Tom Kenyon
Tom Kenyon's work in brain/mind
re-education is a scientifically based
art form that transforms consciousness
in rapid and elegant ways.
Polskie Archiwum

Aetherium

Planetarny Przekaz Hatorów przez Toma Kenyona

Tło Wydarzeń

Z naszej perspektywy destabilizacja Waszego świata, o której wspominaliśmy w naszym ostatnim przekazie, przyśpiesza nawet bardziej niż zakładaliśmy. Powoduje to ogromny stres oddziaływania na Waszą rzeczywistość biologiczną, mentalną i emocjonalną.

To co chcielibyśmy zaoferować w tym przesłaniu jest praktycznym narzędziem aby wprowadzić Wasz kompleks Ciało/Umysł na wyższy poziom skupienia w centrum wzrastającego wokół Was chaosu.

Napierające fale zmian, których wielu z was doświadcza, można przyrównać do przesadzania rośliny żyjącej w uścisku rozwiniętego ponad miarę systemu korzeni. Dla wielu z was, wasze psychologiczne i biologiczne korzenie łączące Was z obecnie odbieraną rzeczywistością są takim systemem ograniczania. W dodatku, z kilkoma wyjątkami, większość ludzi odbiera aktualne zmiany następujące na świecie jako najtrudniejsze z jakimi mieli do tej pory do czynienia.

Wiele z tego w co wierzyłeś że jest prawdą okazuje się kłamstwem. Instytucje, w których szukałeś wsparcia i ochrony okazują się działać podstępnie. Międzyludzkie związki stają się napięte z prostego faktu, iż tak wielu z was żyje w stresie związanym z kompleksowymi zmianami zachodzącymi wokół, zmianami, nad którymi wydaje się nikt już nie panuje. Wszystko to tworzy destrukcyjne wzorce reakcji wewnątrz waszych ciał, jako odpowiedź na otaczające czynniki stresujące zarówno w warstwie mentalnej jak i emocjonalnej.

Powracając do naszej metafory z rośliną zduszoną swoimi korzeniami, wszystkie istoty czujące, posiadają psychiczne korzenie, łączące je z odbieraną przez nie rzeczywistością.  Kiedy roślina rozwija zbyt mocno system korzeniowy w ograniczonej przestrzeni,  doprowadza do tego, że sama blokuje sobie możliwość rozkwitania. Przy czym paradoks tutaj polega na tym, że przesadzając taką uwiązaną, ściśniętą roślinę do większej doniczki, dając jej większą przestrzeń do wzrostu, przyczyniamy się z początku do jej stresu i dezorientacji. Upłynie chwila zanim roślina rozpozna, że wokół znajduje się więcej miejsca do rozwinięcia i poluźnienia swoich korzeni. Podczas gdy nasz komentarz może wydawać się nieprawdopodobny dla wielu spośród Was, to jesteście faktycznie w obszarze wielkich możliwości dla przyspieszenia wzrostu z uwagi na fakt, że wielowymiarowa przestrzeń w jakiej się znaleźliście rozszerza się a co za tym idzie wasza „doniczka” stała się większa. A przy tym jednak wasze wewnętrzne odczucie może być takie, że doświadczacie wyjątkowego przytłoczenia, większego niż kiedykolwiek.

Z naszych obserwacji związanych z tym dziwnym paradoksem wynika, że istoty ludzkie – oczywiście z pewnymi wyjątkami – mają tendencję do powolnego rozpoznawania nowych przestrzeni do wzrostu. Są przyzwyczajeni do bycia przytłoczonymi i ściśniętymi w  postrzeganej przez siebie rzeczywistości. Jest też pewien rodzaj lenistwa w naturze ludzkiej, który ujawnia się w chwili wkraczania w obszar rzeczywistości o większych możliwościach niż ten, który do tego momentu postrzegali. Jeśli jednak jesteś jednym z tych ludzi, którzy stawiają czoła nowej rzeczywistości, oddajemy Tobie honor (w org.: salutujemy J). Większość jednak jest głęboko powściągliwa w uwolnieniu swoich psychicznych korzeni aby rozszerzyć się poza obecne granice i być gotowym na nowe możliwości.

Poza tym, jednym z większych wyzwań w tym czasie globalnej zmiany, jest to, że większość trudności posiada nie tylko naturę mentalną czy emocjonalną ale również fizyczną. Rozumiemy przez to, że dotyka to układu fizjologicznego i neurologicznego każdego człowieka, poddawanych gwałtownym zmianom zachodzącym w otaczającej Was rzeczywistości.

Aetherium

Aetherium jest dźwiękowym narzędziem dla tych, którzy chcą stawić czoła problemom o których mówimy. Dźwiękowe kody, które składają się na tą medytację pochodzą bezpośrednio z wyższych światów świetlnych. Są emanacją dziesiąto-, jedenasto- i dwunastowymiarowych światów w tej przestrzeni, która nazywa się Aethos. To pole wibracyjne jest zarówno samoświadome jak i wysoce inteligentne, i rezyduje w takim stanie świadomości, którą wy określacie jako nie-dualizm. Do realizacji naszego celu, po prostu przekażemy wskazówki praktyczne jak skorzystać z tych unikalnych wzorców dźwiękowych.

Podczas słuchania Aetherium usłyszycie ciągły podkład dźwiękowy w tle. To dźwiękowa medytacja Aethos, którą zaprezentowaliśmy w 2012 roku. Wyłania się z tego dźwiękowego pola kompleks wybrzmiewających kodów dźwiękowych, niosących z sobą komfort, ukojenie i uzdrawiające energie Aethos, prosto do komórek ciała fizycznego. To jest wręcz ładowanie światła za pośrednictwem dźwięków do waszego fizycznego ciała by wspierać was w tym wielkim przejściu jakiego świat teraz doświadcza.

Są dwa sposoby słuchania tej medytacji dźwiękowej.

Słuchanie Pasywne

Mogą trafić się dni, kiedy będziesz tak zestresowany, zmęczony i wyczerpany, że nie będziesz w stanie utrzymać mentalnego skupienia. W takiej sytuacji po prostu wsłuchuj się w dźwięki. Kiedy twój umysł gdzieś powędruje, po prostu przywróć swoją uwagę z powrotem do muzyki. Nie ma nic więcej do wykonania podczas tej formy odsłuchiwania.

Słuchanie Skupione

W tym przypadku podczas odsłuchiwania dźwięków, skup swoją uwagę na ciele fizycznym. Ten sposób słuchania skutkuje najlepszymi efektami gdyż subtelna energia podąża za świadomością. Rozumiemy przez to, że tam gdzie utrzymujesz skupioną uwagę, tam subtelna energia ma zwyczaj kumulowania się.  Kiedy podczas słuchania Aetherium, utrzymasz swoją uwagę na ciele fizycznym, subtelne energie wyciszenia, pielęgnacji i uzdrawiania wnikną głębiej docierając do poszczególnych komórek.

Ci z Was, którzy są świadomi swoich wewnętrznych rzeczywistości, mogą dostrzec złożone geometryczne kształty wirujące wewnątrz ciała. Pozwólcie im przemieszczać się według własnego uznania. Posiadają bowiem własną świadomość i inteligencję. Niektóre z tych pól przemieszczających się energii będą wirować przeciwbieżnie, zaobserwujecie wiele różnych kształtów wirujących energii poruszających się przez ciało podczas chłonięcia dźwięków. To zjawisko jest znakiem głębokiej transformacji. Pozwól tym wzorom wirujących energii wyłaniać się i poruszać zgodnie z ich własną wolą, bez ograniczania. Możliwe jest rozszerzenie czasu odsłuchiwania przez zwykłe powtórzenie tej medytacji dźwiękowej. Dla osób przygotowanych już do osiągania głębszych stanów transformacji, praca z Aetherium będzie bardzo skutecznym sposobem działania.

Jeśli ktoś odczuwa dyskomfort, brak harmonii lub napięcie w jakiejkolwiek części ciała proszę skupcie tam swoją uwagę a kiedy tylko umysł popłynie dalej, bo tak się zwykle dzieje, po prostu przyciągnijcie swoją uwagę z powrotem do punktu skupienia.

Innym sposobem wyobrażenia sobie Aetherium, jest rodzaj metafory ukazującej swobodne płynięcie na wzburzonych falach zmian, które wzbierają nad tobą. Jeśli czujesz połączenie, i rezonujesz z dźwiękami tej medytacji zachęcamy do korzystania z niej regularnie. Jest ona wielce skutecznym, dźwiękowym wsparciem dla ciała i umysłu.

Hatorowie
26 czerwca, 2016


Przemyślenia i Obserwacje Toma

Osobiście odebrałem ostatnią medytację dźwiękową Hatorów (Aetherium) jako wielce korzystną zarówno na fizycznym poziomie w odniesieniu do dobrego samopoczucia jak również w znaczeniu dostrajania do coraz szybszych energetycznych zmian zachodzących na ziemi.

W ostatnim przekazie, Destabilizacja, Hatorowie przedstawili sugestię słuchania wcześniejszej medytacji dźwiękowej zatytułowanej „Most Pomiędzy Światami” (A Bridge Between the Worlds). Podczas gdy ma ona ewidentnie działanie uspokajające dla większości ludzi, pomagając w ograniczaniu skutków stresu, to w mojej opinii ostatni kawałek muzyczny Hatorów tworzy głęboki uzdrawiający impuls na poziomie komórkowym.

Przez słowo „uzdrawiający” odnoszę się do poczucia harmonii i równowagi na poziomie komórkowym, które powstaje pod wpływem złożonych kodów dźwiękowych tworzących Aetherium.

Uwaga: Aetherium jest formą reedukacji typu ciało/umysł. To nie jest terapia medyczna i nie powinna być używana jako taka. Jeśli cierpisz z powodu choroby, skonsultuj się z profesjonalistą z zakresu ochrony zdrowia.

Podczas słuchania Aetherium, bez wątpienia usłyszycie ciągły dźwięk w tle, to Dźwiękowa Medytacja Aethos, którą Hatorowie przekazali 20 września 2012 roku jako „Aethos i Nie-dualne Stany Świadomości”. Gorąco polecam przeczytanie tego przekazu jeśli interesuje was punkt widzenia Hatorów odnośnie tematu nie-dualizmu oraz światów w wyższych wymiarach.

Medytacja Dźwiękowa Aethos jest podstawową wibracją (jako poziom podstawowy) medytacji Aetherium. Pozostałe głosy brzmiące jak chór stworzone zostały by przenieść wyciszającą energię z Aethos poprzez użyte kody dźwiękowe, mogące być wykorzystane przez systemy biologiczne (np. twój system ciało/umysł) aby przyjąć komfort, wsparcie i pielęgnację z wyższych wibracyjnie przestrzeni egzystencji.

W Aetherium nie ma elektronicznie tworzonych dźwięków, tylko wielościeżkowo nagrane partie wokalne śpiewane przeze mnie pod kierunkiem Hatorów.

Podczas słuchania Aetherium w sesjach przedłużonych (np. poprzez klikanie przycisku powtórki) odkryłem, że kody dźwiękowe wnikają głębiej w moje ciało wliczając w to również system meridianów, różne organy ciała, a kiedy jest taka potrzeba i w moje komórki, i co ciekawe także w złożony system ścieżek nadi, którymi przemieszcza się subtelna energia w rozumieniu Yogi.

Czasem doświadczam tych ścieżek i organów w taki sposób jakby wypełniało je białe światło, czasem złote. Oczekuję, że doświadczycie koloru światła takiego jaki jest wam potrzebny właśnie w chwili medytacji, jako że efektem Aetherium jest uzyskanie synergii pomiędzy wyższymi harmonicznymi kodów dźwiękowych i waszego własnego systemu energetycznego. Zapamiętajcie, że nie jest konieczne „widzenie” światła oczami wyobraźni podczas medytacji dźwiękowej aby była ona efektywna, ale światło jest językiem jakiego się tutaj używa. Ten język światła emanujący z Aetherium zostaje przetłumaczony jeśli tego chcesz, na język kodów dźwiękowych, które mają wpływ na twój system ciało/umysł w sposób wyjątkowy dla każdego.

Jak jedna z moich ciotek zwykła mawiać: “The proof is in the pudding” (dowód jest w budyniu –  chyba po prostu: „należy spróbować” – tłum.). Więc słuchajcie Aetherium by sprawdzić czy rezonuje z wami. Jeśli czujecie związek z tą niezwykłą harmoniką, wtedy zachęcam do eksperymentowania w dowolny sposób i włączania jej do codziennych lub cotygodniowych rytuałów by zobaczyć jak  się to wam objawi. Jeśli nie czujecie połączenia, nie zastanawiajcie się. Ten rodzaj narzędzi dźwiękowych nie jest dla każdego.

Mogę uczciwie stwierdzić, że Aetherium jest harmonią światła i dźwięku, wspierającą odsłanianie głębszych niż kiedykolwiek poziomów mojego wzmacniania i uzdrawiania.

Link do dźwiękowej medytacji Aetherium znajduje się poniżej. Kiedy klikniecie na link, zostaniecie przeniesieni do Warunków dla Sekcji Odsłuchiwania (Listening Section’s Terms and Conditions). Po akceptacji (agreeing) warunków, otrzymacie dostęp do wszystkich medytacji dźwiękowych oraz wykładów w tej sekcji. Nie są za to pobierane opłaty. Bądźcie jednak świadomi że są to chronione prawem materiały autorskie. Są one do indywidualnego użytku. Nie mogą być jednak wykorzystywane w innych celach.

Kliknij tutaj aby odsłuchać i/lub pobrać plik Aetherium.