Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Hathors Archives

israeli

מטריצת היצירה הפלנטרית
ה-האתור’ים דרך תום קניון, 15 לאפריל, 2007

עבודה אנרגטית פלנטרית ב-8 ליולי, 19-21:00 לפי שעון ישראל

אתם נמצאים לפתחה של האצה באנרגיות הבין-גלקטיות שבאות אליכם מהחלל העמוק. כפי שאמרנו במסרינו הקודמים, פעילות הגל הזה הקשורה להרחבת התודעה נמצאת בעלייה. הרחבת התודעה קשורה לערנות גדולה יותר לדקויות ולמורכבות של חייכם כהוויות ארציות, אך גם כהוויות בין-גלקטיות ובין-ממדיות.

אחת התוצאות של גלי האנרגיה האלה מהחלל העמוק היא עלייה בחוסר-יציבות – סערה רגשית. ככל שצורות-גל אלה מתגברות – במספרן ובאינטנסיביות שלהן, הן יגבירו אי-שקט ועצבנות, רגשנות, הפרעות שינה, מחשבות והתנהגויות לא רציונאליות. לאלה יהיה קרוב לוודאי ביטוי בין אישי אך גם קולקטיבי. לגלים אנרגטיים אלה יש צדדים חיוביים ושליליים. הם שליליים מנקודת המבט של הסטטוס-קוו – דרכי ההוויה וההתנהלות המורגלות שלכם – שכן גלים אלה יפרקו את המבנים האלה ברמותיהם התת-אטומיים והקוונטיים הדקיקים ביותר. והם ייצרו שינויים ברמות הפיסיות והנפשיות שלכם.

האתגרים האלה לנפשכם נובעים מהיאחזות בדרכים ישנות של תפיסה והוויה. התוצאות הקולקטיביות של התהליך יכולות להיות הרסניות ביותר לדרך החיים הישנה בעולם הזה. הצד החיובי של גלי אנרגיה אלה מהחלל העמוק הוא שהם יוצרים ומולידים הזדמנות, נקודת בחירה בכל רגע, ככל שגלים אלה עוברים דרך מערכת השמש שלכם. נקודות הבחירה מתרחשות כאשר צורות-הגל מכות במבנה האנרגטי של גופכם, שכלכם ומערכות היחסים שלכם. נקודות הבחירה הן קריסה של הדפוסים המורגלים הישנים והזדמנות לתנועה מהירה ורדיקלית בכיוונים חדשים.

גלי-אנרגיה אלה מהחלל העמוק הם, באופן ממשי מאוד, שליחים שמפרקים את המנעול ופותחים לרווחה את דלת הכלא האישי שלכם. לרגע אחד, יש את ההזדמנות לברוח, לברוח מהכלא תוצרת-עצמית שלכם, בין אם מדובר בתחום האישי, הבין-אישי, הקולקטיבי או הגלובלי. ברגע שדלת הכלא נפתחת לרווחה, האתגר הוא לזהות את ההזדמנות לחופש.

כאשר הדרכים הישנות קורסות – כאשר אתם מגלים את המשחקים ששיחקתם – אל תיבהלו ואל תירתעו מההתנסות. הדרכים הישנות להסתתר לא יעבדו יותר, שכן אנרגיה חדשה משתחררת לקוסמוס. החופש שלכם יבוא מעזיבת הדרכים הישנות שלא משרתות אתכם יותר. ושוב, הדבר מתרחש במבנים התת-אטומיים של הווייתכם, והוא יתגלה ב”פסיכולוגיה” שלכם ובמערכות היחסים שלכם.

ככל שגלים אלה מתחזקים – דבר שאכן יקרה – וככל שהתקופות בין הגלים תתקצרנה, תרגישו כאילו גלי הלחץ אכזריים, ושבהשפעתם אתם עשויים לאבד את שפיותכם. תהיה עלייה בתחושות של ייאוש. אך רצוננו שתבינו באופן ברור שאתם יוצרים את הייאוש שאתם חווים, שכן זוהי ההתנגדות לגלי-הלחץ של האבולוציה בכלל והאבולוציה הרוחנית בפרט. אם תנצלו את ההזדמנות, את נקודות הבחירה, שבהם דלתות הכלא שלכם נפתחות לרווחה, תמצאו חופש חדש, דרך חדשה לחיות עם עצמכם ועם העולם.

אלה מכם הרגישים ביותר לאנרגיה ירגישו זאת הראשונים. אלה ששקועים בצד החומרני של החיים ובטבעם החייתי יהיו לכאורה פחות מושפעים, לפחות בתחילה. אך כלל שיגברו גלי-הלחץ, תתגבר גם תחושת הייאוש שלהם. ואין דבר שמזין ייאוש יותר מאשר איום ברור על ההישרדות שלך.

במסרים הקודמים שלנו הבאנו הוראות כיצד להשתמש ב- “הולון האיזון”. אנו ממליצים מאוד לרכוש מיומנות ביצירת צורה זו ובשימוש בה באופן יזום. התנסות החיים שלכם משתנה בקצב חסר תקדים בתחומים רבים. המעבר שלכם דרך שער הכאוס הצר תיקַבע לא על ידי האירועים החיצוניים בחייכם אלא על ידי הדרך שבה פועל המצפן הפנימי שלכם, תחושת הכיוון האינטואיטיבית הפנימית.

במסרים הקודמים גם תיארנו דרכים כיצד ליצור תחושות של אקסטזה ואושר גבוה. הסיבה שאנו מדגישים את הצורך בתחושות אלה היא, שאקסטזה ואושר הם שדות רטטים שמאפשרים לכם לעזוב ולהימלט משדה הרטט הנמוך שמונצח על הפלנטה שלכם. השהייה במצבי אקסטזה ואושר גבוה, או לפחות בשמחה ואושר, ללא תלות בגורמים חיצוניים, יאפשרו לכם להתחמק מבעד לדלת הכלא של עצמכם.

מנקודת המבט שלנו, ממימד שהוא מעבר למימד השליש, כדור הארץ מעורב במאבק רציני המתרחש בין הכוחות שרוצים לכלוא אתכם לבין הכוחות שרוצים לשחרר אתכם. אנו רוצים להבהיר זאת היטב – אתם מצויים בעיצומו של קרב על עצם הנשמות שלכם, על עצם התמצית הרוחנית שלכם. שכן זהו האוצר היקר ביותר שעל פני האדמה, לא הזהב, הכסף או היהלומים, אלא הניצוץ הרוחני הדק והעדין שבכל אחד מכם.

ולא משנה אם אתם ערים לניצוץ הרוחני שלכם ואם לאו- עדיין הוא בעל ערך בל-ישוער. הכוחות שהחזיקו את הפלנטה הזאת בדיכוי במשך אלפי שנים מאוימים מגלי אנרגיה אלה מהחלל העמוק. ניתן לצפות שהם יעשו כל דבר שבכוחם כדי להמשיך את שליטתם ברוח האנושית. ויחד עם זאת, בריקוד הגדול של הקוסמוס, יש אחרים שרצונם לשחרר אתכם, שכן מתוך החופש שלכם יכולה להתעורר ולהיוולד תודעה גדול שתהיה בעלת תועלת גדולה ליקום כולו. וכך קורה שהוויות רבות מממלכות רבות – שרואות את חיי האנוש כמקודשים – נמצאות פה לסייע לכם. אנו רק אחדים מהם. כיוון שאתם נמצאם על סיפה של ההתגברות המסיבית של לחץ אבולוציוני זה, רגע זה הוא הזדמנות קריטית להגביר את עוצמת האור, האור הרוחני, על כדור הארץ.

וכך קורה, שאנו מגישים לכם את התכנית שלנו לעתיד המידי, ואם אתם מרגישים שאתם נקראים למשימה ומתואמים עם החזון שלנו, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו. אנו קוראים לזה – מטריצת היצירה הפלנטרית – Planetary Creatrix. היא מבוססת על פיסיקה בין-ממדית שבאמצעותה אנו יכולים לשלוח, בעזרתכם, צורות אנרגיה ברורות ומיטיבות ביותר לתוך המטריצה האנרגטית של הפלנטה.

עבודה זו התאפשרה בזכות עבודה אחרת שהתרחשה באביב האחרון, כאשר מרים המגדלית קראה לשבעה רבי-מלאכים, והם, באמצעות ההזמנה הזאת והיצירה המשותפת של אלפי אנשים ברחבי הפלנטה, ירדו ממלכות האור לתוך החומר והעניקו משדות הרטט הגבוהים שלהם לאלה שהשתתפו ולתוך האדמה עצמה.

הם שתלו בתוך האדמה אינספור זרעי אור. אלה מפוזרים ברחבי העולם. חלקם מקודדי-זמן והם יגבירו את העצמת האור הרוחני במהלך הזמן. חלקם יופעלו כאשר צורות-גל מסוימות מהחלל העמוק יעברו דרך עולמכם. הם מעוצבים ומכווננים ליצור נקודות בחירה, הזדמנויות להארה ולמודעות רוחנית מוגברות. הם הנם תשובה ישירה לכוחות שהיו רוצים לשלוט, לתפעל ולדכא את כל החיים.

במשך שלושה ימים, החל מה-6 ביוני ועד ל-8 ביולי, 2007, אנו קוראים למפגש בסיאטל, וושינגטון שאנו קוראים לו “מטריצת היצירה”. באירוע הזה אנו נעניק הבנות ושיטות מהותיות הקשורות לפיסיקה הבין-ממדית וליכולת להגשים בעולם התלת-ממדי.

ביום ראשון, ה-8 ליולי, למשך שעתיים בין 14-16:00 האנשים שנאספו יפעילו את מטריצת היצירה הפלנטרית בסיוע הטכניקות שניתנו. נסתייע גם בשני אתרי הריפוי לאדמה שהקמנו וכן באנשים מרחבי העולם שמרגישים מתואמים עם החזון שלנו.

במהלך שעתיים אלה, נפעיל רבים מזרעי האור שנשתלו על ידי רבי-המלאכים באביב האחרון.

הכנות:

עבור אלה שמעוניינים ומתכוונים להשתתף איתנו ביצירה הפלנטרית אך אינם יכולים להשתתף במפגש, יש צורך בהכנה מסוימת. במהותו של דבר, מה שיקרה בחלון זמן זה הוא, שתשתמשו בעמוד המרכזי של גוף האנרגיה העדין שלכם כדי לשמש צינור לאור ולאנרגיות ממימד גבוה לעבור דרככם ולתוך האזור על כדור הארץ שבו אתם נמצאים. דבר זה ייתן את נקודת הכניסה למטריצה הפלנטרית, שכן אתם הנכם דפוסים של גלים-עומדים של אנרגיות אדמה; ומכיוון שגופכם עשוי מיסודות האדמה, יש לכם מעצם טבעכם הזכות והיכולת המולדת להעניק ולשלוח אנרגיות לתוך האדמה.

ככל שירבו האנשים שישתתפו בתהליך הזה, כך יהיו האנרגיות המיטיבות שיישלחו חזקות יותר. למשך השעתיים של תהליך זה אנו מבקשים שתפַנו את עצמכם מכל פעילות חיצונית, שתתמקדו בציר המרכזי, בעמוד המרכזי של הגוף העדין שלכם, ותאפשרו לאנרגיות מהממדים הגבוהים להיכנס דרך הכתר ולהמשיך דרך גופכם לתוך אדמה.

חשוב שבמהלך השעתיים האלה תיצרו תיאום בין האנרגיות שלכם לאנרגיות הממדים הגבוהים. זאת ניתן לעשות באופן האפקטיבי ביותר אם תציבו את עצמכם ב”הולון האיזון”, ותעוררו בתוככם תחושות של אקסטזה ואושר גבוה. המידע ליצירת שני אלה מובא בהמשך.

אם אתם מרגישים נקראים להשתתף עמנו, אנו מבקשים שתתחילו לאמן את עצמכם לשלוט ביצירת “הולון האיזון” ומצבי אקסטזה, כך שבמהלך השעתיים במדיטציה ביולי, תשכנו באיזון ובאושר ככל שרמת האבולוציה הנוכחית שלכם מאפשרת לכם. לאלה מכם שחשים מזומנים להצטרף אלינו ביצירה הפלנטרית, אנו מוקירים לכם תודה.

אנו קדים למורשות הרוחניות הרבות שאתם מייצגים ולהוויות הבין-גלקטיות הרבות שהנכם, ואנו מאתגרים אתכם להתרומם לחזון הגבוה של שירות פלנטרי שהשתתפות זאת דורשת. התאמנו ורכשו מיומנות ב”הולון האיזון”. רכשו מיומנות בליצור הכרת תודה, שמחה ואושר בהבזק של רגע, ללא תלות בתנאים או בגירוי חיצוניים. בעזרת שני שדות אנרגיה דינאמיים אלה – איזון באמצעות ה”הולון” ואקסטזה באמצעות נתיב התודה – תוכלו לסייע להעביר את אנרגיות הממדים הגבוהים האלה לאדמה לטובתה של האנושות, וגם תחוו במשך השעתיים האלה התנסות מעניינת ביותר.

זהו ניסוי גדול, הפעלה נועזת הכרוכה בתאום בין ממלכות הוויה רבות. מאוחר יותר, כמה ימים לפני המדיטציה, ניתן הוראות נוספות מפורטות יותר על הדרך לפעול במשך השעתיים של הפעלת מטריצת היצירה הפלנטרית.

הרחבה של תום קניון למסר פלנטרי זה

ברצוני לשתף אתכם במידע שקיבלנו מה-האתור’ים כמענה לשאלות שהתעוררו.

כפי שנאמר, הגלים מעוררי-התודעה הבאים אלינו מהחלל העמוק מתגברים בימים אלה הן בתדר והן בעוצמה (משרעת). הגל הנוכחי שעורר את המסר הזה החל להגיע למערכת השמש שלנו בערבו של ה-12 באפריל. גל זה היה אמור להימשך בערך תשעה ימים, עד ל-21 באפריל, ואכן כך היה. הם הציעו שנעקוב אחר החדשות בתקופה זו, שכן תהיה עלייה בהתנהגות לא רציונאלית, הרסנות וחריגות במזג האוויר, וגם זה קרה. מיד לאחר מכן, סדרה חדשה של גלים תעבור דרך מערכת השמש שלנו וכדור הארץ. לפי דבריהם, כל גל נוסף יהיה חזק יותר מקודמו. במילים אחרות, לא סיימנו עם הפרשה… אנו צפויים להיות מוצפים בגל אחרי גל של גלים מעוררי-התודעה שיעברו דרך העולם שלנו למשך שנים – שנים…, לא חודשים.

יש כמה דרכים להסתכל על ההשפעות של השליחים האלה מהחלל העמוק. מצד אחד, הם זרזים (קטליזטורים) שיכולים לשחרר כמויות אדירות של אנרגיה אישית וקולקטיבית. ה-האתור’ים משתמשים בדימוי של פתיחת דלתות הכלא האישי שלנו, בתי כלא שהוגדרו כדרכי החיים שלנו בהתייחס לעצמנו, לאחרים ולאדמה. לכן, אם אנו רוצים לשרוד כמין האנושי, אנו חייבים לשנות את הדרך שבה אנו חיים. נקודה.

זהו פוטנציאל גדול שישתחרר, אך הוא גם מבלבל באופן קיצוני. אולי התנסיתם בכמה מתופעות הלוואי שלו בעצמכם – הפרעות שינה, עלייה במחשבות לא רציונאליות, רגשות לא רגילים של ייאוש, עייפות פתאומית ולא מוסברת וסערות רגשיות. (אם סימפטומים אלה נמשכים לאורך זמן, יכול להיות שהם קשורים לגורמים אחרים, ובמקרה זה רצוי לבקש עזרה רפואית).

אמנם רצוי לדעת על גלים אלה העוברים דרך עולמנו ודרכנו ועל התוצאות המאתגרות שלהם, אך זו לא הסיבה העיקרית למסר של ה-האתור’ים. הם יוצאים בקריאה לקהילה הרוחנית להתאסף, אלפים ואולי עשרות אלפים ברחבי העולם, להתחבר למה שהם קוראים מטריצת היצירה הפלנטרית.

מחשבותיי לגבי ההכנה: לאלה שלא יכולים להשתתף באירוע בסיאטל, ה-האתור’ים מבקשים שתתאמנו ביצירת הולון האיזון ובמצבי אושר ואקסטזה. אם אינכם יכולים לעורר מצבי אושר ואקסטזה יזומים, הם מביאים שיטה ליצירת אקסטזה באמצעות הכרת תודה והתמקדות בלב (ראו הוראות בהמשך). חיבור זה של הכרת תודה ומודעות ממוקדת בלב הפיסי יוצרת תזוזה במודעות שבסופו של דבר מביאה לאקסטזה (אם נשארים בה למשך מספיק זמן).

במקרים מסוימים, כתוצאה מקונפליקטים רגשיים לא פתורים היושבים בלב, ההתמקדות בלב מתך הכרת תודה בדרך כלל יעורר קודם רגשות של צער, כעס וכו’ שיעלו לפני השטח. אם זה קורה, אני מציע להמשיך לעבוד עם השיטה עד שהרגשות ייפתרו או יותמרו. תרגול היא המפתח למיומנות. בסופו של דבר שיטה זו תביא אתכם לאקסטזה, אך אתם עשויים להידרש לעבור קודם דרך נושאים אישיים לא נעימים.

בכל מקרה, אם אתם פועלים כמוני, קרוב לוודאי שתיצרו את האקסטזה לכמה רגעים ואז מחשבותיכם יתפזרו ותצאו מזה. במקרה כזה, יהיה עליכם פשוט ליצור אותה מחדש ולעשות זאת כמה פעמים שיידרש במהלך השעתיים.

אם לא גיליתם כיצד ליצור אקסטזה או אושר גבוה באופן יזום, לא בעיה – כל עוד למדתם כיצד ליצור רגשות של הכרת תודה. ואז, תחזיקו ברגשות אלה של הערכה והכרת תודה עד כמה שאפשר במהלך השעתיים.

במהותו של דבר, מה שתעשו במהלך המטריצה ליצירה פלנטרית הוא לאפשר לאנרגיות רוחניות גבוהות להתקרקע לתוך האדמה דרך ערוץ אנרגיה מרכזי שעובר בגוף שלכם, מהכתר שמעל ראשכם ויורד לאדמה. במילים אחרות, אתם תשמשו כקולן שיעגן את האנרגיות המיטיבות האלה לתוך האזור שבו אתם חיים. (כפי שה-האתור’ים הזכירו, ניעזר בתהליך הזה גם בשני מקדשי הקול שהקמנו איתם, האחד בניו מקסיקו והאחר בקוסטה ריקה).

כדי שכל זה יעבוד, עליכם להיות במצב שיש בו איזון ויציבות. הולון האיזון נותן תחושת איזון, והבהירות והיציבות נוצרת מרגשות האקסטזה שנובעות מהכרת התודה. אם במשך התהליך אינכם יכולים ליצור אקסטזה באמצעות הכרת תודה, היכנסו פשוט להכרת תודה. אם גם אינכם יכולים לעורר תחושות של הערכה והכרת תודה באופן יזום, אז מה שיקרה הוא שהאנרגיות הרוחניות לא תוכלנה לעבור דרככם לתוך האדמה. כוונות טובות לא מספיקות כאן. דרושה רמה בסיסית של מיומנות כדי להשתתף איתנו ברוח.

לכן, אם אתם חשים נקראים להצטרף אלינו, אני מבקש שתתחילו להתאמן בשיטות המובאות להלן. אני כבר עושה זאת. הזמנה זאת נשלחת על ידי ה-האתור’ים לכל מי שחולק חזון משותף בנושא קדושת החיים, ללא הבדל אמונה אישית, דת, פילוסופיה או דרך חיים. אם אתם מרגישים את האמת שבמשימה הזאת ומרגישים שאתם נקראים להשתתף, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו.

הולון האיזון
מסר מה-האתור’ים, 3 בפברואר, 2007

אנו מציעים שתערכו עם זה ניסיונות; שחקו והשיגו מיומנות ושליטה בגיאומטריה הפשוטה הזו. שאו אותה עמכם בתודעתכם הערה בכל זמן, כך שתוכלו ליצור אותה על פי רצון ולפי הצורך בהתראה קצרה, הן עבור עצמכם ועבור אלה שאתם קשורים אליהם.

הגיאומטריה הזאת נקראת “הולון” ואנו מתייחסים להולון מסוים שהוא אוקטהדרון, או “הולון האיזון”. דמו את עצמכם מוקפים בפירמידה של אור הנמשכת ומוצבת מעליכם, ופירמידה תואמת אחרת, הפוכה, מתחתיכם. אלו הן פירמידות בעלות בסיס מרובע, האחת פונה מעלה והשנייה פונה מטה. אתם נמצאים במרכז הצורה הזאת. אם אתם שוכבים, אתם נמצאים על הריבוע שבו שתי הפירמידות מחוברות. אתם יכולים ליצור את הצורה הזאת גדולה או קטנה כרצונכם, כל עוד גופכם מוכל בה במלואו.

אם אתם עומדים או יושבים, ציר האוקטהדרון נמשך דרך מרכז גופכם, כך שאם הייתם מושכים קו דרך ציר הפירמידה העליונה, דרך המרכז ומטה, לציר של הפירמידה התחתונה, הקו הזה יעבור דרך מרכז גופכם. האוקטהדרון הזה מאזן אנרגיה. זהו האיזון של היבטים הזכריים והנקביים בתודעה. אל תטעו לזלזל בו מטעם פשטותו. זהו כלי עוצמתי לאיזון של אנרגיות עדינות.

ושוב, אנו מציעים שתיצרו את זה פעמים רבות במשך היום, ומתוך משחק, כפי שילד היה עשוי לשחק בצעצוע. התאמנו בזה כדי שתוכלו ליצור אותו בן-רגע, על פי הצורך, ללא מחשבה.

אחת מתופעות הלוואי המצערות של האנרגיות הכאוטיות על האדמה שלכם היא שההיבט המגנטי יופרע. הדבר יקרה פעמים רבות. הוא כבר קורה. הדבר ישפיע על אנשים – הם יהיו לא-רציונאליים, עצבניים ומדוכאים, מוצפים רגשית ונוטים למצבים מנטליים-רגשיים-אנרגטיים שליליים. אם אתם מרגישים שאתם נמצאים באחד מהמצבים האלה, צרו סביבכם מיד את הולון האיזון, ותוך כמה דקות תרגישו שאתם שבים אל שלווה ואיזון.

כאשר נודע לכם שאזור כלשהו על כדור הארץ מופרע, זוהי זכותכם כאל/אלה המגולמים בגוף לשלוח את הולון האיזון לאותו האזור. דמיינו שאתם מקיפים את כל האזור הפגוע באוקטהדרון ובכך תוכלו לאזן את האזור. מנקודת המבט שלנו, זהו השירות הגדול ביותר שאתם יכולים להציע בזמנים סוערים אלה.

יש שאומרים שלעולם אל לכם להתערב במצב כלשהו, אך אין זו הבנתנו. אתם קשורים לאדמה, ומכך יש לכם הזכות, וגם האחריות, לאדמה, אף שמקורכם עשוי שלא להיות מכאן – שכן רבים מכם באים ממערכות כוכבים אחרות – אתם מוצאים את עצמכם כאן, מעוגנים בהתגלמותכם, והיסודות שמהם גופכם עשוי נובעים מהאדמה. כך שהאדמה היא חלק מהתדר ההרמוני שלכם, ודבר זה נותן לכם את הזכות והאחריות להתערב.

ההיבט השני שהיינו רוצים שתבינו בבירור הוא כה רחב שהיינו יכולים להשקיע זמן רב בהסבר שלו, אך לשם התקשורת הזאת אנו נפשט את הרעיון. יש הוויות ביניכם שמעוניינות להגביר את התוהו, הטרור והאסונות. לכן, בכל פעם שיש איזושהי הפרעה על פני האדמה, בין אם היא נגרמת על ידי אנשים, הוויות בין-ממדיות או על ידי האדמה עצמה, הוויות אלה מתענגות עליה, שכן היא מגבירה את הפחד על פני האדמה, ופחד הוא הנשק הגדול ביותר שלהם והם מיומנים בו ביותר. לכן אנו אומרים לכם, כל אימת שיקרה אירוע בעתידכם שמעורר פחד, יהיה נכון אם תניחו שהוויות אלה מעורבות בו בדרך כלשהי. בכך שתשלחו את הולון האוקטהדרון לאזן את האזור או האזורים האלה, תיצרו תרופת-נגד לרעל שלהם.

היו ברורים בעניין זה: מנקודת מבטנו אתם מעורבים במאבק רוחני למען גורל האדמה הזאת, והמיומנות הנדרשת מכם היא שלא להיכנע לפחד ולטרור, אלא להתעלות מעליהם ולשלוף את תרופות הפלא שבידיכם. הולון האיזון הוא אחת מהתרופות שקל ליצור אותה באופן מידי.

לטובתכם האישית ולטובת האדמה, אנו שוב מדגישים כמה חשוב שתהפכו להיות מיומנים ביצירת הצורה הזאת והשימוש בה.

הרחבה של תום קניון

האוקטהדרון הוא אחד מחמש צורות גיאומטריות תלת-ממדיות הידועות כ-מוצקים האפלטוניים. (אוקטה = שמונה צדדים). ניתן למצוא את המוצקים האפלטוניים באופן טבעי בטבע בצורת מבנים קריסטליים וגם כתצורות אטומיות ומולקולריות. מבחינה אזוטרית, כל אחד מהמוצקים האפלטוניים הוא בעל השפעה אנרגטית שונה.

כמה אנשים שאלו האם האוקטהדרון זהה לכוכב הטטרהדרון, והתשובה היא, לא. הם אינם אותו הדבר. כוכב הטטרהדרון מורכב משתי פירמידות בעלות בסיס משולש, והן לא נפגשות בבסיסן, אלא מתמזגות זו בזו. בנוסף, לכוכב הטטרהדרון השפעה אנרגטית שונה מהאוקטהדרון.

הנה ציור של אוקטהדרון – תמונה שווה לפעמים אלף מילים.

לא משנה באיזה צבע אתם מדמים אותו, והצבע יכול גם להשתנות באופן ספונטני בהתאם למצב ההכרה שלכם. אישית אני עושה את שלי באור לבן, אך זו העדפה אישית והיא לא מחייבת. למעשה יש מעט מאוד כללים בעניין הזה, תודה לאל/לאלה.

הדבר החשוב הוא שתהיו מוכלים באופן מלא במרחב האוקטהדרון. אם למשל אתם שוכבים, הבסיס שמחבר את שתי הפירמידות יהיה קרוב לוודאי תחתיכם. אבל בעיקרון, אתם יכולים לשים את עצמכם בכל מקום בתוך הצורה. אתם יכולים לרחף בחלק העליון או לשקוע לחלק התחתון או להחליק לאחת הפינות שלה. לא משנה. ואין צורך שתפנו לכיוון מסוים- צפון או דרום וכו’. גם אין צורך בתפילה או בנשימה מיוחדת. כל העניין מאוד פשוט, אך הוא עובד.

אם אתם ישובים או עומדים, ציר האוקטהדרון (הקו הדמיוני שמחבר את קדקודי שתי הפירמידות) יעבור קרוב לוודאי דרך הציר המרכזי של גופכם (הקו שעובר מהכתר ומטה דרך הפרינאום). אבל אתם יכולים לדמיין את עצמכם למעלה בראש הפירמידה העליונה או למטה בראש הפירמידה התחתונה. במילים אחרות, הבסיס שמחבר את שתי הפירמידות יכול להימצא בכל מקום בגוף שלכם – בלב, בראש או אולי ברגליים, על פי בחירתכם. למעשה, ייתכן וכמה תנוחות ביחס לריבוע המרכזי יכולות להיות לכם חזקות יותר מאחרות, לכן אני אומר – שחקו עם הצורה הזאת והתנסו בה ! מצאו מה עובד עבורכם.

אתם יכולים לשלוח צורות אלה של הולון האיזון כדי להקיף כל מקום בעולם או כל אדם או קבוצת אנשים שנראה לכם שזקוקים להן. שליחת הולון האיזון היא פעולה מיטיבה, אך זכרו לא להתערב במציאות של אנשים אחרים. לכן, ההצעה שלי היא לשלוח איזון לא כציווי אלא כהזמנה, כנשימת אוויר צח, אפשר לומר. לדעתי, כשאנו שולחים את ההולון כמנחה אנרגטית של איזון לאלה שבוחרים לקבל אותו, ללא היצמדות לתוצאות, אנו תורמים בכך באופן הראוי והנכון.

ושוב, הצעתי היא שתשחקו ביצירת ההולון. סחררו אותו, עשו אותו בצבעים שונים, מצאו איפה בתוכו אתם מרגישים את השפעתו החזקה. התאמנו בו בשעות שונות של היום תוך כדי עיסוקים שונים – במהלך העבודה, תוך כדי קניות, שטיפת כלים, הליכה ועוד. העיקר הוא להתאמן בו מספיק כדי שכאשר תרגישו לא ממורכזים ולא מאופסים – רגשית או אנרגטית – תוכלו ליצור אותו ללא מחשבה. ואז הוא הופך לבעל ברית גדול, לאחד מחבריכם הנאמנים ביותר.

אקסטזה והלב –
תקשור מה-האתור’ים 18 לאפריל 2005

ברצוננו לדבר איתכם על יצירת אקסטזה על ידי מיקוד בלב. ואיננו מדברים כאן על צ’קרת הלב אלא על הלב הפיסי, שריר הלב.

שיטה זו כרוכה בתשומת לב, במיקוד, בצירוף רגש הכרת תודה או הערכה – על פי בחירתכם.

ברגע שאתם ממקדים את תשומת לבכם בלב, אתם עשויים להרגיש בזרימה של אנרגיה עדינה.

מנקודת המבט שלנו, מיקוד תשומת הלב שלכם פועל כמו הנקודה המרכזית במערבולת [וורטקס] אנרגיה. והדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בגוף שלכם ובשדה שמקיף אותו – שדה האנרגיה שלכם, מה שנקרא גם הילה.

יכולתכם ליצור מיקוד תשומת לב אינו רק פעילות שכלית-מוחית. זוהי פעילות שמתרחשת ברמות רבות של תודעה. בכל מקום שבו אתם מציבים את תשומת לבכם בתוך הגוף שלכם או בתוך שדה האנרגיה שלו, נוצרת זרימה מיידית של אנרגיה עדינה לאותו האזור, ויש לה השפעה מחייה על תאי הגוף באותו האזור או על סיבי האור הקורנים שמהם מורכב גוף האנרגיה שלכם.

המיקוד שלכם יוצר למעשה אפקט של פיתול ברמה התת-אטומית, או במילים אחרות, השפעות שדה קוונטי. השפעות אלה יוצרות בתוככם זרימות אנרגיה, גיאומטריות, והרמוניות ברורות וניכרות.

שינוי השדה הקוונטי באמצעות כוח המיקוד שלכם הוא יכולת חשובה שאנו מעודדים אתכם לפתח. היישומים שלה מרובים, וטיפוח אקסטזה הוא רק אחד מהם.

בשיטה שאנו עוסקים בה, אתם משתמשים ביכולת זו של החזקת המיקוד או תשומת הלב, יחד עם רגש הערכה או הכרת תודה. לשני רגשות אלה יש השפעה עקבית ומסודרת [קוהרנטית] על שדה האנרגיה ועל הנביעה המגנטית-קצבית של הלב הפיסי שלכם. ניתן להשתמש בצירוף זה של מיקוד ורגש עקבי ומסודר כדי לחולל מצבים גבוהים של אקסטזה.

כפי שאמרנו קודם, יצירת מצבי תודעה אקסטטיים היא זַרָז אבולוציוני חשוב. אני מעודדים אתכם ללמוד ליצור מצבי אקסטזה במשך חיי היומיום שלכם.

אני מבינים שלרבים מכם חיי היומיום עשויים שלא לגרום לכם לטיפוח מצבים כאלה, אך אנו דוחקים בכם (בעדינות) למצוא זמנים במהלך היום שבהם אתם יכולים להתאמן בביסוס מצבים כאלה לפחות לכמה רגעים בכל פעם. עדיף להקדיש מעט זמן לאקסטזה מאשר לא לעשות זאת בכלל. אימון זה ייצור ויבסס הרמוניה או קשר עם האדמה כישות חיה, ועם הגלים ההרמוניים של האבולוציה המזרזת הזורמים דרך הגלקסיה שלכם.

כאמור, בטכניקה הזאת אתם ממקדים את תשומת לבכם בלב הפיסי, ותוך כדי כך עליכם לחולל רגשות של הערכה והכרת תודה. לא מדובר כאן במחשבה של הערכה והכרת תודה אלא ברגש, בלהרגיש אותם. מחשבה לא תפעיל את האנרגיות העדינות הדרושות לחולל אקסטזה, רק רגש מסוגל להפעיל את מערבולות האנרגיה בתוככם.

ככל שאתם מתמקדים בלב הפיסי ומחוללים את רגש ההערכה או הכרת התודה, גל אנרגיה מתחיל לזרום ברחבי גופכם – נישא אל פני השדות המגנטיים של הלב – ונובע החוצה מהלב הפיסי כדי להקיף את הגוף כולו. כאשר זרם האנרגיה מתחיל להסתובב ברחבי הגוף, יש התעוררות ספונטנית של אקסטזה, אקסטזה תאית.

התאמנו בטכניקה הזאת. חושו מה קורה בגופכם כאשר אתם מתמקדים בלבכם ומחוללים את הרגשות האלה. הרגישו פיסית מה קורה ברמה התאית כאשר טריליון התאים בגופכם מקבל את האנרגיה הזאת של הכרת תודה והערכה.

לאחר שהצלחתם לבסס את יצירת האקסטזה בגופכם ולעשות זאת על פי רצון, התחילו להתנסות בשדה האנרגיה שלכם. גם כאן המיקוד שלכם יהיה בלב כשאתם מחוללים רגשות של הערכה והכרת תודה. כאשר תרגישו שמתחילה לעלות אקסטזה בגופכם, הסיטו את תשומת לבכם לשדה שמסביב לגופכם. שדה זה נראה בראייה רוחית דומה מאוד לביצה זוהרת- חלקו הרחב יותר נמצא מסביב לכתפיים והצר יותר מסביב לרגליים שלכם והוא נמשך כמה עשרות ס”מ מעל לראש ומתחת לרגליים. במקרים של מצבים גבוהים טעונים הוא עשוי להשתרע למרחק גדול בהרבה. ישנו ציר מרכזי שעובר דרך מרכז השדה הזה, והוא חופף לציר שבמרכז הגוף הפיסי – מהכתר שמעל לראש ועד לפרינאום. זהו הציר המרכזי של שדה האנרגיה שבונה את הגוף האנרגטי ונושא את הגוף הפיסי שלכם.

בכך שאתם מסיטים את תשומת לבכם לציר מרכזי זה ולשדה שמקיף את גופכם, אתם מאפשרים לאקסטזה לנוע החוצה מהגוף הפיסי ולתוך השדה. הדבר בעל השפעה חיובית מאוד והוא יוצר דפוסים הרמוניים עוצמתיים שמביאים אתכם להדהד עם צורות-הגל של האבולוציה המואצת הזורמות דרך הגלקסיה שלכם.

שיטה זו עשויה להיראות פשוטה, אך אל תטעו להמעיט בערכה – היא עמוקה ואפקטיבית. היא תביא אתכם למצבים גבוהים של הדהוד ורטט, ומנקודת המבט שלנו הדבר חיוני כדי לעבור את השערים האנרגטיים והאנרגיות המתמירות שאתם והאדמה מתנסים בהם ותמשיכו להתנסות בהם.

יש דברים שהיינו רוצים לומר לכם על הטבע ויעוד שלכם, אבל אתם עשויים קרוב לוודאי להבין אותם לא-נכון, אלא אם כן תהיו לפחות במצב של אקסטזה.

זאת משום שנקודת היחס לתודעה נבנית לא רק על אמונה אלא גם על ההרמוניות הרגשיות שלכם. וכשאינכם במצב אקסטטי יהיה הדבר כאילו לתאר זריחה לאדם עיוור שחסר את היכולת לתפוש באופן ישיר את מה שאתם מדברים עליו. אך אם אדם זה היה יכול לראות, הוא היה יכול לחוש בשמש באופן ישיר ולאמת את התיאור שלכם. כך שמה שהיה קודם בבחינת אגדה ייראה עכשיו ממשי.

וכך אנו ניפרד מכם עם מה שעשוי להישמע כאגדה אך אנו מתייחסים אליו כאל מובן-מאליו. אתם הוויות בוראות שנמצאות במהלך בריאת עתידכם ועתיד הדורות הבאים לאחריכם. צפון בלבכם המפתח למסתורין של כל המסתורין. והסף, נקודת הכניסה לתוך המסתורין הזה היא דרך היכולת שלכם להיכנס לאקסטזה. העיזו ומצאו את הנתיב, את הדרך לחיות בזקיפות קומה במצב הוויה גבוה זה. אך דעו, אקסטזה איננה סוף הדרך, היא רק תחילתה.

התנסו בשיטה הזאת, היכנסו לאקסטזה בכל פעם שאתם יכולים. דעו שכאשר אתם עושים זאת, אתם נמצאים בקשר ישיר עם כל ההוויות המרוממות והמסטרים ששירתו ומשרתים את האנושות. דעו שכאשר אתם עושים זאת, אתם נמצאים בקשר ישיר עם עצמכם.

בשמחה וצחוק, ה-האתור’ים