Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Український Архів

Орхідея

Планетарне Послання від Хаторів через Тома Кеньона

Проходження Землі через літнє сонцестояння 2013 року було енергетичним Знаком Початку нового Хаотичного Вузла.

Оскільки ваша планета зазнає значної зміни клімату, ви станете свідками подальшого зростання несподіванок в погодних умовах та незвичайної взаємодії між штормовими фронтами. Те, що зазвичай називають штормами століття буде траплятися частіше. Ці види штормів є зовнішнім проявом Хаотичних Вузлів. Зростання хаосу (при проходженні через Хаотичні Вузли) виникає внаслідок взаємодії рівнів існування, які здаються не пов’язаними між собою.

Хоча з 2011 року ви вже пережили кілька Хаотичних Вузлів, ви знаходитесь на початку ще одного значного крещендо (поступового збільшення інтенсивності) хаотичних подій. Цей Хаотичний Вузол прискорить кліматичні та геологічні зміни, а також соціальну нестабільність. Але найбільшого впливу можуть зазнати ваші особисті емоції та психіка.

Ви помітите значне зростання емоційної нестабільності та психологічних дисбалансів як у себе, так і серед  ваших близьких. Це викличе досить серйозні колективні соціальні проблеми.

Для Посвяти – ініціації на шляху до вищих станів свідомості, цей Хаотичний Вузол є (і буде надалі) одночасно надзвичайно складним і повним можливостей.

Природа цього Хаотичного Вузла унікальна – він виводить глибинну емоційну токсичність на поверхню вашого свідомого розуміння.

Через це люди з духовними схильностями відчувають зараз і відчуватимуть протягом деякого часу ряд проблем. Однією з них є розпізнавання в глибині себе невирішених питань та глибинної ворожості, які не відповідають їх уявленням про себе. Дійсно, зараз час, коли уявлення про самих себе можуть похитнутися.

Ви спостерігаєте, як уявлення про самих себе змінюються на рівні урядів у міжнародних стосунках. Ви побачите, що це проявляється на всіх рівнях суспільства. Але для багатьох руйнування власного образу буде тим, що найважче пережити.

Зараз у вас можуть проявлятися ваша негативність, ваша токсичність, ваш відчай і ваша безнадія . Але вони не мають бути запереченням вас. Швидше вони є порталами в глибоке несвідоме, до самої основи підсвідомого наміру людей.

Щоб стати вільними, ви повинні розібратися з цим негативом у собі, використовуючи будь-які методи для самовивільнення.

Орхідея 

Наразі ми хочемо повідомити вам метод для наповнення себе світлом та життєдайною енергією. Ми повідомляємо цей метод зараз, тому потрібна велика духовна стійкість та особиста енергія щоб вирішити задачі, пов’язані з цим  Хаотичним Вузлом, а також і з тими, що прийдуть до вас в майбутньому.  Ми називаємо це Орхідея.

Це дуже простий метод, який використовує біологічну метафору та образ. Найбільшою перешкодою і найбільшою трудністю у використанні Орхідеї є її простота. Людські істоти схильні зробити речі більш складними, ніж вони повинні бути, коли справа стосується цього виду робіт.

За своєю суттю Орхідея – це засіб для привнесення у ваше KA (ваше енергетичне тіло), а також у ваше фізичне тіло високих рівнів духовного світла і життєдайної енергії, яку Йоги називають прана, а даоси називають ци.

Використовуючи цей метод, ви уявляєте, що у вашому пупці знаходиться квітка, схожа на орхідею. Центральне стебло цієї уявної квітки порожнисте. Квітка вкорінена в точці перед вашим хребтом, прямо навпроти вашого пупка. Ця область відома даосам як Мінг-Ма (або Місце Життя).

Саме від Місця Життя тонкі енергії розподіляються по вашому тонкому енергетичному тілу, а також по органам вашого фізичного тіла. Цей тип тонкої енергії має дуже глибоку життєдайну та омолоджуючу дію.

Коли ви утримуєте образ Орхідеї, ви уявляєте, як тичинки витягуються перед вами від центру пупка. (Примітка: тичинки, які виробляють пилок, є репродуктивними органами квітки. Вони складаються з стеблини, яка називається тичинковою ниткою і пиляків, що виробляють пилок.) Коли ви створюєте Орхідею за допомогою вашої уяви, тичинки виступають з центру квітки. Для прикладу, фотографію квітки з тичинками наведено далі в цьому посланні.

За своєю природою Орхідея втягує в себе, а потім в Мінг-Ма духовне світло і тонкі енергії з космосу.

Все що вам потрібно зробити для включення Орхідеї, – це уявити собі цю квітку будь-якими способами, природними для вас, так, щоб квітка була відкрита і порожнисте центральне стебло з’єднувало пупок і Мінг-Ма. Дуже важливо, щоб ви зрозуміли, що Орхідея притягує ці небесні енергії до вас сама по собі, по своїй природі, ─ без необхідності що-небудь робити.

Немає ніякого зв’язку між потоком тонкої енергії в Орхідею та вашим диханням. Після того, як ви активували потік небесних енергій в Орхідею, вони будуть надходити самостійно та безперешкодно, поки ви не зупините їх.

Чутливі люди можуть відчувати потік космічної енергії до тичинок самої Орхідеї, але це не важливо для успіху. Цей вид усвідомлення є просто уточненням. Важливо відчувати потік духовного світла та енергії по центральному стеблу, порожнистій трубці, з Орхідеї (у вашому пупку) до вашої Мінг-Ма, а потім насолоджуватися потоком життєвої сили через ваші тонке та фізичне тіла, за вашим бажанням.

Ми пропонуємо вам експериментувати з цим протягом п’яти хвилин, – щоб ви познайомилися з тим, як Орхідея працює для вас, а також, щоб уникнути надмірної стимуляції.

Можна принести занадто багато небесної енергії у вашу систему, і саме тому ми пропонуємо п’ять хвилин за один раз. П’ять хвилин один раз на день – це все, що потрібно, щоб ознайомитися з Орхідеєю і її можливостями.

Коли ви зрозумієте, як Орхідея працює для Вас і скільки небесної енергії ви можете комфортно прийняти в себе, – можете експериментувати з більш тривалими сесіями (якщо захочете).

Після кожного сеансу Орхідеї ми наполегливо  рекомендуємо вам уявити, як Орхідея закривається, – щоб квітка не була відкрита. Це для самозахисту, коли ви входите в світ. Поки ви не навчилися відокремлювати енергії, позитивні для життя, від негативних для  життя енергій, які оточують вас, ми пропонуємо вам застосовувати цю стратегію захисту.

Додавання звукової медитації Аітос

Хоча Орхідею можна використовувати без будь-якого звуку або музики, Звукова Медитація Аітос буде дуже корисною для вас на початковій стадії. Пульсація звуку у цьому звуковому фрагменті  полегшує рух небесних енергій всередині стебла Орхідеї, з’єднаного з вашою Мінг-Ма.

Коли ви слухаєте Звукову Медитацію Аітос, використовуючи Орхідею, зверніть особливу увагу на порожнистий канал, стебло, яке проходить від Орхідеї в вашу Мінг-Ма. Звукові пульсації в Aітос посилять потік небесної енергії у цей канал.

Філософські та релігійні перешкоди

 Спосіб використання Орхідеї простий, але наслідки його застосування є досить багатогранними – насамперед для зростання вашої життєвої сили і вашої здатності утримувати духовне світло.

Існує ще одна складність у застосуванні Орхідеї, вона пов’язана з вашими системами уявлень. Якщо ви не підніметесь вище своїх обмежених уявлень, ви будете стримувати потік небесної енергії.

Ви живете в космосі досконалої, неймовірної краси, духовного світла, свідомості та енергії. Ви є спадкоємцем усіх цих скарбів, і кожен з них надає вам сили свідомості. Але ви відрізані від того, на що маєте право від народження, багатьма з ваших філософій і релігій.

Будь-яка релігія, яка вчить, що ви були відокремлені від небесних сфер, наповнених  світлом, тому що у вас є фізичне тіло є перешкодою до істинності вашої істоти, як ми її  бачимо. Будь-яка релігія, яка говорить, що ви відокремлені від небесних світів і їх скарбів через гріх свого народження також, на наш погляд, є перешкодою.

Ті філософії, які припускають, що ви просто фізична істота, без вимірів свідомості, що виходять за межі часу і простору, на наш погляд, також є перешкодою.

Заради експериментування з Орхідеєю, ми пропонуємо вам тимчасово призупинити ці уявлення. Подивіться самі, як добре працює Орхідея, коли ви дійсно призупиняєте мислеформи, що вас обмежують. Після роботи з Орхідеєю таким чином (без уявлень, що вас обмежують), ви можете навіть вибрати назавжди відмовитися від усіх цих уявлень та мислеформ.

При роботі з Орхідеєю ми пропонуємо наступні мислеформи:

1) Уявіть, що ви є частиною і спадкоємцем усіх скарбів Космосу -найвищих сфер світла і найтонших життєдайних енергій.

2) Уявіть собі, що Орхідея без зусиль втягує в вас ці скарби, коли ви обираєте відкрити квітку.

3) Через Орхідею ви можете проживати трансформацію свого тонкого енергетичного  тіла і життєво важливих органів вашого фізичного тіла.

Використовуйте цю наповненість енергією і життєвою силою (так само, як силою світла), щоб підтримати себе під час проходження  через цей потужний хаотичний вузол і через наступні вузли.

Хатори
27 червня 2013


Думки та спостереження Тома

Назва Орхідея, як повідомили Хатори, відноситься до схожого на квітку ментального образу,  який ви створюєте у своїй уяві. Цей образ не обов’язково має виглядати як орхідея, якщо ви не вирішите зробити його таким. Це різко контрастує з самим словом “орхідея”, яке відноситься безпосередньо до орхідних (виду рослин). Хатори люблять гратися словами, для них слово  орхідея відноситься до біологічної метафори, яку ви створюєте за власним бажанням силою своєї уяви для привнесення небесної енергії у ваше тонке енергетичне тіло (ваше КА) та до органів вашого фізичного тіла.

Важливо, щоб уявний образ був квіткою з якимось видом тичинок.

Я думаю, що окрім цього моменту, опис Орхідеї Хаторами є ясним і не потребує пояснень. Єдине, що я хотів би додати до їх опису: використання Орхідеї не вимагає навичок візуалізації.

Ви уявляєте і відчуваєте її будь яким способом (способами), які здаються вам природними. Якщо ви схильні “бачити” речі у вашій уяві, то, дуже імовірно, що ви можете мати чіткий образ Орхідеї, коли ви працюєте з нею. Якщо ви схильні відчувати речі, то ви будете відчувати її. Звичайно, є й інші поєднання відчуттів, за допомогою яких ви також можете уявляти Орхідею.

Що стосується фізичних ознак, уявляйте  Орхідею будь-якого розміру, форми і кольору, якою ви хочете її створити. Важливо створювати Орхідею способом, який є найбільш зручним для вас.

Я працюю з Орхідеєю з 2011 року, в різноманітних умовах, і можу напевне підтвердити її ефективність. Я також виявив, що порада Хаторів працювати з Орхідеєю, слухаючи Звукову Медитацію Aітос, є дуже корисною. Звукові образи в музичному фрагменті Aітос справді якимось дивним чином полегшують рух небесних енергій від Орхідеї в Мінг-Ма. І тому я пропоную вам спробувати. Ви знайдете посилання на 5-хвилинну версію Звукової Медитації Aітос в нижній частині сторінки.

Руйнування власного образу

Хатори абсолютно ясно говорять, що цей хаотичний вузол несе емоційний удар. І я можу особисто засвідчити почастішання проявів емоційної нестабільності з часу останнього літнього сонцестояння, ─ подібного якому я ніколи не бачив.

Коли вони говорили про руйнування образу себе і виведення невирішених емоційних проблем в свідоме розуміння, один з їх висловів привернув мою увагу.

“Зараз у вас можуть проявлятися ваша негативність, ваша токсичність, ваш відчай і ваша безнадія. Але вони не мають бути запереченням вас. Швидше вони є порталами в глибоке несвідоме, до самої основи підсвідомого наміру людей.”

Під підсвідомим наміром Хатори мають на увазі психічні сили (думки, почуття і бажання), що ми тримаємо прихованими від нас самих. Як соціалізовані людські істоти, ми всі знаємо, як емоційно адаптуватися до нашого оточення.

За моїм спостереженням, коли ми (безумовно, і я в тому числі), стикаємося зі складним вибором: чи дозволити собі мислити, почувати або бажати щось, не прийнятне для оточуючих, багато хто з нас відправляє ці думки, почуття і бажання в підпілля – глибоко в підсвідомість.

Саме тут, у темряві невизнаного я, ці непроявлені психологічні сили накопичуються та поступово отруюють організм. Зрештою, вони спонтанно проявляються, або ми починаємо приховувати їх від себе. У дивному парадоксі людської природи, деякі з нас стали фанатиками і засуджують тих, хто висловлює ті ж самі таємні думки, почуття і бажання, які ми приховуємо в нас самих.

Після отримання цього повідомлення я запитав свого наставника Хатора, чому вони підняли тему підсвідомих намірів з самого початку. Вони відповіли, що 1) ці підсвідомі думки, почуття і бажання створюють квантові ефекти, які іноді вступають у протиріччя з нашим свідомим наміром. Цей конфлікт обмежує наші творчі можливості та 2) ми маємо побачити і трансформувати нашу глибинну ворожість та негативність, або бути знищеними ними.

У своєму останньому Планетарному Посланні, Цілюща сила людського серця (13 квітня 2013), Хатори дали потужну звукову медитацію, щоб допомогти з цим типом очищення. Якщо ви переживаєте тип емоційної напруженості, який Хатори згадують в цьому посланні, я закликаю вас працювати зі звуковою медитацією Хаторів Зцілення Серцевої Чакри. Посилання на послання і звукову медитацію наведене в нижній частині цієї сторінки.

orchidium

© 2013 Tom Kenyon
All Rights Reserved

Орхідея: можливий візуальний образ – квітка гібіскуса

Як кажуть, “картина варта тисячі слів”. Тому  я подумав, що для деяких читачів може бути корисним, якщо я включу фотографію квітки, що розпустилася.

На фото представлений Гібіскус, але це лише для прикладу. Ваша Орхідея може бути будь-якого розміру, форми або кольору, на вибір.

Важливим елементом методу є квітка, яка може відкриватися і закриватися (по вашій волі) та її тичинки, з’єднані з маточкою в центрі квітки. Саме через тичинки небесні енергії (прана або ци) втягуються в Мінг-Ма (місце життя), яка знаходиться перед вашим хребтом прямо навпроти вашого пупка.

Від вашої Miнг-Ma ці небесні енергії надходять  у ваше енергетичне тіло (ваше КА) та до органів вашого фізичного тіла, – надаючи вид духовного просвітлення і збільшуючи життєву силу.
 
 
Заключні думки

Я пропоную вам виділити кілька хвилин після роботи з Орхідеєю (особливо, якщо ви створюєте її у поєднанні зі Звуковою Медитацією Aіти) щоб просто “побути” з самим собою в тиші протягом декількох хвилин. В ідеалі, ви повинні сидіти або лежати концентруючи вашу свідомість в області вашої Мінг-Ма. Розвивайте свою здатність відчувати потік ци/прани зі свєї Мінг-Ма до органів вашого тіла та в своє тонке енергетичне тіло (ваше КА) також.

Розвиток цього виду усвідомлення вартий часу й зусиль. Секрет полягає в тому, щоб не поспішати з зовнішньою діяльністю. Після створення Oрхідеї, проведіть деякий час насамоті та внутрішньо споглядайте вашу Мінг-Ма.

Цей енергетичний шлях (від пупка до вашої Мінг-Ма) є найсприятливішим.

Коли ви були плодом в утробі своєї матері, ви були з’єднані з нею через пуповину плаценти, і саме через неї ви отримували все необхідне для життя.

На глибокому первісному рівні, ваша психіка визнає, що це основний канал для отримання життєвої сили. Крім того, на психо-духовному символічному рівні, цей канал також є засобом, щоб відкрити себе для безмежної відновлювальної сили космічної життєдайної жіночності – Матері всіх речей

Переклала: Наталія Стусь

Редагування: Оксана Біленька

Посилання:

Примітка: Коли ви натиснете на посилання, що наведено нижче, ви перейдете до угоди про прослуховування. Як тільки ви погодитесь з умовами прослуховування, ви матимете доступ до усіх аудіо файлів, які можете вільно використовувати для особистого прослуховування. Просто прокрутіть вниз, щоб знайти назву звукової медитації, яку ви хочете прослухати. Ми наполегливо радимо використовувати навушники – повнорозмірні або “вкладиші”, а не динаміки вашого комп’ютера. Це особливо стосується Звукової медитації Хаторів Зцілення Серцевої Чакри. (Насправді, більшість комп’ютерних динаміків нездатні вірно відтворювати частоти в цьому звуковому фрагменті.)

Прослуховування:   https://tomkenyon.com/listening

Звукова медитація Аітос: TheAethosSoundMeditation 
Звукова медитація Хаторів Зцілення Серцевої Чакри:
HathorHeartChakraHealingSoundMeditation 

©2013 Том Кеньон   Усі права  збережені www.tomkenyon.com
Ви можете робити копії цього послання та розповсюджувати його будь-якими засобами, якими ви хочете, поки ви не берете за нього плату, не змінюєте його зміст будь-яким чином, вказуєте автора та включаєте повністю цю примітку про авторські права. Аудіофайли в розділі Прослуховування, включаючи Звукову Медитацію Аітос та звукову медитація Хаторів Зцілення Серцевої Чакри не можуть бути розміщеним на будь-якому іншому сайті.