z twojego serca. To dodanie poczucia, że muzyka wypływa z twojego serca, jest ważnym elementem tej konkretnej medytacji. Ta prosta zmiana w postrzeganiu zintensyfikuje twoje doznania.

Kiedy otaczasz swoich przodków współczuciem, przebaczeniem i pociechą, możesz odczuć ich reakcje. A kiedy będziesz pracować w ten sposób, może się okazać, że nawiedzą cię głębsze wglądy i wspomnienia.

Po zakończeniu medytacji dobrze byłoby odpocząć przez kilka minut w ciszy i obserwować jakość swoich myśli i uczuć.

Tę medytację można powtarzać wiele razy, aby wejść mocniej w głębię dziedzictwa swoich przodków.

 

Obserwacje i przemyślenia Toma

Podstawowe ścieżki dla tej medytacji były pierwotnie częścią „The Upper Rooms Intensive”.

Ale po wysłuchaniu nagrania poczułem, że nadszedł czas, aby przedstawić samą medytację szerszej publiczności.

Powodem, dla którego pragnę rozpowszechnienia tej medytacji, jest jasny fakt, że nasza kultura zmaga się z toksycznym obciążeniem nierozwiązanych kwestii naszych przodków. Te problemy mogą wpływać na nas duchowo, psychicznie, emocjonalnie i behawioralnie. Mogą również wpływać na nas genetycznie – poprzez pozostałości wdrukowane  w nasze DNA, jak to odkryli genetycy.

Kiedy słuchałem nagrania medytacji, Hatorowie odwiedzili mnie i zasugerowali akustyczne dostrojenie ścieżek medytacyjnych w celu stworzenia silniejszych efektów psychoakustycznych. I rzeczywiście doświadczyłem większej mocy nagrania po tym, jak Hatorowie wprowadzili poprawki w studio.

Hatorowie wykonali swoją akustyczną magię w części, w której śpiewałem do dwóch życzliwych archetypowych istot o buddyjskich korzeniach – Czenreziga (Buddy Nieskończonego Współczucia) i Kuan Yin (tego/tej, która słyszy cierpienia tego świata).

Kiedy zapytałem o to Hatorów, powiedzieli, że czują się bardzo zjednoczeni z tymi dwoma oświeconymi istotami. A zarówno ich subtelna energetyka, jak i ich nauki przypominały Hatorom ich własnych duchowych nauczycieli, których nazywają Aethos.

Energetyka współczucia, przebaczenia i ukojenia jest osadzona w tej medytacji dźwiękowej, a wszystko to ma działanie uzdrawiające.

Głębokie i głębokie uzdrowienie jest dla was dostępne zarówno poprzez psychoakustykę, jak i przekaz współczucia, przebaczenia i pocieszenia kierowany ku waszym przodkom.

Eksperymentowałem z tą medytacją dźwiękową w różnych sytuacjach, w tym tuż przed pójściem spać. Moje doświadczenia we śnie były często głęboko wnikliwe. Więc radziłbym spróbować tego również w swoim przypadku.

Osobiście będę wracał do tej dźwiękowej medytacji raz po raz, kiedy uznam, że dobrze jest przejść przez zagracony korytarz prowadzący do moich własnych przodków.

Ci z was, którzy napotkają silne urazy podczas pracy ze swoimi przodkami lub kimkolwiek innym, mogą popracować z inną dźwiękową medytacją zatytułowaną Healing Regrets (Uzdrawianie żalu). Jest to potężna i skuteczna medytacja, która pozwala oczyścić głęboko zakorzenione uczucia wrogości.

Możesz znaleźć Healing Regrets w sekcji Listening (Odsłuchiwanie) na stronie internetowej (www.tomkenyon.com) lub (trzymając wciśnięty przycisk CTRL) kliknij tutaj i po zatwierdzeniu zgody odszukaj ja z listy.

Jeśli chodzi o Dźwiękową Medytację Uzdrawiania Przodków, sugeruję słuchawki stereo lub wkładki douszne, aby uzyskać największy efekt akustyczny. I nie słuchaj dźwiękowej medytacji w sytuacjach wymagających czujności, takich jak np. prowadzenie samochodu.

Kliknij tutaj (trzymając wciśnięty przycisk CTRL) aby wysłuchać i/lub ściągnąć Dźwiękową Medytację Uzdrawiania Linii Przodków.