Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Сфера Усіх Можливостей

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

У цьому посланні ми хочемо поділитися з вами методом маніфестування  (прояву) результатів у вашій 3-вимірній реальності, – а також і в інших вимірах вашої буттєвості. Цей метод базується на фундаментальному  розумінні геометрії та природи свідомості. Для проявлення можуть бути використані різні геометрії свідомості. Ми хочемо поділитися однією з найпростіших. Вона, як це не дивно, є найбільш ефективною.

Перша річ, яку слід зрозуміти про маніфестування: – на кожну дію є протидія. Це відбувається, завдяки природі дуальності, – до тих пір, поки ви досягнете вищих вимірів свідомості, в яких дуальність вже не існує. Оскільки цей метод призначений для прояву нових реальностей у вашому тривимірному житті, – дуальність є чинником.

Другим важливим аспектом, який слід зрозуміти, – є настанова не завдавати шкоди. Цей принцип існує для того, щоб вберегти вас від негативних наслідків маніфестування. Найпростіший шлях сформулювати це, – заявити, що ваші творіння не повинні завдавати шкоди вам або іншим.

Ми будемо давати вам інформацію в трьох частинах, – відповідно до природи цього матеріалу. У цій першій частині розглянута геометрія маніфестування.

Друга буде пов’язана з не-дуальними станами свідомості – і тим, як спілкуватися без слів з цими вищими сферами вашої буттєвості. Ці дві частини інформації будуть завершені до 1-го жовтня цього року. Вони потрібні для підготовки до Світової Звукової Медитації, що відбудеться в неділю, 4-го листопада протягом Інтенсивну Хаторів, що називається Мистецтвом Засівання Нових Реальностей:  The Art of Seeding New Realities.

Третя частина цієї інформації включає  об’єднання не-дуальних станів свідомості з майстерністю у створенні результатів у часі та просторі. Цей об’єднуючий масив знань буде передано до 1-го грудня цього року.

Ви стоїте колективно та індивідуально на космічному роздоріжжі. Налаштування (Світлові Коди) 21 грудня 2012 передвіщають перехід у нову вібраційну реальність. Ми не віримо, що світ закінчиться на цій даті. Однак, світ, який ви знали, змінюється.

Призначення інформації, якою ми ділимося у цьому посланні, – допомогти вам у проявленні нових реальностей для себе і для людства. Цей метод значно прискорює проявлення. Оскільки час, як ви його сприймаєте, прискорюється, – ми віримо, що метод, який працює швидко, принесе велику користь.

Метод

У цьому методі для спрямування вашого наміру ви використовуєте одну з ваших чакр – як точку фокусування. Насправді, секрет маніфестування полягає в поєднанні наміру, свідомості та енергії.

Більшість людей виявить: маніфестування буде найбільш результативним, якщо енергія фокусується у сонячному сплетінні, – чакрі, що відповідає за волю та особисту силу.

Ми також пропонуємо вам експериментувати з іншими чакрами, включаючи серцеву, горлову, чакру третього ока та коронну. Більшість людей виявить, щo маніфестування нових реальностей з коронної чакри є по суті парадоксальним, – оскільки з цього місця свідомість сприймає всі явища, як ілюзорні та прагне вийти за їх межі. Таким чином, немає внутрішнього бажання нічого творити, коли ви працюєте з цією чакрою.

Більшість людей виявить, що фокусування  енергії в сонячному сплетінні є найбільш ефективним  для прояву результатів у вашій тривимірній реальності.

З вашим усвідомленням у вашому сонячному сплетінні  – яке розташоване у вашому надчерев’ї – ви уявляєте сферу, або кулю, розміром Всесвіту навколо вас. Центром сфери є ваше сонячне сплетіння. Коли ви уявляєте цю кулю, цю сферу, усвідомлюйте, що існує нескінчена кількість точок на поверхні сфери, – і що ви активуєте те, що ми називаємо Сферою Усіх Можливостей.

Маніфестування нових реальностей ускладнюється через схильність людей вірити, що поточна реальність – це все що є. Ви схильні “запирати” сприйняття та слідувати шляхом, що був прокладений для вас, – через ваше власне сприйняття та обумовлення зовнішніми силами. Уявленням сфери нескінчених можливостей ви створюєте тріщину в шкарлупі вашого сприйняття. Нові можливості стають імовірними.

Наступний крок – уявити, як ви у майбутньому живете в реальності, яку ви обрали. Якщо ви обираєте проявити об’єкт чи ситуацію, – ви уявляєте, як ви у майбутньому маєте цей об’єкт чи ситуацію. Якщо це є внутрішня якість або здатність, яку ви бажаєте проявити, – ви уявляєте себе таким, що має цю якість або здатність у майбутньому.

Помістіть це уявне Майбутнє Я перед вами на відстані, яка відчувається комфортною. Більшість людей виявить, що ця відстань буде від трьох до десяти метрів. Насправді неважливо, наскільки близько чи далеко ви розташовуєте це Майбутнє Я. Розмістіть його в області, яка відчувається зручною для вас.

Потім уявіть пряму лінію, що проходить від вашого сонячного сплетіння до сонячного сплетіння цього Майбутнього Я. Тримаючи цей зв’язок від вашого сонячного сплетіння до сонячного сплетіння вашого Майбутнього Я, ви закликаєте Сферу Нескінчених Можливостей наповнити енергією ваш намір через мовчазний намір.

Під мовчазним наміром ми маємо на увазі рух вашої волі. Немає потреби казати будь-що голосно, чи навіть мовчки. Немає потреби в словах. Це не афірмація.

Саме рух вашої особистої волі є причиною  узгодження космічних сил з вашим наміром.

Це приходить від знання та очікування, що усі можливості є доступними для вас, – згідно з самою природою вашої свідомості.

Таким чином, коли ви відчуваєте ваше майбутнє Я перед собою та усвідомлюєте лінію від вашого сонячного сплетіння до сонячного сплетіння вашого Майбутнього Я, – ви просто рухаєте вашу волю. Під рухом вашої волі ми не маємо на увазі що вона іде куди-небудь. Це нагадує стаціонарний генератор, що починає обертатися, притягуючи енергії з поверхні Сфери. Цей мовчазний рух вашої волі не потребує слів. Це просто одночасно і намір і очікування, що Сфера Нескінчених Можливостей посилає до вас ці лінії енергії, ці нові можливості, через просту дію – налаштування себе на своє Майбутнім Я (того, хто живе в проявленій реальності, яку ви бажаєте створити).

Коли ви робите це, багато точок світла на поверхні Сфери будуть випромінювати енергії, що узгоджуються з вашим наміром, – і будуть виникати силові лінії між цими точками світла на поверхні Сфери та вашим сонячним сплетінням. Можуть утворитися десятки чи тисячі ліній від поверхні Сфери до вашого сонячного сплетіння. Далі енергія, що надходить від Сфери, буде текти до вашого Майбутнього Я, – вздовж лінії, яку ви створили.

Це наповнить енергією нову реальність. Майбутнє Я стане тоді тим, що ми називаємо “магнітом, що притягує.” Коли ви продовжуєте працювати з цим кожен день, ви збільшуєте силу магнетичного притягання вашого Майбутнього Я. Результат цього є багатовимірним. По-перше, ви починаєте створювати нові нейрологічні мережі у вашому мозку, що дозволить вам проявляти цю нову реальність через вашу нервову систему. Цей “магніт, що притягує” також підвищить синхроністичність, притягуючи до вас несподіваних людей, ситуації та можливості, що прискорять прояв цієї реальності.

Посилення “Магніту, що Притягує” /Майбутнього Я

Ви можете прискорити та посилити прояв нової реальності у вашому житті, якщо ви додасте до вашої маніфестації елемент вдячності. Ми маємо на увазі, що ви додаєте почуття вдячності до майбутньої реальності, – коли ви відчуваєте потік енергії від вашого сонячного сплетіння до сонячного сплетіння вашого Майбутнього Я. Коли ви відчуваєте, як ви у майбутньому живете у цій, створюваній вами, реальності, – ви відчуваєте вдячність (бо маєте все те у своєму житті). Додавання вдячності в Матрицю Творення є потужним підсилювачем вашого наміру.

Тема зв’язку вдячності та акту творення є надзвичайно багатою, і ми сподіваємося розглянути її в майбутньому. Але вона занадто складна, щоб обговорювати її тут.

Досить сказати, що з точки зору людської свідомості, двома найбільш потужними каталізаторами для закріплення нейрологічних реальностей та створення нових зовнішніх реальностей є страх чи любов. В житті вашого людства страх використовувався та продовжує використовуватися – як засіб контролю та направлення теперішніх та майбутніх результатів. Любов, – або, у цьому випадку, вдячність, – також є потужним засобом створення зовнішніх реальностей. Оскільки дуальність Страх – Любов проявила себе у вашій колективній історії, – її дійсно варто дослідити.

Зараз ми хочемо звернути вашу увагу на вдосконалений метод, в якому додається ще один етап. Якщо ви нездатні практикувати вдосконалений метод, не турбуйтесь щодо цього. Базовий метод є дуже швидким засобом для створення результатів. Просто вдосконалений метод прискорює цей процес ще більше.

Якщо ви попрацюєте з базовим методом достатньо довго, – ви набудете майстерності, потрібної для того, щоб практикувати вдосконалений метод.

Існує один останній етап, на який ми хочемо звернути вашу увагу – перед обговоренням вдосконаленого методу. Цей вирішальний етап необхідний як для базового, так і для вдосконаленого методу. Він простий, проте простота часто вводить людей в оману.

Ви повинні робити щось в сфері, яку ви бажаєте проявити. Ви маєте здійснювати дії. Якщо це щось у вашому  3-вимірному житті, що ви бажаєте змінити, – тоді, після того, як ви попрацювали з методом, ви робите щось – здійснюєте дії у вашому житті, пов’язані з результатом, який ви бажаєте створити. Можливо, це буде здобуття інформації про те, чого ви хочете. Або, можливо, – це дійсно зміна того, як ви чините у вашому житті, – щоб налаштуватися на реальність, яку ви бажаєте створити.

Якщо це щось у іншій сфері свідомості, – ви маєте здійснювати дії в тій сфері. Ми звернемося до того, як вам це робити, в якомусь із наступних послань, але не зараз. Основна істина – щоб створити нову реальність у будь-якій сфері свідомості чи існування, – ви маєте здійснювати дії у цій сфері.

Вдосконалений Метод

Після того, як ви наповнили енергією ваше Майбутнє Я, як описано вище, – ви переміщуєте ваше усвідомлення себе з вашого теперішнього Я до вашого Майбутнього Я. Це означає, що ви рухаєте ваше усвідомлення, або частину вашого усвідомлення, – якщо бути більш точними, – з вашого фізичного тіла у тіло вашого Майбутнього Я. Ви тепер відчуваєте себе втіленим у вашу майбутню реальність. Коли ви відчуваєте себе повністю втіленим у цій реальності, – ви “дивитесь” назад на ваше фізичне тіло з точки зору майбутнього. Коли ви виконаєте це завдання, ви відчуєте коливання, чи вібрацію, – тому, що дві реальності  накладаються. Це – наче хвилі енергії від вашого Майбутнього Я (з яким ви зараз себе ототожнюєте), зустрічаються з хвилями вашого теперішнього Я (з яким ви не ототожнюєте себе у цей момент).

У місці зустрічі хвиль з майбутнього з хвилями вашого теперішнього, утворюється точка порожнечі (або більш точно “область порожнечі”). Саме через цю точку (область) ваша теперішня реальність може швидко перейти у вашу майбутню реальність. Для усіх намірів та цілей ви будете мати перестрибнуті часові лінії.

Ми дуже радимо вам прочитати наше попереднє послання, яке називається Мистецтво Перестрибувати між Часовими Лініями (англійською: The Art of Jumping Timelines, російською: https://tomkenyon.com/russian8). Послання допоможе краще осягнути можливості вдосконаленого методу. Цей метод можна використовувати для здійснення особистих бажань. Але ми ділимося ним у надії: ви використаєте його, щоб засіяти нові доброзичливі реальності для людства.

Ви є січами нових реальностей, – незалежно від того, подобається вам це, чи ні, незалежно від того, усвідомлюєте ви це, чи ні. Ми ділимося цією інформацією з вами, щоб збільшити імовірність доброзичливого майбутнього для людства. Ми просимо вас спочатку поекспериментувати з цим методом. Виберіть щось у своєму житті, що б ви хотіли змінити. Використовуйте метод щодня.

Раз в день – це все, що потрібно. Спробуйте цей метод. Подивіться, як він працює. Зрозумійте з безпосереднього досвіду, наскільки цей метод ефективний. Опанувавши його, ви зможете стати на службу людству. Ми закликаємо тих, хто є достатньо дисциплінованими, щоб вийти на цей рівень майстерності.

Хатори
18 серпня 2012

Думки та спостереження Тома

Сфера Усіх Можливостей є ментальною конструкцією, яка викликає захоплення. І з того часу, як мої наставники почали вчити мене цій техніці (приблизно за тиждень до того, як дати це послання), я інтенсивно працював з нею.

Я думаю, що послання цілком пояснює саме себе. Але я хотів би деталізувати деякі моменти стосовно цього методу.

В базовій техніці ви уявляєте Сферу розміром Всесвіту навколо вас з вашим сонячним сплетінням в центральній точці цієї Сфери. Для тих з вас, хто візуалізує, це буде легко уявити. Для тих з вас, хто не візуалізує: – не турбуйтесь про зорові образи. Уявляйте та відчувайте Сферу та нескінчені  точки світла на її поверхні через будь-яким способом, зручним для вас.

Для деяких людей це означає, що вони будуть сприймати Сферу та точки світла через внутрішнє відчуття (на рівні тіла). Для інших – внутрішній голос опише їм Сферу та точки світла. Деякі люди будуть сприймати Сферу через різні органи чуття, – наприклад, будуть бачити її та мати її внутрішнє відчуття.

Важливий момент – застосовувати спосіб/способи сприйняття, які ви використовуєте природно, та не марнувати часу, намагаючись “побачити” Сферу, точки світла та ваше Майбутнє Я.

Інший момент стосується розміру Сфери. Хатори пропонують Сферу розміром з Всесвіт, щоб ви могли притягнути тонкі енергії від усіх аспектів космосу.

Це цікава ідея, тому що деякі фізики припускають, що Всесвіт може бути нескінченим за розміром. Сучасні виміри Всесвіту, який ми спостерігаємо, оцінюють його радіус приблизно в 46 біліонів світлових років. Це величезний об’єм простору, який, мабуть, практично незбагненний для більшості з нас. Коли я пішов до моїх наставників, – щоб запитати їх про це складне для сприйняття завдання, – вони сказали…

“Реальність значно ширша за вашу здатність її збагнути. Проте, коли ви дієте так, наче ви це можете, фактично, ваше ментальне сприйняття розширюється до нескінченості.  Це, безумовно, сприяє розвитку вашого багатовимірного усвідомлення вашій багатовимірній еволюції.”

Іншими словами, зробіть все, що можете, щоб уявити себе всередині дійсно, дійсно ВЕЛИКОГО простору, що охоплює так багато Всесвіту, скільки ви здатні збагнути.

Деякі люди відчувають дискомфорт при уявленні великих об’ємів простору. Якщо ви один з таких людей, не турбуйтесь про це, – просто зробіть Сферу меншою – такою малою, як ви бажаєте, доки  ви повністю оточені Сферою.

Як людська істота (з багатовимірними аспектами) ви маєте вроджену здатність долучатися до повного потенціалу Сфери Усіх Можливостей. Але для успішного долучення до Сфери необхідна визначеність вашого наміру та ваших очікувань.

Іншими словами, у вас має бути ясна ідея про нову реальність, яку ви бажаєте принести у ваше життя (тобто, про результат). Без визначеності ви не можете залучити вашу силу наміру. Будьте визначеними і ясно розумійте,  що саме ви бажаєте принести в проявлену реальність.

Хатори також нагадують, що кожного разу, коли результат створюється в дуалістичному Всесвіті, існує протидія новому творінню. Чим більш глибокими є зміни в новій реальності, тим сильнішою може бути реакція. Усвідомлюйте це.

Хатори наполегливо радять вам створювати результати, нешкідливі для себе та інших. Це для того, щоб захистити вас (та інших) від помилок творення.

Ви також повинні ясно розуміти, що, коли ви створюєте нові реальності, – ви маєте як здатність, так і право отримувати багатовимірну допомогу. Цей вид очікування є визначальним для надходження енергії від Сфери у ваше сонячне сплетіння.

Досвідчені практики, які давно працюють з тонкими енергіями, не будуть мати з цим проблем. Якщо ви один з них, – ви будете почувати себе як риба у воді”, як каже прислів’я. Але якщо ви не знайомі з природою тонкої енергії та її відношенням до наміру, тоді це може бути каменем спотикання.

Хатори стверджують, що Сфера Усіх Можливостей дає доступ до багатовимірних можливостей.  Використовуючи метод, ви можете потрапити в цю багатогранну реальність.

Багато, якщо не більшість з нас, думають про творення нової реальності (результату) для себе прямолінійно, – так,  наче наше життя розгортається лише вздовж прямої лінії, і ми робимо певні речі вздовж нашої тривимірної часової лінії, що сприяють тому, що ми бажаємо створити.

Але Хатори кажуть: – крім того, щоб діяти звичними для нас способами, ми можемо використовувати багатовимірні можливості. Ці нові можливості, які існують у потенціалі (але ще не у тривимірній реальності) можуть наповнити енергією наш бажаний результат та проявити його – значно швидше, ніж коли ми виконуємо лише звичні тривимірні дії для здійснення бажаного.

Як тільки ви сформували ясний намір – уявлення про те, що саме ви бажаєте створити, ви зосереджуєте ваше усвідомлення у вашому сонячному сплетінні та уявляєте версію себе у майбутньому. Потім ви відчуваєте лінію між вашим сонячним сплетінням і сонячним сплетінням вашого Майбутнього Я. Ця лінія стане каналом для багатовимірних енергій та дасть вам можливість перетворити ваше уявлене Майбутнє Я в магніт. Магнетична дія Майбутнього Я з набагато більшою швидкістю притягує у реальність результат, який ви бажаєте створити.

Хатори ясно говорять, що робота з цим методом раз у день значно зменшить час, необхідний для прояву нової реальності. Я особисто виявив, що потрібно лише 5 хвилин, щоб пройти через увесь процес, – що робить цей метод дуже ефективним за часом.

Хатори також підкреслюють, що вам потрібно робити щось, що відображає цю майбутню реальність. Іншими словами, робіть щось у тривимірності,  направлене на ваш бажаний результат. Використання методу без здійснення дій у зовнішній реальності вашого життя є значно менш ефективним, ніж залучення обох ваших світів – внутрішнього та зовнішнього.

Хоча опис методу Хаторами є ясним та  доречним, я викладу його крок за кроком – для тих, хто ще має питання стосовно нього. Якщо ви ясно розумієте ці кроки – ви можете відразу перейти  до розділу Вдосконалений Метод, де я обговорюю деякі тонші моменти.

Базова Техніка

Крок 1: Ясно уявляйте особливості того, що ви бажаєте створити. Це уявлення – основа для вашого Майбутнього Я, яке ви будете створювати. В деталях міститься сила, тому будьте точними.

Крок 2: Помістіть ваше усвідомлення у ваше сонячне сплетіння, розташоване у вашому надчерев’ї.

Крок 3: Уявіть себе у Сфері розміром Всесвіту (або меншій, якщо ви відчуваєте дискомфорт, уявляючи великі об’єми простору). Ваше сонячне сплетіння знаходиться точно в центрі Сфери.

Крок 4: Уявіть ваше Майбутнє Я перед вами. Для більшості людей відстань до нього  буде приблизно 3 – 9 метрів, – але ви можете помістити це Я так близько, чи так далеко від вас, як це відчувається правильним для вас. Ваше уявне Майбутнє Я є “ви”, який проживає результат, який ви бажаєте створити. Це ваше втілення у тій майбутній реальності. Коли ви маєте ясне відчуття цього уявного Майбутнього Я, ви готові рухатися до кроку 5.

Крок 5: Уявіть лінію, що з’єднує ваше сонячне сплетіння з сонячним сплетінням вашого Майбутнього Я.

Крок 6: Почніть отримувати енергії від Сфери Усіх Можливостей у ваше сонячне сплетіння. Звідси енергія тече до сонячного сплетіння вашого Майбутнього Я. Отримання  енергії починається, як тільки ви усвідомлюєте, що Сфера Усіх Можливостей доступна для вас за фактом вашого існування, як багатовимірної людської істоти. Ви тоді активуєте Сферу через дію мовчазного наміру.

Крок 7: Дозвольте Сфері передавати енергії у ваше сонячне сплетіння та у сонячне сплетіння вашого Майбутнього Я, – до тих пір, поки вам комфортно.

Крок 8: Якщо хочете, – додайте почуття вдячності до того, що ви проживаєте в майбутньому. Це посилить магнетичну силу притягання вашого Майбутнього Я.

Примітка: Увага більшості людей буде блукати протягом цієї енергетичної роботи – це нормально. Коли ваш фокус уваги відхиляється, – м’яко поверніть його до ділянки, з якою в працюєте. Ніякого осуду, ніякого нетерпіння, – лише поверніть себе до задачі, що виконуєте.

Крок 9: Коли ви закінчили, кілька хвилин просто побудьте на самоті. Найкраще побути у тиші протягом цього часу, – щоб ви могли поєднатися з тонкими енергіями, отриманими через Сферу Усіх Можливостей.

Вдосконалений метод

Для мене ця частина методу є найбільш цікавою. Можливо, це тому що я здатен  відчувати накладання двох хвилевих форм  протягом останньої фази, – коли стоячі хвилі моєї поточної реальності перекриваються з стоячими хвилями мого Майбутнього Я. Накладання цих двох хвиль дійсно створює точку, або, як уточнюють Хатори – область порожнечі.  Мені здається, що ця область взаємодії хвилевих форм є потужною  матрицею трансформації.

Крім того, потік енергії та можливостей від Сфери до вашого сонячного сплетіння є більш потужним при використанні вдосконаленого методу.

Зрештою, я виявив цікаву аномалію, пов’язану з запропонованим Хаторами просторовим зсувом усвідомлення себе – протягом останніх стадій вдосконаленого методу. Ви можете зустрітися з подібним явищем, тому я його згадую.

Спершу, я відчував розгубленість при спробах “дивитися” назад на моє теперішнє Я – з більш вигідної позиції (у часі) та з того місця у просторі, де знаходилося моє Майбутнє Я. Нарешті, я зміг здійснити цей зсув. Коли це відбулося, потік енергій від Сфери “вийшов з берегів”. Досвід став дуже інтенсивним, і я міг відчувати могутні заряджені хвилі енергії, що текли до мого теперішнього Я – від мого Майбутнього Я.

Коли я відчув себе втіленим у своєму Майбутньому Я більшою мірою, ніж у своєму теперішньому Я, – енергетика досягла найвищої точки. Коли ж енергія стала занадто інтенсивною для моєї зони комфорту, – я мимовільно “випав” з мого Майбутнього Я назад у моє теперішнє Я. І в момент відчуття  возз’єднання зі своїм теперішнім Я, – я почував себе так, наче моє тіло було затоплене ендорфінами (гормонами щастя). Усе існування здавалося дивовижним та цікавим. Мені здається, що ця цікавість може бути викликана відчуттям, що увесь світ, включаючи мене, є більш схожим на сон, ніж на реальність, – і що усі форми, (включаючи фізичні тіла) є ефемерними та здатними миттєво змінюватися.

Використання Музики

Немає потреби використовувати музику в якості фону при виконанні цього процесу. Я експериментував з обома способами, і виявив,  що певні види музики можуть допомогти створити більш глибокий досвід. Особисто я в більшості випадків надаю перевагу тиші. Чи буде звук/музика корисним для вас помічником, чи ні – залежить від вашого смаку та нейрологічної сприйнятливості.

Якщо ви обрали використати музику, як фон, я запропонував би щось, що допомагає вам спрямовувати вашу увагу всередину. Ця музика має бути психоакустичною за своєю природою, – принаймні підвищувати альфа-активність. Я також пропоную вам відтворювати вашу музику на малій гучності, – щоб не заглушити ваш внутрішній досвід.

Оскільки деякі люди захочуть знати, яку з моїх музичних композицій я би порадив, я збережу вам і собі трохи часу та відповім прямо тут. Зараз я люблю використовувати зі Сферою усіх можливостей такі мої композиції Нескінчена Водойма: Входження у Голографічний Мозок  чи Корабель світла.

Звичайно, Сфера Усіх Можливостей може використовуватися для прискорення  створення особистих результатів. Але Хатори діляться цим методом в надії, що ми використаємо його для творення позитивних результатів для людства, – тому що ми разом входимо в новий цикл часу.

Том Кеньон

© 2014 Том Кеньон. Всі права збережені www.tomkenyon.com

Ви також не можете використовувати мою музику з будь-яким відео, графікою, медитацією або копією, накладеною на неї. Ви не можете розміщати мою музику на You Tube, або в будь-яких подібних інформаційних середовищах. Саме повідомлення може бути скопійоване і розповсюджене, але не моя музика. Я зберігаю авторські права на всю мою музику, і вона не може бути використана, поширена, або скопійована, – будь-яким способом і в будь-якому інформаційному середовищі.

Переклала: Наталія Стусь