Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Мистецтво перестрибувати з однієї часової лінії на іншу

Планетарне послання Хаторів через Тома Кеньона

Хоча декому з вас це може видатися неймовірним, ваша часова лінія, − ваше життя − є лише однією з багатьох можливостей, які існують одночасно. І ви здатні змінювати свою часову лінію і доступні для вас можливості, − насправді це ваше вроджене право.

Ваша культура, з різних причин, загіпнотизувала вас, − навіяла вам вірування, що ви обмежені лише однією часовою лінією. У цьому повідомленні ми розглянемо наше розуміння часових ліній, − і те, як ви можете міняти їх.

Щоразу, коли посилюються хаотичні події, відбувається накладання декількох часових ліній. Ваша планета увійшла у Хаотичний Вузол. І тому рівень хаосу продовжує зростати, а також посилюються прояви того, що ми називаємо часовими вузлами.

Часові вузли виникають, коли сходяться дві (або більше) часові лінії. Завдяки їх безпосередній близькості, іноді виникають ефекти резонансу, − коли реалії однієї часової лінії протікають крізь іншу, або психічно сприймаються тими, хто знаходиться на сусідній часовій лінії. У часовому вузлі потужні часові лінії можуть безпосередньо впливати на можливості та /або ймовірності подій на інших часових лініях. Іншими словами, коли часові лінії входять у часовий вузол (наближаються до інших часових ліній), − на них частіше виникає щось нове, творче.

Ці еволюційні імпульси несуть величезні можливості для прискореної еволюції, − якщо ви знаєте, як їх використовувати. Внаслідок нестабільності подій на вашій планеті виникають множинні часові вузли. Це дійсно багатопланове та складне для розуміння питання, − і тому ми спробуємо розділити його на менші частини. Ми вважаємо, що ця інформація є життєво важливою для тих з вас, хто бере участь у процесі вознесіння. Крім того, вона має безпосередню цінність для виживання. Давайте спершу розглянемо загальну картину, а потім перейдемо до індивідуальних стратегій, які ми пропонуємо

Обґрунтування

Ваша планета знаходиться на межі повної трансформації. Існує безліч шляхів здійснення цієї трансформації. І саме ви − колективно − будете більшою чи меншою мірою впливати на те, як усе відбудеться.

Деякі з цих результатів і цих можливостей є здійсненням пророцтв планетарного руйнування та очищення. Інші часові лінії, інші шляхи, ведуть до іншого результату. Різкий несподіваний зсув в людській свідомості може поставити на коліна Контролерів, які так негативно вплинули на вашу долю. І є сотні інших можливих часових ліній між цими двома полярностями. У вашому суспільстві є ті, хто з корисливих міркувань хоче, щоб ви залишалися загіпнотизованими. Вони хочуть, щоб ви продовжувати жити в омані, наче ви обмежені однією часовою лінією, одним життєвим досвідом, − тому що вони так вважають.

Але ви, за своєю природою, маєте можливість змінювати часові лінії та ймовірності навіть в останній момент будь-якої події, − особистої чи колективної. Ми не кажемо, що ці зміни  будуть “позитивними”. Ми говоримо про це, як про справжні можливості вашого еволюційного потенціалу. Чи досягнете ви колективно цього потенціалу чи ні, − наразі невідомо. Але шлях Посвяченого має бути спрямованим догори, до найвищого потенціалу, − незалежно від того, що може відбуватися (або не відбуватися) навколо нього. Отже, у цьому повідомленні ми розглянемо, що ви можете зробити, − і те, як це робиться.

З нашої точки зору, ваша колективна доля є сумою особистих виборів, здійснених  окремими людьми. Ці вибори поєднується з еволюційними та планетарними силами, які знаходяться далеко за межами можливостей вашого особистого (і взагалі людського) контролю. Це поєднання сил також включає космічні потоки енергій та наміри з областей космосу поза межами вашої Сонячної системи. Адже ви є частиною складної космічної матриці, − вашого Всесвіту.

Якби ми вирішили використати метафору, − ми би сказали, що ви (людство в цілому) пливете на великому океанському судні. Але багато з вас спить. А знаходяться біля керма і спрямовують ваше судно ті, кого не повинно там бути. З багатьох причин, як історичних, так і не пов’язаних з історією (які ми не будемо тут розглядати), різні істоти захопили ваш корабель.

Але, − все змінюється. Все більше з вас прокидається, − хоча деякі, ще напівсонні, вештаються по палубі, спостерігаючи бурхливий шторм зміни свого світу. Контролери знають, що багато з вас прокидається, − надто багато для їх комфорту.

Зараз, дійсно, дуже цікавий час для життя!

Теперішня екологічна ситуація у Перській затоці є одним із прикладів множинних часових ліній. Хоча ваші засоби масової інформації старанно роблять вигляд, що нічого важливого не відбувається, − багато з вас відчуває, наскільки серйозною є ситуація, і які ускладнення насправді знаходяться в районі Перської затоки під поверхнею (і в прямому, і в переносному сенсі).

У нашому попередньому повідомленні ми розглянули декілька часових ліній, можливих для цієї ситуації. Яка саме з них розгорнеться у вашій тривимірній реальності, − не викарбовано на камені. І сама подія, і її результат можуть змінюватися. У цьому посланні ми хочемо розглянути, − як ви, окремі люди, можете у будь-яку мить перестрибнути на часову лінію з іншою долею. Це може бути поширено на всю вашу цивілізацію, яка також може перестрибувати з однієї часової лінії на іншу. Але цю тему ми розглянемо іншим разом.

Зараз ми хочемо зосередити увагу на вас, окремих людях: на тому, як ви можете перестрибувати з руйнівних часових ліній − від результатів, яких ви не хочете, − до чогось більш сприятливого, дружнього до життя і сповненого еволюційного потенціалу.

Насправді, існують технічні способи перестрибувати з однієї часової лінії на іншу. Але інформація, яку ми тут надаємо, стосується лише можливостей людської свідомості, − того, як ви силою свого усвідомлення та наміру можете здійснювати стрибки між часовими лініями. Для цієї мети ви вже володієте двома скарбами своєї власної природи, − вашою свободою волі (для здійснення вибору) та вашою здатністю відчувати. Їх правильне поєднання дасть вам можливість перестрибувати часові лінії за вашим бажанням, − і бути співтворцями вашої реальності, а не простими пішаками на шахівниці.

Основний принцип

Основний принцип здійснення стрибка між часовими лініями полягає у координації кількох важливих полів наміру.

1) Ви визначаєте часову лінію, на яку бажаєте переміститися.

2) Ви змінюєте ваш вібраційним стан так, щоб він відповідав обраній часовій лінії.

3) Ви закріплюєте свій вібраційний стан, щоб він не коливався.

4) Ви здійснюєте дії, які є виразом нової часової лінії.

5) Виявляєте наполегливість.

На п’ятій стадії ви маєте утримувати вібраційний стан нової часової лінії, обраної вами, − здійснюючи вибори, які узгоджуються з цією часовою лінією. І ви маєте виявляти наполегливість у цьому, − навіть попри отримання від органів чуття протилежної інформації.

Ця остання фаза наполегливості є важливою, − тому що ваша теперішня часова лінія є об’єднанням ваших вірувань та намірів. В залежності від сили цих вірувань на намірів, вам може знадобитися багато енергії, для того, щоб подолати усталений хід вашого життя.

Інформація, якою ми з вами ділимося, може бути використана, щоб змінити будь-яку часову лінію чи сферу вашого життя, − аж до самих повсякденних ситуацій. У цьому посланні ми розглянемо, як використовувати цей спосіб перестрибування між часовими лініями в процесі вознесіння, − а також для переміщення на часові лінії, відмінні від тієї, на якій зараз знаходиться ваша культура.

Декому ця ідея видасться революційною; але для нас це просто правда про вашу природу. Ви є творцями, − богами й богинями. Інформація, якою ми ділимося, є просто вашим вродженим правом. Зараз ми пропонуємо її вам з передчуттям та сподіванням, що багато з вас перестрибнуть з однієї часової лінії на іншу, − і це поверне кіль судна, на якому ви знаходитесь в сторону більш безпечних та сприятливих вод.

На зараз досить метафор – давайте перейдемо до практичних основ перестрибування між часовими лініями

Вознесіння

З нашої точки зору, процес вознесіння, включає наповнення енергією вашого другого тіла (вашого КА), і піднесення його по вібраціям, − так, щоб воно випромінювало більше світла, зрештою перетворюючись на САХУ, Безсмертне Енергетичне Тіло. Існує багато способів підвищити вібрації КА людини. Більшість ваших духовних традицій має власні способи підвищення ваших вібрацій. На жаль, багато з них також пронизані догмами і табу. Крім того, якщо бути повністю чесними, − на них накладені мислеформи істот, які не бажають вашої свободи, а зацікавлені у вашому ув’язненні.

Як це не сумно, деякі з ваших духовних традицій, − особливо ваші релігії, − є підступними пастками. І, якщо ви хочете підніматися шляхом вознесіння, ви маєте відділити істину від омани. Лише ви можете це зробити, − тому що це вміння є одним з основних компонентів майстерності. Це лінія на піску свідомості, − для тих, хто вибрав власне вознесіння. Вони стають майстрами істини, − і не відступають від розрізнення омани та дійсності. Вони не є рабами догм. Вони не схиляються ні перед ким, окрім власної божественності.

З енергетичної точки зору, процес вознесіння починається тоді, коли ваша життєва сила, яку давні єгиптяни називали Секхем, починає своє сходження догори по Джед (сакральному шляху чакр). Це є вознесінням у його найпростішій формі. Це розширення свідомості та пробудження. Коли ваша життєва сила входить у ваші вищі центри мозку і ваше тіло КА наповнюється енергією, ви входите у наступну фазу вознесіння. У цій фазі ви починаєте безпосередньо сприймати світло. Ми маємо на увазі духовне світло, − світло, яке може існувати в духовних сферах. Це світло живить тіло КА і посилює його вібрації. Коли тіло КА досягає певної амплітуди (або сили) вібрацій і утримує цей стан, − воно засвічується ефірним світлом, перетворюючись у САХУ, або Безсмертне Енергетичне Тіло. Це можна вважати однією з останніх стадій цієї форми вознесіння. Але ми хочемо сказати якомога ясніше: будь-який момент піднесення свідомості та руху життєвої сили по шляху чакр (незалежно від використаного методу), є частиною процесу вознесіння.

Зараз ми хочемо обговорити деякі базові принципи та способи тренування, які складають основу методу перестрибування між часовими лініями. Потім ми розглянемо, як ви можете створювати нові можливості, − навіть посеред того, що видається великими проблемами. І, що найбільш важливо, − ми з’ясуємо важливі еволюційні можливості, які існують у вашому нинішньому часовому вузлі.

Одним з найперших завдань, яке постає перед вами, коли ви перестрибнули на іншу часову лінію, є подолання страху. Більшість людей боїться невідомості, але тут задіяний ще й інший, глибоко прихований чинник. Контролери, − ті, хто бажає контролювати вашу долю і мати з цього вигоду, є майстрами створення проекцій страху. Для того, щоб переконати маси в існуванні багатьох причин для страху, вони використовуючи величезні можливості контролю над розумами та гіпнозу через засоби масової інформації. Щиро кажучи, в тому, що причини для страху існують, є доля правди. Але вища правда тут не розкривається.

Згідно нашого бачення, вищою правдою є те, що ви можете змінювати вашу реальність. Ви маєте вроджену здатність використовувати два свої скарби, − вашу свободу волі та вашу здатність відчувати, − для переходу на нові лінії життя. Давайте розглянемо це питання детальніше.

Як ми згадували раніше, вид вознесіння, який ми розглядаємо, починається з простого руху вашої життєвої сили по джед (тобто, по хребту), до ваших вищих центрів мозку. Коли це відбувається, енергетичні вихори у вашому тілі КА, які називаються чакрами, активуються по-новому. Це відкриває шлях до нових можливостей і осяянь, до нових проявів натхнення та розквіту творчості. Але, якщо свідомість замкнена страхом, вона потрапляє у полон до нижчих центрів, − прагнень до виживання, сексу та влади.

Як ми згадували раніше, з різних причин (як історичних, так і не пов’язаних з історією), існувала і продовжує існувати таємна змова. Вона спрямована на утримання людства заблокованим на рівні нижчих центрів, − щоб увічнити страх, як засіб контролю над долею людей. Тому для будь-якого майстра, який обрав шлях догори, однією з перших перепон є проходження через Долину Страху − проекцію мислеформ його культури. Ви маєте пройти через портали обмежень, які стримуватимуть вас, і розпізнати обман, увічнений навіть у ваших найсакральніших релігіях.

Але давайте вважати, що ви маєте мужність та наполегливість, щоб пройти цей шлях. Для прикладу, припустимо, що часова лінія, на якій ви хочете жити, є однією зі сприятливих: лінією люблячої доброти. Ось як ви можете це зробити, − пам’ятаючи, що ті ж самі принципи придатні для створення будь-якої часової лінії, обраної вами.

Підготовка та тренування

Першим кроком є визначення часової лінії, яку ви бажаєте створити і на якій ви бажаєте жити. У нашому випадку − це часова лінія люблячої доброти. Другим кроком є перехід у вібраційний стан, який відповідає цій часовій лінії. У нашому випадку це відчуття стану люблячої доброти. І ви маєте перебувати у цьому стані так довго, як зможете. Ми маємо на увазі, що ви маєте виявляти люблячу доброту до себе і до інших.

Третім кроком є закріплення вібраційного стану, щоб він не коливався. Це важлива  частина стрибка між часовими лініями, − тому що старий вібраційний стан живе своїм життям. Саме по собі те, що ви обрали створити нову часову лінію та увійшли у вібраційний стан, який їй відповідає, не гарантує того, що ця часова лінія буде створена чи продовжить своє існування. Ви маєте замкнути вібраційне поле у певному місці, щоб надалі мати доступ до нової часової лінії.

Перші два кроки потребують використання вашої вільної волі. Ви обираєте часову лінію, на якій ви хочете жити. Ви обираєте вібраційний стан, який відповідає цій часовій лінії. А на третьому кроці ви використовуєте для закріплення  вібраційного стану свій другий скарб, − свою природну здатність відчувати.

Ви використовуєте його, відчуваючи вібраційний стан, у якому ви бажаєте перебувати, ви розширюєте та посилюєте його. І, якщо ви додасте до вібраційної реальності когерентний емоційний стан вдячності, − ви прискорите її народження.

Просте відчуття вдячності за нову часову лінію неймовірно прискорює її реалізацію. Отже, у цих трьох кроках поєднуються два скарби вашої природи. Наступний крок знову потребує використання вашої свободи волі. Ви маєте наполягати, тримати бачення нової часової лінії та відповідний вібраційний стан, − незалежно від того, що вам говорять ваші органи чуття. На цьому переході багато хто зазнає невдачі.

Створення нової часової лінії у вашій тривимірній реальності потребує накопичення енергії. Якщо ви виявляєте наполегливість: тримаєте бачення нової часової лінії (або відчуваєте її) та відчуваєте вдячність за те, що вона вже існує, − ви будете накопичувати енергію.

Завдання полягає у тому, щоб бути щирим у вашому баченні нової часової лінії і водночас звертати увагу на те, що вам показує ваша нинішня реальність. Тобто, ви  бачите реальність такою, якою вона себе вам показує, і водночас тримаєте вище бачення. Іншими словами, ви маєте справу з реаліями вашого життя, одночасно тримаючи бачення іншого життя. Це є мистецтвом.

Використовуючи наш приклад: якщо ви бажаєте створити реальність, у якій більше люблячої доброти, − ви перейдете у цей вібраційний стан, виявляючи люблячу доброту до інших. Якщо ви також здатні відчувати вдячність за цей вібраційний стан, − ви прискорите творення нової часової лінії.

Насправді, буде період, протягом якого ви зрозумієте, що не кожен здатен відчувати люблячу доброту (а також і приймати її). Ваше бачення буде очищене та уточнене реаліями життя. І цей розвиток вашої свідомості відбувається природним шляхом, коли ви маєте справу з реаліями вашої теперішньої часової лінії одночасно з творенням нової.

Один із результатів таких дій буде наступним: ви станете майстром люблячої доброти і майстром поводження з тими, хто не здатен виявляти цей вібраційний стан. Зрештою, у вашому житті стане більше люблячої доброти, − більше людей виявлятимуть цю якість по відношенню до вас, а ви до них. І коли ви зустрінете когось, нездатного виявляти цю якість, − вам простіше буде мати справу з ним чи нею без втрати цієї якості в собі.

Таким чином ви можете виростити нову часову лінію і нову реальність для себе.

А тепер давайте повернемося до колективної часової лінії.

Як ми казали раніше,часові лінії є точками з’єднання, у яких сходиться декілька часових ліній, − і ви можете перестрибувати між ними (якщо розумієте, як це робиться). Ми щойно пояснили основні принципи використання методу для особистих часових ліній. А зараз давайте розглянемо, як ви можете перестрибнути на часову лінію, відмінну від будь-яких колективних.

Як це не дивно, жити на іншій часовій лінії та мати життєвий досвід, відмінний від досвіду тих, хто поряд, − цілком можливо.

Давайте повторимо це іншими словами. Можливо жити на небесах, в той час, коли інші живуть у стражданнях. На глибинних рівнях свідомості це просто справа вибору.

Ми усвідомлюємо, що ви були і продовжуєте знаходитися під впливом сил, які хочуть тримати вас у неволі. Але наш вибір, − у цьому повідомленні дати вам ключі для звільнення. Ми не заглиблюємося  у передісторію неволі, чи розгляд задіяних осіб, − тому, що справжні Контролери невидимі вами. Вони є Майстрами-Ляльководами.

Через посилення хаотичних подій ви будете мати багато можливостей для перестрибування між часовими лініями. Ми радимо пам’ятати кроки, які ми розглянули раніше. Ви можете експериментувати з цим методом, проводити досліди. Оберіть щось, що ви бажаєте проявити як реальність вашого життя, − і, використовуючи кроки, які ми розглянули, подивіться, що ви можете створити.

Фізичне та духовне виживання

Основною причиною передачі вам цього послання є дещо важливіше, ніж здійснення особистих бажань. Це “дещо” має безпосереднє відношення до вашого виживання, − як фізичного, так і духовного. Через посилення хаотичних подій, сила вашої інтуїції стає більш важливою для вас, аніж раніше.

Деякі люди називають це “передчуттям.” Не знаючи, як ви отримали знання, − ви несподівано знаєте,  що робити в певній ситуації.

Так працює інтуїція. В моменти, коли включається інтуїція, ви знаходитесь у точці з’єднання часових ліній − часовому вузлі. І там ви можете перескочити на іншу часову лінію, − з іншим результатом подій.

Це посилення інтуїтивної сприйнятливості є однією з ознак особистого вознесіння, або піднесення свідомості. Більш розвинена інтуїція, безумовно, дає переваги для фізичного виживання.

Те, що ми щойно сказали, декому з вас може видатися парадоксальним. Ми сказали, що здатність перестрибувати між часовими лініями дає переваги як для фізичного, так і для духовного виживання.

Ми мали на увазі, що здатність перестрибувати на часову лінію з іншим результатом подій може у деяких ситуаціях врятувати життя. А під духовним виживанням ми мали на увазі, що на шляху до вашого духовного пробудження існують небезпеки. Якщо ви втрачаєте слід своєї власної правди, якщо ви втрачаєте два скарби своєї природи − вашу свободу волі та вашу здатність відчувати, − духовно ви знаходитесь у небезпеці. Не забувайте про ці ваші внутрішні скарби. Через посилення хаотичних подій, яке триватиме, − тому що відбувається народження нового світу − Контролери примножать свої зусилля. Остерігайтесь контролю над розумом та будь-яких мислеформ, які обмежують вашу свободу волі й вашу здатність відчувати, незалежно від їх походження − навіть якщо їх джерелом є одна з ваших “сакральних” релігій.

Слід уникати усіх мислеформ, які обмежують вашу свободу волі та вашу здатність відчувати, − і не важливо, у які сакральні шати вони одягнені чи наскільки політично коректними вони є. Це життєва необхідність для тих, хто хоче вижити на цьому переході та зберегти духовну цілісність.

Накладання часових ліній та зміни ймовірностей

Давайте повернемося до головної мети цього повідомлення. Все, що ми сказали досі, є теоретичним обґрунтуванням і практичними рекомендаціями для тренування своєї свідомості у стрибках між часовими лініями.

Але зараз ми розглянемо дві дуже важливі часові лінії, які існують у вашому світі, − незалежно від того, що робите ви. Вони різними способами існування. Ці лінії не створені вашим особистим вибором. І вони є діаметрально протилежними.

Як ми сказали раніше, ви існуєте у багатьох можливих світах, на багатьох часових лініях одночасно. Одна з часових ліній, на якій ви і все людство зараз живете, є здійсненням пророцтв загибелі та руйнування планети. Це дуже реальна часова лінія. Але вона не є єдиною. Ви знаходитесь у точці сходження ліній, у часовому вузлі, де можна перестрибнути від імовірного кінця світу до оновленої Землі та нового способу існування.

Ця часова лінія, яку ми називаємо Нова Земля, є виміром досвіду, дуже відмінного від вашої нинішньої реальності. На цій часовій лінії більшість людства щиро шанує Землю та відчуває вдячність до неї, − тому що люди розуміють і визнають істину, що все живе є взаємопов’язаним.

Тут Земля не спустошується і не використовується заради отримання вигоди, − з нанесенням шкоди її екосистемі. Способи виробництва були змінені, − завдяки піднесенню свідомості людей. Зникли небезпечні для життя технології та шкідливі для життя ментальні установки вашої нинішньої епохи. Війни залишилися у минулому. Контролери, які негативно впливали на вашу долю, маніпулюючи релігією, економікою та міжнародними відносинами, втратили свою владу. Саме життя шанується, як священне, − людство досягло нового розуміння святості матерії. У цьому світі немає війни між Небесами та Землею.

Ми могли би розповісти про цю часову лінію значно більше, але ми сподіваємося, що ви відчули різницю між цією часовою лінією та іншою, − тією, яка зрештою веде до загибелі та руйнування.

Є ще одна річ, яку ми хочемо сказати про часову лінію Нова Земля. Це її якість, яку ми особливо цінуємо. На цій новій часовій лінії завіси між світами є тонкими. І людство більше взаємодіє з міжгалактичними істотами − такими, як ми − і зі світами, які ви могли б назвати божественними й духовними.

Тут ми маємо сказати, що не збираємося впливати на вас, − тому що віримо у невтручання. Ми не станемо на заваді проявам вашої свободи волі. Однак, ми вільно можемо поділитися з вами тим, що бачимо.

У давньому Єгипті була богиня на ім’я Маат. Вона тримала у руках терези. Після смерті серце Посвяченого клали на одну шальку цих терезів, а на іншу клалася пір’їнка. Якщо серце було таким легким, як пір’їнка, Посвяченого пропускали у небесні світи, − тобто, у вищі стани свідомості. Але, якщо серце було обтяжене негативністю, сумом та горем, − Посвячений мав повертатися у нижчі світи.

У певному сенсі, людство знаходиться на місці зустрічі з Маат. Кожна людина, яка вірить у часову лінію загибелі, руйнування та жаху, робить цю лінію більш реальною. Кожен, хто вважає реальною часову лінію Нової Землі, робить її більш реальною.

Ви не є безпорадними у цій ситуації. За самою своєю природою ви маєте силу докорінно змінити себе та планету −  насамперед для людства. Якщо ви відчуваєте резонанс з часовою лінією Нової Землі, і якщо ви обрали жити у цьому новому ладі буття, − ви, так би мовити, додаєте своєї ваги і допомагаєте схилити шальки терезів.

Ми хочемо повторити те, що ми вже говорили раніше, − тому що це життєво важливо. Можливо жити на небесах, коли ті, хто поряд, живуть у стражданні. Це мало пов’язано з вашим місцезнаходженням у часі та просторі, а більше стосується вашого вібраційного стану.

Якщо ви відчуваєте істинність того, що ми говоримо, й обираєте співналаштуватися з цією Новою Землею, − ми вітаємо вас з новою часовою лінією та новою долею.

Ми радимо опрацювати послідовність кроків для перестрибування між часовими лініями, яку ми дали раніше, − і розпочати великий експеримент. Увійдіть у часову лінію Нова Земля і приготуйтеся до чудес.

І, на завершення − дозвольте Землі говорити з вами. Дозвольте їй турбуватися про вас і передавати вам її найглибші знання та мудрість. Вона стане вашим найкращим помічником у прийдешніх змінах.

Ми більше розповімо про те, як перестрибувати між часовими лініями та про Нову Землю у наступних повідомленнях. Але ми сподіваємося, що ви вже зараз маєте основне уявлення про те, як діяти.

Як завжди, − навіть посеред таких великих труднощів, з якими ви зараз стикаєтесь, − ми тримаємо вище бачення вас, людської спільноти. Ми бачимо вашу приховану велич, − навіть якщо ви самі, можливо, її не бачите. Ми тримаємо світло в цю темну пору. І це просто нагадування про те велике світло, яке ви маєте у собі. Настав час вивільнити це ваше внутрішнє світло. Ваше вознесіння стане благословенням для наступних поколінь. І хай так буде!

Хатори  
3 серпня, 2010


Думки та спостереження Тома

У цьому повідомленні мою увагу привернули декілька місць. Насамперед, вони використали термін транс-історичний, про який я раніше не чув. Коли я спитав їх про це, вони відповіли, що він описує спосіб бачення певних типів міжгалактичних впливів, які виходять за межі лінійного часу. Так, впливи, про які вони говорять, виникли за межами часу (у нашому його розумінні). Але потім вони були проявлені на нашій часовій лінії, − з доісторичних часів і до сьогодення. Я не повністю розумію все те, що вони тут говорять. Я просто передаю це.

Хатори багаторазово підкреслювали важливість часових вузлів та роз’яснювали, як перестрибувати з однієї часової лінії на іншу. Тому я запитав їх, якою є тривалість нинішнього часового вузла. За словами Хаторів, цей часовий вузол є дуже важливим, − тому що у ньому сходяться багато можливих/імовірних часових ліній, які впливатимуть на нашу планету та на долю людства, як виду. Вони приділили особливу увагу двом часовим лініям. Це часова лінія здійснення пророцтв планетарного очищення та руйнування, а також часова лінія, яка веде до нового, більш сприятливого майбутнього, − та часова лінія, яку вони називають Новою Землею.

Отже, коли ж розпочався цей часовий вузол і коли він закінчиться? За словами Хаторів, цей особливий часовий вузол полярно протилежних доль проявився у нашій реальності в липні цього року і продовжуватиметься (з деякими видозмінами) до липня 2013.

Будь-ласка, зверніть увагу: вони не кажуть,  що часова лінія Нової Землі розпочне своє існування протягом цього часового вузла. Насправді, за словами Хаторів, ця сприятлива часова лінія проявиться через деякий час. Але полярно протилежні часові лінії планетарного руйнування та планетарного оновлення зараз підійшли дуже близько одна до одної (це прояв часового вузла). Тому, якщо хтось знає, як перестрибувати між часовими лініями, − це значно легше робити, коли бажана часова лінія знаходиться близько до поточної.

Нинішній часовий вузол є важливим, − тому що людство знаходиться у точці вибору часової лінії, яка буде його колективною реальністю. Хатори говорять, що реальність, яка стане нашим буттям, вкорінюється завдяки нашим теперішнім виборам − як індивідуальним, так і колективним.

У цьому посланні Хатори поділилися основним методом здійснення стрибків між часовими лініями. Як вони зазначили, ця інформація адресована насамперед тим, хто обрав жити у іншій реальності, − більш сприятливій для життя, ніж та все більш абсурдна і ворожа реальність, у якій зараз живе людство.

Звісно, розділ їх послання Підготовка та тренування може бути використаний, як спосіб особистого творення. Дійсно, ті, хто має відповідний досвід, швидше за все сприймуть цю інформацію, як чергову розповідь про основи реалізації бажань. Але простота методу створює невірне уявлення про його дієвість. Хатори є майстрами спрощення складних концепцій та технік, і цей випадок не є виключенням. Однак, вони діляться цим базовим методом не для реалізації бажань (хоча він придатний і для цієї мети). Насамперед, вони передають нам його як засіб радикально змінити планетарну реальність − якщо не для великої спільноти чи людства в цілому, то хоча б для себе.

Мені подобається метафора, яку вони обрали для опису нашої теперішньої ситуації, − корабель у морі. Дійсно, наша ситуація нагадує мені те, що відбувалося на Титаніку, коли він почав тонути. Корабель зіткнувся з айсбергом, і його трюми почали заповнюватися водою. Спершу небезпеку намагалися приховати від тих, хто знаходився на верхніх палубах. І тому святкування під звуки оркестру продовжувалося, доки кінець не став очевидними.

У маніпульованих і схильних до сенсацій ЗМІ нашої зацикленої на споживанні культури, мало хто говорить про те, що наш корабель (тобто Західна Цивілізація), має сильний крен на один борт, чи про те, що він небезпечно глибоко осів у воду.

Хатори вірять: якщо достатньо багато людей здійснить стрибок між часовими лініями, залишивши позаду напророчену  часову лінію планетарного руйнування, а натомість, увійдуть у більш сприятливу та життєствердну реальність, яку вони називають Новою Землею, − багато з катастрофічних пророцтв стосовно долі нашої планети не здійсниться.

Але вони також ясно говорять, що, навіть якщо спільнота не здійснить переходу до вищої долі, − щось важливе відбудеться для тих з нас, хто має мужність жити реальністю, відмінною від нав’язуваної нам нашою нинішньою культурою. “Можливо жити на небесах, коли ті, хто поряд, живуть у стражданнях.”

Є ще дещо у цьому останньому посланні, що я вважаю життєво важливим, − особливо для тих з нас, хто зараз збирається спробувати перестрибнути з однієї часової лінії на іншу. І це “щось” має відношення до нашої людської здатності до впадання в ілюзії, або “магічного мислення”. Якщо ви не знайомі з цим терміном: магічне мислення є розладом мислення, за якого людина вірить, що одними думками про щось можна зробити це реальним (або що можна щось реалізувати без будь-яких власних зусиль).

На мою думку, у способі мислення Нью Ейдж є високотоксична складова. Вона заохочує до заперечення (відмови від сприйняття неприємної інформації), як до засобу справлятися з певними труднощами у житті (тобто, до магічного мислення). Наш світ стає все більш божевільним, − і, безсумнівно, багатьом з нас все складніше з цим справлятися. Але, якщо хтось з читачів цього тексту думає, що заперечення є одним з прийнятних способів справлятися з реаліями нашої нинішньої часової лінії, − я хочу наголосити, що Хатори говорять прямо протилежне.

Частиною мистецтва перестрибування з однієї часової лінії на іншу є утримання бачення та вібраційного підпису часової лінії, на якій ви бажаєте жити. Але, одночасно, ми маємо звертати увагу на поточну реальність часової лінії, на якій ми знаходимося. Це − життя між світами, і саме до такої майстерності закликають нас Хатори.

Я думаю, що багато з нас, − з тих, хто обрав перестрибувати між часовими лініями (і я також) розпочне навчальний цикл, у якому траплятимуться невдачі. Ми можемо не дострибнути до нової часової лінії та/або не зуміти втриматися на ній. Це є цілком природним при засвоєнні нових навичок. Це, дійсно, нова навичка − і досить складна. Тому я раджу усім новачкам у перестрибуванні між часовими лініями: будьте добрішими до себе, відмовитеся від самоосуду і увійдіть у цей вид навчального досвіду з гарним почуттям гумору. Зрештою, все (принаймні, з однієї з точок зору), є великим космічним жартом.

Те, як ми пройдемо через реалії цивілізації, яка зазнає трансформації (дехто сказав би − помирає), тримаючи в серцях та думках часову лінію, на якій ми хочемо жити, −  безсумнівно стане витвором мистецтва.

І тому … мої друзі, Митці Містерії Життя, ті з вас, хто захоплений баченням нового і хто має мужність стрибнути, − я підіймаю свою чашу за вас!

Мої вітання вам і великій справі, яку ми розпочинаємо, − справжньому піднесенню до наших найвищих якостей; нашому найвищому прояву як духовних істот, які проживають досвід людського життя.

Благословення вам і тим, кого ви любите,
Том Кеньон

Переклала Наталія Стусь