Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Hatoriański Strumień Światła

Dźwiękowa Medytacja Hatorów przez Toma Kenyona

Hatorowie od wielu tygodni prosili mnie o wysłanie tej medytacji dźwiękowej z uwagi na ekstremalny stres jaki wiele osób doświadcza i będzie doświadczało w swoim życiu.

Ta medytacja dźwiękowa jest łagodna i subtelna ale korzyści z niej płynące są rozległe, w tym pozwala ona na delikatne uwolnienie napięcia, które tworzone jest przez bieżące okoliczności i jeśli zdecydujecie się z nią pracować dłużej wówczas pomoże ona uwolnić też przeszłe negatywne zdarzenia.

Medytacja trwa 12 minut i najlepiej odsłuchiwać ją przez słuchawki stereofoniczne. Jeśli miejsce na to pozwala, sugeruję abyście się położyli z nogami podpartymi tak żeby leżały powyżej poziomu głowy i tułowia wspierając osiągnięcie głębszego relaksu.

Wciągajcie powietrze długo i powoli, utrzymując komfort oddechu i wydychajcie spokojnie i relaksująco, pozwalając każdemu wydechowi być bardziej odprężającym niż poprzedni.

Dźwięki, które składają się na medytację, pochodzą ze strumienia płynącego na wyspie gdzie mieszkam oraz od Hatorów, którzy zaczerpnęli je z królestw światła, po to aby uwalniać stres oraz aktywować źródła światła w waszych ciałach.

Kiedy słuchacie tej medytacji, wyobrażajcie sobie, że strumień płynnego światła przemieszcza się przez was od czubka głowy w dół, wewnątrz ciała aż do stóp i dłoni, i stamtąd wypływa unosząc ze sobą cały stres i napięcie.

Utrzymujcie swoją uwagę na ciele fizycznym kiedy słuchacie odgłosów strumienia oraz dźwięków Hatorów. Wykonując to, pozwalacie wibrującej energii uzdrawiania i uwalniania wejść głębiej w organy i inne obszary ciała, które mogą być napięte i ściśnięte.

Sugeruję wam odpocząć kilka minut z zamkniętymi oczami po zakończeniu słuchania odczuwając subtelne energie jakie z was się uwalniają. Możecie powtarzać takie sekwencje tyle razy ile chcecie tworząc sesje odsłuchiwania tak długie jak tylko zapragniecie.

Klikając tutaj możecie wysłuchać i/lub załadować Dźwiękową Medytację Hatoriańskiego Strumienia Światła.

Informacje nie wprost powiązane z tą medytacją.

Kenyon_Biophotonic-Human_CasewrapMedytacja Dźwiękowa – Hatoriański Strumień Światła, jest zaczerpnięta z dłuższej medytacji dźwiękowej, która pojawiła się w zestawie warsztatowych płyt CD nazwanych: Człowiek Biofotonowy.

Te Hatoriańsko/Arkturiańskie warsztaty miały miejsce w 2014 roku i podczas nich eksplorowaliśmy drogi do aktywacji własnych Sieci Biofotonicznych. Możecie nieodpłatnie znaleźć wiele przyjaznych stron, na których zamieszczonych jest wiele materiałów omawiających naukowo Biofotonikę. Opis zakresu zajęć możecie odszukać w dziale Artykuły / Articles, w sekcji zatytułowanej Biofotonika / Biophotonics – Class Handout.

W celu zdobycia informacji na temat tego niezwykłego i prowokującego myślenie zestawu warsztatowych płyt CD kliknij tutaj lub przejdź do sklepu / Store na stronie www.tomkenyon.com

Żywy przekaz Medytacji Dźwiękowej Hatorów

Wystawa Świadome Życie, w Los Angeles zaoferuje bezpłatny przekaz z ceremonii otwarcia Konferencji, która uhonoruje dorobek Masaru Emoto, autora „Wiadomość Ukryta w Wodzie” („The Hidden Messages In Water”). Jako część tej prezentacji Tom poprowadzi dziesięciominutową sesję dźwiękową podczas której otworzy kanał połączenia z Hatorami przekazując dźwięk i energię do wód Ziemi, używając swojego prawie czterooktawowego zakresu głosu i kryształowej misy. Podczas tej dostrajającej sesji Hatorowie wraz z wielorybami zaśpiewają razem dla rodzącej się Nowej Ziemi.

Ten żywy przekaz (livestream) będzie miał miejsce w piątek, 6 lutego o godzinie 18 PST.

Mamy nadzieję nagrać sesję Toma i udostępnić w przyszłości to nagranie bezpłatnie w naszej sekcji Odsłuchiwania (Listening section).

W jaki sposób włączyć się w ten żywy przekaz (livestream event), dowiecie się na stronie www.consciouslifeexpo.com klikając “livestreaming” i schodząc w dół do „Opening Ceremonial Tribute”.

 

Żywy przekaz – Livestream – 90-Minutowa prezentacja video z Tomem Kenyonem

Podczas Wystawy Świadome Życie, Tom wykona wyjątkową, 90-minutową dźwiękową prezentację uzdrawiającą, nazwaną: Na Skrzydłach Dźwięku i będzie to miało miejsce w niedzielę 8 lutego od godziny 16:00 do godziny 17:30. Ten warsztat będzie udostępniony na żywo za opłatą $25, zostanie on również zarchiwizowany dla odwiedzających stronę internetową EXPO przez 10 dni.

Aby uzyskać dostęp do przekazu na żywo (livestream) z tego warsztatu, co zawiera również dziesięciodniową możliwość wielokrotnego dostępu do nagrania, kliknijcie na poniższy link lub skopiujcie go do waszej przeglądarki internetowej.

https://www.streamingforthesoul.tv/index.php?pageID=47&ref=278457

Po otwarciu strony, pojawi się moja fotografia po lewej stronie, pomiędzy innymi uczestnikami. Fotografie są podpisane. Kliknijcie na moja fotografię i zostaniecie przeniesieni do strony na której możecie się zapisać. Przejdźcie w dół strony do pozycji „Zamówienie biletu do przekazu na żywo”/“Purchase live stream ticket.”/ Kliknijcie na ta pozycję żeby dokonać zapisu. Uwaga: solidne połączenie internetowe jest niezbędne do oglądania przekazu na żywo.

Po 18 lutego mamy nadzieję zaoferować to wystąpienie jako VOD (Video On Demand- Video na Żądanie) na naszej stronie internetowej.

Pieśń Nowej Ziemi: Tom Kenyon i Siła Dźwięku DVD

W końcu doczekaliśmy się Deluxe video (w formacie NTSC) gotowe do wysyłki. Po informacje dotyczące zawartości nagrania oraz ceny tego DVD, kliknijcie tutaj.

Zauważcie, że format NTSC używany jest w Ameryce Północnej i Południowej oraz kilku innych regionach świata. NTSC nie będzie działał w Europe, używającej systemu PAL. Mamy zamiar zaoferować to DVD w PAL niedługo i mamy nadzieję zrobić to naprawdę szybko.

 

©2015 Tom Kenyon All Rights Reserved   www.tomkenyon.com

You may make copies of this message and distribute it in any media you wish so long as you do not charge for it, do not alter it in any way, credit the author and include this entire copyright notice. While the written content of this message may be shared, the sound meditation may not be shared or posted in any media or on any website without the written consent of the author.