Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Uzdrawiająca Siła Ludzkiego Serca

Planetarne przesłanie Hatorów przez Toma Kenyona

To przesłanie Hatorów, to sam dźwięk.

Innymi słowy, ten Przekaz Planetarny Hatorów nie zawiera słów. Jest to czysto Hatoriański dźwięk.

Podstawowy tryb komunikowania się Hatorów i sposób przekazywania transformujących informacji zawsze następował poprzez ich katalityczną pracę z dźwiękiem. Te czyste dźwiękowe formy aktywują niezwyczajne stany ciała i umysłu, dzięki którym uzyskujemy dostęp do wielowymiarowych rzeczywistości naszej egzystencji.

To tak w skrócie, wyjaśniając dlaczego dźwięki od nich tak silnie działają na nas.

Bezpośrednie doświadczanie naszej wielowymiarowej natury jest nie tylko uwolnieniem umysłu i serca, stan ten udostępnia gwałtowne wglądy , zwiększa kreatywność, inspiruje duchową odwagę.

Możecie znaleźć bezpośredni link do tej medytacji dźwiękowej na dole tej strony. Można też przejść do sekcji Listening na stronie internetowej (www.tomkenyon.com).

To szczególne “dźwiękowe przesłanie” zostało nagrane podczas jednodniowego warsztatu „Hathors Intensive”, który odbył się w Istambule 13 kwietnia 2013 r. Podczas tej medytacji uwaga skupiona była na czakrze serca i byłem zaskoczony kiedy poczułem, że dźwięki zaczęły przenikać do podziemnych korytarzy rozciągających się pod ogromnym miastem jakim jest Istambuł. Czułem wyraźnie jak dźwięki te były transmitowane z Istambułu na resztę świata, zarówno dzięki położeniu geograficznemu tego starożytnego miejsca jak i jego wyjątkowemu, energetycznemu potencjałowi spinającemu jak most Azję i Europę.

W pewnym momencie medytacji miałem silne odczucie, że zostałem pozdrowiony przez Strażników Ziemi zamieszkujących te podziemne korytarze. Każdy z nich bez wyjątku poinformował mnie o radykalnych zmianach zachodzących na świecie. Nie było dla mnie jasne, co dokładnie znaczyły ich słowa ale generalnie dotyczyły zmian jakie będą bardzo destrukcyjne dla naszego ludzkiego sposobu życia.

Moje odczucie jakie odebrałem od tych prastarych istot dotyczyło konieczności stawienia czoła i przepracowania przez ludzkość, nierozwiązanych jeszcze, emocjonalnych ran aby dzięki temu móc przetrwać przejście do wyższej wymiarowości.

Zatem celem tej medytacji jest integracja aspektów osobowości, które zostały odrzucone lub wyparte. W psychologii ten typ emocjonalnego przesunięcia nazywany jest cieniem a wyparty cień może zanieczyszczać zarówno nasze wewnętrzne życie jak i nasze działania w świecie zewnętrznym.

Hatorowie są stanowczy w tym, że musimy przetransformować nasz cień zarówno indywidualnie jak i zbiorowo, podczas rozwijania naszej świadomości. Twierdzą też, że nasz cień zbiorowy działa w stopniu alarmującym, w sposób, jaki zagraża przeżyciu nie tylko ludzkości ale innym formom życia na tej planecie.

Pomimo niepewnej sytuacji jakiej ludzkość w tej chwili stawia czoła, Hatorowie wierzą że ludzkie serce (tzn. czakra serca)  ma wrodzoną zdolność uzdrawiania i transformowania indywidualnych emocji, bez znaczenia przez jak ciężkie historie i traumy przechodziliśmy. Według ich opinii uzdrawianie własnego życia emocjonalnego ma także subtelny ale daleko idący wpływ na serce kolektywne (tzn. nasz wspólny emocjonalny ton) co może i faktycznie wpływa na nasze zbiorowe przeznaczenie.

Przesłuchiwałem to nagranie kilka razy i odczuwałem uzdrawiającą odpowiedź w mojej czakrze serca za każdym razem. Hatorowie polecili mi przekazać tą wiadomość na stronie internetowej tak szybko jak to możliwe. Jest to zatem znak, tak myślę, jak pilne są działania w tej dramatycznej sytuacji – według ich oceny.

Uwagi do odsłuchiwania

1) Jednym ze sposobów słuchania tej medytacji dźwiękowej jest po prostu skupienie swojej uwagi w okolicy czakry serca, która zlokalizowana jest w centrum klatki piersiowej za mostkiem. Po prostu utrzymujcie swoją uwagę w tym miejscu i słuchajcie dźwięków. Jeśli wasz umysł powędruje gdzie indziej po prostu przywróćcie go z powrotem do czakry serca i wzorców dźwiękowych.

2) Innym sposobem słuchania tej medytacji dźwiękowej jest wyobrażenie sobie małej wersji siebie samego wewnątrz czakry serca. Taka zmiana swojej tożsamości wytworzy u niektórych osób mocniejszy efekt. W zależności z czym się lepiej czujecie, możecie wyobrazić sobie siebie wewnątrz czakry serca stojąc, siedząc lub leżąc. Dla osób bardziej wrażliwych może to być pozycja embrionalna. Po prostu skupcie uwagę na odczuwaniu tego co dzieje się w czakrze serca, niezależnie od przyjętej formy. Nie bądźcie zaskoczeni tym co się będzie działo kiedy będziecie przechodzili przez różne typy waszego materiału emocjonalnego.

3). Niektórzy z was uznają, że jeszcze mocniejsze będzie kierowanie oddechu do czakry serca podczas słuchania dźwięków. Jeśli pracujecie z tą metodą, wzdychajcie podczas wydechu i pozwalajcie aby westchnienie wychodziło z waszej czakry serca. Innymi słowy, z każdym wydechem wydawajcie z siebie słyszalne westchnienie.

Bardziej zaawansowaną formą tej metody jest poczucie ruchu energii emanującej z czakry serca kiedy wzdychacie przy wydechu i podążanie swoją uwagą za tym ruchem energii  jako, że energia z waszej czakry serca krąży wewnątrz ciała

Moja osobista rada to spróbować wszystkich trzech metod i wybrać jedną, która działa najlepiej dla was. Uważam, że przydatne też będą materiały do notowania i zapisywania doznań, odczuć, obrazów i wglądów zaraz po zakończeniu sesji odsłuchiwania medytacji. Stan świadomości generowany przez ten dźwiękowy kawałek prowadzi do snów na jawie i podobnie jak podczas zwykłego snu daje doświadczenie ciekawych objawień ale też tak jak sny, doznania te łatwo ulatują z pamięci i są szybko zapominane.

Myślę o tej medytacji jak o swego rodzaju narzędziu archeologicznym. Możecie się nim posłużyć do odkrywania ukrytych zakamarków w swoim sercu i do odzyskiwania skarbów świadomości, które były przesłonięte przed waszymi oczami. Możecie też, co ważne, przywrócić do światła swojej świadomości „rzeczy” pozostające do tej pory w ciemności waszej nieświadomości.

Podejmujecie to zadanie dla siebie samych. Ale nagrodą za uwolnienie się z emocjonalnej niewoli może być i będzie korzyść jaka z tego wynika dla innych istot ludzkich i całego pozostałego życia.

Proszę weźcie pod uwagę, że ten plik audio najlepiej jest słuchać przez tradycyjne słuchawki lub słuchawki wkładane do uszu, ponieważ większość systemów głośników komputerowych będzie zniekształcała dźwięki tego nagrania.

Kliknij tutaj aby posłuchać i/lub ściągnąć Medytacje Dźwiękową Hatorów Uzdrawianie Czkry Serca ©2013. Uwaga: jest to nagranie na żywo podczas spotkania w Istambule i mozna usłyszeć dźwięki zakłócające w pomieszczeniu, jakie wyłapane zostały przez mikrofon.

©2013 Tom Kenyon   All Rights Reserved   www.tomkenyon.com