Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Sztuka przeskakiwania „Linii Czasu”

Chociaż może to wyglądać paradoksalnie dla niektórych, twoja Linia Czasu – twoje życie – jest tylko jednym spośród wielu równoczesnych możliwości. W związku z czym jest całkowicie możliwe i zawarte niezbywalnie w Twoich przyrodzonych prawach, aby zmienić swoją Linię Czasu oraz potencjał swojego życia.

Wasza kultura, z różnych powodów, zahipnotyzowała was, by wierzyć, że jesteście ograniczeni tylko do jednej Linii Czasu. W tym przekazie postaramy się omówić nasze rozumienie Linii Czasu, a także to, jak możecie je zmieniać.

Za każdym razem, gdy wzmagają się chaotyczne wydarzenia (związane z Chaotycznymi Węzłami), zbiega się wiele tychże Linii. Z powodu faktu, iż Wasza planeta wstępuje w Chaotyczny Węzeł jest doświadczany wciąż wzrastający poziom chaosu – w tym wzmaganiu jest również zawarte to, co nazywamy Węzłami Czasu.

Węzły Czasu występują, gdy dwie lub więcej Linii Czasu nakłada się na siebie. W rezultacie ich bliskości sąsiedzkiej występują efekty oscylacyjne, które czasami zdarzają się, kiedy realia jednej Linii przelewają się lub są psychicznie odczuwane przez znajdujących się w jej sąsiedztwie. Mocne Linie mogą również dosłownie uszkodzić możliwości lub prawdopodobieństwa innych Linii wewnątrz Węzła Czasu. Innymi słowami kreatywne i pisarskie dokonania, często występują wewnątrz Linii Czasu, kiedy wkraczają one w Węzeł Czasu.

Są to ewolucyjne silniki rozruchowe, które wstrzymują gigantyczną możliwość przyspieszenia ewolucji, jeśli zrozumiecie jak je używać. W rezultacie ulotnych wydarzeń na waszej planecie, wyłania się wiele Węzłów Czasu. Jest to bardzo skomplikowana oraz złożona kwestia, dlatego spróbujemy rozłożyć ją na czynniki pierwsze, na jak najmniejsze jej kawałeczki, ponieważ wierzymy, iż ma on zasadnicze znaczenie dla tych z was, którzy są zaangażowani w proces wniebowstąpienia i jest ona bardzo istotna dla możliwości przeżycia. Pozwólcie nam najpierw skierować uwagę na większy obraz, a potem na indywidualne strategie jakie sugerujemy.

TŁO

Wasza planeta jest u progu przygotowań do zupełnej transformacji. Formy tej transformacji mają wiele ekspresji, a wy jako kolektyw, będziecie jej wynikiem w większym lub mniejszym stopniu. Niektóre z tych wyników, tych możliwości, spełnią proroctwa zniszczenia oraz zubożenia planety. Inne Linie Czasu, inne ekspresje, odsłonią inne wyniki. Szybki, nieprzewidywalny statek ludzkiej świadomości mógł przynieść Kontrolerów, którzy mają bardzo negatywny wpływ na wasze przeznaczenie, rzucając ludzkość do ich kolan. Są setki innych możliwych Linii Czasu pomiędzy tymi biegunami. Jest grupa interesu w waszej społeczności, która chce was pozostawić zahipnotyzowanych, życzy wam, abyście pozostali w złudzeniu, że jesteście ograniczeni do jednej Linii Czasu, jednego doświadczenia życia, ponieważ oni tak uznali.

Ale macie w swojej naturze zdolność do zmiany Linii Czasu oraz możliwości, do ostatniego momentu każdego wydarzenia – czy jest ono osobiste czy grupowe. Nie mówimy tego, aby być „pozytywni”. Mówimy to, jako fakt dotyczący waszego ewolucyjnego potencjału. Czy kolektywnie dostrzeżecie ten potencjał, czy pozostanie on niedostrzeżony, ścieżka Inicjacji sięga wzwyż ku największemu potencjałowi, niezależnie od tego co stanie się lub nie stanie się obok niego lub niej. Dlatego też, w tej wiadomości spróbujemy omówić, co możecie z robić oraz jak możecie to zrobić.

Z naszej perspektywy, wasze zbiorowe przeznaczenie jest sumą indywidualnych wyborów, których wy jako osoby dokonujecie. Łączy się to z ewolucyjnymi i ziemskimi siłami, które są daleko poza waszymi oraz waszych ludzkich kolegów możliwościami do skontrolowania. Ten zbiór energii również wiąże się z kosmicznymi wzorcami energetycznymi oraz intencjonalności z obszarami kosmosu poza waszym Układem Słonecznym, dla was są częścią kompleksu kosmicznych macierzy, które są częścią waszego wszechświata.

Gdybyśmy użyli metafory, powiedzielibyśmy wam, że jako ludzkość, jesteście na wielkim oceanie okrętów, ale wielu z was jest śpiących i ktoś inny kieruje tym okrętem tak, że on nie powinien znajdować się w obecnym miejscu. Z wielu historycznych oraz trans-historycznych powodów, z których nie pojawiliśmy się tutaj, inne byty dowodzą waszym statkiem.

Ale pływy zawracają. Więcej i więcej z was budzi się, ale niektórzy wciąż są półśpiący, znajdują się oszołomieni po drugiej stronie pokładu, oglądając wzburzony sztorm ich świata przed sobą. Kontrolerzy wiedzą, iż wielu z was budzi się – zbyt wielu dla ich komfortu.

Jest konieczne, aby w interesującym momencie być żywym!

Aktualna sytuacja ekologiczna w Zatoce Meksykańskiej jest przejawem wielu Linii Czasu. Wbrew waszym mediom, wielce usiłującym ją lekceważyć, wiele ludzi przeczuwa jak jest złowieszcza i faktycznie jest wiele komplikacji w tym regionie znajdujących się pod powierzchnią, dosłownie i w przenośni.

W naszej poprzedniej wiadomości nazwaliśmy kilka możliwych Linii Czasu dla tego wydarzenia. Które z nich przebiegną w waszej trójwymiarowej rzeczywistości, nie jest zapisane ani w błocie, ani konkretnie, lecz jest to niestałe wydarzenie lub wynik. W tym przekazie chcielibyśmy omówić jak wy, indywidualnie, możecie przeskakiwać Linie ku innemu przeznaczeniu, w momencie jej zauważenia. Może to być ekstrapolowane by wasza cywilizacja również przeskakiwała Linię Czasu, ale jest to tematem na później.

Chwilowo chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę na was, indywidualnych ludzi i jak możecie przeskakiwać katastrofalną Linię Czasu, której wyniku nie życzycie sobie, ku czemuś bardziej życzliwemu, przyjaznemu życiu oraz pełnemu ewolucyjnego potencjału.

Do zanotowania jest, iż istnieją techniczne środki do przeskakiwania Linii Czasu, ale nasze informacje zajmują się ludzką świadomością oraz tym, jak wy, poprzez moc własnego rozpoznania oraz intencji, możecie je przeskakiwać. Ku tym staraniom posiadacie już dwa z największych skarbów w swojej własnej naturze – waszą wolną wolę (by podejmować decyzje) oraz waszą zdolność do odczuwania. Te dwa, połączone właściwie, pozwolą wam przeskoczyć ku bardziej pożądanej Linii, jako że jesteście współtwórcami waszej rzeczywistości, bardziej niż zwykłymi pionkami na szachownicy.

FUNDAMENTALNA ZASADA

Fundamentalna zasadą do przeskakiwania Linii Czasu, wiąże się z koordynacją kilku znaczących pól intencjonalności.

1. Twoje rozpoznanie Linii Czasu, ku której chcesz się przemieścić.

2. Twoje przesunięcie stanu wibracyjnego ku upodobnieniu go do Linii Czasu.

3. Utrzymujesz się w stanie wibracyjnym, więc to nie waha się.

4. Podejmujesz działania, które są manifestacją nowej Linii Czasu.

5. Nie ustajesz.

W tym piątym etapie musicie utrzymać stan wibracyjny nowej Linii, którą wybraliście, podejmować decyzje spójne z nią i wytrwać, pomimo odczuciowych informacji wskazujących przekornie.

Ostatnia faza jest ważna, ponieważ wasza aktualna Linia Czasu jest akumulacją waszych wierzeń i intencji. Niezależnie od siły tych wierzeń oraz intencji macie rozległą ilość energii, właściwą by przełamać wzorzec waszego życia.

Informacje, którymi dzielimy się z wami, mogą być użyte do zastosowania jakiejkolwiek Linii Czasu lub ekspresji w waszym życiu, naturalnie, nawet w najbardziej przyziemnej sytuacji. W tej wiadomości, jednak kierujemy się ku temu, aby przeskoczyć Linię Czasu właściwą procesowi wniebowstąpienia i temu jak zmienić Linię na inną, niż Linia kultury, w której obecnie zamieszkujecie.

Dla niektórych jest to rewolucyjna idea, lecz dla nas jest to prosta prawda o waszej naturze. Jesteście bogami i boginiami kreowania, a informacja, którą wam przekazujemy dotyczy waszego niezbywalnego, wrodzonego prawa. Oferujemy ją wam w tym czasie z oczekiwaniem i nadzieją, iż wielu z Was przeskoczy Linię i przechyli kil statku, na którym jesteście, przekierowując go na bezpieczne oraz prosperujące wody.

Starczy metafor, pozwólcie nam przejść do szczegółów technicznych przeskakiwania przez was Linii Czasu.

WNIEBOWSTĄPIENIE

Proces wniebowstąpienia w naszej perspektywie, wiąże się z zasilaniem energią waszego drugiego ciała, Waszego KA, jest podnoszeniem wibracji, więc też emitowaniem silniejszego światła, ewentualnie stosownego SAHU, Nieśmiertelnej Energii Ciała. Jest wiele dróg do podnoszenia wibracji KA. Wiele z waszych duchowych tradycji ma własne metody podnoszenia waszych wibracji, niestety wiele z nich jest też podziurawionych dogmatami, tabu, są doprawdy całkowicie wplecione we wzorce uformowane przez tych, którzy nie chcieli i nie pragną waszej wolności, lecz zyskują na waszym uwięzieniu.

I tak, niestety przykro nam to stwierdzać, ale wiele z Waszych duchowych tradycji – a szczególnie Wasze religie – są zdradzieckimi pułapkami, i jeśli chcecie rozwijać się ku wniebowstąpieniu, musicie odseparować prawdę od kłamstw. Tylko wy możecie podjąć to zadanie, jednak wymaga ono mistrzostwa. To jest Linia szlifowania własnej świadomości, dla tych, którzy wybierają swoje wniebowstąpienie. Zostaną oni mistrzami prawdy i nie zostawią na uboczu wyszukiwania fałszu w rzeczywistości. Tych, którzy nie są zniewoleni przez dogmaty. Tych, którzy skłaniają się ku niczyjej innej, lecz swojej własnej duchowości.

Z energetycznego punktu widzenia, proces wniebowstąpienia zaczyna się, gdy Wasze siły życiowe – nazywane Sekhem przez Starożytnych Egipcjan – zaczynają wzrastać wzdłuż Djed’u lub świętej ścieżki czakr. To jest wniebowstąpienie w swojej prostszej formie. Jest to wzrost świadomości, przejawiający się wzrostem przytomności i rozpoznania. Kiedy wasze siły życiowe wkroczą w wasze wyższe centra umysłowe i kiedy wasze ciało KA zostanie naenergetyzowane, wkroczycie w inną fazę wniebowstąpienia. W tej fazie zaczniecie metabolizować światło sami. Przez światło rozumiemy duchowe światło, które istnieje w danej sferze. Karmi ono ciało KA i podwyższa jego wibracje. Kiedy ciało KA osiągnie właściwą amplitudę lub siłę wibracji, bez chwiania się, zapala się w rodzaj eterycznego ognia, wirującego do SAHU lub Nieśmiertelnej Energii Ciała. To mogłoby wyglądać jako końcowy etap tej formy wniebowstąpienia. Jednak chcielibyśmy uczynić bardzo jasnym, jest to jakiś ruch ku podniesieniu przytomności (świadomości) i ruch sił życiowych w górę djed’u. Niezależnie od stosowanych metod, jest częścią procesu wniebowstąpienia.

Chcielibyśmy teraz omówić pewne podstawowe koncepcje i strategie treningowe, które będą nadawać się jako podstawowe metody do przeskakiwania Linii Czasu. Zwrócimy potem naszą uwagę ku temu jak możecie tworzyć nowe możliwości dla siebie, nawet w centrum bardzo trudnych wydarzeń. A co najważniejsze, zgłębimy istotne, ewolucyjne okazje, które istnieją w waszym aktualnym węźle czasu.

Jedno z pierwszych zadań stojących naprzeciw wam, jeśli przeskakujecie ku innej Linii Czasu, jest przemiana lęku. Większość ludzi boi się nieznanego, ale jest więcej zdradzieckich elementów zawartych w tym. Kontrolerzy, ci którzy kontrolują wasze przeznaczenie i zyskują na tym, są mistrzami projekcji strachu i używają rozległych sposobów kontroli umysłu oraz hipnozy, poprzez media by przekonać masy, iż jest więcej przesłanek do bania się. Podczas gdy, całkiem szczerze, jest jakaś prawda w tym, że są powody do lęku, większa prawda nie jest jednak objawiana.

Większą prawdą, jak my to widzimy, jest wasza zdolność do zmiany waszej rzeczywistości, wasza wrodzona zdolność do użycia dwóch skarbów: waszej wolnej woli i waszej zdolności do odczuwania, jako środka nawigacyjnego ku nowej Linii Czasu. Przejdźmy do konkretów.

Jak wspominaliśmy wcześniej, rodzaj wniebowstąpienia, o którym mówiliśmy tutaj, zaczyna się z prostym ruchem waszych sił życiowych w górę Djed’u lub kręgosłupa, ku waszym wyższym centrom umysłowym. Kiedy ma to miejsce, energia wiruje wewnątrz waszego ciała KA, nazwanego czakrami, zanim aktywuje się na nowe sposoby. To otwiera drzwi nowym możliwościom, nowemu spostrzeganiu, nowym formom inspiracji oraz rozkwitu kreatywności. Ale jeśli świadomość jest zablokowana przez strach, zostanie ona zablokowana w niższych centrach, instynkcie przetrwania, sexu i władzy.

Z wielu historycznych i trnas-historycznch powodów, do których odnosiliśmy się wcześniej, miała miejsce i dalej ma zmowa ku zatrzymaniu ludzkości przy niższych centrach, by uwiecznić strach jako środek, do kontroli przeznaczenia. Dlatego też, każdy mistrz, który wybrał ścieżkę wznoszenia, ma jako jedną z pierwszych przeszkód do przeskoczenia Dolinę Strachu stworzoną przez twory kultury. Musicie również przejść przez portale ograniczeń, które zamykają was na rozpoznanie kłamstw uwiecznianych nawet przez wasze najświętsze religie.

Ale pozwólcie nam powiedzieć, iż macie odwagę oraz moc do podjęcia takiej przeprawy i pozwólcie nam powiedzieć, dla korzystnego przykładu, że Linia Czasu, w której chcecie żyć należy do życzliwych: miłującej dobroć. Tutaj jest opis, jak możecie to osiągnąć, pamiętając, że te same zasady dotyczą każdej Linii, którą chcecie dla siebie stworzyć.

PRZYGOTOWANIE I TRENING

Pierwszym krokiem jest ustalenie Linii, którą chcecie stworzyć by w niej żyć. W tym przypadku jest to Linia umiłowania dobroci. Drugim krokiem jest osiągnięcie stanu wibracyjnego podobnego do Linii. W tym przypadku jest to odczuwanie stanu umiłowania dobroci, więc moglibyście osadzić siebie w tym stanie, tak długo jak możecie. Przez to rozumiemy okazywanie umiłowania dobroci innym oraz sobie.

Trzecim krokiem jest utrzymanie się w tym wibracyjnym stanie, tak by to się nie wahało. Jest to ważnym aspektem przeskakiwania Linii Czasu, ponieważ stary stan wibracyjny żyje własnym życiem. Właśnie przez wybór stworzenia nowej Linii i wkroczenie w nowy stan wibracyjny podobny do niej, nie ma gwarancji, że zamanifestuje się ona lub będzie kontynuowana. Musicie utrzymać pole wibracyjne w miejscu by zapewnić sobie dostęp do nowej Linii.

Pierwsze dwa kroki wiążą się z waszą wolną wolą. Wybieracie Linię, którą chcecie doświadczyć. Wybieracie stan wibracyjny podobny do niej. W trzecim kroku – utrzymaniu stanu wibracyjnego – używacie drugiego skarbu swojej natury: zdolności do odczuwania.

Poprzez odczuwanie wibracyjnego stanu, w którym chcecie być, wzmacniacie i utrwalacie go. A jeśli macie również zawarty konsekwentnie emocjonalny stan, jak wdzięczność lub uznanie dla wibracyjnej rzeczywistości przyspieszacie jej narodziny.

Ten prosty akt uznania lub wdzięczności dla nowej Linii Czasu, przyspiesza jej rzeczywistość w oszałamiający sposób. Więc są to dwa skarby waszej natury połączone razem w tych trzech krokach. Następny znowu wymaga waszej wolnej woli. Musicie wytrwać w utrzymaniu wizji nowej Linii i stanu wibracyjnego bez względu na to, co mówią wasze zmysły. Jest to przeprawa, którą wielu oblewa.

Manifestacja nowej Linii Czasu w Waszej trójwymiarowej rzeczywistości wymaga zakumulowanej energii. Jeśli wytrwasz w utrzymaniu wizji nowej Linii ze stanem wibracyjnym (lub jego odczuciem), wraz ze wdzięcznością dla jej zaistnienia, zakumulujesz energię.

Zadaniem tutaj jest być wiernym swojej wizji, pomimo utrzymywania uwagi na tym, co pokazuje Wam aktualna rzeczywistość. Nie chodzi o symulowanie. Chodzi o stawianie czoła rzeczywistości jaką jest, podczas symultanicznego podtrzymywania zwierzchniej wizji. Innymi słowami, radzicie sobie z rzeczywistością Waszego życia, równocześnie podtrzymując wizję innego życia. To jest sztuka.

Używając naszego przykładu, jeśli pragniecie stworzyć życie z większym umiłowaniem dobroci, możecie przesuwać się ku stanowi wibracyjnemu poprzez okazywanie umiłowania dobroci innym. Jeśli będziecie również zdolni do odczuwania wdzięczności dla tego stanu wibracyjnego, przyspieszy to stworzenie nowej Linii.

W rzeczywistości będzie okres, w którym rozpoznacie, że nie wszyscy są zdolni do umiłowania dobroci ani też nie ma dla nich znaczenia otrzymywanie go. Wasza wizja będzie wtedy doskonalona przez rzeczywistość życia i to dojrzewanie waszej świadomości będzie miało miejsce naturalnie, jako porozumienie waszej aktualnej Linii Czasu wzdłuż pojawiającej się nowej Linii.

W rezultacie tego sposobu postępowania zostaniecie mistrzami umiłowania dobroci oraz mistrzami w porozumiewaniu się z tymi, którzy nie mogą wyrazić takiego stanu wibracyjnego. Ewentualnie doświadczycie życia z większym umiłowaniem dobroci, gdzie większa liczba ludzi będzie wyrażać tą jakość wobec was, a wy do nich. A kiedy spotkacie kogoś niezdolnego do wyrażenia jej wobec was, będziecie bardziej zdolni do porozumiewania z nim albo z nią, bez utraty tej jakości w sobie.

W ten sposób zobaczycie nową Linię Czasu i nową rzeczywistość dla siebie.

Pozwólcie nam teraz wrócić do kolektywnej Linii.

Jak powiedzieliśmy wcześniej Węzły Czasu są punktami złączenia, gdzie wiele Linii Czasu nachodzi na siebie, w których możecie przeskakiwać z jednej na drugą, jeśli rozumiecie jak możecie tego dokonywać. Właśnie wyjaśniliśmy podstawowe zasady wraz z ich zastosowaniem do indywidualnych Linii. Teraz czas omówić to, jak możecie przeskakiwać ku innej Linii, niż bierze pod uwagę kolektyw.

Choć może to brzmieć paradoksalnie, jest całkowicie możliwe by żyć odrębną Linią, mieć inne doświadczenia życiowe, niż ci naokoło was.

Pozwólcie nam to powiedzieć znowu, inną drogą. Jest możliwe, by żyć w Niebie, kiedy wszyscy inni żyją w męczarniach. Na głębszych poziomach świadomości, jest to prosta kwestia wyboru.

Rozpoznajemy, że byliście i jesteście manipulowani przez siły pragnące utrzymać Was w zniewoleniu. Lecz naszym wyborem w tym przekazie jest dać Wam klucze do przeskoczenia od tej niewoli, nie zagnieżdżając się w historię tego, lub tożsamości zajmujących się tym. Tak naprawdę, prawdziwi Kontrolerzy są niewidzialni dla Was. Są oni Mistrzami Marionetek.

Wraz ze wzrostem Chaotycznych wydarzeń, będziecie mieli wiele okazji do przeskakiwania Linii Czasu. Naszą sugestią jest by pamiętać kroki omawiane przez nas wcześniej. Możecie eksperymentować z tymi metodami wybierając przeprowadzanie eksperymentów. Wybierzcie coś, co chcielibyście by stało się rzeczywistością w waszym życiu, używając kroków omówionych przez nas, zobaczcie co możecie stworzyć.

FIZYCZNE I DUCHOWE PRZETRWANIE

Naszym zasadniczym powodem, dla którego przekazujemy tę wiadomość jest coś większego w skutkach, niż kreowanie osobistych pragnień. To „coś” dosłownie wiąże się z waszym przetrwaniem. Zarówno fizycznym jak i duchowym.

Kiedy chaotyczne wydarzenia eskalują, moc waszej intuicji będzie ważniejsza, niż kiedykolwiek wcześniej.

Niektórzy ludzie nazywają to „przeczuciami”. Nie wiedząc jak, wiedzą nagle co zrobić w danej sytuacji.

To jest działanie intuicji. W tej chwili intuicji jesteście w kluczowym punkcie – węźle czasu – gdzie możecie przeskoczyć do innej Linii lub innego wyniku.

Ten wzrost odbioru intuicyjnego jest jedną z oznak osobistego wniebowstępowania lub kierowania się ku wyższej przytomności. Bardziej rozwinięta intuicja ma oczywiście korzyści dla fizycznego przetrwania.

Chwilę temu powiedzieliśmy coś, co mogło zabrzmieć paradoksalnie dla niektórych osób. Powiedzieliśmy, że zdolność do przeskakiwania Linii Czasu ma zarówno fizyczne jak i duchowe korzyści.

Chodzi nam o to, że zdolność do przeskakiwania Linii ku innemu wynikowi może zaowocować fizycznym przetrwaniem w pewnych sytuacjach. Przez duchowe przetrwanie rozumiemy niebezpieczeństwa dla waszego duchowego przebudzenia. Jeśli zgubicie ścieżkę swojej własnej prawdy, jeśli stracicie dwa skarby zawarte w Waszej naturze – waszą wolną wolę oraz zdolność do odczuwania – będziecie w duchowym niebezpieczeństwie. Nie przestawajcie dostrzegać tych skarbów w sobie. Kiedy Chaotyczne wydarzenia nasilą się, a tak powinno być – dla narodzin nowego świata – Kontrolerzy wzmocnią swoje działania. Bądźcie nieufni wobec kontroli umysłów oraz jakimkolwiek form, które ograniczają waszą wolną wolę i zdolność do odczuwania. Niezależnie od ich pochodzenia – nawet, jeśli przychodzą od waszych „świętych” religii.

Powinny być omijane jakiekolwiek formy, które mogłyby ograniczyć waszą wolną wolę do wybierania lub zdolność odczuwania, nie ważne czy przybrane w płaszczyk świętej religijności lub politycznej poprawności. Jest to podstawowa konieczność dla tych, którzy chcą przeżyć tę duchową przeprawę bez uszczerbku.

KONWERGENCJA LINII CZASU ORAZ WYBÓR MOŻLIWOŚCI

Pozwólcie nam teraz zwrócić uwagę na główny powód tego przekazu. Wszystko co powiedzieliśmy do tej pory jest tłem oraz sugestiami do trenowania swojej własnej świadomości by przeskakiwać Linie Czasu.

Jednak teraz zwrócimy uwagę na dwie Linie, które istnieją niezależnie od waszych kreacji. Są one w innym porządku istnienia. Nie zostały stworzone przez wasze osobiste wybory. Istnieją w diametralnej opozycji do siebie nawzajem.

Istniejecie, jak już mówiliśmy w licznych okazjach, w rozlicznych Liniach oraz możliwościach jednocześnie. Jedna z Linii dla was oraz dla ludzkości jest w tym momencie wypełniona proroctwami zagłady oraz planetarnej destrukcji. Jest to niezwykle realna Linia. Ale to jest tylko możliwa Linia. Jesteście w punkcie konwergencji, w Węźle Czasu, gdzie możliwe jest odskoczenie od możliwego dnia zagłady ku nowemu typowi Ziemi oraz nowemu porządkowi istnienia.

Ta Linia Czasu, którą nazywamy Nową Ziemią, jest bardzo różnym wymiarem od Waszej aktualnej rzeczywistości. W tej Linii Ziemia jest głęboko szanowana i traktowana z wdzięcznością przez rzeszę ludzkości, gdzie zrozumienie oraz uznanie dla prawdy przez całe życie jest nierozłączne.

Tutaj, Ziemia nie jest pustoszona i eksploatowana ze względu na dochody – ze szkodą dla jej ekosystemu. Technologia zostanie transformowana wywindowaniem ludzkiej świadomości. Znikną wszystkie groźne dla życia technologie oraz szkodzące mu skłonności waszej aktualnej ery. Wojny należeć będą do przeszłości. Kontrolerzy, roztaczający negatywne siły nad waszym przeznaczeniem przez manipulację religią, ekonomią oraz wydarzeniami międzynarodowymi zrzekają się swojej władzy.

Jest więcej rzeczy, których moglibyśmy powiedzieć o tej Linii Czasu, ale mamy nadzieję, że macie wyczucie różnic pomiędzy nią, a innymi, które ostatecznie prowadzą do zagłady i destrukcji.

Jeszcze coś chcielibyśmy dodać odnośnie Linii Nowej Ziemi. Jest nią atrybut, który szczególnie doceniamy. W tej nowej Linii, welony pomiędzy światami są cienkie, większe są interakcje między ludźmi, a intergalaktycznymi bytami – takimi jak my sami – oraz tym co możecie nazywać dewicznymi (devic ?) oraz duchowymi światami.

Musimy tutaj powiedzieć, że nie jest naszą intencją kierować wami, ponieważ wierzymy w nieinterweniowanie. Nie mieszamy się w waszą wolną wolę. Jednakże możemy wspomnieć wam, co widzimy.

W Starożytnym Egipcie była bogini nazywana Maat, która zajmowała się ustaleniami wagi, po śmierci serce Inicjowanego było umieszczane na jednej szali, a piórko zostawało umieszczone po przeciwnej stronie. Jeśli serce było lekkie jak pióro Inicjowany mógł zostać wprowadzony do niebiańskich światów – oznaczających wyższe stany świadomości, ale jeśli serce było obciążone negatywnością, żalem i zmartwieniami, Inicjowany musiał wracać do niższych światów.

W bardzo wyraźny sposób ludzkość jest w punkcie spotkania z Maat. Każda osoba, która wierzy w Linię Czasu zagłady, destrukcji i horroru zostanie dodana do tej rzeczywistości. Wszyscy, którzy utrzymają jako realną Linię Nowej Ziemi zostaną dodani do tej rzeczywistości.

Nie jesteście bezsilni w tej sytuacji. Macie w swojej naturze moc radykalnych zmian dla siebie i swojej planety – szczególnie dla ludzkości. Jeśli czujesz rezonans z Linią Nowej Ziemi, i jeśli wybierzecie udział w nowym porządku istnienia, dodacie swoją wagę, jakby to powiedzieć, pomagając wskazówce szali.

Chcielibyśmy powiedzieć coś, co wspomnieliśmy wcześniej, ze względu na tego znaczenie dla życia. Jest możliwe żyć w niebie, kiedy pozostali wokół Was żyją w męczarni. Ma to trochę związek z waszym umiejscowieniem w czasie i przestrzeni, lecz większy z waszym wibracyjnym stanem.

Jeśli czujesz prawdę tego, co mówimy i wybierasz dołączyć do tej Nowej Ziemi, witamy cię w nowej Linii oraz w nowym przeznaczeniu.

Naszą sugestią jest, abyście przeszli przez kroki przeskakiwania Linii Czasu, które przekazaliśmy wcześniej, by rozpocząć wielki eksperyment. Wkroczcie w Linię Nowej Ziemi i przygotujcie się na cuda.

Ostatecznie – pozwólcie Ziemi mówić do siebie. Dopuśćcie jej pieszczoty oraz przemiany was poprzez swoją głębszą wiedzę i mądrość. Będzie ona wielkim sprzymierzeńcem w nadchodzących czasach.

Damy dalsze informacje do przeskakiwania Linii Czasu oraz Nowej Ziemi w przyszłych przekazach. Ale na teraz, mamy nadzieję, że macie podstawowe zrozumienie tego jak postępować.

Jak zawsze, nawet w centrum każdych wielkich trudności, jakim teraz stawiacie czoła, utrzymujemy większą wizję dla was, ludzkiej rodziny. Widzimy waszą ukrytą wielkość, nawet wtedy, jeśli wy jej nie widzicie w sobie. Trzymamy światło w godzinach ciemności. Jest to przypomnienie wielkiego światła jakie trzymacie w sobie. Jest to czas uwolnienia tego światła wewnątrz was. Przyszłe pokolenia będą błogosławione przez wasze wniebowstąpienie. Może tak więc być.

Hatorowie
3. sierpnia 2010


PRZEMYŚLENIA I OBSERWACJE TOMA

Kilka rzeczy zwróciło moją uwagę w tym przekazie. Pierwszą z nich było użycie terminu trans-historyczny, którego nigdy wcześniej nie słyszałem. Kiedy zapytałem ich, powiedzieli, że opisuje to sposób patrzenia na pewien typ intergalaktycznych oddziaływań wykraczających poza linearny czas. Zatem oddziaływania, o których mówią, zostały stworzone poza czasem, jak my go rozumiemy, a potem ukazały się na naszej Linii Czasu od prehistorii do obecnego momentu. Nie kompletnie rozumiem o czym oni tutaj mówią. Odejdę od tego.

Ponieważ podkreślają istotność Węzłów Czasu tak wiele razy i podkreślają punkt, jak przeskakiwać z jednej Linii na drugą, zapytałem ich jaki okres pozostał dla tej aktualnej Linii. Odparli na to, że ten węzeł czasu jest bardzo istotny, ponieważ zawiera wiele możliwych/prawdopodobnych Linii, które wywierają wpływ na naszą planetę oraz na nas jako gatunek. Dwie Linie zostały szczególnie wspomniane, gdzie jedna Linia wypełniona jest proroctwami planetarnego zubożenia i destrukcji wzdłuż Linii prowadzącej do nowej, bardziej dobrodusznej przyszłości, przedstawionej nam przez nich jako Nowa Ziemia.

Więc, gdzie ten węzeł czasu zaczyna się i gdzie kończy? Odparli na to, że ten konkretny węzeł skrajnie przeciwnych przeznaczeń wyłania się w naszej trójwymiarowej rzeczywistości w lipcu tego roku i będzie kontynuowany w różnych wariantach do lipca 2013.

Proszę zauważyć, że oni nie powiedzieli, że Linia Nowej Ziemi zaistnieje w czasie tego węzła. Faktycznie, jak twierdzą, ta dobroczynna Linia ma miejsce w tym samym czasie. Lecz całkowicie przeciwne Linie planetarnego zniszczenia oraz planetarnej odnowy zbliżają się teraz bardzo blisko do każdego z nas (aspekt węzła czasu). Zatem, jeśli ktoś wie jak przeskakiwać Linie Czasu, jest o wiele prościej by zrobić to, jeśli Linia której pragniecie jest tak blisko do tej, na której jesteśmy.

Ważne dla tego węzła czasu jest to, że ludzkość stoi w punkcie wyboru dotyczącym, która Linia Czasu zostanie doświadczona jako kolektywna rzeczywistość. I jak podają Hathorowie, rzeczywistość, która weźmie górę zakotwiczy się poprzez wybory, których dokonamy, zarówno jako jednostki, jak i jako kolektyw.

W tym przekazie Hathorowie przedstawiają podstawowe metody, jak wskazują, jest przede wszystkim informacją dla tych z nas, którzy wybrali życie w innej i bardziej dobroczynnej rzeczywistości, w przeciwieństwie do surrealistycznej oraz negatywnej dla życia rzeczywistości, w której ludzkość aktualnie żyje.

Sekcja „Trening i przygotowanie” tej wiadomości może z pewnością być użyta, jako metoda dla osobistych manifestacji. W rzeczywistości, ci którzy eksperymentują z tym typem spraw, bardziej chętni będą rozważać tę informację by zostać „Manifesting 101”. Lecz prostota tej metody zasłania jej głębię. Hathorowie są mistrzami upraszczania zestawów idei oraz technik, a w tym przypadku nie jest inaczej. Jednakże, powodem dla którego szerzą tę prostą metodę, nie jest manifestacja pragnień, choć będzie działać w tym przypadku; jest ona raczej by przedstawić metodę, która pozwoli nam radykalnie zmienić planetarną rzeczywistość – jeśli nie dla większego kolektywu ludzkiej rodziny, to przynajmniej naszą własną.

Uwielbiam metaforę, którą dobrali do opisu naszej aktualnej sytuacji – jako statku na morzu. W rzeczywistości nasza sytuacja przypomina mi, co stało się z Tytanic’iem kiedy tonął. Okręt zderzył się z górą lodową i statki na niższych poziomach zapełniły wodę. Na początku starano się ukryć niebezpieczeństwo przed ludźmi na pokładzie. A przyjęcie odbywało się, wraz z orkiestrą, nawet gdy koniec był oczywisty.

W zmanipulowanym świecie medialnym naszej oszalałej na punkcie konsumpcji kultury, kilku zauważa na naszym statku „S.S. Western Civilization” poważnie wsłuchuje się na boku lub w to, co siedzi niebezpiecznie nisko w wodzie.

Hathorowie wierzą, że jeśli wystarczająca liczba osób przeskoczy Linię Czasu, pozostawiając Linię planetarnego zniszczenia za sobą, a raczej tak będzie, wkroczy w bardziej życzliwą i utrwalającą życie rzeczywistość, którą nazwali Nową Ziemią, wiele z katastrofalnych proroctw odnoszących się do naszej planety nie spełni się.

Ale również wyjaśniają, że nawet jeśli kolektyw nie przeprowadzi zmian większej rzeczywistości, coś niezwykłego stanie się dla tych z nas, którzy będą mieli odwagę, by żyć w innej rzeczywistości, niż ta odciskająca się na nas, przez naszą aktualną kulturę. „Jest możliwe żyć w Niebie, kiedy pozostali wokół Was żyją w męczarni.”

Jest coś jeszcze w ostatniej wiadomości, którą uważam za mającą znaczenie dla życia – szczególnie dla tych z nas, którzy aktualnie starają się przeskakiwać Linie Czasu. I to „coś” ma coś wspólnego z naszą ludzką zdolnością do łudzącego lub „magicznego myślenia”. Jeśli nie jesteś obeznany z tym terminem „magiczne myślenie” jest zaburzeniem myślenia, w którym osoba wierzy, że tylko przez to, że pomyśli coś, stanie się realne lub może być realne, bez jakiegokolwiek działania z jej strony.

To jest moim zdaniem wysoce toksyczny element w New Age’owym myśleniu, że wspieranie wyparcia oznacza radzenie sobie z pewnymi trudnościami w życiu (czyli magiczne myślenie). I bądźcie pewni, aktualny, wzrastający obłęd naszego świata jest coraz bardziej trudny do radzenia sobie dla wielu z nas. Ale jeśli ktoś czytając te rzeczy pomyśli, że wypieranie jest akceptowalnym środkiem do porozumiewania się z rzeczywistością naszej aktualnej Linii Czasu, chciałbym zaznaczyć, że Hathorowie powiedzieli coś całkiem przeciwnego.

Częścią sztuki przeskakiwania Linii Czasu jest podtrzymywanie wizji i wibracyjnego stanu Linii, której chcemy doświadczać. Ale w tym samym czasie, musimy mieć na uwadze aktualną rzeczywistość tej, na której się znajdujemy. Jest to życie pomiędzy światami, a to jest rodzaj mistrzostwa, którym określili nas Hathorowie.

Podejrzewam, że wielu z nas, którzy wybiorą przeskakiwanie Linii Czasu (wliczając w to mnie), będzie doświadczać uczniowskich zakrzywień, kiedy będziemy spadać szybko z gotowości do przeskakiwania ku nowej Linii i/lub opadać by podtrzymywać ją. Jest to kompletnie normalne, gdy uczymy się nowej umiejętności, i tak, jest to gruntownie nowa umiejętność, lecz daleko idąca. Więc moją radą dla wszystkich początkujących Czasoliniowych skoczków to: bądźcie dla siebie łagodni, pozostawcie samo ocenianie za sobą, wkroczcie w ten rodzaj doświadczania nauki z niezłym poczuciem humoru. Jak by nie było, cała rzecz jest z jakiejś perspektywy, wielkim kosmicznym żartem.

To, jak popilotujemy rzeczywistość transformującej się (niektórzy mogliby powiedzieć umierającej) cywilizacji, podczas trzymania naszych serc oraz umysłów na Linii Czasu, w której chcielibyśmy żyć będzie niewątpliwie formą sztuki rodzajem sztuki.

Tak więc… moja wspólnoto Artystów Tajemnic Życia, dla tych, którzy są rozkochani w wizji i mają odwagę by skoczyć, wznoszę za was swoją filiżankę.

Oddaje honor wam i wielkiemu przedsięwzięciu, w które się angażujemy, które nie jest tylko krótkim wniebowstąpieniem, podnoszącym nasze własne wyższe wartości jako byty duchowe, przeżywające ludzkie doświadczenia.

Błogosławieństwa dla was i dla waszych ukochanych,

Tom Kenyon

Tłumaczenie: anonimowa studentka, która zrobiła je za darmo, więc nie ma reklamacji