Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Holon Wznoszenia

Planetarne Przesłanie Hathorów przez Toma Kenyon’a, 28.01.2009

Wkraczacie w wysoce niezrównoważony okres, pełen nadzwyczajnego potencjału, jednakże najeżony niebezpieczeństwami.

W marcu zeszłego roku wskazaliśmy na no, że wasze magnetyczne pole ziemi doświadcza zakłóceń oraz przejścia z jednego stanu w drugi, czy zmianę swojej konfiguracji. Wasza nauka odkryła obecnie, że jest to faktycznie rzeczywistością.

Ujmując to w prosty sposób, w magnetosferze otaczającej ziemię, chroniącej od wiatrów słonecznych, istnieje wyłom. Wyłom taki występuje w naturalny sposób cyklicznie, jednakże rozległość i waga tego otworu jest dość duża. Pozwala on i będzie pozwalał na wkraczanie dużej ilości plazmy pochodzącej ze słońca. Wzmoże to burze magnetyczne, zakłócenia w telekomunikacji, zaburzenia obwodów bio-elektrycznych (takich jak ludzki system nerwowy) i zmiany klimatyczne. Rezultaty tego wyłomu i wzrastające naładowanie magnetosfery narastało będzie na przestrzeni następnych kilku lat.

Skupiamy się w tym przekazie nie na negatywnym wpływie tego wyłomu, lecz na pozytywnych efektach, jakie otwiera on dla tych, którzy są gotowi.

Wasze ciało energii subtelnej, nazywanej w starożytnym Egipcie KA, czy nazywane przez Joginów ciałem eterycznym jest bardzo wrażliwe na plazmę pochodzącą ze słońca, która na nie intensywnie wpływa. Przyrost w przepływie i jakości prądów słonecznych podnosi tempo wibracyjne ciała KA. To bardzo korzystna i obiecująca możliwość dla tych, którzy świadomie uczestniczą w procesie własnego wznoszenia. Chcemy być precyzyjni odnośnie tego, co oznacza wyrażenie wznoszenie (w tłumaczeniach na język polski słowo ascension częściej przyjmuje określenie wniebowstąpienie, przyp. tłum.), ponieważ posiada ono wiele różnych znaczeń i sposobów postrzegania.

Mówiąc wznoszenie po prostu mamy na myśli ruch wznoszący w świadomości. Nigdzie przy tym nie „idziecie”. Nigdzie nie „wyruszacie”. Jednakże wasza perspektywa, percepcja radykalnie się zmienia. Zaczynacie widzieć poprzez maję, czy iluzję tego świata, która wytwarzana zostaje poprzez taniec subatomowych cząsteczek i wchodzi w konfigurację tego, co nazywacie materią. W trakcie procesu wznoszenia uświadamiacie sobie, że jesteście twórcą swojego doświadczania tego, co nazywacie „światem”. Nie oznacza to, że opuszczacie ten świat, oznacza jedynie że wykroczyliście poza niego – cały czas będąc jego częścią – albowiem przez soczewkę percepcji widzicie, że życie jest filmem, który projektujecie.

Można by powiedzieć, że jesteście na rozdrożu. W trakcie, gdy prądy słoneczne wkraczają do waszej magnetosfery ciała KA wszystkich ludzi będą podnosiły poziom wibracji. Lecz dla niektórych będzie to prowadziło do zaburzeń i rozpadu, podczas gdy u innych będzie to prowadziło do wznoszenia – ruchu wzwyż świadomości.

Przekaz ten jest w szczególności dla tych jednostek, które wybrały spiralę wzwyż. Waszym wyzwaniem jest w tym okresie pozwolenie na aktywację waszego ciała KA, aby wzniosło was wzwyż, nawet gdy wielu z was wydaje się podążać spiralą w dół. Zasadniczo jest to kwestia wibracji połączona z oczekiwaniem i przekonaniem. Połączenie tych trzech rodzi kreatywny impuls dla nowego przeznaczenia.

Co mamy przez to na myśli?

Aby wykroczyć poza, lub przemienić negatywne uwarunkowania, czy ograniczenia, które zostały na jednostkę nałożone, wymaga potężnej ilości energii. Zostaliście kolektywnie zahipnotyzowani na ogląd rzeczywistości sztywnej, ograniczonej i ograniczającej, będącej niczym innym jak więzieniem. Gdy jednostka spogląda poprzez kłamstwa i manipulacje stary świat nie wygląda tak samo, a jednak zauważenie kłamstw nie uwalnia jej od nich. Mają one własne życie i tendencję do dalszego trwania. Potrzeba nowej energii – zwiększonego tempa wibracji – aby przekroczyć letarg i inercję, które są nieodłącznym elementem waszych kulturowych ograniczeń. Oto prezent prądów słonecznych – słoneczna plazma, która płynie i będzie napływała we większych ilościach do waszej magnetosfery – albowiem będzie ona podnosiła tempo wibracyjne waszego ciała KA.

I tutaj znajduje się „celownik” w, powiedzmy, „zasięgu wzroku” waszego przeznaczenia. Dla tych, którzy akceptują, lub co najmniej zaczynają spoglądać poza kłamstwa ograniczeń, które zostały na was nałożone i którzy wybrali ruch w górę w procesie wznoszenia owa aktywacja ciała KA jest pięknym, wspaniałym cudem, na który spoglądają, albowiem wasze życie zostanie zaszczycone mocą do wykraczania poza własne ograniczenia w sposób, który nie był dla was dotychczas dostępny. Będzie to tak, jak gdyby sam kosmos połączył się z wami w tańcu po waszą wolność.

Lecz dla tych, którzy nie wybiorą życia wiodącego wzwyż świadomości, którzy wybierają wiezienie ograniczeń, pragną obwiniać innych za swoje nieszczęścia, którzy wolą szukać kozła ofiarnego odpowiedzialnego za własny brak szczęścia, którzy upierają się przy życiu w dawnym świecie konfliktu ten wzrost wibracji ciała KA nie będzie błogosławieństwem, będzie doświadczany jako przekleństwo. Ponieważ będą musieli bardzo ciężko pracować, aby utrzymać rzeczy takimi, jakimi są.

Tkanina waszej starej rzeczywistości jest rozplątywana, a w tym samym czasie plecione są nowe rzeczywistości. W rzeczy samej jest to osobliwy stan. Chcemy powiedzieć wam całkiem jasno, że macie wrodzoną moc i umiejętność, aby samemu pleść dla siebie nowe rzeczywistości, nową wolność dla umysłu i ducha, bez znaczenia, co dzieje się wokół was.

Z naszej perspektywy widzimy, że sytuacja ta będzie eskalowała przez najbliższe kilka lat i scharakteryzowalibyśmy ją jako podwójny stan, w którym wielu z was będzie wstępowało, czyli poruszało się w górę, podczas gdy inni będą poruszali się w kierunku rozpuszczenia, rozpadu. Jest to generalnie kwestią osobistego wyboru.

Jest to dla nas bardzo ważny punkt i pragniemy go przekazać z taką jasnością, jak to tylko możliwe. Każdy z nas jest odpowiedzialny za wybory myśli i kreacji, jakich pragnie. Niektórzy z was wybiorą wolność, ponieważ nie możecie już wytrzymać bycia zamkniętymi – utrzymywanie kłamstw jest po prostu zbyt wielkim obciążeniem. Inni wybiorą uwięzienie, albowiem lęk przed wolnością i odpowiedzialnością za osobiste wybory będzie zbyt wielkim obciążeniem.

Oto rozłam na drodze ewolucji.

W czasie, gdy wasze rzeczywistości jednocześnie się rozpuszczają i tworzą na nowo, odnosimy się tutaj do wyzwań ekonomicznych, ekologicznych i socjalnych przed jakimi stajecie, niektórzy z was będą być może doświadczali bardzo trudnych czasów. Nigdy jednak nie traćcie z oczu faktu, że jesteście twórcami własnego życia i możecie je stworzyć w każdej chwili na nowo, bez znaczenia jakie są okoliczności. Ci, którzy wami manipulują czynią to przez lęk i utrzymywanie kulturowych ograniczeń – przekonanie, że życie wasze zależy od pewnych zewnętrznych czynników.

W procesie wznoszenia odkryjecie, że owe czynniki zewnętrzne są tak naprawdę projekcjami pochodzącymi z waszej własnej najgłębszej świadomości. Są migocącymi obrazami na ekranie filmowym i możecie je zmieniać z odurzającą umysł prędkością, gdy zmieniacie je z poziomu źródła, a nie efektu, a źródłem jest właśnie wasz własny umysł. Tajemnica tego, jak do tego dochodzi ujawni się wam w procesie wznoszenia tak naturalnie, jak orchidea otwiera swój kwiat. Jest ona osadzona w samej naturze, a wiedza ta jest samo-ujawniająca się, gdy wkroczycie na ścieżkę prowadzącą w górę. We wcześniejszych przekazach powiedzieliśmy, że jednym z kluczy jest to, co nazywacie uznaniem, czy wdzięcznością. Owe stany emocjonalne są sygnaturą i wyrazem mocy twórczych, jakie posiadacie. Co mamy przez to na myśli stanie się dla was jasne, gdy będziecie postępowali w kierunku procesu wznoszenia.

W przyszłych przekazach mamy zamiar dyskutować o różnej międzywymiarowej fizyce wdzięczności i jak wpływa ona na waszą zewnętrzną rzeczywistość. Jednakże w tym przekazie pragniemy dać wam narzędzie i czujemy, że będzie ono wam pomocne w okresie następnych kilku lat, gdy prądy solarne wkroczą do magnetosfery i zaczną stymulować wasze ciała KA.

Istnieje kilka podstawowych punktów, które pragniemy przekazać, zanim zapoznamy was z tą techniką.

Pierwsza podstawowa rzecz polega na tym, że musicie dokonać wyboru, że chcecie postępować wzwyż świadomości, aby ta technika zadziałała. Intencja, przy pomocy której utrzymujecie wasze KA determinuje wynik.

Drugim punktem jest fakt, że musicie znajdować się w emocjonalnym stanie wdzięczności gdy stosujecie tę metodę , ponieważ wdzięczność jest sygnaturą dla tego typu kreacji.

Trzeci punkt mówi, że podstawą tego jest połączenie pomiędzy KA – waszym ciałem eterycznym – a wyższym aspektem was samych, mówiąc wymiarowo, który nazywany był przez starożytnych Egipcjan BA. BA przebywa w miejscu świadomości znajdującym się poza czasem i przestrzenią, w sposób w jaki je konstruujecie (postrzegacie, przyp. tłum.).

Jego punktem wejścia jest miejsce znajdujące się ponad głową, w którym spotkałyby się wasze dłonie, gdybyście wznieśli jednocześnie obydwie ręce i połączyli je ponad głową. Ów międzywymiarowy aspekt waszego ja, BA, jest w wysokim stopniu otwarte na wdzięczność. A to właśnie z BA otrzymacie energetykę, która wzmocni KA i przygotuje je na napływ prądów słonecznych.

Nazywamy tę metodę Holonem Wznoszenia. Tak jak dwa poprzednie Holony, jakie wam przekazaliśmy – Holon Równowagi i Holon Uleczania bazują one na specyficznych formach geometrycznych. Geometria pobudza energię, a specyficzne formy geometryczne pobudzają energię, aby płynęła w specyficzny sposób.

Ten konkretny Holon bazuje na formie dysku. W dużej mierze przypomina bączek, o ile bawiliście się takimi zabawkami w dzieciństwie. Umieszczacie siebie samych wewnątrz dysku. Góra dysku odpowiada lokalizacji BA, tam gdzie dwie ręce stykałyby się, gdybyście wyciągnęli je ponad waszą głowę. Dolna część dysku znajduje się u podstawy waszego kręgosłupa, jeżeli będziecie siedzieli ze skrzyżowanymi nogami. Jeżeli wykonujecie to na stojąco, lub siedząc na krześle, to wtedy wasze stopy będą znajdowały się u podstawy dysku. Linia centralna przechodząca od góry głowy, przez ciało i przez krocze jest osią centralną dysku.

W wyobraźni kręcicie dyskiem wokół osi centralnej. Dla większości ludzi naturalnym kierunkiem będzie kręcenie go w prawo, lecz może być to w lewo – cokolwiek będziecie czuli jako słuszne jest odpowiednim kierunkiem. Rozmiar, czy średnica dysku jest nieistotna. Możecie go uczynić małym lub dużym, jak wolicie. Kolor dysku również nie odgrywa roli, jeżeli jednak jesteś osobą wizualną, to sugerujemy, abyś eksperymentował, czyniąc dysk białym. Ruch dysku w świecie wyobraźni… świecie waszej wyobraźni… wytwarza wir.

Gdy już zaczniecie obracać dyskiem wasza uwaga zwraca się do BA ponad waszą głową, po czym wysyłacie wdzięczność do BA – uczucie wdzięczności. BA, wasza niebiańska dusza zareaguje w jakiś sposób.

Wtedy przeniesiecie świadomość do podstawy kręgosłupa, do czakry podstawy, gdyż jest to podstawa, która wciąga niebiańską energię do ciała KA. Wtedy przez następne pięć do dziesięciu minut po prostu przebywacie wewnątrz dysku pozwalając na to, aby kręcił się z uwagą skupioną na swoim BA i podstawie kręgosłupa. Dojdzie do przepływu energii od BA do fizycznego ciała oraz w dół do podstawy kręgosłupa. Czasami będzie to bardzo delikatne doznanie. Przy innej okazji będzie to jak światło lasera, lub kolumna ognia, czy prąd.

A gdy energia ta schodzi od BA do podstawy kręgosłupa promieniuje ona do ciała KA energetyzując je. Możecie to wykonywać tyle razy, ile chcecie. Sugerujemy co najmniej raz dziennie. Ostrzeżenie: Jeżeli praktykujecie zbyt często lub przez zbyt długi czas możecie doznawać reakcji leczniczych. Wywołane jest to niebiańskimi energiami płynącymi od KA do fizycznych organów ciała powodując, że uwalniają one negatywność, toksyny i inne negatywne materiały, które ograniczają ich życiową siłę. Gdy ciało KA stanie się bardziej naenergetyzowane przez pewien okres czasu będzie ono w stanie przyjmować nasłonecznione cząsteczki pochodzące od prądu słonecznego, a to we wielki sposób przyspieszy wasze wznoszenie.

Oto podstawowa metoda. I tak jak sugerowaliśmy raz dziennie, pięć do dziesięciu minut to wszystko, co jest potrzebne, o ile waszą intencją jest zdecydowany ruch wzwyż w świadomości.

Pragniemy teraz zwrócić naszą uwagę na służbę planetarną i energetyczne uwalnianie (od wypuszczania, przyp. tłum.), które nazywamy Wielką Triadą.

W pierwszy weekend kwietnia (03. – 05. kwietnia 2009) zwołujemy zebranie w Seattle w stanie Waszyngton, na którym będziemy wykorzystywali Holon, jaki właśnie omówiliśmy w połączeniu z trzema świątyniami dźwięku, jakie ustanowiliśmy fizycznie w Nowym Meksyku, na Kostaryce i w Nepalu. Unia tych trzech będzie służyła celowi wzmagania światła oświecenia.

Przed tym wydarzeniem, w połowie marca przekażemy następną wiadomość, następny Planetarny Przekaz zawierający instrukcje dla tych, którzy nie będą w stanie dołączyć do nas fizycznie w Seattle. Instrukcje te umożliwią tym osobom, które nie będą mogły dotrzeć do nas fizycznie przyłączyć się energetycznie i wziąć udział w tej planetarnej służbie.

Z punktu widzenia Egipskiej mitologii i wiedzy inicjacyjnej cywilizacja wasza znajduje się w trakcie Inicjacji Anmit, co generalnie jest przejściem od pogoni za mocą do miłości oraz wyższych realizacji pochodzących z wyższych czakr. Jest to walka pomiędzy tymi, którzy pragną utrzymać świat konfliktu jako stadium, w którym mogą osiągnąć i utrzymywać władzę, a tymi którzy pragną żyć życiem we współdziałaniu – rozumiejącymi, że wszelkie życie jest ze sobą połączone.

Spotkanie to ma dwa cele: przekazanie wielkiego mistrzostwa Holonu, o którym dyskutowaliśmy oraz wykorzystywanie prądów słonecznych dla osobistego wstępowania; drugi to wpuszczenie do emocjonalnej atmosfery ziemi duchowego oświecenia, które będzie korzyścią dla całego życia oraz będzie zasileniem jednej z szal wagi prowadzącym do współpracy ponad konfliktem.

Hathorowie


Przemyślenia Toma dotyczące Holonu Wznoszenia:

24.03.2008 Hathorowie przekazali nam wiadomość o nazwie Pole magnetyczne Ziemi, w której stwierdzili, że pole magnetyczne przechodzi przez fazę zakłóceń i morfingu (przejdź do zakładki Hathor Archives, aby przeczytać oryginalny artykuł).

W grudniu 2008 NASA ogłosiła, że Projekt Themis odkrył masywny wyłom w polu magnetycznym ziemi, oraz że umożliwi to wielkiej ilości słonecznej plazmy na wkraczanie do ziemskiej magnetosfery. Magnetosfera chroni ziemię przed słonecznymi sztormami i wiatrami (plazmą). Ze względu na ów wyłom naukowcy przepowiadają narastanie występowania sztormów magnetycznych w okresie następujących kilku lat. Sztormy takie często wpływają na telekomunikację, co dla kultury, która we wzrastającym stopniu polega na tej formie komunikacji (włączając w to Internet) powinno być „interesujące”. Aby zobaczyć raport NASA przejdź do www.nasa.gov i wpisz słowo Themis w oknie wyszukiwania. Gdy pojawi się strona kliknij na Mission News.

Osobiście oddycham z ulgą, gdy nauka potwierdza coś, co przekazali Hathorowie i muszę powiedzieć, że zdarza się to z niezwykłą częstotliwością.

W aktualnym przesłaniu zauważam kilka interesujących punktów. Najbardziej znaczące jest twierdzenie Hathorów, że wzrost plazmy w magnetosferze zwiększy tempo wibracyjne ciała KA.

Przy tego typu informacji zostawiamy oczywiście naukę daleko za sobą i wkraczamy w świat percepcji nazywany przeze mnie „o-o”. Przez wyrażenie „o-o” mam na myśli nie-zwykłą percepcję (szczególnie chodzi o różne odmiany percepcji paranormalnej). Osobiście uważam, że możliwe jest pogodzenie zarówno logiki jak i „o-o”, jeżeli potrafimy przy tym zachować poczucie humoru i wyraźne granice pomiędzy nimi. Dlatego tam, gdzie to tylko możliwe chciałbym na piasku narysować wyraźną linię pomiędzy nauką, a „o-o”. A wraz z ostatnim przekazem znajdujemy się zdecydowanie poza tą linią.

KA

Ciało KA rozpoznawane było i wykorzystywane przez starożytnych egipskich alchemików. Czasami nazywane jest ono eterycznym bliźniakiem, a czasami duchowym sobowtórem. Posiada ono ten sam rozmiar i kształt, co nasze fizyczne ciało (nazywane przez starożytnych Egipcjan Khat), jest jednak ciałem energetycznym. Nie jest stworzone z krwi i kości, lecz z energii, czy dokładniej prawie że samej energii. Jeżeli dałoby się w ogóle zważyć KA, to miałoby ono bardzo niewielką masę. Eksperymentowałem z KA w stanach medytacyjnych od ponad dwóch dziesięcioleci i wydaje się ono mieć szeroki zakres ciekawych zdolności. Niektóre z tych umiejętności wynikają z przyrodzonej mu natury, w której zdaje się ono być posłusznym prawom mechaniki kwantowej, a nie fizyki Newtonowskiej. Otwiera to drzwi fascynującemu zakresowi nie-zwykłych fenomenów.

Wstępowanie

Zgodnie ze starożytną egipską wiedzą alchemiczną (tak jak ją interpretuję i rozumiem) KA ma decydujące znaczenie dla procesu wstępowania. Hathorowie wyraźnie mówią w swoim przekazie, że wznoszenie jest niczym innym, jak ruchem w górę świadomości – rozszerzaniem świadomości. Nie chodzi o opuszczanie świata, czy udawanie się gdziekolwiek. Gdy jednostka znajduje się w procesie wznoszenia zarówno żyje ona w świecie, jak i w tym samym momencie wykracza poza świat.

Wznoszenie w przeciwieństwie do rozpadu

Inny punkt, który wydał mi się ważny to idea, że wkraczamy w okres jednocześnie występującego zarówno potencjalnego wznoszenia jak i / lub potencjału do rozpadu. Przymus wykraczania poza nasze kulturowo odciśnięte ograniczenia może być często dla wielu z nas zdecydowanie wyczerpujący. A wiadomości są coraz bardziej przepełnione historiami o ludziach, którym odbiło, aby użyć terminologii potocznej. Dzisiaj pisząc ten tekst czytam artykuł o mężu i żonie, którzy obydwoje po utracie pracy zdecydowali się w rezultacie na zabicie siebie i pięciorga swoich dzieci.

Obawiam się, że taka mentalna niestabilność będzie się potęgowała a Hathorowie nakłaniają nas do uświadomienia sobie, że mamy zarówno wewnętrzną umiejętność i odpowiedzialność, aby podążać z naszym życiem w górę (wznoszenie), nawet jeżeli ludzie wokół nas nikną (rozpad).

Holon Wznoszenia

Podstawowym narzędziem, czy wewnętrzną technologią, jaką oferują nam Hathorowie w tym przekazie to specyficzny rodzaj Holonu wzmacniający KA, co pozwala na przeciwstawianie się potęgującym się ciśnieniom energetycznym i pomaga nam w procesie wstępowania. Dla tych, którzy po raz pierwszy konfrontowani są z ideą Holonów zdecydowanie sugeruję udanie się na stronę – www.tomkenyon.com – do sekcji Archiwa i przeczytanie przekazów zajmujących się Holonem Równowagi, jak i Holonem Uzdrawiania. Te dwie formy geometryczne są we wielkiej mierze korzystne i całkowicie łatwe w zastosowaniu.

Holon Wznoszenia jest trochę bardziej skomplikowany, niż pozostałe dwa Holony przekazane przez Hathorów. Wynika to stąd, że zawiera w sobie konieczność koordynacji tworzenia w wyobraźni pewnej geometrii w połączeniu z generowaniem stanu emocjonalnego (wdzięczność / uznanie), jak i kierowaniem przepływu energetycznego do KA.

Jak mówi przysłowie – obraz jest wart więcej niż tysiąc słów – tak też pragnę się z wami w pierwszej linii podzielić rysunkiem geometrii, jak i opisem tego procesu punkt po punkcie .

Geometria

Uświadomcie sobie, że jestem upośledzony, jeżeli chodzi o zdolności artystyczne, a zatem uczyńcie co w waszej mocy, aby wykroczyć poza moje osobowe ograniczenia w odniesieniu do rysowania rzeczy. Niemniej załączam poniżej naszkicowany przeze mnie rysunek na którym znajduje się siedząca osoba (ty) wewnątrz dysku. Zauważacie, że po obu stronach figury znajdują się dwie przerywane linie wychodzące od ramion figury zmierzające do punktu ponad głową (punkt BA). Przedstawiają one ręce wyciągnięte do góry i miejsce w którym połączyłyby się dłonie, gdybyście je ze sobą zetknęli. Tam właśnie znajduje się punkt BA. Jest to zarazem górny punkt dysku.

Na rysunku tym postać siedzi ze skrzyżowanymi nogami, co oznacza, że wasze pośladki znajdować się będą u dołu dysku. Proszę zwróćcie uwagę, że nie ma potrzeby siedzenia ze skrzyżowanymi nogami przy wykonywaniu tego ćwiczenia. Jeżeli wygodniej jest wam siedzieć w krześle, to wtedy podstawa dysku znajdować się będzie u waszych stóp. To samo będzie miało zastosowanie, jeżeli będziecie wykonywali Holon na stojąco.

Rozmiar dysku to wybór osobisty. Może być krótki lub wydłużony, elegancki. Ja osobiście wybrałem dysk o promieniu 7 metrów, czyli o średnicy 14 metrów. Wyobrażam sobie również, że ma on świetliście biały kolor, nie ma jednak konieczności wybierania jakiegokolwiek koloru, czy nawet oglądania go w wyobraźni. Po prostu poczujcie dysk w sposób, jaki wyda wam się naturalny. Patrząc na dysk z góry, czy z dołu będzie oczywiście przypominał on okrąg.

Po tym, jak ustanowicie dysk w waszej wyobraźni zacznijcie obracać nim wokół osi centralnej (która przechodzi przez czakram korony na szczycie głowy, przechodzi przez centrum ciała i wychodzi przez krocze – punkt znajdujący się pomiędzy genitaliami i odbytem). Zazwyczaj obracam dyskiem w kierunku zgodnym ze wskazówkami zegara i zmieniam go dla urozmaicenia od czasu do czasu. Największa ilość ludzi, według Hathorów, będzie obracała dyskiem w kierunku zgodnym ze wskazówkami zegara. Obracajcie dyskiem jednakże w kierunku, który wyczuwacie za słuszny. Ruch kręcący ustanawia energetyczny wir w sferach subtelnych i umożliwia przepływ energii niebiańskich od BA do KA.

Gdy będziecie mieli odczucie, że wyobrażony dysk się kręci jesteście gotowi do następnego kroku.

Przenieście uwagę do punktu BA (nad waszą głową u szczytu dysku). Skierujcie uczucia uznania, czy wdzięczności do BA, gdyż otwiera to bramę dla przepływu niebiańskich energii. Chodzi tutaj tak naprawdę o uczucie uznania, czy wdzięczności, które aktywuje przepływ od BA, a nie myśl o wdzięczności.

Gdy będziecie kontynuowali wysyłanie uznania / wdzięczności dla BA poczujecie ruch energii w dół będący odpowiedzią BA. Odpowiedź ta może nadejść po kilka chwilach lub dłużej, jeżeli nie jesteście obeznani z wyczuwaniem energii subtelnych. W końcu jednak poczujecie odpowiedź BA na waszą kierowaną ku niemu wdzięczność. Gdy tak się stanie przenieście uwagę do podstawy kręgosłupa.

Energia podąża za uwagą

Gdy przeniesiecie uwagę do podstawy kręgosłupa przepływ energii niebiańskich pochodzących od BA przeniesie się do czakry podstawy, gdzie zostaną one osadzone w KA. W tym momencie wszystko, co musicie wykonywać to odpoczywać wewnątrz kręcącego się dysku z uwagą skupioną na punkcie BA powyżej głowy i czakrze podstawy leżącym u podstawy kręgosłupa. Pozwólcie sobie odczuć ruch niebiańskich energii wpływających do waszej podstawy, a stamtąd do waszego ciała KA. Gdy uwaga zdryfuje po prostu sprowadźcie ją na powrót do kręcącego się dysku i połączenia pomiędzy BA i czakramem podstawy. Jeżeli uwaga wasza odejdzie na zbyt długo przepływ energii zakończy się. Gdy tak się stanie po prostu wyślijcie na powrót uczucie wdzięczności do BA, tak jak robiliście to, gdy zaczynaliście. Gdy przepływ rozpocznie się na nowo utrzymujcie uwagę na BA, waszej podstawie i kręcącym się dysku.

Przepływ

Gdy zacznie się przepływ niebiańskich energii pochodzących od BA do czakramu podstawy ważne jest, aby uświadomić sobie, że przepływ ten zasila ciało KA. Czakram podstawy używany jest do zakotwiczenia energii, lecz sama energia porusza się pod różnymi formami przez KA wzmacniając, rewitalizując i podnosząc tempo wibracyjne ciała KA.

W moim osobistym doświadczeniu przepływ od BA do czakry podstawy przyjmuje wiele różnych form przy różnych okazjach, co uzależnione jest – tak myślę – od stanu mojego własnego systemu energetycznego i mojego nastroju w czasie, gdy wykonuję medytację.

Czasami przepływ jest bardzo delikatny, ledwo zauważalny. Przy innych okazjach jest jak intensywny promień lasera pulsującej energii światła przepływający od BA do czakry podstawy, a potem do całego ciała KA. Czasami przyjmuje formę wirującego słupa eterycznego ognia, który w formie leja wlatuje od BA do czakry podstawy i pulsuje energią i światłem na całe KA, a które pochodzą od owej kolumny ognia. A czasami jest strumieniem płynnego złotego światła, które porusza się w dół wychodząc od BA. We wszystkich przypadkach odczuwam wyraźne fizyczne odczucia intensyfikacji, jednakże w różnym stopniu. Przypuszczam, że każda praktykująca osoba będzie posiadała swoje własne odmiany tego doświadczenia.

Uważam za niesamowite to, że pięć do dziesięciu minut, jak sugerują Hathorowie, jest wszystkim, co potrzeba, aby naładować moje ciało KA. Czasami mam również cudowne doświadczenia, gdy niebiańskie energie przepełniają KA i wpływają do mojego fizycznego ciała (KHAT). Gdy tak się dzieje czuję, że energia życiowa przekazywana jest moim fizycznym organom.

Eksperymentowałem również z wydłużaniem czasu medytacji do dwudziestu minut (w trakcie gdy to piszę) i mogę zrelacjonować, że czasami doświadczam reakcji oczyszczania trwających około piętnastu minut – tak jak omawiali to Hathorowie. Nie dzieje się to zawsze, lecz wystarczająco często, że uznałem, iż powinienem o tym wspomnieć. Wydaje mi się, że ten rodzaj reakcji występować będzie w różnych okresach dla różnych ludzi w uzależnieniu od wielu czynników, nie sugeruję zatem w żaden sposób, że odczujecie reakcję oczyszczającą podczas medytacji, jeżeli wydłużycie ją ponad dziesięć minut – relacjonuję jedynie, że mnie się to przydarza. Reakcje takie są rezultatem duchowej i / lub fizycznej detoksykacji, ponieważ w tym modelu energii pewne rodzaje myśli i emocji posiadają cechy toksyczne. A gdy wchodząca wysoce wibracyjna energia BA wprowadzana jest do ciała KA przez wystarczająco długi okres czasu to sprawi to, że ciało zacznie uwalniać pewne rodzaje toksycznych elementów. Uwalnianie takie nie jest niebezpieczne, lecz może być trudne do zniesienia, gdyż zawiera w sobie takie symptomy jak nudności, bóle głowy, inne bóle ciała oraz nagłe niespodziewane przypływy mentalnych lub / i emocjonalnych śmieci.

Sugeruję tym, którzy podejmą się wykonywania tego niezwykłego Holonu, aby odnaleźli swoją strefę komfortu. Zacznijcie od pięciu minut. Zobaczcie, co się wydarzy. Następnie powoli wydłużajcie czas.

Dla osób osiągających nadzwyczajne rezultaty i typów obsesyjnych (zaliczam się do tej kategorii) pamiętajcie, że ten Holon to nie maraton. Wykonywanie więcej niekoniecznie oznacza osiągania lepszych rezultatów. Celem jest naładowanie ciała KA, a niekoniecznie odmrożenie mu tyłka. Bądźcie umiarkowani. Gdy będziecie robili postępy z Holonem odnajdziecie waszą naturalną strefę komfortu. Być może będzie to więcej niż dziesięć minut, może mniej. Jakby nie było wchodzenie w tę medytację raz dziennie przyniesie wam wysoce korzystne rezultaty.

Używanie muzyki

Eksperymentowałem z tym Holonem zarówno w ciszy, jak i w trakcie słuchania muzyki psycho-akustycznej zaprojektowanej, aby pogłębiać odmienne stany świadomości. Są momenty, gdy szczerze wolę wykonywać medytację w czystej ciszy, bez podkładu muzycznego.

Miło jest poczuć energie poruszające się wewnątrz KA i psychicznie wsłuchiwać się w wewnętrzne dźwięki, jakie one generują, bez żadnej zewnętrznej „ingerencji”. Są też chwile, gdy psycho-akustyczna muzyka jest bardzo wspomagająca i często intensyfikuje doświadczenie. Dla mnie jest to kwestia nastroju. Chcę ciszy, czy chcę pływać na falach psycho-akustycznych dźwięków, aby wzmocnić doświadczenie? Jeżeli wybierzecie eksperymentowanie z muzyką polecam, abyście słuchali czegoś, co sprawi, że będziecie zrelaksowani i co zwróci waszą uwagę do wewnątrz.

Ponieważ wiem, że wielu ludzi będzie mnie pytało, co preferuję, oto mój wybór. Lubię słuchać płyty Lightship, lub Infinite Pool gdy wykonuję ten Holon. Najbardziej intensyfikują doświadczenie. Uważam również, że Wave Form i Wave Form II wspomagają doświadczenie w bardziej delikatny sposób.

Myśli końcowe

Jeżeli Hathorowie mają rację co do tego, że wzmożona działalność plazmy w magnetosferze będzie ładowała i aktywowała ciała KA, to przed nami niezła jazda. Pomimo ogromnych wyzwań stających przed nami na tak wielu frontach tym razem jest to również wielka sposobność bezprecedensowej duchowej ewolucji. Spoglądam w przyszłość zarówno z niepokojem, jak i pewnego rodzaju radosnym poruszeniem, jakich jeszcze wcześniej nie widziałem. Niechaj wybrana przez was ścieżka poprzez te czasy prowadzi wzwyż, i niechaj wasze dni wypełnione będą wielkim światłem, wielkim życiem i wielkim śmiechem.

Tom Kenyon

Nota: Hathorowie przekażą uzupełniające przesłanie w drugim tygodniu marca ze wskazówkami dla tych, którzy pragną wziąć udział we Wielkiej Triadzie na odległość. Jeżeli otrzymałeś tego maila bezpośrednio od nas automatycznie otrzymasz maila z wiadomością w marcu.

Jeżeli nie jesteś na naszej liście mailingowej przejdź do niej i dopisz się. Nie jesteśmy w stanie dodawać osób do internetowej listy mailingowej. Wyłącznie osoba, która pragnie otrzymywać uaktualnienia Hathorów może dopisać się do listy. Nie udostępniamy tych danych nikomu.

Tłumaczenie polskie: Wydawnictwo Centrum, www.WydawnictwoCentrum.pl