Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Drzewo Życia

Planetarny Przekaz Hatorów przez Toma Kenyona

Z naszej perspektywy jesteś Drzewem Życia i Żyjącą Tajemnicą. Jest tak, ponieważ subtelne ciało energetyczne posiada tysiące kanałów energetycznych, które odbierają duchowe światło z innych wymiarów twojego kosmosu.

Są one jak gałęzie drzewa i dlatego zwracamy się do Ciebie w tej medytacji jako do Drzewa Życia.

Wasi jogini zidentyfikowali te subtelne kanały jako nadi. W tej medytacji będziesz aktywował cały system nadi w celu zaszczepienia duchowego światła, co ułatwi Tobie drogę do osiągnięcia wyższych stanów wibracyjnych egzystencji.

Ze względu na przyspieszanie czasu i nasilanie się obecnego Węzła Chaosu, wielu z Was doświadcza nasilania się fizycznych, emocjonalnych, międzyludzkich i międzywymiarowych napięć. Poprzez zasilenie gałęzi Drzewa – które jest Twoim ciałem – jaśniejszym, duchowym światłem, będziesz korzystał z podnoszenia się częstotliwości wibracji. Przejście w wyższe stany świadomości przebiegnie łagodniej.

Chociaż ta medytacja odbędzie się w konkretnym przedziale czasu, możesz wielokrotnie wchodzić w nią kiedy tylko chcesz i czerpać z niej wiele korzyści.    .

Medytacja Światowa

Medytacja Drzewa Życia rozpocznie się o godzinie 21:30 (od tłumacza: czas przeliczony na warunki w Polsce) 31. Maja. Energetyka będzie wprowadzana przez około 30 minut i proces ten zakończy się około godziny 22:00, jednakże fale energetyczne tej medytacji pozostaną przez całą dobę aż do godziny 22:00 1. Czerwca.

Możesz przyłączać się do tej medytacji z korzyścią i mocą, kiedykolwiek zechcesz w tym przedziale czasu.

Medytacja będzie koncentrowała się w Nowym Jorku podczas zajęć nazwanych „Drzewa Życia”.   Grupa, która się tam zbierze, będzie budowała mocną energetykę wspierającą uwolnienie fali na całą planetę.

Z naszej perspektywy ta szczególna Medytacja Światowa jest wyjątkowa pod  tym względem, że tuż przed uwolnieniem jej fali energetycznej, zostanie przywołana do działania potężna emanacja światła z królestw Buddycznych ( Buddhic realms ). Transmisja będzie pochodziła z Wadżradhary (Vajradhara), Pierwotnego Buddy dźwięku.

Dźwiękowe kody nowej kreacji, są same z siebie potężnym przekazem dzięki nasileniu fali energetycznej, wzmacniającej dla Twojego pożytku ich dobroczynne siły, że tak to wyrazimy.

Medytacja ta składa się z dwóch faz – medytacji dźwiękowej (co wyjaśnione jest poniżej) i następującym po niej okresie ciszy.

Faza Pierwsza Medytacji Światowej

W pierwszej części tej medytacji należy wysłuchać wyjątkowego nagrania zatytułowanego: The Crystal Palace Within (Wewnątrz Kryształowego Pałacu), z którego już kiedyś korzystaliśmy podczas wcześniejszej Medytacji Światowej, jednak tym razem będziesz pracował z tą dźwiękową medytacją w inny sposób.  Link do pliku dźwiękowego znajduje się na końcu tego przekazu.

Wyróżniamy trzy oddzielne etapy tej medytacji dźwiękowej.

Etap 1

Pierwszy etap trwa około 5 minut i w tym czasie wyobrażasz sobie swoje ciało jako sieć połyskujących światłem włókien. Kiedy skoncentrujesz się na tych włóknach/nadis, tych kanałach światła, wejdź w spójny stan wdzięczności, który pogłębi twoje doświadczenie i uczyni je mocniejszym.

Podczas tego etapu wyobraź sobie, że twoje włókna/nadis są otwarte na wielowymiarową naturę kosmosu, ściągając do siebie wysoce pozytywne i wzmacniające energie życiowe.

Etap 2

Drugi etap medytacji trwa również około 5 minut i zauważysz, że dźwięki radykalnie zmieniają się w przejściu do tej części. Na tym etapie Twoja koncentracja podąża do szyszynki w centrum głowy. Podczas tej części wyobrażaj sobie kwiat lotosu otwierający się na szczycie głowy. W tym czasie zezwól na zejście energii kosmicznych poprzez swoją czakrę korony do szyszynki.

Etap 3

Część finałowa trwa również około 5 minut i dźwiękowo jest powtórką części pierwszej. Podczas tej części finałowej, ponownie wyobraź sobie swoje ciało jako sieć nadi (subtelnych kanałów światła) ściągających pozytywne i wzmacniające energie z wielowymiarowych przestrzeni swojego kosmosu.

W tej części jest jeden kluczowy aspekt. Poczuj, że łączysz się z Ziemią tak, że wnikające do świetlistych kanałów nadi energie rozszerzają się w dół do Ziemi przez twoje stopy lub przez twój kanał energetyczny zwany Tubą Praniczną, rozciągającą się w dół twojego ciała od czakry korony do krocza i dalej do Ziemi. Powodem tego jest konieczność uziemienia ogromnych subtelnych energii, w które z dużym prawdopodobieństwem wejdziesz.

Jeśli pominiesz tą część medytacji, możesz poczuć przez moment, że unosisz się w błogości ale będzie to bezużyteczne dla ciebie i innych – i nie jest to celem tej medytacji.

Celem medytacji jest łagodne podniesienie tempa wibracji w twoim systemie nadi, systemie świetlistych włókienek, z których składa się twoje Drzewo Życia oraz ułatwienie tobie przejścia do wyższych wibracyjnie stanów świadomości.

Druga Faza Medytacji

Druga faza Medytacji przebiega w ciszy.

Wystarczy, że będziesz sam ze sobą i dostrzeżesz subtelne zmiany energii wewnątrz ciała/umysłu i ducha. Jeśli jesteś w otoczeniu, gdzie jest to możliwe, sugerujemy żebyś położył się i w pełni odpoczął. Ale bez względu na sytuację, pozwól sobie na pobycie przez piętnaście minut w ciszy, po aktywnej fazie medytacji.

Podsumowanie

Oferujemy tobie tę medytację w krytycznym momencie twojego przejścia do wyższych wibracyjnie stanów świadomości. Czas tej Światowej Medytacji, ujmując to metaforycznie, jest jakby momentem pękania Kosmicznego Jajka.

Medytacja ta jest energetycznym kluczem, który może otworzyć przed tobą prawdziwy skarbiec świetlistych królestw pozwalając przejść przez wąską bramę, przed którą właśnie stanąłeś.

Hatorowie
26 Marca, 2014

Przemyślenia i Obserwacje Toma

Medytacja

Wskazówki Hatorów są całkowicie jasne i nie widzę potrzeby, żeby cokolwiek dodawać więcej ponad podkreślenie kilku punktów.

Pierwsze dotyczy samej medytacji dźwiękowej. Hatorowie wspomnieli w swojej wiadomości, że udostępnili tą medytację dźwiękową już wcześniej. Jednakże etapy tej medytacji różnią się od tych poprzednich więc upewnijcie się, że podążacie za właściwymi instrukcjami z tego przekazu a nie z poprzedniego, nazwanego właśnie „Wewnątrz Kryształowego Pałacu” (The Crystal Palace Within).

Obecna Medytacja Światowa rozpocznie się na Manhattanie (Nowy Jork) o  5:30PM Eastern Standard Daylight Savings Time, w sobotę, 31 Maja. Możecie sprawdzić czas zegara światowego i ustalić godzinę w swojej strefie czasowej na stronie internetowej:

(http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html)

(UWAGA od tłumacza: czas dla Polski 21:30)

Pierwsze uwolnienie energetyczne Medytacji potrwa 30 minut od 21:30 do 22:00. Czas działania tej energetyki będzie kontynuowany przez 24 i pół godziny co oznacza, że można wykonywać tą medytację w dowolnym czasie i w dowolnej ilości w tym okresie.

Plik dźwiękowy dla fazy pierwszej Medytacji Światowej nosi tytuł „Wewnątrz Kryształowego Pałacu” a bezpośredni link do tego pliku dźwiękowego znajduje się na końcu mojego komentarza.

Faza druga Medytacji Światowej to właściwie okres ciszy trwający około 15 minut. Część ta jest bardzo ważna ponieważ pozwala ona na zintegrowanie dynamicznej energetyki fazy pierwszej (medytacji dźwiękowej). Gorąco doradzam aby nie pomijać tej części cichej introspekcji.

Hatorowie odnieśli się do spotkania na Manhattanie, które będzie głównym miejscem Medytacji Światowej, więc teraz przeniosę uwagę na to jednodniowe wydarzenie w Nowym Jorku, ponieważ uważam to za bardzo ważne.

Podróż do Mitycznego Królestwa Drzew

Ironia mnie nie opuszcza.

Pierwotnie powód stworzenia warsztatu Drzewa Życia wypłynął z osobistego przekonania, że materia i duch nie muszą być ze sobą w konflikcie. Pomimo nauczań wielu religii i tradycji duchowych to spotkanie przeciwieństw pozornie będących odwrotnie spolaryzowanych (jak w tym przypadku: duch i materia) może być doświadczane jako nienagannie opracowana choreografia jedności świadomości.

Ale jako, że wydarzenie to zbliżało się nieubłaganie znalazłem się w kłopocie. Nie mogłem zaprzeczyć, że Ziemia traci co tydzień jeśli nie codziennie wiele gatunków roślin i zwierząt. Nasz ekosystem jest nieustannie atakowany a w naszej zbiorowości wydajemy się być nieświadomi tych zwiastunów własnej zagłady.

Jak mógłbym uczciwie nauczać podczas warsztatów o Drzewach Życia, gdy biologiczne podstawy samego życia uległy degradacji? Jak mógłbym  prowadzić ludzi do mitycznych krain, kiedy rzeczywistość biologiczna drzew i wszystkich żywych istot na tej planecie jest nieustannie atakowana?

Nieświadomie zablokowałem moją energię dotyczącą tego wydarzenia odkładając wszystko na bok, by skupić się na innych sprawach. Ale kiedy wyznaczony czas zaczął się zbliżać, nie mogłem już dłużej zaprzeczać, że dosłownie zamroziłem się w związku z moją wizją.

Rzeczywiście myślałem o anulowaniu całej imprezy i zwrocie wpłat uczestnikom.

W końcu zdesperowany poprosiłem o duchowe przewodnictwo od „M” jak ją nazywam. Możecie znać ją jako Marię Magdalenę. Mając Judi u swego boku, spytałem „M” co do licha mógłbym zrobić by otrząsnąć się z tego psycho-duchowego paraliżu.

W swój zwykły, wymowny sposób, którego tutaj nie mogę oddać, M powiedziała, że zostałem duchowo sparaliżowany przez żal i smutek, a konkretnie, żal i smutek jakich doświadczam patrząc na zagładę życia tak wielu cennych istnień na tej planecie i dostrzegając tyle rażącego lekceważenia w stosunku do Ziemi pochodzącego od członków tej samej kultury, której jestem częścią.

Doradziła mi, aby w nocy, we śnie odwiedzić Drzewa Życia, w każdym z trzech mitycznych światów, z którymi mam intencję pracować. Podpowiedziała, aby pozwolić im pokazać mi drogę wyjścia z mojego marazmu, to jej rada.

Nie będę wchodził w szczegóły wydarzeń z tej nocy, ponieważ opisanie tego zajęłoby zbyt wiele czasu. Ale nadchodził już świt kiedy ostatecznie przełamałem ten mój emocjonalny i duchowy paraliż

Jest dla mnie teraz całkowicie jasne, że nadchodzące wydarzenie jakie ma mieć miejsce w Nowym Jorku, będzie najpotężniejszym warsztatem mojego życia.

Takie oświadczenie nie przychodzi z łatwością. Zdaję sobie sprawę, że w tak krótkim czasie dostanie się do Nowego Jorku może być nie lada wyzwaniem. Jeśli jednak jesteś w stanie to zorganizować, na twoim miejscu poruszyłbym góry by to osiągnąć.

Poniżej znajduje się krótki opis tego co się będzie działo i dlaczego czuję się tak jak się czuję.

Warsztat w Nowym Jorku będzie składał się z trzech faz głębokiego zanurzenia się w dźwięku.

Pierwsze Zanurzenie w Dźwięku: Świat Drzew

Będzie to szamańska wyprawa poszukiwawcza do naszego Podziemia (w podświadomy umysł) w celu przekształcenia wzorców smutku, rozpaczy, beznadziei i żalu. Podczas tego zadania będziemy wspomagani przez pieśni Tah’zukan-a , duchowego pieśniarza z Wyższych, Niebiańskich Światów. Spotkałem tą niezwykłą, szamańską moc wiele lat temu i od tego czasu z nią pracuję.  Tah’zukan śpiewem przenosi światy energetyczne do innej płaszczyzny, umożliwiając słuchaczom transformować wewnętrzne blokady i negatywizmy. Jest on szczególnie biegły w przekazywaniu błogosławieństw ze światów duchowych. Te energetyczne błogosławieństwa poruszają psychikę na głębokich poziomach w sposób jaki ciągle mnie zdumiewa pomimo upływu tych wszystkich lat.

Po pracy w Podziemiu, Tah’zukan będzie pracował z nami w Światach Niebiańskich, udzielając jeszcze raz wyjątkowych błogosławieństw z tych wyższych królestw światła.

Drugie Zanurzenie w Dźwięku: Drzewo Wiedzy

Będzie to łagodna ale bardzo silna aktywacja kundalini. Słowa operacyjne tutaj to łagodność i potencjał. Podczas tej drugiej aktywacji dźwiękowej, Kundalini Shakti podniesie się wzdłuż centralnej ścieżki naszego kręgosłupa by dotrzeć do czakry korony (Sahasrary) poprzez którą powinniśmy wejść do portalu Samadhi  lub transu jogi. W tym królestwie duchowego światła będziemy czerpać z „wyższych gałęzi” Drzewa Wiedzy, które jest naszą własną holograficzną naturą. Rozumiem przez to, że nasze fizyczne i subtelne ciała są żyjącymi repozytoriami (miejscami gromadzenia wszelkich informacji z których można w dowolnej chwili korzystać) holograficznych informacji związanych z kosmosem.  

Trzecie Zanurzenie w Dźwięku: Drzewo Bodhi

W tej finałowej fazie wejdziemy do mitycznego królestwa Drzewa Bodhi, drzewa pod którym Gautama Budda doznał Oświecenia. Nawiązanie kontaktu z Drzewem Bodhi poprzez różne dźwiękowe medytacje, otworzy nadzwyczajny potencjał dla oświeconych stanów umysłu. W chwili przebywania pod drzewem Bodhi w stanie medytacyjnym będę wzywał  i otworzę portal do Wadżradhary, Pierwotnego Buddy Dźwięku. Ta wyjątkowa energia transformująca, emanuje dźwiękowymi kodami kreacji, które przygotowują drogę dla nowych cykli tworzenia – zarówno osobistych jak i zbiorowych. Dźwiękowe kody nowej kreacji z Wadżradhary będą promieniowały nie tylko do tych fizycznie obecnych na sali, ale rozejdą się na cały świat trafiając do czujących istot we wszystkich królestwach egzystencji.

Te trzy głębokie zanurzenia się w dźwięk, w świętość (królestwa wypełnione światłem) naszego jestestwa, uwolnią niezmierzone fale nowych energii tworzenia. Odnowieni i wzmocnieni poprzez ten przekaz duchowej siły z powrotem powrócimy w nasze życia, nasze związki i nasze światy ze świeżymi wglądami i możliwościami.

Podczas ostatnich trzydziestu minut tego wydarzenia, wspólnie wejdziemy w Światową Medytację Hatorów jak to opisałem wcześniej. Będziemy służyli jako Punkt Centralny do uwolnienia tej korzystnej dla świata energetyki.

Osobiście uważam za bardzo ważne, że Hatorowie zdecydowali się zaangażować w Medytację Światową zaraz po emanacji Wadżradhary (Pierwotnego Buddy Dźwięku), która będzie uwolniona dla wszystkich czujących istot.

Fizyczna obecność na Sali podczas przekazu tych dźwiękowych kodów nowej kreacji będzie przełomowym wydarzeniem zmieniającym życie.

Po dalsze informacje na temat wydarzenia: Drzewa Życia w Nowym Jorku kliknij tutaj lub idź do kalendarza wydarzeń na www.tomkenyon.com

Czy jesteś w stanie przyłączyć się do nas w Nowym Jorku czy też nie, życzę tobie abyś doświadczył mojej osobistej wdzięczności za udział w tej nadchodzącej Światowej Medytacji Hatorów.

Zgadzam się z Hatorami, którzy twierdzą, że wąska brama jest przed nami. Dla mnie wąska brama odnosi się do  wibracyjnej nieskazitelności, wymaganej od nas aby pozostać w centrum wyższych światów naszego własnego jestestwa.

Inaczej rzecz ujmując: jaką mamy możliwość pozostania w niebie (w rozumieniu tego jako radosnej natury naszej świadomości), kiedy świat wokół wydaje się spiralnie zmierzać  w kierunku coraz bardziej intensywnych form chaosu?

Chciałbym zostawić Was z kilkoma linijkami Perskiego poety, Rumiego ponieważ, jak myślę oddają one ważną – w tym czasie wielkiej osobistej i zbiorowej transformacji –  prawdę (w znaczeniu gwałtownej i radykalnej zmiany z jednej formy w drugą):

 „Smutek przygotowuje do radości. Gwałtownie wymiata wszystko z domu aby nowa radość miała miejsce do wejścia. Strąca żółte liście z gałęzi serca tak aby świeże, zielone mogły wyrosnąć w ich miejsce. Wyciąga przegniłe korzenie aby nowe pędy ukryte za nimi mogły wzrastać. Cokolwiek smutek otrząśnie  z serca, to miejsce zajmą dużo lepsze rzeczy.”

Rumi

Kliknij tutaj aby wysłuchać lub ściągnąć plik „Wewnątrz Kryształowego Pałacu” („The Crystal Palace Within”).

©2014 Tom Kenyon   All Rights Reserved    www.tomkenyon.com

Możesz kopiować i rozprowadzać ten przekaz poprzez wszelkie media o ile nie pobierasz za to opłaty, nie zmieniasz zawartości, podajesz autora i umieszczasz tą notkę o prawach autorskich. Jednakże plik audio: „The Crystal Palace Within” nie może być umieszczany na innych stronach lub udostępniany przez inne media.