Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Цілюща Сила Людського Серця

Планетарне Послання Хаторів через Тома Кеньона

Це Послання Хаторів є чистим звуком.

Іншими словами, в цьому Планетарному Посланні Хаторів немає слів. Це чисте звучання Хаторів.

Основним видом спілкування Хаторів і способом передачі інформації, яка допомагає змінювати світ, – завжди були їх активуючі звуки. Ці чисті звукові форми активують незвичайні  стани тіла та розуму, – через які ми можемо отримати доступ до багатовимірних реальностей нашої буттєвості.

Саме тому звуки Хаторів є настільки потужними.

Безпосереднє проживання нашої багатовимірної природи не тільки звільняє розум та серце, воно може швидко приносити нові осяяння, підвищувати творчий потенціал і бути джерелом духовної мужності.

Пряме посилання на передану Хаторами звукову медитацію наведене в нижній частині цієї сторінки. Ви також можете знайти посилання на цю звукову медитацію в розділі Listening (Прослуховування) нашого сайту (www.tomkenyon.com).

Це “звукове послання” було передане Хаторами через мій голос під час спільної медитації на одноденному Інтенсиві Хаторів, який я проводив в Стамбулі 13 квітня 2013 року.  Протягом цієї звукової медитації наша увага була сфокусована на серцевій чакрі, – і я зі здивуванням відчув, що звуки проникають в численні підземні ходи, які простягаються під стародавнім Стамбулом.

Я ясно відчував, що звуки транслюються зі Стамбулу по всьому світу, – завдяки географічному розташуванню цього стародавнього міста та унікальній якості його енергетики, яка поєднує Європу та Азію.

В один з моментів звукової медитації я ясно відчув, що мене вітають численні Хранителі-Захисники Землі, які перебували в підземних переходах. Кожен з них повідомив мені, що світ близький до здійснення докорінної трансформації. Вони не пояснили мені, що саме мали на увазі. Але зміни будуть вельми руйнівними для теперішнього способу життя людства.

Від цих прадавніх істот мені передалося відчуття, що людство має повернутися обличчям до своїх емоційних ран і зцілити їх, – якщо воно має намір вижити при переході до буття у більш високій вимірності

Мета цієї медитації – поєднання з тими аспектами власного Я, яких ви уникаєте, або не визнаєте. У психології цей тип емоційного зміщення сприйняття себе  називається тінь.  Невизнана власна тінь може отруювати наше внутрішнє життя так само, як і наші дії у зовнішньому світі.

Хатори наполягають на тому, що, коли ми підвищуємо рівень нашої свідомості, нам потрібно трансформувати наші тіньові аспекти, – як індивідуально, так і колективно. Вони також стверджують, що наша колективна тінь проявляється несвідомо – з частотою, що викликає тривогу, – і такими способами, що загрожують не лише виживанню людства, але також і виживанню інших форм життя на цій планеті.

Незважаючи на складне становище, в якому зараз знаходиться людство, Хатори вважають, що людське серце (серцева чакра) має вроджену здатність зцілювати та трансформувати наше особисте емоційне життя – незалежно від того, наскільки тяжкими могли бути наше минуле та отримані емоційні травми. Також вони вважають , що зцілення емоційного життя окремих людей має тонкий, але глибокий вплив на Єдине Серце (наш колективний емоційний тон), що може – і буде – впливати на нашу спільну долю.

Я слухав запис цієї звукової медитації неодноразово. Кожного разу я відчуваю зцілюючу відповідь в моїй серцевій чакрі. Хатори попросили мене розмістити цю медитацію на сайті якомога швидше. Я думаю, що це знак того, наскільки невідкладною та складною вважають Хатори нашу теперішню ситуацію.

Поради щодо прослуховування

1) Перший спосіб прослуховування цієї звукової медитації – просто фокусувати свою увагу в області своєї серцевої чакри (розташованої в центрі вашої грудної клітки за грудиною). Просто зосередьте вашу увагу в цій області і слухайте звуки. Якщо відволікаєтесь – повертайте увагу до серцевої чакри і до звуків.

2) Другий прослуховування цієї звукової медитації – уявити себе маленького всередині своєї серцевої чакри. Для деяких людей таке зміщення самоідентифікації створить більш сильний ефект. Ваш власний образ всередині серцевої чакри може стояти, сидіти, або лежати – положення залежить від того, з якими емоціями ви маєте справу. У деяких випадках, – коли ви відчуваєте себе дуже вразливим, – ви можете побачити себе у вашій серцевій чакрі згорнутим  у позі ембріона. Продовжуйте концентрувати свою увагу на відчутті себе всередині своєї  серцевої чакри,  – незалежно від того, які образи у вас виникають. Не дивуйтеся, якщо образ всередині вашого серця змінюватиметься при зміні характеру емоцій, через які ви проходите.

3) Деякі люди виявлять  більший ефект, якщо вони дихають в свою серцеву чакру при прослуховуванні звуків. Якщо ви використовуєте цей спосіб, зітхайте на видосі, і дозвольте зітханням виходити з вашої серцевої чакри. Іншими словами, робіть чутні зітхання з кожним видихом.

Вдосконалена форма цього методу, ​​- дозволити собі відчути рух енергії, яка виходить з вашої серцевої чакри – (коли ви зітхаєте з кожним видихом) – і спостерігати, як ця енергія рухається по всьому вашому тілу.

Моя особиста пропозиція: спробувати всі три методи і вибрати той (ті), що працюють найкраще для вас. Вам також буде корисно  мати блокнот та ручку або ноутбук, щоб записати ваші враження, почуття, образи та ідеї відразу після завершення сеансу прослуховування. Це тому, що прослуховування цього звукового фрагменту може створювати стан сну наяву. Цей стан, як і звичайні сни, може інколи приносити глибокі осяяння, – але, так само як сни, він швидкоплинний за своєю природою та легко забувається.

Я думаю, що ця звукова медитація є видом археологічного інструменту. Ви можете використовувати його, щоб розкрити замуровані проходи в своєму серці і повернути скарби свідомості, – які були приховані від вашого погляду. І, що не менш важливо, – ви можете довести до світла вашого свідомого розуміння “речі”, які були приховані темрявою несвідомого.

Ви виконуєте це завдання для себе. Але позитивні наслідки звільнення себе від емоційної неволі та обмеженості можуть – і будуть на користь вашим близьким і всьому життю також.

Будь-ласка, зверніть увагу: цей звуковий файл найкраще слухати у навушниках (повнорозмірних або “вкладишах”), через те, що, більшість комп’ютерних динаміків буде відтворювати звуки цього запису невірно.

Натисніть тут щоб прослухати та/або завантажити Звукову медитацію Хаторів Зцілення Серцевої Чакри ©2013. Зверніть увагу, що запис зроблено безпосередньо на семінарі в Стамбулі, тому деякі кімнатні шуми були вловлені мікрофоном та записані.

Інформація, не пов’язана з цим Посланням

Для тих з вас, хто навчався зі мною в минулому, і для тих, хто сподівається працювати зі мною в майбутньому: – я хочу повідомити вам мої наміри щодо проведення семінарів. Починаючи з наступного року, я змінюю мій спосіб виконувати свою Роботу, – і у вас буде все менше і менше можливостей побувати в живих звукових полях, які є найважливішою частиною моїх семінарів.

Живі звукові поля, які я створюю на семінарах є полями тонкої енергії. Вони генеруються, коли я отримую доступ до інших вимірів свідомості. Хоча записи цих звуків, звичайно, захоплюють деякі з енергій, які я випромінюю, передаючи зі світів іншої вимірності, – повну дію цих енергетичних полів можна відчути лише в той момент, коли я насправді передаю звуки та в просторі, де це відбувається.

Примітка від Джуді: Том не каже, що він не збирається більше навчати, але він дає ясно зрозуміти, що він буде вчити все менше і менше. Це означає, що буде менше можливостей побувати в живому звуковому полі його голосу. В цілому світі немає нічого, подібного перебуванню в живому звуковому полі його голосу. Ніякий CD ніколи не зможе передати це. Якщо ви завжди хотіли почути Тома наживо: – на вашому місці я б гори звернула, щоб відвідати один з його семінарів. Живе звукове поле є найсильнішим перетворюючим та цілющим досвідом, який я коли-небудь мала. Це – легко. І це змінює життя!

©2013 Том Кеньон. Усі права збережені www.tomkenyon.com

Ви можете робити копії цього послання та розповсюджувати його будь-яким способом, поки ви не берете за нього плату, ніяким чином не змінюєте його зміст, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Звукова медитація Хаторів Зцілення Серцевої Чакри, а також усі звукові файли в розділі Iнтернет-сайту Прослуховування (Listening), пропонуються  мною лише для індивідуального використання, – і не можуть розповсюджуватися чи пропонуватися через будь-який інший сайт, тому що вони захищені міжнародним авторським правом. Будь-ласка, зверніть увагу: будь-які мої записи, що пропонуються на будь-якому Інтернет-сайті крім www.tomkenyon.com розміщені без мого дозволу і, таким чином, – незаконно.

© 2014 Том Кеньон. Всі права збережені www.tomkenyon.com

Ви також не можете використовувати мою музику з будь-яким відео, графікою, медитацією або копією, накладеною на неї. Ви не можете розміщати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних інформаційних середовищах. Саме повідомлення може бути скопійоване і розповсюджене, але не моя музика. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і в будь-якому інформаційному середовищі.

Переклала: Наталія Стусь

Редагування: Оксана Біленька